امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 تير 14، 20:29)فرهنگ نوشته است: سلام 
فرهنگ/ ۱۲ تیر / پاکم 302

درود بر داداش فرهنگ دوست‌داشتنی ما  Khansariha (18)
ماشاءالله داره.  41
این سری جدی‌تر از قبل. باانگیزه‌تر از قبل.  Khansariha (69)

(1399 تير 14، 20:41)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 483 روز خوب  Khansariha (46) 

جناب خان همچنان رکوردشکنی می‌کنه و می‌تازه.  317
باعث افتخار گروهی داداشم.  Khansariha (18)

(1399 تير 14، 20:50)حبیب نوشته است: حبیب / 9 تیر 99/ 5 روز خوب [تصویر:  53.gif]

حبیب مثل تانک  4chsmu1  که نه مثل دیویست شیش  4chsmu1  که نه مثل بمب اتم  17  داره میره جلو.  Confetti
ای ول داری.   2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

انگار یه نفر دیویست شیشِ منو صدا زد 53258zu2qvp1d9v
(1399 تير 14، 21:34)علی‌رضا نوشته است: انگار یه نفر دیویست شیشِ منو صدا زد 53258zu2qvp1d9v

من که نبودم.  106
صدا از همسایه بغلی بود.  4chsmu1

(1399 تير 14، 21:48)،رهگذر، نوشته است: من با این برنامه حدیث و آیه قرآن و... موافقم،، دوست دارم اینکارو انجام بدم خیلی جالب میشه با اینکه تو کانون تاپیک مجزا برای اینها هست ولی اگه جلوی چشمون باشه هر از گاهی برای ما تلنگری میشه تا بعضی نکاتو فراموش نکنیم...

خدا خیرت بده داداش. ممنون از همکاریت.  Khansariha (18)
هر کس که ببینه و بهره‌ای ببره، در بهره‌ی اون شریک هستی.  49-2

این‌ها بعد می‌تونه تو تاپیک‌های خودش آرشیو بشه تا آیندگان هم یک جا بتونن ازش استفاده کنن.
یعنی این جور نیست که بینابین پست‌ها از بین بره.

البته اول ببینیم کدوم یک از موارد رای میاره.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 
رضا / ۴ تیر ۹۹ / ۱۰ روز خوب  با خدا 
واقعا یکسان نیست حال زندگیمون
گاهی روزا سخته .
گاهی  روزا راحته .
گاهی با ماست .
گاهی بر علیه ماست .
بعضی روزا شادی
بعضی روزا ناراحتی
جالبه تو روزای خوشی مطمینا خداست که به یادماست اما تو روزای نا خوشی ما به یادشیم . 
امیدوارم در هر صورت خدا رو پررنگ تر و پررنگ تر ببینم تو زندگیم هر چی میخواد بشه .
هومان/17 اردیبهشت/60 روز بولدوزر

بنظر من چیزی به نام شکست وجود نداره
یا برنده میشی
یا یادمیگیری

پ.ن: امروز میخواستم یه مقاله راجب مضرات پورن و شرطی شدن ذهن تهیه کنم
تو گوگل مضراتش رو به خارجی سرچ کردم،با خودم گفتم خوب اگه سایت جالبی نباشه که باز نمیشه و ارشاد فیلترش کرده.
دومین سایتی که باز کردم یهو سایت پورن اومد بالا 22
همون موقع بستمش و خندم گرفت
یعنی من نمیدونم وزارت ارشاد داره یابو اب میده
خوب ببندین این لامصبا رو  Swear1
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /27 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
محسن/ 13 تیر / دو روز خوب

(1399 تير 12، 12:53)آرمین نوشته است:
(1399 تير 12، 12:35)mohsen.s نوشته است: محسن / ۶ تیر / ۲روز خوب - ۴روز تقریبا خوب  Tears

محسن جان آفرین به ۲ روز و ۴ روز تقریبا خوبت.  317 
حالا چرا تقریبا خوب؟ 17

داداشم یک جا گفتی که مشکلت تنهایی هست احتمالا به خاطر درس‌ها.

خب این تنهایی وجود داره تا سال آینده که کنکورت رو بدی. نه؟
پس این شرایط رو بپذیر.
و
به این فکر کن که چطور تو این تنهایی میشه پاک موند.  daghighan 

مثلا:
  • بین درس‌هات استراحت خوب بذاری و اون قدر تایم‌های طولانی نذاری که خسته بشی و به راه نادرست کشیده بشی.
  • هر موقع دیدی درسی اذیتت می‌کنه بذارش کنار تا یک وقت دیگه ادامه‌اش بدی. کلافه‌ات نکنه.
  • درسته که باید این مدت خوب درس بخونی، اما تفریحات رو هم جزئی از برنامه‌ات بگنجونی که روحیه‌ی خوب داشته باشی. یه روحیه بد هست که باعث میشه تو تنهایی آدم خودش رو ببازه.
  • هر موقع حس کردی داره کار بیخ پیدا می‌کنی، سریع از اتاقت خارج شی و بری تو جمع. یا حتی بری بیرون کمی قدم بزنی.
  • با فواصل نزدیک به هم به کانون سر بزنی که روحیه جنگندگی بیشتری داشته باشی. 
  • اول هر روز اهدافت از پاکی رو مرور کنی که تا آخر روز در ضمیر ناخودآگاهت جریان داشته باشه. (اهدافت از پاکی رو اینجا بنویس.)
  • بینابین درس‌هات، کلیپ انگیزشی ببینی. کلیپ خنده‌دار. قرآن گوش کنی. یه آهنگ ملایم که ذهنت رو آروم کنه. پیش‌گیری بهتر از درمانه.
و
یادت باشه آدم اگه بخواد پاک بمونه تو بدترین شرایط هم پاک می‌مونه.
اگه نخواد هم تو بهترین شرایط هم جاده خاکی میره.  Khansariha (18)

سلام اقا آرمین واقعا ممنونم از کمک هاتون تا جایی که در توانم هست سعی میکنم به حرف هاتون عمل کنم 
منظورم از تقریبا همون سایت های مستهجل و اینجور چیزا

(1399 تير 14، 21:03)آرمین نوشته است:
۴- یا یه تجربه پاکی این جوری:

(1392 مرداد 18، 19:12)dara65 نوشته است: سلام
مهمترین عامل برای ترک این کار تو این 10-12 روز، کنترل ذهن بوده. شکستن برای یه فرد چندین مرحله داره: 1- شکستن ذهن 2-شکستن اراده   3-احتمالاً شکستن پاکی چشم  4-شکست کامل و انجام خ.ا

اگه یه شخص بتونه از شکستن اولین مرحله که آسونترین مرحله اس جلوگیری کنه، مراحل بعدی دیگه پیش نمیاد. ولی اگه مرحله ی اول بشکنه، احتمال شکست تو مراحل بعدی خیلی بیشتر میشه.

آقا ارمین اگه میشه از تجربه دیگران بیشتر پست بذارید
درود بر دوستانم 
درود بر آرمین  53
نه داداش نمی خوام مدیر بشم لطفت زیاد  4chsmu1
با روزی 5تا مدیریتش میکنم Hanghead
مهران
گروه سرو
21فروردین87 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
سلام یک فرند آبتین هستم با۲۳۴۲روز پاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام 
رضا / ۴ تیر / ۱۱ روز پاک
بزرگترین لذتی که بعد ترک سیگار داشتم این بود که یه قسمتی از فکرمو که اشغال کرده بود رو ازاد کردم 
یه زمانی روزا رو میشمردم اما الان بعد ۶ سال اصلا بهش فکر نمیکنم حتی که بخوام پاکیشو بشمارم چون واسم واقعا لذتی نداره
امیدوارم بتونم این کار رو با مشکل خ ا  هم انجام بدم.
خدایا بهم قدرت عطا کن .
سلام دوستان . دیر میام سایت اما اعلام وضعیت رو نمیزارم بگذره وقتش

فرهنگ/۱۲ تیر /پاکم Confetti
هنوزم جای جبران هست 53
[تصویر:  confetti.gif] 

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/15*

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2342 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 120 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 483 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 / 27 روز خوب ......................... در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

پشتکار / 27 خرداد 99 / 7 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 242 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 206 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره ششم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 87 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

فرید / 16 خرداد 99 / 26 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره سوم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 70 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 60 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

همساده / 11 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................... در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 1 تیر 99 / 15 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/  7 تیر 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 4 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 10 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 4 تیر 99 / 11 روز خوب .................................. در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

حبیب / 9 تیر 99 / 5 روز خوب ............................................. در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 13 تیر 99 / 2 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

کاکتوس تنها / 8 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام

فرید / 16 خرداد / 29 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام  من باز شکستم 
یه حدیثی از امام علی دیدم که میگه آغاز شهوت لذت است و پایانش نابودی الان دارم این حرف را با گوشت و پوست و استخونم درک میکنم.
 من نابود شدم رفت 
 خدایا من که تموم شدم ولی قسمت میدم به عزیزترین بنده هات که نذار کسی تو تله شهوت بیوفته 
خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا خســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته ام خســــــــــــــــــــــــــــــــته
[تصویر:  1436512806269938_large.jpg]

مولا علی (ع) : خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.

[تصویر:  %D8%B4%DB%8C%D8%AE_%D8%B1%D8%AC%D8%A8%D8...6_copy.jpg]
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /28 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان