امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام و ارادت دارم خدمت تک تک رفقای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه می خواهم یه کم از خودم براتون بگم 
اسمم بلدین متولد 1371 هستم ولی عمر مفیدم از اول شهریور حساب کنیم از موقعه ای که با کانون آشنا شدم و تصمیم گرفتم خودم از این مخمصه نجات بدم الا هم دقیقا ۲۶ روزه پاک پاکم اصلا هم نمی‌خوام به اون روزهای بد برگردم
نقل قول: عالیه [تصویر:  khansariha (69).gif]

پس یه برنامه باید بچینیم [تصویر:  khansariha (69).gif]
فدات داداش جان دقیقا همین طور هست Khansariha (18)
ان شاءالله باید با قدرت در مقابل ابلیس ایستاد با توکل به خدا و توسل و راهنمایی و همراهی شما عزیزان 302

نقل قول: داداش جان واقعا شما چه قدر مهربونيد [تصویر:  khansariha (96).gif] ...شرمنده ميكنيد ادمو...قبلا هم يه بار گفتي زيارت عاشورا ميخونيد ولي واقعا ادم دلش نمياد براي كسي زحمت ايجاد كنه ...بخاطر همين من اون پيامو ثبت نام نكردم اميدوارم از دستم ناراحت نشده باشي [تصویر:  302.gif]  
بعضي وقتام صلوات ميفرستيد و اصلا اون تاپيكو چك نميكنم وكلي شرمندتون ميشم
واقعا ازت ممنونم دوست خوبم و واقعا يكي از صميمي ترين دوستاي من توي كانون شما هستيد و خيلي دوست دارم موفقيتتو ببينم [تصویر:  khansariha (69).gif]
فدات داداش جان عزیز دل هستید برادر جان 302
حقیقتا بنده خودم را مدیون شما عزیزان میدونم خیلی خیلی زیاد اوقاتی که برای بنده راهنما بودین و دست بنده را گرفتید 53
و به این شاگر حقیر خودتون امید بخشیدید Thankyou
برای جبران این زحمت های ارزنده شما تنها کاری بود که از دستم برمیاد عزیز دل Hanghead
اختیار دارید داداش جان به خدا زحمت نیست تمامش رحمت هست Confetti
این کار باعث میشه که بنده در اون روز زیارت عاشورا زیادی بخونم یا قران بخونم دقیقا خودش باعث پاکی بنده هم میشود 317
قربون شما داداش جان بنده وظیفه خودم میدونم خدمت بکنم به شما عزیزان حتی خیلی کوچیک
عزیز دل هستید داداش جان خیلی ممنون از لطف و محبتتون بنده هم حس فوق العاده ای به شما داریم 302
این که در یه مدت زمان مشخص بنده احساس نیاز کردم به حضرت عباس علیه السلام و در همون حال شما نام کاربری خودتون را با اسم اقا متبرک کردید
از پیوند قلب هایمان مطلع شدم
ان شاءالله به مدد حضرت عباس علیه السلام با همدیگه به قله برسیم Khansariha (69)
حتما شرکت کن در عهد نامه ها داداش جان خیلی خوشحال میشم و کمک بزرگی هم هست به پاکی من حقیر Confetti
دوست دارم شما Khansariha (96)
محمدحسین Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
منم بذار کمی از اهدافم رو بگم 49-2

1. خ.ا، پ.و.ر.ن رو هم به همراه خودش داره و این واقعاً وحشتناکه
آخه بدتر از خود ارضایی، فیلم های مستهجنه که زمان خیلی خیلی زیادی میخوان تا از ذهن بیرون بیان در نتیجه من میخوام که ذهنم رو از این افکار و خاطرات بد خالی کنم و فضا رو برای افکار نو آورانه جدید که مفید هم باشن باز کنم

2. من یک انسان با استعدادی هستم ولی خ.ا بدجور این استعدادها رو کشته و مجال ظهور بهشون نمیده؛ استعداد های زیاد دیگه ای هم در وجود هر کدوممون نهفته ست و باید کشف بشن و این، در قدم اول لازمه اش ترک خ.ا هستش

3. من مشکلات جسمی دارم که یکی از دلایلش خ.ا هستش؛ در واقع منشأ دیگه ای دارن ولی خ.ا تشدیدشون میکنه؛ من میخوام این عامل تشدید و تسریع رو متوقف کنم تا بتونم به درمان این مشکلات برسم
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 شهريور 26، 21:13)SSaeid نوشته است: سلام و ارادت دارم خدمت تک تک رفقای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه می خواهم یه کم از خودم براتون بگم 
اسمم بلدین متولد 1371 هستم ولی عمر مفیدم از اول شهریور حساب کنیم از موقعه ای که با کانون آشنا شدم و تصمیم گرفتم خودم از این مخمصه نجات بدم الا هم دقیقا ۲۶ روزه پاک پاکم اصلا هم نمی‌خوام به اون روزهای بد برگردم

سلام سعید جون 317
حالت چطوره عزیز دل؟ 49-2

چه حس خوبی داره این پاکی 2uge4p4

پاکیت مبارکککککککک 317

بفرمایید دونات میل کنید Confetti

[تصویر:  donat.jpg]
من همیشه میخواستم ترک کنم از روز اول که هنوز شروع هم نکرده بودم میخواستم ترک کنم 4chsmu1

ولی نمیشد که نمیشد

فکر میکنم علتش این بود که با هیچ کسی هیچ وقت نتونستم در میان بذارم... 

چون زندگی میکردم برای خ.ا... همه جا بدو بدو که انجامش بدم... برای من خوب خیلی شدید بود.... دیگه از دنیای واقعیم دور شده بودم... یه دیوار های بلندی با سیم خار دار دور و برش که دیگه حتی یادم نبود اون بیرون چه خبره...اشکم در اومد... khodahafez

اینجوری بگم دیگه حتی خودمم نمیدیدم.... هیچ کسی رو... 

و البته نا گفته نماند یه پناهگاهی هم بودااا... ولی پناهگاهی پر از لجن

هر روزم استرس اضطراب

فقط منتظر بودم کی و کجا

اینکه حافظه ضعیف شده بود به خاطر اینکه دیگه تمرکزی وجود نداشت

همه افکارم آلوده و هرزه وار بود

بد تر از همه اش که الانم آزارم میده نتونستم با کسی که بودم کمکش کنم و میدونستم او هم معتاده به خ.ا 

کسی که اعتیاد داره به خ.ا لذت تنهایی رو نمیدونه
کسی که اعتیاد داره از خانواده و دوستانش دورتر میشه

احساس پستی
حقارت
بی ارادگیی 
سرشکستگی 
همه اش پیشم بود
دیگه آرامش درونی وحود نداشت

ظاهر و باطنم فرق داشت

دیگه شاید به حس بی تفاوتی به زندگی رسیده بودم
حس جنگندگی دیگه نداشتم

بماند راجع به درد های عضلانیم که منشا خ.ا بود

بماند به سردی جنسیم در رابطه واقعیم

بماند به مشکلات جنسی که احتمالا کاملا درمان نشه
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام و دورود بر داداش سعید عزیز دل مجاهد عزیز Khansariha (18)
خدا قوت داداش جان خیلی عالیه 26 روز پاک از ثمرات پاکی که احساس کردید در زندگی برامون بگید داداش جان 317
26 روز در کانون بودید و ما ازنعمت هم صحبتی با شما عزیز دل برخوردار شدیم الحمدالله Confetti
خیلی عالیه الحمدالله در راه مستقیم قدم برداشتید 2uge4p4

نقل قول: دمت گرم واقعا انشالله  [تصویر:  khansariha (69).gif]

آره آره عدد دقيق نگين خبري از جايزه نيست. [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  gigglesmile.gif]
فدات بشم داداش جان عزیز دلی قربونت بشم 317
4chsmu1 اقا حالا یه پارتی بازی ریزی برای ما انجام بده Confetti
مهدوی جان بنده هم در نظر سنجی شرکت کردم
باتشکر اززحمت های شما
 سپاس شده توسط
نوکرتم داداش شبه یه کم سبک باشم بهتره  4chsmu1
(1400 شهريور 26، 21:13)SSaeid نوشته است: سلام و ارادت دارم خدمت تک تک رفقای گلم امیدوارم حال همگی خوب باشه می خواهم یه کم از خودم براتون بگم 

سعید جان خیلی خوش اومدی.
ان‌شاءالله راه پاکی رو با قدرت پیش بری و موفق باشی.  Khansariha (18)

(1400 شهريور 26، 21:15)مهدوی نوشته است: منم بذار کمی از اهدافم رو بگم 49-2

آخه بدتر از خود ارضایی، فیلم های مستهجنه که زمان خیلی خیلی زیادی میخوان تا از ذهن بیرون بیان در نتیجه من میخوام که ذهنم رو از این افکار و خاطرات بد خالی کنم و فضا رو برای افکار نو آورانه جدید که مفید هم باشن باز کنم

2. من یک انسان با استعدادی هستم ولی خ.ا بدجور این استعدادها رو کشته و مجال ظهور بهشون نمیده؛ استعداد های زیاد دیگه ای هم در وجود هر کدوممون نهفته ست و باید کشف بشن و این، در قدم اول لازمه اش ترک خ.ا هستش

3. من مشکلات جسمی دارم که یکی از دلایلش خ.ا هستش؛ در واقع منشأ دیگه ای دارن ولی خ.ا تشدیدشون میکنه؛ من میخوام این عامل تشدید و تسریع رو متوقف کنم تا بتونم به درمان این مشکلات برسم

داداش جان خیلی خوب نوشتی.

من با همه این‌ها به‌شدت موافقم و در واقع جزء اهدافم محسوب میشن.

ان‌شاءالله که همیشه پاک باشی و به اهدافت هم برسی.

بخشید بچه‌ها دیگه با اجازه من برم. 
خوش‌حال شدم از هم‌صحبتی باهاتون.
شب بخیر.  Khansariha (96)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ببخشید بچه من با موبایلم خیلی سرعت تایپم پایینه

مخلص همتونم هستم
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
من نمیخوام یه لجباز نق نقو به نظر بیام  Hanghead 
اگه گیر میدم یا یه دندگی میکنم این رو سر لجبازی نذارید.. فقط میخوام جای ابهامی برام نمونه چون وسوسه ها هم به همون اندازه لجبازن  302

آرمین صرف اعتیاد داشتن که یه آدم رو از دور خارج نمیکنه 
نقل قول: آیا واقعا یه شخص معتاد می‌تونه آدم سالمی باشه؟
کسی که با هر مشکلی به موادش پناه می‌بره؟
کسی که هر مشکلی رو با موادش می‌خواد حل کنه؟
و جالب این‌که می‌بینه راه به جایی نمی‌بره، اما ادامه‌اش میده. دوزش رو بالا می‌بره.

آره میتونه سالم باشه.. کسی که مثلا به کافئین اعتیاد داره بیماره؟ چرا همیشه خ. ا رو کنار مواد مخدر میذارید 
کجاشون شبیه همه؟ 
معتاد از مشکلاتش به موادش پناه میبره چون اون ها آروم ترش میکنن و بهتر میتونه باهاشون مواجه بشه نه این که از مواد برا حل استفاده کنه 
نقل قول: یه آدم معتاد می‌تونه مسئولیت‌پذیر باشه؟
می‌تونه صادق باشه؟
می‌تونه درست‌کار باشه؟

دلیلی نمیبینم که نتونه 

نقل قول: خ.ا که اغلب اوقات با پورن همراه میشه، با روان ما چی کار می‌کنه؟

اگه روان ما یه روان سالم بدون چیزهای مزخرف بود و تمرکزمون روی پیشبرد زندگی و اهداف والا بود، چه کارها که به‌راحتی می‌تونستیم انجامش بدیم.

به نظرت همه اون هایی که به جایی رسیدن مثلا تو زمینه علمی یا فرهنگی یا هنری هیچکدوم خ. ا نمیکردن؟ 
من متوجه نمیشم چرا میگی  نمیشه؟؟ 
نقل قول: این گناه ما رو از ازدواج دور می‌کنه.

متوجه رابطشون نشدم 
نقل قول: اثرش روی قلبه. سیاه شدن قلب.
نقل قول: این گناه ما رو از یه انسان با‌تقوا دور می‌کنه. و این فاجعه است. ما درکش نمی‌کنیم.

این قسمت ها رو بالا تر هم نوشتم.. چیزی که درکش نمیکنی خیلی نمیشه اسم دلیل رو روش گذاشت.. یعنی اونقدری باز دارنده نمیتونه باشه.. برا چیزی که درکش نمیکنی انقدر میجنگی؟
نیوبورن جان 53258zu2qvp1d9v
حرفایی که زدی چقدر ملموسه! 53258zu2qvp1d9v

منم اکثر چیزایی که گفتی رو تجربه کردم، زندگی آدم میشه همین کار وحشتناک. خودت هم جلوی خودت خرد و له میشی Hanghead

اینقدر بی احساس میشه آدم انگار یه تیکه یخه Hanghead

و این به خاطر عدم تمرکز و مشغولیت همیشگی ذهن برای پیدا کردن یه موقعیت برای انجام این عادت بد و یا نقشه کشیدن برای اینکه چطور چند ساعت تنها تر بمونیم 53258zu2qvp1d9v

وحشتناکه 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: این آدم می‌تونه باحیا باشه؟

برا این مورد جوابی نداشتم  Hanghead
نقل قول: نوکرتم داداش شبه یه کم سبک باشم بهتره  [تصویر:  4chsmu1.gif]

داداش کیک های داداش مهدوی رژیمیه
بزن بر بدن نوش جان یه اب اناز هم بعدش میشوره میبره
بفرمایید
جمیعا عزیزان سروی
[تصویر:  -انار-برای-اسهال_zlq3.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: بخشید بچه‌ها دیگه با اجازه من برم.
خیلی خوشحال شدیم داداش جان
ممنون از صحبت های خوبتون
شبتون بخیر عزیز برادر 302
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 26، 21:21)یا باب الحوائج نوشته است: مهدوی جان بنده هم در نظر سنجی شرکت کردم
باتشکر اززحمت های شما

ای ول داداش 49-2
ممنون 53

(1400 شهريور 26، 21:21)SSaeid نوشته است: نوکرتم داداش شبه یه کم سبک باشم بهتره  4chsmu1

مگه ریجیمی؟! 4chsmu1
واس پاکی خودته 317
این شیرینی خوردن داره، پس من از خجالتشون در میان 4chsmu1

(1400 شهريور 26، 21:23)آرمین نوشته است:
(1400 شهريور 26، 21:15)مهدوی نوشته است: منم بذار کمی از اهدافم رو بگم 49-2

داداش جان خیلی خوب نوشتی.

من با همه این‌ها به‌شدت موافقم و در واقع جزء اهدافم محسوب میشن.

ان‌شاءالله که همیشه پاک باشی و به اهدافت هم برسی.

بخشید بچه‌ها دیگه با اجازه من برم. 
خوش‌حال شدم از هم‌صحبتی باهاتون.
شب بخیر.  Khansariha (96)

خیلی ممنون داداش جان بابت وقتی که گذاشتی 302
خدا خیر دنیا و آخرت رو بهت عطا کنه 302
شبت به خیر و خوشی داداش گلم 302

(1400 شهريور 26، 21:23)Newborn نوشته است: ببخشید بچه من با موبایلم خیلی سرعت تایپم پایینه

مخلص همتونم هستم

منم با گوشیم Khansariha (49)
امشب چه خبره؟ Khansariha (13)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان