امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان
عصر پاییزیتون بخیر Khansariha (46)

اقا میخوام یه برنامه جدید معرفی کنم خودم که خیلی کیف کردم باهاش و نظم خیلی خاصی به فعالیت هامون میده

اسم این نرم افزار Trello هست
شاید پیدا کردن نسخه ویندوزش سخت باشه و تا جایی که من دیدم فقط تو استور مایکروسافت هستش و نسخه اندرویدش تو گوگل پلی
یکم راه اندازیش سخته چندتا مرحله داره
این برنامه نسخه قوی شده و پیشرفته برنامه Todo مایکروسافت هست البته این خیلی بهتر از Todo هست
و بیشتر تو کارهای تیمی استفاده میشه که میتونی آنلاین از اینور دنیا تا اونور دنیا تو یه تیم باشی و کارهای مشترک تیمتون رو با اون پیش ببرین

اینطوری که مثلا مدیر شرکت Todo های اون روز رو مشخص میکنه و تو قسمت مربوطه وارد میکنه
بعد من از اینور دنیا لیست رو میبینم که فلان کارهارو داریم بعد تسک مربوطمو میکشم میارم تو لیست Doing که من الان درحال انجام اینم و همه اعضای تیم میفهمن که این کار دست منه بعد که تموم شد تسک مورد نظر رو میکشم میندازم تو لیست Done که یعنی این کار تموم شد
کلی میتونی این نرم افزار رو شخصی سازی کنی و آیتم های مختلف بهش اضافه کنی
من از این برای فعالیت های شخصی استفاده میکنم و یجورایی مغز رو واردار میکنه اون تسکی که تو قسمت Doing هست رو تموم کنم بعد برم سراغ کار دیگه
الان cpu مغزم درست کار میکنه با این و باگ های اضافیش رفع شدن و حواسم جمعه که باید چیکار کنم
دوست داشتین امتحان کنین نرم افزار باحالیه Khansariha (69)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام 302 
آبی / 27 آبان / شروع روزهای خوب
(1400 آبان 27، 17:21)ارشک نوشته است: یه سوال از اونجایی انرژی جنسی زیادی داریم خب نمیشه سرکوب کرد چون یه جایی خوندم میگه سرکوب کردن هم به اندازه خ.ا ضرر داره برا همین یه تاپیکی چیزی معرفی کنید لطفا که توضیح داده باشه چجور اون انرژی رو تخلیه یا کنترل کنیم خیلی ممنون

کاملا حرف درستی هست در واقع وقتی شما نیروی جنسی را سرکوب کنید به مکانیسم اضطراب تبدیل میشه و بدت توسط مکانیسم های دفاعی  از بین میرن ولی خوب این فرایند اصلا در حالت غیر طبیعی (سرکوب ) مفید نیست و مضر هست (البته در حالت طبیعی هم در بسیاری از موارد در صورتی که بهشون آگاهی نداشته باشیم باعث مشکلات جسمی و روحی میشه 
اما در مورد سوالی که پرسیده بودی راه های زیادی هست مثلا اگه میبینی انرژی بدنت زیاده و تخلیه نمیشه بهترینش ورزش هست اگه نمی تونی ورزش کنی کار هایی که فعالیت توش زیاده میتونه جایگزین باشه اگه میبینی فکرت درگیر میشه و نمی تونی اونو کنترل کنی میتونی از جدول ها استفاده کنی یا سعی کنی از دست غالب که باهاش بیشتر کار میکنی استفاده کنی توی کارهای روزانه این مورد آخری که گفتم برای مشکل تمرکز به شدت توصیه میکنم خلاصه خیلی راه حل زیاده بستگی سبک زندگی و تنوع شغلی میتونه متفاوته باشه این کنترل ک تخلیه انرژی
سلام اومدم روستا
همونجایی که قبلا میومدم...
آدم توی عمرش چقد تغییر میکنه...
گاهی بهتر میشه ، گاهی بدتر میشه...
بچه ها هیچوقت نا امید نشیما...
ما که نمیدونیم خدا برامون چی میخواد...
همه این سختیا برامون خوبه...
خدا داره پاک پاکمون میکنه...
این زمین خوردنا همش خوبه برامون
مطمئن باشین
ما اهل زمین خوردنیم...
اهل سختی هستیم...
اهل همه چی هستیم
ولی اهل کنار کشیدن؟؟؟
نیستیم Khansariha (69)
هرچه پیش آید خوش آید ما که خندان میرویم Khansariha (69)
امید آخرین چیزی نیست که میمیرد
امید چیزیست که هرگز نمیمیرد
ول کن گذشتتو ، از خدا بخواه پاکش کنه بعدشم خدا به آسونیه آب خوردن عفوت میکنه...
میدونی عفو یعنی چی؟
عفو یعنی خدایا نه تنها ببخش
بلکه یه جوری ببخش که اصلا انگار نبود...
خدا به هرکاری توانستا نکنه تسلیم بشیا...
تو تسلیم نشو من بهت قول میدم درست میشه...
تو بدترین شرایط هم روزنه های امید پیدا میشه
خدا بنده های توبه کارشو هرگز رها نمیکنه
فرق هست بین تو که گناه میکنی و ناراحتی تا اون که گناه میکنه و براش مهم نیست...
همیشه یادت باشه 
اهل رشد که باشی
گناهای گذشتت بی معناست
اشتباهات بی معناست 
شرایطتت بی معناست
اوضاع هرچقدرم سخت باشه خدا هست که کمک کنه
ما نعمت حیات رو داریم و پروندمون هرگز بسته نشده...
ما میتونیم از بهترین و فوق العاده ترین آدم های دنیا بشیم...
نگو نمیتونم...
حتی اگه هزار تا پیامبر هم کشتی نگو نمیتونم بگو ببخشید برای خدا آسونه ، بخشش خدا محدود نیست
هر اشتباهیم که کردی بسپار به خدا...
خدا خوب بلده درستش کنه
تو چند وقته زندگی میکنی
ولی خدا همیشه خدایی کرده
و اینقدر آدم هایی مثل مارو که زمین میخوردن نجات داده که نگو
فقط هیچوقت در هر شرایطی تسلیم نشو.
به این میگن رمز موفقیت
کمک خدارو دست کم گرفتیم؟
کمک خدا آدمو از قعر جهنم به قله بهشت میرسونه
این یه بار بهم اعتماد کن
این حرف ها خدایی حرفای من نیست حرف خداست...
دستتو بده به من...
بلند شو...
من از تو بیشتر از بقیه توقع دارم...
من چون دوستت دارم مکافاتت میکنم...
ولی هیشکی جز من حق نداره اذیتت کنه...
سختی هایی که توی زندگیت هست برای رشدت لازمه بنده من...
من تورو جهنم نمیبرم ، قول میدم
ولی قول بده همه تلاشتو میکنی و هرگز عقب نمیکشی حتی در بدترین شرایط باشه؟
قول میدم هر ثانیه با تو و کنار تو باشم
دلی دوستت دارم: )
امضا : خدا
سلااااااااااااااااام خدمت برادران سروستانی 317
حال و احوال؟ 49-2

آبی جان
حس و حالت رو درک میکنم؛ این روزا خیلی ها به این مشکل دچار شدن.
آبی فکر کنم با تجربه ای که کسب کردی به این دید رسیدی که واقعیت دنیای ما چه شکلیه. با همه خوبی ها و بدی هاش. الآن باید ببینی چی میخوایی؟
خواسته ات رو که شناختی برو دنبالش Khansariha (69)
شروع پاکیت رو تبریک میگم داداش گل؛ نطرت چیه این بار اون سوراخی که ازش گزیده شدی رو قشنگ ایزوگامش کنی؟! Khansariha (69)
فکر کن همینجوری همه سوراخ ها رو دونه دونه ببندی، دیگه راهی برای ورود وسوسه نخواهد بود 49-2

عرفان جان
ای ول بهت داداش گل، پاکی رو عشقه 317
ممنونم، نظر لطفته Khansariha (18)
درسته داداش، اونی که شما میفرمایی، فاز پیشگیری هست که درباره اش صحبت میکنیم، ولی من فاز عمل رو نوشتم که اول کار در رو به روی وسوسه ها ببندی راحت بشینی برنامه بچینی 4chsmu1
باهات موافقم؛ برای منم سخته توی لحظات اورژانسی جلوشو بگیرم. همه ما هم این وضعیت رو تجربه کردیم 53258zu2qvp1d9v
اینجاست که باید روی پیشگیری سرمایه گذاری کرد.
ببین اگه آدم بخواد هر روز که هیچی، هفته ای یک بار مدام وسوسه بشه و تا مرز لغزش پیش بره بعد خودشو نجات بده؛ اوایل شاید بتونه ولی بعدش خود به خود خسته میشه. اساساً دیگه از پاکیش هم لذت نمیبره. پس باید روی پیشگیری تمرکز کنه 128fs318181
برای پیشگیری باید عوامل لغزش رو شناخت. معمولاً لغزش از کدوم نقطه شروع میشه؟ هر کسی باید این نقاط شروع رو بشناسه و اونا رو کور کنه.
راه راحت پیدا کردنش هم اینه که لغزش هات رو به یاد بیاری و به شکل معکوس اونا رو دنبال کنی ببینی از کجا شروع شد؟
مثال:

لغزش=قبلترش=> نصب و روشن کردن شیلترفکن=قبلترش=> وسوسه شدید=قبلترش=> چرخیدن توی اینستاگرام یا تلگرام=قبلترش=> عادت به روشن کردن گوشی و بی دلیل چرخیدن در فضای مجازی=قبلترش=> بیکاری و بی حوصلگی

خیلی خب عرفان جان طبق این مثال تو الآن باید روی عوامل اولیه تمرکز کنی(بیکاری و بی حوصلگی). اما این به این معنا نیست که از موارد دیگه غافل بشی. مثلاً تو برنامه مسدود کننده نصب کن. اپلیکیشن هایی مثل اینستا رو میتونی حذف کنی اگه بهش نیازی نداری. عادت چرخیدن تو فضای مجازی موقع بیکاری رو جایگزینش کن با پیاده روی و...

اینها مثال هست. متناسب با شرایط میتونی عوامل مختلفی رو پیدا کنی و اونها رو حل کنی 128fs318181

برای ورزش هم یه پیشنهادی دادی که هیچ جوره نمیشه پسش زد 42
باشه، فردا که جمعه ست میخوام قدری فعالیت کنم 49-2

نیما جان
داداش عزیز این دید خوبی که داری رو باید درباره ترک هم پیاده کنی 128fs318181
در رابطه با دوستان، منم تو دنیای واقعی خیلی روابط دوستی ندارم با بقیه و تقریباً همه دوستام کانونی هستن Khansariha (49)
منتظر تا همه موارد رو بنویسی رو اونا رو ببینیم و در موردشون همفکری کنیم 49-2
راستی 100 تا طناب هم سخته 42
خلاصه که قدرشو بدون چون حس خیلی خوبی داره طناب زنی Khansariha (69)

یا ماه بنی هاشم جان
سلااااااااااااااااااااام به داداش عزیز خودمون 317
چه کردی؟ چه کردی؟ چه کردیییییییی Confetti
دیدی؟ دیدی گفتم میتونی انجامش بدی؟ haha
بالأخره از 10 روز هم گذشتیم و ثابت شد که توانایی هامون خیلی بیشتر از این حرفاست 2uge4p4
ممنونم، ممنونم Khansariha (46)
چقدر خوشحالم که اوضاع خوب و رو به راهه Khansariha (40)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
مجید جان
چه مکانیزم جالبی 39
داداش به نظرت چطور میشه اضطراب رو کنترل کرد؟ اضطرابی که همیشه هست اما حتی نمیدونیم منشأ واقعیش چیه ولی وقتی شرایط تنش زا بشه یا بخواییم با برخی واقعیات روبه‌رو بشیم به اوج خودش میرسه؟ اضطرابی که میتونه انسان اینقدر هشیار نگه داره که کارش از بیخوابی بکشه به بیمارستان و بروز انواع بیماری های دیگه 53258zu2qvp1d9v
فکر میکنم به این بحث مرتبط هم باشه. ما از یک سری رفتار به عنوان مُسکن استفاده میکنیم! مثل همین خ.ا؛ راستش به خاطر اینکه این عوامل به شکل غیر ارادی و ناخودآگاه اتفاق میفته خیلی سخت میشه رصدشون کرد 53258zu2qvp1d9v

امین تواب جان
سلااااااااااااااااااااام به پسر خوب و برادر عزیز امین تواب گل 317
حال و احوال داداش؟ 49-2
17 روز پاک مبارککککککککک 317
مبارکه مبارکه مبارک Confetti
ان شاءالله پاکی ابدی Khansariha (48)
داداش بیا از خودت برامون بنویس؛ چند سالته؟ درس میخونی یا چی؟ چطور شد به کانون اومدی؟ انگیزه ات برای ترک چیه؟ Khansariha (18)
ما هم دوست داریم باهات آشنا بشیم 49-2

ارشک جان
داداش عزیز به گروه سرو خیلی خوش اومدی Confetti
وای چقدر پاکی varzesh
مبارکه مبارکه 2uge4p4
در رابطه با حساب و کتاب روزای پاکی، توی پروفایل برات پیام میذارم و در موردش صحبت میکنیم تا عدد دقیق پاکی رو با هم بیابیم و امتیازش تقدیمت بشه 317
راستی، فکر میکنم این انجمن به کارت بیاد برای شناخت غریزه جنسی و تعامل با اون cheshmak
ارشک جان برای تنهایی نمیدونم منظورت اینه که کلاً توی خونه کسی نیست یا اینکه معمولاً توی اتاق تنها هستی.
اگه تنهایی توی خونه هست که با بیرون رفتن، توسعه ارتباط های سالم با افراد سالم، ورزش یا قدم زدن، شرکت توی دوره های ورزشی یا هنری، سر زدن هفتگی به کتابخونه و کلی کار دیگه میشه انجام داد.
اگه هم منظورت توی اتاق هست که باید بگم توی دوره شروع پاکی سعی کن هیچ وقت در اتاق رو نبندی!
این مسئله مهمه. در طول روز هم ارتباطت رو با اعضای خانواده زیاد کن و وقت بیشتری رو باهاشون بگذرون و حتی میتونی بعضی کارها رو بیرون از اتاق انجامشون بدی 49-2

علیرضا جان
اووووووه چه شروع صبحگاهی محشری؛ با یاد خدا 49-2
علیرضا حسابی داری میدرخشی ها 4chsmu1
آره دقت کردی چقدر دوستای جدید فوق‌العاده ان؟ 49-2
من که خیلی کیف کردم، خدا همشون رو حفظ کنه+ رفقای قدیمی 6
افرا جان
سلام داداش عزیز Khansariha (18)
پاکیت رو خیلی تبریک میگم 317
افرا جان متنی که نوشتی رو خیلیامون تجربه کردیم 53258zu2qvp1d9v
گاهی یاد یه مواردی میفتیم که از خودمون سؤال میکنیم چطور شد و اون کار رو کردم یا اون حرف رو زدم؟ 53258zu2qvp1d9v
مراقب خودت باش cheshmak

دگرش جان
سلام داداش عزیزم 49-2
دگرش جان، نظرت چیه این بار با این ترس ها مواجه بشی؟!
اونایی که واقعاً لازم نیستن رو کلاً بیخیال و سمتشون نرو؛ مواردی مثل اخبار و...
ولی مواردی که نمیشه کنارشون زد رو باید باهاش مواجهه کرد. باید باهاش رو به رو بشیم 53258zu2qvp1d9v
عزیز دل شما میتونی. اونقدری قدرت داری که تا ابد پاک باشی اما باید ناخالصی ها رو زدود 49-2
در ضمن، همونطور که عرفان عزیز گفت، تو شکست نخوردی بلکه پات لغزید و الآن داری ادامه میدی Khansariha (69)

یا امیرالمؤمنین جان
سلااااااااااااااااااااام به داداش عزیز خودمون 317
گروه نور بارون شد با اومدنت داداش Confetti
10 روز پاک مبارککککککککک haha
چه حس خوبی داره، چه شور و انرژی داره Confetti
وقتی بعد از سختی همچنان احساس رضایت میکنی این یعنی پایه پروژه جدید حسابی محکمه(منظورم از پروژه همون پاکی خودمونه 4chsmu1 )

من می‌توانم جان
سلام به داداش خوب ما، من میتوانم 317
کل گروه معطر شده 2uge4p4
9 روز پاک مبارککککککککک Confetti
داداش این برنامه خیلی جالب به نظر میرسه منتها حیف که نتونستم برای خودم اکانت درست کنم 53258zu2qvp1d9v
خلاصه که از خیرش گذشتم ولی همچنان دارم از اون برنامه Iron will مستفیض میشم 4chsmu1
پوریا / 27 آبان 1400/ 0 روز خوب

یه شروع دیگه
با قدرت
سلام 302
یا ماه بنی هاشم/ 13 آبان / 14 روز خوب  
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
[تصویر:  hiclipart_com_id_itluu.png]

با سلام و آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان

عضویت اعضاء زیر به دلیل عدم اعلام وضعیت و مشارکت در گروه سرو غیر فعال گردید

با تشکر  [تصویر:  Gol.gif]
مدیریت گروه های ترک

[تصویر:  hiclipart_com_id_itlu5u.png]

[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1400 آبان 27، 19:09)New fighter نوشته است:
(1400 آبان 27، 17:21)ارشک نوشته است: یه سوال از اونجایی انرژی جنسی زیادی داریم خب نمیشه سرکوب کرد چون یه جایی خوندم میگه سرکوب کردن هم به اندازه خ.ا ضرر داره برا همین یه تاپیکی چیزی معرفی کنید لطفا که توضیح داده باشه چجور اون انرژی رو تخلیه یا کنترل کنیم خیلی ممنون

از جدول ها استفاده کنی یا سعی کنی از دست غالب که باهاش بیشتر کار میکنی استفاده کنی توی کارهای روزانه این مورد آخری که گفتم برای مشکل تمرکز به شدت توصیه میکنم خلاصه خیلی راه حل زیاده بستگی سبک زندگی و تنوع شغلی میتونه متفاوته باشه این کنترل ک تخلیه انرژی

درباره جدول ها یه توضیح میدین؟ کدوم جدول Khansariha (56)
فک کنم منظورتون هم این بود از دست غالب استفاده نکن دیگه ، درسته؟
سفیر / در حال تلاش
بیخیالی خیلی خوبه
اینقدر فکر الکی کردیم چیشد؟
اینقدر خودمونو عذاب دادیم آخرش که چی؟
بیخیال بابا...
هرچقدر از عمرم مونده باشه میشم بیخیال ترین آدم دنیا...
دیگه به فکرای پوچ بها نمیدم...
دیگه خودمو اذیت نمیکنم
میسپارم به خدا Sham
امروز یه چیزی کشف کردم 2uge4p4
مشکل اصلی من وسواس فکریه ، ریشه همه مشکلات من.
اعم از خ.ا ، افسردگی ، اظطراب و بیشتر اشتباهات...
که برای اینکه از این افکار فرار کنم به سمت اینا پناه میبردم
اما الان فهمیدم بهترین راه مقابله با وسواس فکری ، بی خیالیه
بزرگواران وسواسی ، بهترین راه مقابله با وسواس ، بی توجهیه
من کل زندگیمو از وسواس ضربه خوردم
سمت خطا رفتم چیزی حل نشد
سمت قرص اعصاب رفتم درست نشد
سمت همه چی رفتم درست نشد
ولی الان متوجه شدم که وسواس فکری هیچ راه حلی جز بی توجهی نداره ، حتی اگه خودتو هم سرگرم کنی ، ۱ لحظه بیکار شی افکار وسواسی برمیگردن ، پس بیخیال شو خودتو راحت کن بخدا
هرچی گفت بزار بگه اصلا ، به جهنم سیاه.
من که دیگه بهش گوش نمیدم
خدا خودش گفته وسواسیا نباید به اون فکر وسواسی توجه کنن و احکامو برای وسواسیا تغییر داده و فقط گفته توجه نکنین همین و بس.
نمیخواد چار ساعت فکر کنی فقط توجه نکن
هرررررررررررررررررررررررررررچی گفت توجه نکن
اگه گفت گناهکاری توجه نکن ، حتی بهش نگو جبران میکنم فقط توجه نکن اگرم میخوای برو مشغول یه کاری شو ولی اولین و اصلی ترین راهش بی توجهیه...
خدایا بی نهایت شکرت که به این نتیجه رسیدم وگرنه تا دوروز دیگه میوفتادم میمردم از دستشون.
والا بخدا
بعدشم اینکه نگو اگه توجه نکنم چیزی درست نمیشه
الان من اینقدر توجه کردم چی شد؟؟؟
جز اینکه از خودم و زندگی متنفر شدم هیچ نتیجه ای نداشت
پس فقط و فقط و فقط توجه نکن
وقتی میگم توجه نکن ، یعنی حتی ۱ درصدم توجه نکن یعنی ۱۰۰ درصد توجه نکن!
نقل قول: سلااااااااااااااااااااام به داداش عزیز خودمون [تصویر:  317.gif]
گروه نور بارون شد با اومدنت داداش [تصویر:  confetti.gif]
10 روز پاک مبارککککککککک [تصویر:  m.gif]
چه حس خوبی داره، چه شور و انرژی داره [تصویر:  confetti.gif]
وقتی بعد از سختی همچنان احساس رضایت میکنی این یعنی پایه پروژه جدید حسابی محکمه(منظورم از پروژه همون پاکی خودمونه [تصویر:  4chsmu1.gif] )

سلام به تو مهدوی جان، دوست و حامی عزیز  49-2

خیلی ممنون داداش جان   53

به نکته خوبی اشاره کردی، مسیری که مقصدش رو دوست داشته باشیم سخت هم که باشه شیرینه و دوست داشتنی  317

یا امیرالمؤمنین / 17 آبان / 11 روز خوب و عالی
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام به همگی امیدوارم پر انرژی و شاداب باشید 
ارشک/ ۲۶/ ۲ روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان