امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

302 سلام
آبی / 29 آبان / 2 روز پاک

یک دوره ی بد سریالی رو پشت سر گذاشتم...
یکم محدودیت بیشتر اعمال کردم...
یکی از امتحانای خیلی مهمم رو به شدت خراب کردم و انقدر تو شوکشم هنوز که اصلا فکرم سمت درس خوندن برای 3 تا امتحان پیش رو نمیره... عواقب خیلی خیلی خیلی بدی برام به همراه داره... نمیدونم چیکارش کنم... توکل به خدا...   Hanghead
یک مورد دیگه در مورد پاکیم میخواستم انجام بدم... و خداروشکر امشب حل شد... 53

نقل قول: بچه ها، بحث هایی که میشه باید حتما درمورد پاکی باشه،
یا درباره مسائل دیگه، مثلا مهاجرت هم میشه صحبت کرد؟

تا جایی که میدونم اگر بحث ها مطابق قوانین کانون باشه؛ اشکال نداره Nimra جان
( 42  Shy اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند )
اما بهتره اینطور بحث ها توی تاپیک میزگرد مطرح بشن که همه‌ی کاربرها بتونن مشارکت کنن و نظرشون رو به اشتراک بگذارن 302 
البته؛ انجمن شبانه روزی هم هست Gigglesmile  ولی فکر میکنم میزگرد خیلی خیلی بهتر باشه 53
سلام سلام سلام 49-2
رفقا بیایید برامون از خودتون بنویسید دلمون براتون تنگ شده 49-2

کارما جان
به به؛ ببین چه گلی اومده 317
۱۴ روز پاک مبارککککککککک Confetti
ای بابا چرا معمولی؟ یه کم نمیخوایی به ماهیچه های صورتت کش و قوس بدی؟! مثلاً اینجوری 4chsmu1
آره عکساش رو دیدم خیلی قشنگه 49-2
ولی به زیبایی دانشکده من نمیرسه 4

سعید جان
سلااااااااااااااااااااام 317
۹۰ روز خوب مبارکککککککککک Confetti
عالیه عالیه، بی‌نظیری داداش سعید جان 2uge4p4
داداش چرا کسی نیست، پس ما کجاییم؟! 4chsmu1
مگه یادت رفته ۴۵ تا رفیق و همگروه اینجا داری؟ 49-2

علیرضا جان
چه روز خوبی داشتی، در کل سراسر مفید بود 49-2
لایک داری داداش عزیز Khansariha (69)
داداش من تا به حال پیش دکتر طب ایرانی نرفتم و نمیدونم کیفیت کارشون چطوره اما لطفاً بعداً نتیجه کار رو بهمون بگو حتماً 49-2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
یا ماه بنی هاشم جان
من فقط روز به روز داره به هیجان و شادی و انگیزه ام افزوده میشه با این اعلام وضعییییییییت 317
۱۷ روز خوب خیلییییی مبارکککککککک 317

آرمین جان
داداش عزیز درست میگی؛ من تا به حال این روش رو امتحان نکردم. من همش فکر میکنم که خب مگه من در طول روز چندتا کار انجام میدم؟ نهایتاً میرم سر کار و برمیگردم دیگه! 53258zu2qvp1d9v
الآن فکر میکنم که چیزای کوچیک رو هم شاید بشه جا داد. شاید بشه این لیستی که نهایتاً دو سه تا کار داشته باشه رو بیشتر کرد. نمیدونم؛ دارم فکر میکنم که چطور میشه اوضاع رو بهتر کرد؟ Khansariha (18)

فرید جان

نقل قول: عشق منی [تصویر:  khansariha%20(70).gif]

تو نیز هم Khansariha (70)

نیما جان
داداش خوب شد اومدی و خبر دادی 4chsmu1
ان شاءالله که درست بشه Khansariha (18)
داداش اگه سؤالي داری و فکر میکنی کسی میتونه راهنماییت کنه میتونی سؤالت رو بپرسی Khansariha (18)

آبی جان
سلام داداش گل 49-2
داداش الآن تمرکز کن روی امتحانات بعدی، این امتحان رو بذار کنار تا فعلاً به بعدیا برسی 128fs318181
برای این یکی هم اگه فکر میکنی راه داره میتونی با استاد صحبت کنی تا یه تکلیفی ، فعالیتی چیزی تعیین کنه برات تا با انجامش یه نمره کمکی حاصل بشه 128fs318181
خدا کنه پیش‌نیاز نباشه اما هر طور شده از استادت بخواه که فعالیت مشخص کنه. حتی میتونی با همکلاسی ها هماهنگ کنی که اونا هم همین درخواست داشته باشن Khansariha (69)
خدا بزرگه، توکل کن به خدا و امتحانات بعدی رو خیلی خوب بخون و بعدش حساب پایانی این یکی رو هم برس Khansariha (69)
بابت پاکی هم، آبی جان لغزش های مکرر میتونه باعث عدم احساس آرامش بشه و اوضاع رو بدتر کنه، پس باید هر طور شده متوقفش کرد Khansariha (18)
داداش گل اگه موقع مطالعه وسوسه میشی پیشنهاد میکنم برو توی کتابخونه عمومی مطالعه کن، هم حس درس خوندن زیاد میشه هم وسوسه ها فروکش cheshmak
امروز صبح حوالی ۷:۳۰ بیدار شدم.
یه کم تنبلی اومد سراغم که امروز نرَم کتابخونه و همینجا تو خونه مطالعه کنم. میدونستم فقط یه توجیه هستش و من اگه تو خونه بمونم اصلاً نمیخونم. با خودم کلنجار میرفتم که یه هویی صدای رعد و برق اومد 317
اینه Khansariha (69)
اینه نقطه مثبتی که برای شروع لازم داشتم 317
رفتم زود آماده شدم و در حین آمادگی بارون زد Confetti
زود آتیش کردم و رفتم کتابخونه 2uge4p4
یه بخش از درسا رو خوندم و یه ساعت هم مطالعه آزاد داشتم. من هر ساعت یه بار میرم بیرون که استراحت کنم؛ و چه استراحتی زیباتر از قدم زدن تو پارک کنار کتابخونه زیر کلی ابر و در برابر کلی باد خننننکککککک Khansariha (48)
یه هویی دیدم فواره حوض پارک بازه و رفتم اونطرف ایستادم و وقتی باد می‌خورد به آب فواره، کلی قطرَک کوچیک می‌خورد تو صورتم 2uge4p4
مثل وقتی که از کنار کارواش رد میشیم بود 49-2

بعدش رفتم سر کار ولی قبلش نماز خوندم. متأسفانه آب نصف شهر قطع بود و هی میومد و قطع میشد، اونی هم که میومد گل آلود بود با اون وضو گرفتم.
عصر که برگشتم خونه شک کردم که وضو با اون آب درست بود یا نه، این شد که دوباره وضو گرفتم و نماز خوندم، حالا اولی صحیح بود یا نه نمیدونم 4chsmu1
بماند که سه چهار بار نمازام رو قاطی کردم و دوباره تکرار کردم 22

بعد از نماز مغرب و عشا هم داشتم آماده میشدم که برم باشگاه ولی قدری بدرفتاری کردم با برادرم Hanghead

رفتم باشگاه و شروع کردم به ورزش 317
جزئیاتش طول میکشه بخوام بگم ولی در همین حد بگم که جلسه اول خیلی عالی بود 317

بعدش رفتم و شیرینی گرفتم.
این شیرینی دو دلیل داره، یکی اینکه معذرت خواهی کنم و دیگری هم اینه که شیرینی حقوق اولمه 4chsmu1

اومدم خونه ولی همچنان آب قطع بود 22
و تا این لحظه همچنان قطعه و میگن تا فردا وضع اینه 22  

فردا امتحان دارم، ان شاءالله که نتیجه خوب خواهد بود Khansariha (121)

بدی های امروز:
۱. با برادرم بدرفتاری کردم.
۲. داداشم خواب بود نتونستم از دلش دربیارم و الآن کلی عذاب وجدان دارم 53258zu2qvp1d9v

خوبی های امروز:
۱. پاک بودم
۲. نمازام به جز نماز ظهر و عصر رو که شک دارم، اول وقت بودن
۳. کنترل نگاه و ذهن کامل داشتم
۴. رفتم سالن ورزش و ورزش رو شروع کردم
۵. درس خوندم
۶. کتاب فعلی رو تموم کردم و باید برم کتاب بعدی
۷. کلی شاد بودم و از لحظه لذت بردم 317
۸. حقوق اولم رو گرفتم 4chsmu1
۹. حواسم به خوبیای اطرافیانم بود که خیلی حس خوبی داشت
۱۰. بارون اومد
.
.
.
وای چقدر زیادن، نمیتونم همه رو بنویسم 317

مهدوی/ 26 اردیبهشت/ 190 روز خوب
پوریا / 1 آذر 1400/ 0 روز خوب

خبر بد رو که خط اول نوشتم اما
خبر خوب اینه که من میخوام از این سریالی شدن بیرون بیام
یه نقطه تا اینجا تا امروز
حالا سر خط
دلیل این ماجرای سریالی شدن هام چیزی نیست جز اینکه بیخودی با خودم لج کردم
نه الکی ادای حال بدا رو میخوام در بیارم
نه میخوام بگم وای چقدر فشار روم زیاده
هر کسی تو زندگیش کوچک یا بزرگ مسائل مختص به خودش رو داره من هم از این قضیه مستثنی نیستم
اما این ها هیچ کدوم توجیهی برای رفتار من نیست
دلم میخواد از نو متولد بشم یه پوریای جدید
پس بسم الله
بچه‌ها یه خبر 49-2

این ماه قراره یه چالش تو کانون راه بیفته 317

یه چالش برای نزدیک تر شدن به اهداف Khansariha (69)

قراره برای آذر ماه که امروز آغاز شد، یه برنامه یک ماهه راه بندازیم 2uge4p4

هر کسی یک یا چندتا چالش برای خودش تعیین میکنه و میره به جنگشون varzesh

یه هدف میان مدت و یک ماهه تعیین کنید؛ مثلاً میخوایید به فلان مرحله برسید یا فلان کار رو تا بهمان مرحله برسونید و سعی کنید در طول این ماه به این هدف جامه عمل بپوشونید Confetti

هر کدوم باید حداقل یه چالش تعیین کنیم 128fs318181

چالش های آذر ماه:

1. مهدوی( رسیدن به پاکی بالای 225 روز+ پیشرفت تحصیلی، شغلی، ورزشی+ گام برداشتن در راه خودشناسی+ آغاز پروسه ترک نوشابه+ انتخاب عادت مثبت یکساله جدید)
2. 53
3. 53
4. 53
5. 53
.
.
.

رفقا منتظرم لیست رو پر کنید، ببینم سرو قامتان چه میکنن Confetti
(1400 آذر 1، 23:51)AlwaysHope نوشته است: پوریا / 1 آذر 1400/ 0 روز خوب

خبر بد رو که خط اول نوشتم اما
خبر خوب اینه که من میخوام از این سریالی شدن بیرون بیام
یه نقطه تا اینجا تا امروز
حالا سر خط
دلیل این ماجرای سریالی شدن هام چیزی نیست جز اینکه بیخودی با خودم لج کردم
نه الکی ادای حال بدا رو میخوام در بیارم
نه میخوام بگم وای چقدر فشار روم زیاده
هر کسی تو زندگیش کوچک یا بزرگ مسائل مختص به خودش رو داره من هم از این قضیه مستثنی نیستم
اما این ها هیچ کدوم توجیهی برای رفتار من نیست
دلم میخواد از نو متولد بشم یه پوریای جدید
پس بسم الله

بسم الله قهرمان 317

پوریا جان، خشم درونی رو باید مهار کرد، اما قبل از مهارش هم باید یه استثنائاتی قائل شد، یه خط قرمز هایی تعیین کرد. اینکه توی فاجعه ترین حالت ممکن پامونو از این خط قرمز ها بیرون نذاریم.
پاکی باید بخشی از این خط قرمز باشه. اینکه تحت هر شرایطی باید حفظش کرد 128fs318181

بعد هم باید این حالت لج کردن رو حل کرد. دلیلش رو باید بدونی؛ باید ببینی چرا این اتفاق میفته؟ و بعد باید راهکار تعریف کرد و درستش کرد 128fs318181

اینکه انگیزه داری و میخوایی ترک کنی، این خیلی توفیر داره با تسلیم شدن Khansariha (69)
آفرین پهلوون Khansariha (69)

پوریا جان کی بود به بالای 500 روز پاک رسید؟
کی اونقدر انگیزه داره که در بدترین شرایط همچنان میخواد تغییر کنه؟

پوریا کافیه محکم بگی نه
و بعد راهت رو ادامه بدی 49-2

سختی همیشه پیش میاد،وسوسه همیشه هست؛ در عوض باید کاری کرد که قاعده عوض بشه و این پاکی باشه که همیشه پایدار و برقرار باشه نه وسوسه Khansariha (69)

تو تواناییش رو داری، پس بزن وسوسه ها رو له کن و پاکی رو از آن خودت کن 317
نقل قول: ای بابا چرا معمولی؟ یه کم نمیخوایی به ماهیچه های صورتت کش و قوس بدی؟! مثلاً اینجوری [تصویر:  4chsmu1.gif]

اوووه کی میره این همه راه رو
نقل قول: آره عکساش رو دیدم خیلی قشنگه [تصویر:  49-2.gif]

ولی به زیبایی دانشکده من نمیرسه [تصویر:  4.gif]

خب اسم بگو ما هم ببینیم  65
نقل قول: حقوق اولم رو گرفتم [تصویر:  4chsmu1.gif]

خب دیگه مهدوی هم حقوق بگیر شد.. آرمین تقاضا دارم سریعا حقوق وی را قطع و سپس به من وصل کنید  4chsmu1 باشد تا شاد کام گردم 

مبارک باشه مهدوی اولین حقوقت  Confetti
ارشک /۲ اذر/ ۰ روز?
سلام و رادات

طرح برنامه آذر رو خیلی دوست داشتم و من هم به امید خدا هستم

چالش های آذر ماه:

1. مهدوی( رسیدن به پاکی بالای 225 روز+ پیشرفت تحصیلی، شغلی، ورزشی+ گام برداشتن در راه خودشناسی+ آغاز پروسه ترک نوشابه+ انتخاب عادت مثبت یکساله جدید)
2. یا امیرالمومنین ( رسیدن به پاکی بالای 40 روز + تثبیت عادت های جدید از جمله مطالعه، ورزش، آموزش و تمرین، ایجاد نظم محیطی)
3. [تصویر:  53.gif]
4. [تصویر:  53.gif]
5. [تصویر:  53.gif]
.
.
.

رفقا منتظرم لیست رو پر کنید، ببینم سرو قامتان چه میکنن [تصویر:  confetti.gif]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
دوستان می خواهم صرفا یه آشنایی با هم پیدا کنیم

من قبلا نام کاربریم " زندگی آزاد " بود که بعد با توجه به ارادتی که نسبت به حضرت علی (ع) دارم تغییر دادم به " یا امیرالمومنین " ، شروع فعالیتم در کانون برمیگرده به پارسال شهریور ماه و اولین استارت پاکیم هم 14 تیر همون پارسال بود که یک دوره خوب 6 ماهه رو تجربه کردم، پستی و بلندی های زیادی رو در این مسیر تجربه کردم ولی همیشه سعی ام بر این بوده که همیشه در مسیر باشم و جا نزنم . از همون ابتدا علاقه زیادی داشتم که بتونم هم پاکی خودمو حفظ کنم هم اینکه کمک کنم دوستان خوبم به پاکی برسن و حال خوبی رو تجربه کنند.

اینجا سعی میکنم نام هر کدوم از اعضا گروه رو بیارم و یک جمله در موردشون بنویسم و اگر کسی رو نمیشناسم خوشحال میشم با هم بیشتر آشنا بشیم

دوستانی رو که خیلی خوب میشناسم:
آرمین : از همون ابتدای ورودم مورد حمایت و پشتیبانی آرمین جان بودم و همیشه پیگیر وضعیت من بودن و مثل برادر خودم دوسش دارم و زحمات فراوانی برای پایداری کانون میکشند Khansariha (18)

مهدوی : داداش مهدوی هم که تقریبا هم پایه هستیم و همیشه یار و همراه خوبی برام بوده و هست  302

صادقین : برادر خوب ، زحمتکش و همراه که همیشه مثل کوه پشت کانون و اعضایش وایستاده و حمایتشون میکنه  303

سفیر بهشت : علیرضای دوست داشتنی ، پسر خوب و با اعتقاد که آینده درخشانی در انتظارشه  Khansariha (69)

عاشق فاطمه زهرا : برادر خوب و زحمتکش کانون که وقت و انرژی زیادی رو برای کانون صرف کرد تا کانون همیشه پاینده باشه  303

افرا : خلاق، با هوش و پر تلاش  Gol

یا باب الحوائج : پر جنب و جوش و سر زنده  317

يا ماه بني هاشم : خلاق، قانون مدار و منظم  Khansariha (46)

دوستانی رو که یک آشنایی مختصری دارم

آبتین : پروازی به بلندای آسمان پاکی  fly2

رامین. : مدیر شاد شاد و بسیار شوخ طبع   Gigglesmile

پشتکار : مرد با پشتکار سروی و منبع تجربیات ناب پاکی  Gol

آخرین بار : با اراده و مصمم  Khansariha (69)

*شهریار* : شیطون ، بازیگوش و با احساس  4fvfcja

Man Mitavanam : خدای تجربیات موفق  4chsmu1

مرد مجاهد : با ایمان و استاد ادب  303

حامد حامد : برادر منظم و مودب  303

MUTE : ورزشکار با اطلاعات خوب  Muscular

آبی : جملات فلسفی و مرد تکنولوژی  1

دوستان زیر رو هم هنوز فرصت آشنایی باهشون رو پیدا نکردم

Reza4030
فرید
Deril
جاویدان
آقای اراده
Newborn
earfun
thunder
SSaeid
AlwaysHope
Mind_flayer
تواب
دیوار
new Aseman
mehdirad
محب صادق
SoldierOfAllah
پسر تنها
New fighter
Amin-tavab
Nimra
Shayan 2000
ویران
ارشک
karbala
(1400 آذر 2، 9:34)یا امیرالمؤمنین نوشته است: دوستان می خواهم صرفا یه آشنایی با هم پیدا کنیم

من قبلا نام کاربریم " زندگی آزاد " بود که بعد با توجه به ارادتی که نسبت به حضرت علی (ع) دارم تغییر دادم به " یا امیرالمومنین " ، شروع فعالیتم در کانون برمیگرده به پارسال شهریور ماه و اولین استارت پاکیم هم 14 تیر همون پارسال بود که یک دوره خوب 6 ماهه رو تجربه کردم، پستی و بلندی های زیادی رو در این مسیر تجربه کردم ولی همیشه سعی ام بر این بوده که همیشه در مسیر باشم و جا نزنم . از همون ابتدا علاقه زیادی داشتم که بتونم هم پاکی خودمو حفظ کنم هم اینکه کمک کنم دوستان خوبم به پاکی برسن و حال خوبی رو تجربه کنند.

اینجا سعی میکنم نام هر کدوم از اعضا گروه رو بیارم و یک جمله در موردشون بنویسم و اگر کسی رو نمیشناسم خوشحال میشم با هم بیشتر آشنا بشیم

دوستانی رو که خیلی خوب میشناسم:
آرمین : از همون ابتدای ورودم مورد حمایت و پشتیبانی آرمین جان بودم و همیشه پیگیر وضعیت من بودن و مثل برادر خودم دوسش دارم و زحمات فراوانی برای پایداری کانون میکشند Khansariha (18)

مهدوی : داداش مهدوی هم که تقریبا هم پایه هستیم و همیشه یار و همراه خوبی برام بوده و هست  302

صادقین : برادر خوب ، زحمتکش و همراه که همیشه مثل کوه پشت کانون و اعضایش وایستاده و حمایتشون میکنه  303

سفیر بهشت : علیرضای دوست داشتنی ، پسر خوب و با اعتقاد که آینده درخشانی در انتظارشه  Khansariha (69)

عاشق فاطمه زهرا : برادر خوب و زحمتکش کانون که وقت و انرژی زیادی رو برای کانون صرف کرد تا کانون همیشه پاینده باشه  303

افرا : خلاق، با هوش و پر تلاش  Gol

یا باب الحوائج : پر جنب و جوش و سر زنده  317

يا ماه بني هاشم : خلاق، قانون مدار و منظم  Khansariha (46)

دوستانی رو که یک آشنایی مختصری دارم

آبتین : پروازی به بلندای آسمان پاکی  fly2

رامین. : مدیر شاد شاد و بسیار شوخ طبع   Gigglesmile

پشتکار : مرد با پشتکار سروی و منبع تجربیات ناب پاکی  Gol

آخرین بار : با اراده و مصمم  Khansariha (69)

*شهریار* : شیطون ، بازیگوش و با احساس  4fvfcja

Man Mitavanam : خدای تجربیات موفق  4chsmu1

مرد مجاهد : با ایمان و استاد ادب  303

حامد حامد : برادر منظم و مودب  303

MUTE : ورزشکار با اطلاعات خوب  Muscular

آبی : جملات فلسفی و مرد تکنولوژی  1

دوستان زیر رو هم هنوز فرصت آشنایی باهشون رو پیدا نکردم

Reza4030
فرید
Deril
جاویدان
آقای اراده
Newborn
earfun
thunder
SSaeid
AlwaysHope
Mind_flayer
تواب
دیوار
new Aseman
mehdirad
محب صادق
SoldierOfAllah
پسر تنها
New fighter
Amin-tavab
Nimra
Shayan 2000
ویران
ارشک
karbala

سلام خوبی داداش خیلی خوب شد که باب این آشنایی را باز کردی ۶ماه زمان خوبیه که پاک بودی اونم باتوجه به زمان فعالیتی که گفتی حدود یک سال که عضو کانون هستی که نشون دهنده اینکه ادم مصممی هستی توی ترک 
منم newfighter هستم قبلا majid78 بودم خیلی وقته عضو کانونم ولی یه مدت خیلی زیادی بود فعالیتی نداشتم فکر کنم یک سالی بود  
زمان پاکی زیادی نداشتم حدود ۸۰ روز بود آخرین رکوردم 
ترم آخر روانشناسی (لیسانس) هستم ولی احتمالا در آینده به اسم روانشناس منو جایی نشناسن فعلا دارم یه سری تغییراتی میدم توی زندگیم که انشالله تا یکی  دوسال دیگه از نسخه جدیدم پرده برداری میکنم 4chsmu1 ولی تا اون موقع همون روانشناس باقی میمونم 65
سلام و رادات

طرح برنامه آذر رو خیلی دوست داشتم و من هم به امید خدا هستم

چالش های آذر ماه:

2. یا امیرالمومنین ( رسیدن به پاکی بالای 40 روز + تثبیت عادت های جدید از جمله مطالعه، ورزش، آموزش و تمرین، ایجاد نظم محیطی)
3. [تصویر:  53.gif] سفیر بهشت( تلاش همه جانبه )
4. [تصویر:  53.gif]
5. [تصویر:  53.gif]
.
.
.

رفقا منتظرم لیست رو پر کنید، ببینم سرو قامتان چه میکنن [تصویر:  confetti.gif]
(1400 آذر 2، 9:34)یا امیرالمؤمنین نوشته است: سفیر بهشت : علیرضای دوست داشتنی ، پسر خوب و با اعتقاد که آینده درخشانی در انتظارشه  Khansariha (69)

خوشحالم کردی Khansariha (18)
یا امیرالمومنین: پسر فوق العاده Khansariha (69)

بسم الله الرحمن الرحیم

سفیر بهشت / در حال تلاش.
نقل قول: سلام خوبی داداش خیلی خوب شد که باب این آشنایی را باز کردی ۶ماه زمان خوبیه که پاک بودی اونم باتوجه به زمان فعالیتی که گفتی حدود یک سال که عضو کانون هستی که نشون دهنده اینکه ادم مصممی هستی توی ترک 
منم newfighter هستم قبلا majid78 بودم خیلی وقته عضو کانونم ولی یه مدت خیلی زیادی بود فعالیتی نداشتم فکر کنم یک سالی بود  
زمان پاکی زیادی نداشتم حدود ۸۰ روز بود آخرین رکوردم 
ترم آخر روانشناسی (لیسانس) هستم ولی احتمالا در آینده به اسم روانشناس منو جایی نشناسن فعلا دارم یه سری تغییراتی میدم توی زندگیم که انشالله تا یکی  دوسال دیگه از نسخه جدیدم پرده برداری میکنم [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی تا اون موقع همون روانشناس باقی میمونم [تصویر:  65.gif]

داداش مجید گل، خیلی خوشبختم از آشنایی باهات 302
متشکر بابت صحبت های خوب و دلگرم کننده. 
منم ساختمان خوندم ولی شغل فعلیم یه چیز دیگست البته دارم تلاشم رو میکنم که برگردم به رشته اصلیم فقط باید یه سری مهارت ها رو خوب یاد بگیرم  128fs318181
رشته روانشناسی رو هم خودم به شخصه خیلی دوست دارم، اینقدی که ما آدما به فیزیکمون اهمیت میدیم کمتر به روانمون اهمیت میدیم که باید توجه بیشتری بشه به این موضوع. 

سفیر بهشت عزیز خیلی ممنون، این گل ها تقدیم تو  Khansariha (70)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان