امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 تير 21، 20:25)پشتکار نوشته است: سلام
ای بابا
چرا من همش فراموش می کنم.
البته کلا تو زندگیم هم فراموش کار و حواس پرتم

سلام
پشتکار این‌ها نشانه پیریه.  4chsmu1  به کسی نگو من هم ساعتم رو کوک می‌کنم.  4chsmu1 
انشالله گردهمایی هفته بعد.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 21، 6:31)هومان نوشته است: دیشب رفتم کوه،اینم یه عکس مشتی برای بروبچ که خودم گرفتم

هومان تو عکاس بودی ما خبر نداشتیم؟ 17

عکست خیلی خوب بود.  41

(1399 تير 21، 6:59)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همه
.
.
.
اما حیفم اومد حال خوش توبه رو با شما شریک نشم .. اونم توبه‌ای که قراره ان شاء الله همیشگی باشه و بالنده و روزافزون
.
.
.
مرد مجاهد جان
نمی‌تونم کتمان کنم چند باری پستت رو بالا و پایین کردم تا مطمئن بشم درست دیدم. 53258zu2qvp1d9v
اما خوشحالم بی‌اندازه از توبه بالنده‌ات. جات اون بالا بالاهاست.  128fs318181
ممنون که حال خوش توبه‌ات رو با ما قسمت کردی.  Khansariha (18) 

(1399 تير 21، 13:25)آستیگمات نوشته است: سلام 49-2
وقت همگی بخیر Confetti
خدا رو شکر. دو روزه که خوب سپری کردم. توو این دو روز حس عجیبی دارم و خوشحالم. احساس قدرت می کنم. Khansariha (69)
مطمئنا دعاهای خیر شما بی تاثیر نبوده در این احساسی که در من به وجود اومده. 302
از همتون ممنونم 2uge4p4

خدا رو شکر آستیگمات جان
این حس و حال عجیبت حال ما رو هم خوب کرد.  317

(1399 تير 21، 16:14)فرهنگ نوشته است: سلام دوستان 
حال و احوالتون چطوره
فرهنگ /۱۲ تیر / پاکم . 
دوستان اگه میبینین کم میام سایت فقط اینجا نیستا چون قیمت نت رفته بالا گاهی نت یک ساعته میگیرم . مصرفم خیلی پایین اومده.
فرهنگ جان
تو خط سیم‌کارتت بگو چیه. من خودم شارژ می‌گیرم برات. 
تو جون بخواه. شارژ چیه.  4chsmu1 

یه موقع نری، هفتگی سر بزنی.  53258zu2qvp1d9v

البته همین مدیریت اینترنت خیلی کمک می‌کنه به ادامه پاکیت.  Khansariha (18)
خدا رو شکر که روزهای خوبت ادامه داره.  317 

پ.ن: 
علی‌رضا امروز نوبت این ۴ نفر بود.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 21، 18:50)sadaf1 نوشته است: درود بر دوستانم 
مرسی ک هستید
گروه سرو
21فروردین93 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

اراده‌ فولادین می‌خواین بفرما.  6
صدف کانون ما با رعایت خط قرمزهاش داره مرزها رو جابه‌جا می‌کنه.  haha
مهران جان مرسی که هستیKhansariha (18) 

(1399 تير 21، 18:41)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 490 روز خوب  Khansariha (46) 
جناب خان اسطوره پاکی‌ها.  Confetti 

خان خانان، ماشاءالله به تو.  317

(1399 تير 21، 11:19)abtin نوشته است: سلام یک فروند آبتین هستم با2348روز خوب

آبتین نگو هواپیمای نفربر بگو.  4chsmu1 

درود بر همتت داداش.  fly2 

(1399 تير 20، 23:53)RezaRahjoo نوشته است: سلام دوستان
رضا / ۴تیر ۹۹ / ۱۶ روز خوب 
امروز یک ساعتی تلاش کردم سایت یه مشکلی داشت نمیتونستم وارد شم .
جالبه قدر کانون و همین اعلام حضور ها رو بیشتر فهمیدم وقتی حس کردم به کانون دسترسی ندارم .
قبلش فکر میکردم که چیز خاصی نیست یه اعلام حضور مجازی اما فهمیدم گاهی همین کانون خودش انگیزست برای ترک .
تجربه جالبی بود . حتی داشتم وسوسه میشدم فیلتر شکنو روشن کنم‌یه دوری تو سایتا پورن بزنم 
اما خداروشکر گوشیو تونستم بذارم تو کشو و درشو قفل کردم رفتم از اتاق بیرون.
ماشاءالله به آقا رضای ما.  Confetti 
و

آره داداش جان. همین یه اعلام وضعیت شاید کوچیک چقدر کمک حاله. وقتی نباشه می‌فهمیم چی رو از دست دادیم و متاسفانه چی رو جاش گذاشتیم.  53258zu2qvp1d9v
آفرین به تو که اقدام درست رو انجام دادی. چقدر خوبه که تمرین کنیم تو وضعیت‌های پیش‌بینی‌نشده تصمیم‌های درست بگیریم.  49-2

پ.ن:
علیرضا نوبت این ۴ نفر هم بود.  Smiley-face-biggrin
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 21، 0:29)علی‌رضا نوشته است: علی‌رضا / 18 آذر / 213 روز خوب Khansariha (46)

علی‌رضا فرم اعلام وضعیت‌هات یکم تغییر کرده  4chsmu1  این جای خوشحالی داره.   Confetti
مرسی که افتخارآفرینی برامون.  Khansariha (18)
ماشاءالله به جدیت و درایت و همت و اراده‌ات.    2uge4p4 

[تصویر:  the-psychology-of-happiness.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هم‌گروهی‌های سروی دقت کنید

clapping  clapping  clapping 

انتظار‌ها به پایان رسید

6  6  6 

نتیجه نظرسنجی بزرگ گروه سرو رو می‌خوام اعلام کنم

Confetti  Confetti  Confetti 

خدمت شما:

[تصویر:  %D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87_%D9%86%D8...%DB%8C.png]

بیشترین رای رو گزینه‌ «انگیزشی» آورده.  49-2

و سایر گزینه‌ها هم تقریبا به یک اندازه رای آوردن.  daghighan

دو نفر هم رای دادن که به هیچ یک از موارد تمایل ندارن.
یکی داداش عرفان. گل ما بوده که از گروه طوفان اومده بود یه سری عملیات خرابکارانه تو گروه سرو انجام بده و بره. دست برقضا شناسایی شد.  Smiley-face-biggrin
یکی دیگه هم برادر شازده بود که می‌خواست دقت ما رو اندازه بگیره. چون خودش گزینه «تجربه پاکی» رو انتخاب کرده.  Smiley-face-biggrin

خب بر این اساس
ما فرض رو بر این میذاریم که همه اعضا از دیدن پست‌هایی خارج از اعلام وضعیت خوشحال میشن
و چنین پست‌هایی مزاحمتی براشون ایجاد نمی‌کنه.  53258zu2qvp1d9v

درخواست کمک برای قرارگیری پست‌ها

قبل‌تر برادر رهگذر لطف کردن و قبول زحمت کردن که پست‌های «حدیث» و «آیه شریفه قرآن» رو برای ما قرار میدن.

الان برای قرارگیری پست‌های «انگیزشی» و همین طور «تجربه پاکی» نیاز به کمک داریم.

چه کسی ما رو یاری میده؟  clapping

این کار، کار پربرکتی هست و خدا حتما جبران کنه.  cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

انگیزشی اومد

پشت کار لامصب چنتا حق رای داری؟؟ Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام به دوستان 
رضا هستم / ۴ تیر / ۱۷ روز خوب
خدایا شکرت که منو انتخاب کردی برای هدایت شدن 
متشکر از دوستان کانونی 
واقعا از ته دل میخوام خدا اجرتون بده
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 /3 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
علیرضا / 18 آذر / 214 روز خوب
کارناممو گرفتم Khobam

(1399 تير 21، 21:42)آرمین نوشته است: علی‌رضا فرم اعلام وضعیت‌هات یکم تغییر کرده  4chsmu1  این جای خوشحالی داره.   Confetti
مرسی که افتخارآفرینی برامون.  Khansariha (18)
ماشاءالله به جدیت و درایت و همت و اراده‌ات.    2uge4p4 

[تصویر:  the-psychology-of-happiness.jpg]

خیلی ممنونم آقا آرمین..
فقط یکی از امتحانامو خیلی خراب کردم Khobam 
شاید اگه حالم بهتر بود اینجوری نمیشد و بهتر میتونستم انجام بدمش... خداروشکر جز این همه رو قبول شدم ، ولی این یکی خیلی ناراحتم کرد...
(1399 تير 21، 23:05)RezaRahjoo نوشته است: سلام به دوستان 
رضا هستم / ۴ تیر / ۱۷ روز خوب
خدایا شکرت که منو انتخاب کردی برای هدایت شدن 
متشکر از دوستان کانونی 
واقعا از ته دل میخوام خدا اجرتون بده

سلام به شما آقا رضا
چه حرف قشنگی زدی..آره واقعا خداروشکر Khansariha (46)
حالا که داری تو مسیر درست قدم برمیداری هم امام رضا واست دعا میکنه هم خدا راضی میشه ازت Khansariha (18)

آقای دگرش منو یاد اون جمله میندازین که زمین خوردن زیاد مهم نیست ، بلکه قدرت دوباره بلند شدنه که مهمه... ایشالله هر روزتون از دیروزتون بهتر باشه ( که همینطورم هست خداروشکر ) و هیچوقت از این مسیر قشنگ منحرف نشید. cheshmak

آقا جناب خان و آبتین و مهران هم دارن عالی پیش میرن ؛ ماشالله2uge4p4 

آقا پشتکار و رهگذر هم همینطور Khansariha (46) 53
خداروشکررررررر Khansariha (69)

هومان از تو ناراحتم 53258zu2qvp1d9v ولی دلم نمیخواد بهت انرژی ندم ، راستشو بخوای امیدواری و انگیزه ای که داری عالیه و خیلی پرشور داری ادامه میدی ، ایشالله همیشه همینجوری بمونی و یکم نرم تر با بقیه صحبت کنی شاید حساس باشن بهشون بربخوره daghighan
(1399 تير 21، 22:30)هومان نوشته است: انگیزشی اومد

هومان نمی‌دونم چه طور شد که انگیزشی این قدر رای آورد. استقبال بی‌سابقه بود. 17

شنیدم که می‌خوای در این بخش ما رو یاری بدی.  4chsmu1  بچه‌ها خبر آوردن.  4chsmu1 

(1399 تير 22، 12:41)علی‌رضا نوشته است: خیلی ممنونم آقا آرمین..
فقط یکی از امتحانامو خیلی خراب کردم Khobam 
شاید اگه حالم بهتر بود اینجوری نمیشد و بهتر میتونستم انجام بدمش... خداروشکر جز این همه رو قبول شدم ، ولی این یکی خیلی ناراحتم کرد...

همه رو قبول شدی جز یکی؟ فدای سرت.   Khansariha (89)
ماشاءالله به تو که باقی رو قبول شدی.  Khansariha (69)

یکی تصادف می‌کنه به امتحان نمی‌رسه. یکی مشکل خانوادگی پیدا می‌کنه امتحانش رو خوب نمیده. یکی هم مثل تو حالش خیلی مساعد نبوده. پیش میاد دیگه.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: شنیدم که می‌خوای در این بخش ما رو یاری بدی
حتما
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 تير 22، 17:40)هومان نوشته است:
نقل قول: شنیدم که می‌خوای در این بخش ما رو یاری بدی
حتما

ببین هومان بچه‌ها الان از من توقع دارن. بچه‌ها از انگیزه بیفتن از چشم من می‌بینن.  Smiley-face-biggrin
ببینیم چه می‌کنی.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

درود بر دوستانم 
مهران
گروه سرو
21فروردین94 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
[تصویر:  confetti.gif] 

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/22*

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2348 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد /  20 تیر 99 / 1 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 490 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 / 3 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

پشتکار / 10 تیر 99 / 9 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 242 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 214 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هفتم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 94 روز خوب ................................. در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

فرید / 16 خرداد 99 / 31 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 77 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

همساده / 11 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

هومان / 21 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................... در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 1 تیر 99 / 15 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/  16 تیر 99 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 9 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 10 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 4 تیر 99 / 17 روز خوب .................................. در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 9 تیر 99 / 12 روز خوب ............................................. در انتظار 20 روز خوب

آستیگمات / 20 تیر 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 16 تیر 99 / 2 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

کاکتوس تنها / 8 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

amirtvk313 ا/ 20 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .............. در انتظار 10 روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان