امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلااااااااااااااااام

امروز مشارکت گروه سرو هست.

clapping clapping

حامدحامد
و
رضا خان

خوش‌ آمدید.

317

بگید که چه خبرا و در چه حالید؟  

Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام آقا آرمین
وضعیت صبحمو که گفتم.. بعدشم با رفیقم قرار گذاشته بودیم که من امروز ۴ درسو بخونم ، فکرم درگیر خوندنش بود ،بلاخره کتابو برداشتم که بخونم ، دو سه صفحه که خوندم دیدم بازم فکرا اومدن سراغم.. یکم وسوسه هم بعدش اومد.. خلاصه کتابو گذاشتم گوشه با یکم ناراحتی.. بعدشم یه انیمیشن دان کردم دیدم و یکم خوراکی خوردم ؛ الانم یکم گیجم که بلاخره چیکار قراره بکنم: )
خوبم آرمین جان. امیدوارم تو و علیرضا هم خوب باشین
خودت چطوری آرمین؟ بهتری؟
من اول هفته خوبی نداشتم و بنابراین این خوب نبودن تا امروز ادامه داشت. امیدوارم هفته جدید، هفته خوبی رو شروع کنم.
(1399 خرداد 9، 18:23)رضا خان نوشته است: سلام آقا آرمین
وضعیت صبحمو که گفتم.. بعدشم با رفیقم قرار گذاشته بودیم که من امروز ۴ درسو بخونم ، فکرم درگیر خوندنش بود ،بلاخره کتابو برداشتم که بخونم ، دو سه صفحه که خوندم دیدم بازم فکرا اومدن سراغم.. یکم وسوسه هم بعدش اومد.. خلاصه کتابو گذاشتم گوشه با یکم ناراحتی.. بعدشم یه انیمیشن دان کردم دیدم و یکم خوراکی خوردم ؛ الانم یکم گیجم که بلاخره چیکار قراره بکنم: )

داداشم امروز بهترین کار ممکن رو کردی.
درس رو کنار گذاشتی و رفتی سراغ چیزی که حواست رو پرت می‌کنه.
ماشاءالله به تو.  Khansariha (18) 

فقط فکر می‌کنی دلیل وسوسه‌های این روزها چیه؟
کنترل نکردن چشم؟
عدم کنترل تغذیه؟
خودخوری‌های بیهوده؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقا حامد خداروشکر که خوبی1 من که هربار ازم میپرسن یا الکی میگم خوبم یا میگم بد نیستم .. یادم نیست کی واقعا خوب بودم
(1399 خرداد 9، 18:24)حامدحامد نوشته است: خوبم آرمین جان. امیدوارم تو و علیرضا هم خوب باشین
خودت چطوری آرمین؟ بهتری؟

خدا رو شکر داداش. ممنون.

امروز من در حد چند ثانیه وسوسه داشتم و دیگه همه چی رفع شد.  49-2

یه مقاله ۲۵۰۰ کلمه‌ای نشستم نوشتم. اصلا وقت نداشتم به چیز دیگه فکر کنم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 9، 18:25)آرمین نوشته است: داداشم امروز بهترین کار ممکن رو کردی.
درس رو کنار گذاشتی و رفتی سراغ چیزی که حواست رو پرت می‌کنه.
ماشاءالله به تو.  Khansariha (18) 

فقط می‌کنه دلیل وسوسه‌های این روزها چیه؟
کنترل نکردن چشم؟
عدم کنترل تغذیه؟
خودخوری‌های بیهوده؟

خیلی وقته از درس دور بودم.. نوبت اولو خوب گذروندم بلاخره با دردسرایی که داشت ولی از اون موقع تا الان که تو دوره ترک بودم دارم سر و کله میزنم ؛ پاکیو خوب تونستم نگه دارم آخه سمت فیلم و عکس و..‌. نرفتم
ولی درسام واقعا عقب موند.. این قرصا هم یکم گیج و خستم میکنن

ولی فکر میکنم اصلی ترین چیز افکار و خودخوری های بیهودمن و البته روحیم که باعث وسوسه میشه
(1399 خرداد 9، 18:30)رضا خان نوشته است: خیلی وقته از درس دور بودم.. نوبت اولو خوب گذروندم بلاخره با دردسرایی که داشت ولی از اون موقع تا الان که تو دوره ترک بودم دارم سر و کله میزنم ؛ پاکیو خوب تونستم نگه دارم آخه سمت فیلم و عکس و..‌. نرفتم
ولی درسام واقعا عقب موند.. این قرصا هم یکم گیج و خستم میکنن

قرص‌ها رو می‌دونم چی میگی. من هم یه دوره مصرف داشتم. کلا آدم تو خماری میره. 22
اگه فکر می‌کنی زیادی هستن می‌تونی به دکتر بگی کم‌شون کنه.  53258zu2qvp1d9v 
و
امتحاناتت کِی هست؟

(1399 خرداد 9، 18:31)رضا خان نوشته است: ولی فکر میکنم اصلی ترین چیز افکار و خودخوری های بیهودمن و البته روحیم که باعث وسوسه میشه

یه کار خوبی که می‌تونی انجام بدی این هست که روزت رو خوب شروع کنی. 
با انرژی مثبت.  317
تا بعد هم این انرژی و حال خوب در ادامه روز باقی بمونه.

برنامه‌های اول صبحت چیه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

برادر حامدحامد
بیا و برامون از تجربه‌های ترکی که داشتی بگو.  clapping
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

۸ روز دیگه شروع میشه و هیچ کار جدی نکردم فقط تونستم پاکیو خوب نگه دارم اما این کافی نیست.. از بس نگرانی روحیم و امتحانامو دارم که نتونستم خوب خودمو واسه پاکی تشویق کنم.. وگرنه این عالیه چون من تقریبا ۴ سال درگیر بودم و توی دوره اعتیادم بهش بیشترین روزی که تونستم ترک کنم ۱۸ روز بود.. الان تونستم یه رکورد عالی واسه خودم بزنم ولی...
با این قرصا باید درسم بخونم ، با خودم کلنجار میرم که چیکار کنم چیکار نکنم
و اینکه حس میکنم با حرفام که ناراحتی و درگیری توش داره ممکنه باعث ناراحتی کسی بشم به خاطر همین دوست ندارم زیاد درباره وضعیت خودم بگم

(1399 خرداد 9، 18:34)آرمین نوشته است:
(1399 خرداد 9، 18:31)رضا خان نوشته است: ولی فکر میکنم اصلی ترین چیز افکار و خودخوری های بیهودمن و البته روحیم که باعث وسوسه میشه

یه کار خوبی که می‌تونی انجام بدی این هست که روزت رو خوب شروع کنی. 
با انرژی مثبت.  317
تا بعد هم این انرژی و حال خوب در ادامه روز باقی بمونه.

برنامه‌های اول صبحت چیه؟
گوشیمو چک میکنم و به بدبختیام فکر میکنم 22 البته صبح که نه چون شب دیر خواب میرم ظهر بیدار میشم
(1399 خرداد 9، 18:38)رضا خان نوشته است: ۸ روز دیگه شروع میشه و هیچ کار جدی نکردم فقط تونستم پاکیو خوب نگه دارم اما این کافی نیست.. از بس نگرانی روحیم و امتحانامو دارم که نتونستم خوب خودمو واسه پاکی تشویق کنم.. وگرنه این عالیه چون من تقریبا ۴ سال درگیر بودم و توی دوره اعتیادم بهش بیشترین روزی که تونستم ترک کنم ۱۸ روز بود.. الان تونستم یه رکورد عالی واسه خودم بزنم ولی...
با این قرصا باید درسم بخونم ، با خودم کلنجار میرم که چیکار کنم چیکار نکنم
و اینکه حس میکنم با حرفام که ناراحتی و درگیری توش داره ممکنه باعث ناراحتی کسی بشم به خاطر همین دوست ندارم زیاد درباره وضعیت خودم بگم

برادرم اینجا کم و بیش همه چنین وضعیتی دارن. شاید هم بدتر.
این چه حرفی هست.

رسیدن از ۱۸ روز به 170 روز واقعا فوق‌العاده است.  317
ماشاءالله به این همت و اراده.  Khansariha (69)

علیرضا
اینکه شب‌ها این قدر دیر می‌خوابی، نمی‌خوای خوابت رو تنظیم کنی؟

در هر حال من یه سری پیشنهاد دارم:

اول اینکه روزت رو خوب شروع کن.
چهار تا برنامه ۱۵ دقیقه‌ای برای خودت بذار.
۱۵ دقیقه یه برنامه عبادی. می‌تونه ذکر باشه. قرآن باشه. دعا باشه.
۱۵ دقیقه ورزش سبک. یا به سبک یوگا و مدیتیشن برای آرام‌سازی ذهن.
۱۵ دقیقه نوشتن افکار. هر چی که به ذهنت میاد رو روی کاغذ می‌نویسی و فکرت رو تخلیه می‌کنی.
۱۵ دقیقه مطالعه کتابی که دوست داری. غیر درسی.

این میشه یه برنامه عالی برای شروع روز.

دوم اینکه روزت رو با درسی که دوست داری شروع کن. چیزی که خسته‌ات نمی‌کنه. بهت حس خوب میده.
بعد به سراغ درس‌های سخت‌تر برو.

سوم اینکه بینابین درس‌ها با چیزهایی که حالت رو خوب می‌کنه سرگرم باش.
مثل همون انیمیشن که گفتی. یه تفریحی که برات واقعا خوشحال‌کننده هست. حتی اگه ۱۵ دقیقه یا ۳۰ دقیقه باشه.
که انرژی مثبت برای درس و تایم بعدی مطالعه بهت برسه.

بالاخره باید یه کاری بکنی که از این بیشتر عقب نیفتی.
گذشته گذشته.
الان رو بچسب.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من منبع اصلی خرابکاری‌هام، گوشیمه. کاش میشد پرتش کنم بیرون.
(1399 خرداد 9، 18:54)حامدحامد نوشته است: من منبع اصلی خرابکاری‌هام، گوشیمه. کاش میشد پرتش کنم بیرون.

داداش پرهیز همیشه قدم اول برای ترک عادت هست.
تو این پرهیز هم باید از هر چی که موجب غفلت میشه دور بشیم.

خودت می‌دونی از فیلترشکن آسیب می‌بینی یا شبکه‌های اجتماعی یا ....
از شرش خودت رو رها کن یه مدت.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ممنون از حرفاتون آقا آرمین 53 53 ، حق با شماست ، گذشته ها گذشته ، صحبتتون درباره برنامه ها هم مفید بود یه جرقه هایی تو ذهنم زده شد.
نه فیلترشکن ندارم ولی همینطور میشینم سرچ های بی مورد انجام میدم و از ناکجاآباد سر در میارم و همین منو به بیراهه می بره.
اگر بخوام وضعیتم درست بشه، همانطور که گفتی آرمین، باید یه مدت خودمو از شر گوشی خلاص کنم.
این اشتباه محضه که بگم من این فیلمو می بینم و روم تاثیر نداره. اینا دروغه. اگر ترک می خوام باید اسبابش رو از بین ببرم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان