عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

ali_ab ا / 31 خرداد 1401 / 8 روز خوب

خدا رو شکر. انشالله همه موفق باشن
علی /  8 تیر 1401 / 1 روز خوب

خداروشکر 1رو موفق داشتم

بیشترین رکورد : 38 روز

هدف اول : 10 روز

هدف اصلی : 40 روز
سلام.
دیوار / 3 تیر / 4 روژ خوب
یا امیرالمومنین / 10 تیر /  شروع روز های خوب  [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
«بسم الله الرحمن الرحیم»

لیست به‌روز شده 1401/04/10

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /21اردیبهشت 1401 / 38 روز خوب .......................................... در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

فرید / 1 فروردین 1400 / 465 روز خوب ................................. در انتظار ستاره بیست و چهارم

آقای اراده / 4 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان ................................ در انتظار ستاره بیستم

مهدوی / 26 اردیبهشت 1400 / 335 روز خوب ............................ در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 3 خرداد 1401 / 1 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب .................................. در انتظار ستاره چهاردهم

New fighter ا / 8 آبان 1400 / 220 روز خوب .............................. در انتظار ستاره دوازدهم

Man Mitavanam ا / 1 تیر1401 /2 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوازدهم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 300 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دهم

Reza4030ا/23اردیبهشت 30/1401روز خوب.......................................در انتظار ستاره نهم

Newborn ا / 21 فروردین 1401 / 45 روز خوب ................................. در انتظار ستاره هفتم

MUTE ا / 5 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار ستاره سوم

yekpesar ا/ 23 فروردین 1401/ 67 روز خوب ................................... در انتظار ستاره دوم

Askari ا/ 26 خرداد 1401/ 4 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره اول

دیوار / 3 تیر 1401 /4روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره اول

يا ماه بني هاشم / 20 خرداد 1401 / 2 روز خوب .............................. در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 8 تیر 1401/ 1روز خوب ..................................................... در انتظار ستاره اول

یا امیر المؤمنین / 26 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان ......................... در انتظار ستاره اول

MohammadTR ا/ 16 خرداد 1401/ 11 روز خوب ................................ در انتظار 20 روز خوب

ali_ab ا/ 31 خرداد 1401/ 8 روز خوب ............................................... در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 20 خرداد 1401 /7 روز خوب  ..................................... در انتظار 20 روز خوب

42 در سیاهی / 28 اردیبهشت 1401/ بسم الله قهرمان ........................ در انتظار 20 روز خوب

Abcا/ 28خرداد 1401/ 5روز خوب ............................................در انتظار 10 روز خوب

Rock68 ا/ ؟؟ خرداد 1401/ بسم الله قهرمان ....................................... در انتظار 10 روز خوب

Darkman ا/  ؟خرداد 1401/بسم الله قهرمان...........................در انتظار 10 روز خوب

سلام.

دیوار / 10 تیر / 0 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام
امیدوارم حال همه دوستان سروی خوب باشه.

اعلام وضعیت مسابقه کنترل نت و پاکی:

صادقین/ کنترل نت: 21+ / پاکی: 21+ / مجموع: 42+
الحمدلله

(1401 تير 4، 23:28)دیوار نوشته است:
(1401 تير 3، 22:44)صادقین نوشته است:
(1401 تير 3، 20:46)دیوار نوشته است: سلام دوستان.

دیوار / 3 تیر / شروع روزهای خوب

داداش دیوار خیلی ناراحت میشم وقتی می بینم با وجود اینکه انگیزه های بالایی برای پاکی داری ولی کارها اون طور که انتظار داری پیش نمیره 53258zu2qvp1d9v
حیفه داداش دیوارمون توی این وضعیت باشه.

داداش جان به نظرت مشکل کجاست؟

سلام صادقین جان. خوبی؟
داداش مشکل یکی دو تا نیست، به امید خدا شرایطم کمی بهتر بشه.
ممنونم از حضورت 53

دیوار / 3 تیر / 1 روز خوب

سلام داداش جان
ممنونم از لطفت. سلامت باشی Khansariha (18)

می دونم که متاسفانه مشکلات یکی دو تا نیست. برای اکثرمون همین طوره.
امیدوارم اوضاعت خوب بشه. امیدت رو حفظ کن داداش جان.

ان شاء الله خدا به همه مون کمک کنه.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
نکته امروز کنترل نت:

نقل قول: نقل قول از خانم می توانم:

باید با خودمون رو راست باشیم
رفتن به اون سایتا یعنی شکست
پس کلا وقتی میایم نت اگر دیدیم مشکلی هست ، پا شیم بریم یه سایت دیگه
من گاهی جک سرچ می زنم
گاهی عکس حیوون
و ...
اگر دلمون جست و جو تو نت و سرگرم شدن
همین نت خیلی چیزای خوب خواهد داشت

رفتن به اون سایتا = شکست (بی تعارف باشیم با خودمون)

نگاه تنها کافی نیست
برای اینکه دز -doz- نگاهتون بالا بره تصویر رو بزرگ کنید تو مانیتور و بشینید نقاشی بکشید ازش
دفتر ارزون هزاری هست صفحاتش کمه اولش تصمیم بگیرید که کار خوبیه یا نه و اگر خوب بود یه دفتر حسابی بخرید
اینطوری شدید تصویر مورد نظرتون تو ذهنتون جایگزین می شه
باید تمرین کنی

نکردی جات تو کلاس نیست
خودت نخواستی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام رفقا چطورید
اقا چرا انقدر گروه ساکت شده 65
نکنه همه ازدواج کردن و ما خبر نداریم 4chsmu1
اقا شیرینی ما فراموش نشه Khansariha (70)
این حجم از سکوت نشانه ازدواج هست به نظرم Khansariha (89)
در کل بیایید بیشتر حرف بزنیم از مشکلات هم بگیم یه شرح حال از خودمون بدیم 49-2
چرا انقدر گوشه گیری؟؟
به نظرم گروه برای اینه که راحت حرفمون را بزنیم 49-2
پس بیایید از وضعیت خودتون بگید
من اول از خودم شروع میکنم 49-2
تقریبا همچنان به جز کشاورزی کهع هفته ای یک بار هست کل روز های هفته بیکارم و این بیکاری شده عامل لغزش 53258zu2qvp1d9v
میخواهم تو تابستون که نمیتونم بجز کشاورزی جای دیگه کار کنم خودما با قران مانوس کنم
سعی کنم هر روز قران زییادی بخونم ان شاءالله تا به پاکی خوبی برسم و با استقاده از این ثبات بتونم پاییز و زمستون خوبی داشته باشم ان شاءالله
راستی تا یادم نرفته اینا هم اضافه کنم دور روز پاک دارم 53258zu2qvp1d9v
میخواهم سعی کنم از پاکی لذت ببرم تا سمت گناه نرم
به نظرم هنوز اون جدیت را به دست نیاوردم و درگیر روز های پایین هستم
باید هر جوریه خودم را از روز های پایین نجات بدم
مطمئنم ان شاءالله اگر به 30 برسم دیگه شکست نمیخورم باید این بازه های کوتاه مدتی که در نظر دارم را جدی بگیرم
کلا 6 تا بازه 5 روزه در نظر دارم
هر دفعه هم تعداد قران های روزانه را بیشتر میکنم ان شاءالله 49-2 Khansariha (69)
(1395 بهمن 15، 18:46)گلبرگ نوشته است: ☆ من وشماخیلی چیزارو رعایت نمیکنیم 
بعدش میگیم چقدر پاک موندن سخته 

☆ خودمونو کم می بینیم و

☆ همین کم دیدنه هست که راحت  ما رو به ذلت گناه می کشونه
 سپاس شده توسط
یا امیرالمومنین / ۱۰ تیر / ۱ روز خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلام 
اینجا یعنی این گروه 
دختر ها هم میان مطالبو میخونن؟
 سپاس شده توسط
(1401 تير 11، 14:50)یا امیرالمؤمنین نوشته است: یا امیرالمومنین / ۱۰ تیر / ۱ روز خوب  53
سلام داداش ماشاءالله به این پشتکار ان شاءالله با تلاش مضاعف به روز های خوب خودتون برمیگردید 2uge4p4 Confetti 317
چیزی تا عاشورا نمونده تقریبا چهل روز به نظر یه چله بگیریم بریم جلو ان شاءالله اقا امام حسین علیه اسلام شفاعت ما را بکنه Thankyou
(1401 تير 11، 15:44)Abc نوشته است: سلام 
اینجا یعنی این گروه 
دختر ها هم میان مطالبو میخونن؟
سلام داداش جان حالت چطوره عزیزم 302
برای خواندن مطالب گروه های دیگه ممنوعیتی وجود نداره 49-2
فقط هر کسی میتونه تو گروه خودش پست ارسال کنه و حق ارسال پست در گروهی که عضو نیست را نداره 302
حتی کاربر هایی که ثبت نام هم نکردن و مهمان هستند میتونن مطالب گروه ها و بخش های مختلف سایت را مطالعه کنند ولی بعضی بخش ها فقط مختص اقایان و خانوم ها هست 302
انجمن های پسرانه و دخترانه که نیازمنده گذرواژه هست مختص اقایان و خانوم ها هست
 سپاس شده توسط
سلام 
من که عزیز کسی نیستم 
ولی داش وضعیت خرابع
 داش  خیلی تحت فشار بودم   Khansariha (56)

من نهایت روزی که میتونستم تحمل کنم  ۳ روز بود 
بعد از ۹ روز شکستم

خیلی عزت نفسمم پایینه  ...
 ۱ روز خوب  دارم
 سپاس شده توسط
فدات داداش جان همین که تا 9 روز رفتی نشون میده انگیزه بالایی برای ترک گناه داری ان شاءالله بهش میرسی Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (18)
داداش حتما غسل وتوبه را انجام بده
عوامل شکست را برسی کن داداش
ببین چیا باعث شکستت شده موانع را از ریشه رفع کن Khansariha (2)
داداش هدف کلی که از ترک خ.ا داری چی هست؟ 49-2
 سپاس شده توسط
(1401 تير 11، 13:09)یا باب الحوائج نوشته است: سلام رفقا چطورید
اقا چرا انقدر گروه ساکت شده 65
نکنه همه ازدواج کردن و ما خبر نداریم 4chsmu1
اقا شیرینی ما فراموش نشه Khansariha (70)
این حجم از سکوت نشانه ازدواج هست به نظرم Khansariha (89)
در کل بیایید بیشتر حرف بزنیم از مشکلات هم بگیم یه شرح حال از خودمون بدیم 49-2
چرا انقدر گوشه گیری؟؟
به نظرم گروه برای اینه که راحت حرفمون را بزنیم 49-2
پس بیایید از وضعیت خودتون بگید
من اول از خودم شروع میکنم 49-2
تقریبا همچنان به جز کشاورزی کهع هفته ای یک بار هست کل روز های هفته بیکارم و این بیکاری شده عامل لغزش 53258zu2qvp1d9v
میخواهم تو تابستون که نمیتونم بجز کشاورزی جای دیگه کار کنم خودما با قران مانوس کنم
سعی کنم هر روز قران زییادی بخونم ان شاءالله تا به پاکی خوبی برسم و با استقاده از این ثبات بتونم پاییز و زمستون خوبی داشته باشم ان شاءالله
راستی تا یادم نرفته اینا هم اضافه کنم دور روز پاک دارم 53258zu2qvp1d9v
میخواهم سعی کنم از پاکی لذت ببرم تا سمت گناه نرم
به نظرم هنوز اون جدیت را به دست نیاوردم و درگیر روز های پایین هستم
باید هر جوریه خودم را از روز های پایین نجات بدم
مطمئنم ان شاءالله اگر به 30 برسم دیگه شکست نمیخورم باید این بازه های کوتاه مدتی که در نظر دارم را جدی بگیرم
کلا 6 تا بازه 5 روزه در نظر دارم
هر دفعه هم تعداد قران های روزانه را بیشتر میکنم ان شاءالله 49-2 Khansariha (69)
منم موافقم. لطفا سرپرستا موضوع بذارن تا بقیه تشویق بشن صحبت کنن. فقط با اعلام وضعیت نمیشه ترک کرد

ali_ab ا / 31 خرداد 1401 / 10 روز خوب

خدا رو شکر. انشالله همه موفق باشن

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان