امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام

به عضو جدید گروه آقای arshia2m12 خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
 سپاس شده توسط
سلام
یا امیرالمومنین / ۵ شهریور / ۲ روز خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
پشتکار/۸ شهریور/۰

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ali_ab ا / 7 شهریور 1401 / 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام رفقا حالتون چطوره ان شاءالله خوب باشید
اقا دورهمی گذاشتیم استقبال نشد
حق دارید مشغولید ولی داداش های گلم بیشتر صحبت کنید
به یدونه اعلام وضعیت بسنده نکنید؛نمیگم اعلام وضعیت نکنید،فقط میگم عزیزان صحبت هم انجام بدید. 53258zu2qvp1d9v
مثلا علت شکستم چی بود اقا اگر علت شکست تکراری هم باشه،بازم براش راه حل میشه پیدا کرد Khansariha (8)

داداش علی
ماشاءالله داداش به روز های خوبت عالی شروع کردی
مهم اینه با قدرت ادامه بدیم
ان شاءالله به خوبی این دفعه پیش میری؛راستی داداش تو کنترل نگاه و ذهن و قرار عاشقی جات خالیه 49-2
صحبت های خوبی کردی،به نظر منم باید تفکر کنیم در بد بودن این کار و خوب بودن پاکی؛به نظرم باید هر روز یه تایمی بزاریم برای مرور اهداف و مرور عوارص خ.ا
انقدر بنویسیم و تکرار کنیم تا بالاخره تو مغزمون بدی این کار حک بشه 53258zu2qvp1d9v
دیگه چه خبر داداش ماشاءالله شروع کردی به برنامه ریزی و ورزش varzesh

داداش مجید
دادا عجب تجربه ای 317
همینه داداش خیلی وقت ها ادم گمان میکند نمیشود ولی خوب میشود Khansariha (69)
باید همیشه ادامه داد راه را چه میدانیم این شروع همراه با پاکی ابدی هست یا نه؟؟
همه شروع ها میتونه تبدیل بشه به یه پاکی ابدی فقط کافی صبر کنیم Khansariha (46)
مرسی از حضورت و تجربه های خوبت
شماره کارتت که عوض نشده 65

داداش یا امیر المومنین
Khansariha (46) ماشاءالله داداش قهرمان با قدرت ادامه بدهید ان شاءالله موفق خواهید شد Khansariha (69)
منتظر شما تو تاپیک کنترل نگاه و ذهن هستیم داداش 49-2
داداش اگر دوس داشتید بیایید داخل گروه یه موضوع را مطرح کنید و ما هم استفاده کنیم Khansariha (56)
این جور به رشد همه ما کمک میشه ان شاءالله 49-2
اگر مایل هستید موضوع را بفرمایید تا ما هم مطلب بیاریم Khansariha (69)

داداش پشتکار
داداش جان خدا قوت به روز های خوبی که ساختی
ان شاءالله دوباره روز های خوبی میسازی Khansariha (46)
داداش علت شکست چی بود؟
وقتی ما وسوسه شدید میشیم باید در مرحله اول اون وسوسه را دور کنیم ولی بعد از اروم شدن اوضاع باید ما به سمت وسوسه ها حمله کنیم تا عقب برن Khansariha (69)
نباید بزاریم اتیش زیر خاکستر باقی بمونه باید کلا خاموشش کنیم 302
داداش راه حلت برای شروع پر قدرت تر چیه؟ Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1401 شهريور 7، 19:44)arshia2m12 نوشته است: سلام
اarshia2m12
30,5,1401
امروز:  ۷.۶.۱۴۰۱
۸ روز پاکی
به امید پاکی همیشگی هم جسم هم روح
به به
سلام صدتا سلام به داداش گل حالتون چطوره؟ Khansariha (2)
خیلی خوش اومدین به کانون ان شاءالله همیشه موفق باشی داداش جان Confetti 317
به به ماشاءالله گل کاشتی داداش 8 روز خوبت خیلی مبارکه 317 Khansariha (69)
ان شاءالله دوروز دیگه اولین جشن کانونی برات گرفته میشه 302
داداش بیشتر از خودت برامون بگو با هم اشنا بشیم
من محمد حسینم 25 ساله از خبطه مرکزی کشور 4chsmu1
[تصویر:  nody-متن-خوش-آمد-گویی-برای-کانال-1633504951_0f35.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 20، 17:17)صادقین نوشته است: سلام

ممنونم از دعوت برادر هادی303

تجربه های پاکی ارزشمندی در کانون قرار داده شده.
اگه بتونیم مواقعی که انگیزه هامون کم رنگ و اراده مون ضعیف می شه یا چنین احساسی در ما به وجود میاد،
برگردیم و به تجربه های گذشته نگاه کنیم، از اول با خودمون مرور کنیم که کجا بودیم و چی قرار بوده در این مسیر به دست بیاریم، کمک کننده خواهد بود.

حس و حال گذشته ای که با خ ا سپری شده بسیار رنج آور و سخته.
به خصوص برای آدمی که سال های زیادی گرفتار بوده و این حس های تلخ رو بارها و بارها تجریه کرده.

زمین افتادن بعد از یه مدت پاکی، انگیزه ها رو پایین میاره.
و حالا اگه این زمین افتادن ها دائم تکرار بشه، چیزی از اراده باقی نمی مونه.

اما اگه انسان این باور رو تقویت کنه که وقتی موفق شده مدت زیادی پاک باشه و روزهاش با پاکی سپری بشه، چرا دوباره برگرده به اون باتلاق عذاب آور؟
الان که تونسته مدت زیادی از خ ا فاصله بگیره، پس بازم می تونه.

تقویت این باور که می شه خ ا رو ترک کرد و این مسیر رو با قدرت ادامه داد و اون حس های بد رو دیگه تجربه نکرد، برای بنده مفید بوده.

مسیر پاکی یه مسیر بی انتهاست، مسیری هست که نمی شه با یه وسلیه‌ی نقلیه‌ی فرسوده این جاده رو طی کرد.
بایستی باورهای نادرست رو تغییر داد. سبک زندگی رو به سمتی برد که پاکی در اون اولویت باشه.

اگه با همون خیالات گذشته که پر شده از آلودگی ها حرکت کنیم و ورودی های ذهن رو کنترل نکنیم نمی تونیم مسیر پاکی رو به سلامت طی کنیم.

باید طوری تمرین کنیم که ذهنمون رو عادت بدیم که در هر شرایطی پاکی در اولویت قرار داره.
ناراحتی های روحی و ناامیدی ها، این جور القا می کنه که آدم قید پاک موندن رو بزنه.
پس بایستی پاکی رو برای خودمون لذت بخش تر کنیم.

وقتی حس های خوبی که با پاکی به دست میاد رو مرور می کنم می بینم که مطمئن ترین راه برای این که حس های بد رو از خودم دور کنم یا لااقل کم رنگ کنم، اینه که پاک بمونم.

همگی موفق و پیروز باشید.
یا علی
 سپاس شده توسط
سلام
یا امیرالمومنین / ۵ شهریور / ۴ روز خوب  53
خدا رو شکر :
بابت این روز های خوب
بابت سلامتی و تن درستی
بابت اینکه بهمون قدرت انتخاب و اراده داده
بابت اینکه راهنما ها و نشانه های خوبی سر راهمون قرار میده
بابت اینکه همیشه حواسش بهمون هست و تنهامون نمیزاره
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
(1394 فروردين 31، 0:31)گلبرگ نوشته است:
فرق هست بین

کنترل برای جلوگیری از شکست و کنترل محیط و شرایط شکست

کنترل محیط آسون تره ... من اینو انتخاب کردم و جواب هم داده

رفقا برای کنترل محیط چکار میکنید؟؟ 302
مثلا اگر تو اتاق شرایط گناه داشتید چجوری از گناه فاصله میگیرید؟؟ 49-2
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ان شاءالله از این به بعد عهد نامه پاکی میزارم 302
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif]
عهد نامه پاکی سرو [تصویر:  53.gif]
از جمعه 11 شهریور تا 18 شهریور [تصویر:  53.gif]
1 محمد حسین
2 [تصویر:  khansariha (58).gif]
3 [تصویر:  khansariha (58).gif]
4 [تصویر:  khansariha (58).gif]
5 [تصویر:  khansariha (58).gif]
6 [تصویر:  khansariha (58).gif]
بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif]

عهد نامه پاکی سرو [تصویر:  53.gif]
از جمعه 11 شهریور تا 18 شهریور [تصویر:  53.gif]

1 محمد حسین

2. ali_ab

3 [تصویر:  khansariha (58).gif]
4 [تصویر:  khansariha (58).gif]
5 [تصویر:  khansariha (58).gif]
6. Khansariha (58)
.

ali_ab ا / 10 شهریور 1401 / 0 روز خوب
 سپاس شده توسط
نقل قول: مثلا اگر تو اتاق شرایط گناه داشتید چجوری از گناه فاصله میگیرید؟؟ [تصویر:  49-2.gif]
داداش جان شنیدی میگن پیش گیری بهتر از درمانه پس بهتره اصلا سمت شرایطی گناه نریم حالا اگه رفتیم و گول شیطونو خوردیم باید بلافاصله اون عامل را که وسوسه تون کرده حذف کنید  65 من که همین کارو میکنم کار پیچیده دیگه ای نمیکنم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1401 شهريور 11، 15:44)New fighter نوشته است:
نقل قول: مثلا اگر تو اتاق شرایط گناه داشتید چجوری از گناه فاصله میگیرید؟؟ [تصویر:  49-2.gif]
داداش جان شنیدی میگن پیش گیری بهتر از درمانه پس بهتره اصلا سمت شرایطی گناه نریم حالا اگه رفتیم و گول شیطونو خوردیم باید بلافاصله اون عامل را که وسوسه تون کرده حذف کنید  65 من که همین کارو میکنم کار پیچیده دیگه ای نمیکنم  4chsmu1

کارت پیچیده نیست داداش. سخته. خیلیم سخته.
دمت گرم که میتونی. انشالله ما هم بتونیم
 سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif]

لیست به‌روز شده 1401/06/11

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 585 روز خوب  ............................................... در حال جهاد

فرید / 1 فروردین 1400 / 523 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ......................................................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /21اردیبهشت 1401 / 104 روز خوب ............................................ در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

آقای اراده / 30 مرداد 1401 / 8 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره بیستم

مهدوی / 19 تیر 1401 / 44 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفدهم

پشتکار / 8شهریور 1401 /بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 365 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوازدهم

New fighter ا / 8 آبان 1400 / 300 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

Newborn ا / 21 فروردین 1401 / 45 روز خوب.................................... در انتظار ستاره هفتم

karmaا/ 27 اسفند 1400 / بسم الله قهرمان........................................ در انتظارستاره پنجم

شهریار/؟مرداد 1401/ 1روزخوب........................................................در انتظار ستاره سوم

Askari ا/ 3 مرداد 1401/ 4 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره اول

یا امیر المؤمنین / 5 شهریور 1401 / 4روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

يا ماه بني هاشم / 1 شهریور 1401 /2 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

دیوار / 17 مرداد 1401 /1روز خوب ................................................... در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب ................................................. در انتظار ستاره اول

یا باب الحوائج / 20 خرداد 1401 /7 روز خوب  ................................................. در انتظار 20 روز خوب

ali_ab ا/ 10 شهریور 1401/ بسم الله قهرمان .................................................... در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک/ ۱۵ اردیبهشت 1401/ بسم الله قهرمان.......................................در انتظار 20 روز خوب

KingAmirا/؟مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.......................................................در انتظار 20 روز خوب

اarshia2m12ا/30 مرداد 1401/ 8 روز خوب.....................................................در انتظار 10 روز خوب

thunderا /4 شهریور 1401 / 2 روز خوب........................................................ در انتظار 10 روز خوب

ali133ا /  هفتم مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.................................................در انتظار 10 روز خوب

Free_Shayanا /  ؟؟ مرداد 1401/ بسم الله قهرمان...........................................در انتظار 10 روز خوب

سینا۲۰۰۲ / ؟؟ مرداد 1401 /بسم الله قهرمان  ............................................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
Khansariha (69) باریکلا داداش جان همین درسته پیشگیری بهتر از درمانه درسته ولی گاهی پیش میاد که ناخوداگاه تحت شرایط گناه قرار میگیریم
اون موقع باید از تاکتیک های فرار و گیوتین و.... استفاده کنیم Khansariha (58)
ماشاءالله داداش جان کارت درسته 302
(1401 شهريور 11، 15:48)ali_ab نوشته است:

کارت پیچیده نیست داداش. سخته. خیلیم سخته.
دمت گرم که میتونی. انشالله ما هم بتونیم
داداش جان ممنون که تو عهدنامه شرکت کردی
این روزا اوضاع چطوره داداشم؟ 53
حال و احوالت خوبه رفیق جان؟ Khansariha (18)
داداش یه تاکتیک خوبی که به کارم اومده؛یاد مرگ بوده،وقتی سعی کنیم در روز چند دقیقه به مرگ و اخرت فکر کنیم باعث میشه از گناه دور بشیم.
محاسبه نفس هم خیلی خوبه اگر بتونیم کارهامونا زیر ذربین بزاریم باعث میشه بیشتر دقت کنیم Khansariha (69)
ــــــــــــــــــــــــــ
خیلی مشارکت داداش های گل پایینه Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
فرید / ۵۳۳ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان