عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1401 مهر 10، 10:21)ArA نوشته است: چی بگم
امروز روز 20 ام بود ولی گند زدم، دیگه از دست خودم خسته شدم،همه  زندگیم رو گرفت. از درون منو خالی کرد. هیچ تسلطی روی اوضاع ندارم. چه حس بدیه اینکه نقطه ضعفت رو کسی بدونه. شاید 4 سالی میشه که زندگی نکردم. فقط دارم زنده می مونم. امسال تموم شه به امید سال بعد ،ولی هیچ وقت انگار تموم نمیشه.خسته شدم از بس شکست خوردم. خسته شدم از این حواس پرتی ها. خسته شدم از بدن های عریان. خسته شدم از نجس شدن، از رفتن زیر دوش آب. خسته شدم از عکس های کیک و غذا که هیچ وقت نصیبم نشد. پس کی قراره عادی باشم. از بین این همه عضو در کانون فقط 5 یا 6 نفر تجارب پاکی یک سال شون رو نوشتن. این چه معنی میده؟ جز این که نمیشه از این منجلاب بیرون اومد،؟
پس کی قراره بزارمش کنار. خدا شاهده خجالت میکشم از هم سن های خودم که دغدغه شون رشد و پیشرفته ولی من همش درجا میزنم که هیچ. هر روز بدتر میشم.
چقدر حالم بده.حتی نمی تونم هدف طولانی مدت داشته باشم. از 3 سال پیش هدفم این بود که خ.ا رو ترک کنم ولی حالا چی؟ حتی یه قدم هم جلو نرفتم. یه آدم معتاد هیچ وقت نمیتونه هدف داشته باشه هیچ وقت Unsure

سلام آرا جان

داداش 20 روز فوق العاده داشتی باید برای خودت هدیه بگیری خودتو تشویق کنی به خودت افتخار کنی

نه اینکه اینجوری خودتو سرزنش کنی
آدم معتادم میتونه هدف داشته باشه میتونه تو زندگیش به جاهای خوب برسه...فقط یکم سرعتش کم میشه همین.

دلیل نمیشه بخاطر این مشکل از همه چیز ناامید بشی.
من خودم به شخصه با وجود این مشکل به موفقیت های زیادی رسیدم. خیلی از اهدافم رو بهشون رسیدم. چون ناامید نشدم. هر بار زمین خوردم بلند شدم.

زمین خوردن بد نیست شکست بد نیست اینکه بلند نشی و ناامید بشی بده

20 روز عالی ساختی
خیلی هم کار بزرگی کردی

بازم میتونی به 20 برسی و ازش رد بشی

باید ببینی چی باعث شد بری سمتش برگردی عقب کجای کار رفتارتو تغییر میدی...یه جای کار باید یه نه میگفتی و شرایط و حس و حالتو عوض میکردی که نکردی و مسیر رو اشتباه رفتی ...پیداش کن و خوب بشناسش دفعه بعدی که به اون نقطه رسیدی تمام زورتو بزن نه رو بگی و حس و حالتو ببری به اون سمت...حالا با یه پیاده روی یا موسیقی یا تغییر موقعیت یا هرچی....باید از لذت جنسی متنفر بشی و عاشق پاکی بشی ...عاشق اینکه ذهنتو کنترل کنی...نگاهتو کنترل کنی...

باید عاشق دفاع کردن بشی وگرنه یه نگاه اشتباه یا رهاسازی ذهن برای تخیلات ادمو وارد باتلاقی میکنه که تهش لغزشه...پس باید بخوای از ته وجودت

اگه هم لغزش داشتی به نیمه پر لیوان نگاه کن به روزای خوبی که ساختی و به خودت افتخار کن...یادت باشه بلند شدن و ادامه جنگ = موفقیت واقعی و تو یه ادم خیلی موفقی و ما بهت افتخار می کنیم Khansariha (69) Khansariha (69) 

تو درس و کارتم با نظم و برنامه ریزی پیش برو ...کارهایی که باید انجام بدی را لیست کن و یکی یکی انجامشون بده...لغزش فقط میتونه کند کنه پیشرفتتو نه این که همه چیز از دست بره و نابود بشه....پس برای اهداف کاری درسی پاکی همه چیزت برنامه منظم و یادداشت شده داشته باش و گام به گام پیش برو
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
(1401 مهر 10، 10:41)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1401 مهر 10، 10:21)ArA نوشته است: چی بگم
امروز روز 20 ام بود ولی گند زدم، دیگه از دست خودم خسته شدم،همه  زندگیم رو گرفت. از درون منو خالی کرد. هیچ تسلطی روی اوضاع ندارم. چه حس بدیه اینکه نقطه ضعفت رو کسی بدونه. شاید 4 سالی میشه که زندگی نکردم. فقط دارم زنده می مونم. امسال تموم شه به امید سال بعد ،ولی هیچ وقت انگار تموم نمیشه.خسته شدم از بس شکست خوردم. خسته شدم از این حواس پرتی ها. خسته شدم از بدن های عریان. خسته شدم از نجس شدن، از رفتن زیر دوش آب. خسته شدم از عکس های کیک و غذا که هیچ وقت نصیبم نشد. پس کی قراره عادی باشم. از بین این همه عضو در کانون فقط 5 یا 6 نفر تجارب پاکی یک سال شون رو نوشتن. این چه معنی میده؟ جز این که نمیشه از این منجلاب بیرون اومد،؟
پس کی قراره بزارمش کنار. خدا شاهده خجالت میکشم از هم سن های خودم که دغدغه شون رشد و پیشرفته ولی من همش درجا میزنم که هیچ. هر روز بدتر میشم.
چقدر حالم بده.حتی نمی تونم هدف طولانی مدت داشته باشم. از 3 سال پیش هدفم این بود که خ.ا رو ترک کنم ولی حالا چی؟ حتی یه قدم هم جلو نرفتم. یه آدم معتاد هیچ وقت نمیتونه هدف داشته باشه هیچ وقت Unsure

سلام آرا جان

داداش 20 روز فوق العاده داشتی باید برای خودت هدیه بگیری خودتو تشویق کنی به خودت افتخار کنی

نه اینکه اینجوری خودتو سرزنش کنی
آدم معتادم میتونه هدف داشته باشه میتونه تو زندگیش به جاهای خوب برسه...فقط یکم سرعتش کم میشه همین.

دلیل نمیشه بخاطر این مشکل از همه چیز ناامید بشی.
من خودم به شخصه با وجود این مشکل به موفقیت های زیادی رسیدم. خیلی از اهدافم رو بهشون رسیدم. چون ناامید نشدم. هر بار زمین خوردم بلند شدم.

زمین خوردن بد نیست شکست بد نیست اینکه بلند نشی و ناامید بشی بده

20 روز عالی ساختی
خیلی هم کار بزرگی کردی

بازم میتونی به 20 برسی و ازش رد بشی

باید ببینی چی باعث شد بری سمتش برگردی عقب کجای کار رفتارتو تغییر میدی...یه جای کار باید یه نه میگفتی و شرایط و حس و حالتو عوض میکردی که نکردی و مسیر رو اشتباه رفتی ...پیداش کن و خوب بشناسش دفعه بعدی که به اون نقطه رسیدی تمام زورتو بزن نه رو بگی و حس و حالتو ببری به اون سمت...حالا با یه پیاده روی یا موسیقی یا تغییر موقعیت یا هرچی....باید از لذت جنسی متنفر بشی و عاشق پاکی بشی ...عاشق اینکه ذهنتو کنترل کنی...نگاهتو کنترل کنی...

باید عاشق دفاع کردن بشی وگرنه یه نگاه اشتباه یا رهاسازی ذهن برای تخیلات ادمو وارد باتلاقی میکنه که تهش لغزشه...پس باید بخوای از ته وجودت

اگه هم لغزش داشتی به نیمه پر لیوان نگاه کن به روزای خوبی که ساختی و به خودت افتخار کن...یادت باشه بلند شدن و ادامه جنگ = موفقیت واقعی و تو یه ادم خیلی موفقی و ما بهت افتخار می کنیم Khansariha (69) Khansariha (69) 

تو درس و کارتم با نظم و برنامه ریزی پیش برو ...کارهایی که باید انجام بدی را لیست کن و یکی یکی انجامشون بده...لغزش فقط میتونه کند کنه پیشرفتتو نه این که همه چیز از دست بره و نابود بشه....پس برای اهداف کاری درسی پاکی همه چیزت برنامه منظم و یادداشت شده داشته باش و گام به گام پیش برو

ممنون از پیامت

ArA
10 مهر
روز 0 ام پاکی
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

میدونی ۲۰ روز پاکی یعنی چی؟؟؟ یعنی ۲۰ روز لذت، عشق... وای اگر میدونستی

هر صبح که میشه میبینم فقط روز قبلش رو پاک بودم هزار بار خدا رو شکر میکنم

حتی ثانیه های پاکی هم  لذت بخشه 

من جای تو بودم برای این ۲۰ روز یه پاداش و جایزه خوب برای خودم میگرفتم. این ۲۰ روز میتونست به ناپاکی بگذره ولی تو پاک بودی پسر... چرا نمیبینی اینو

هزاران هزاران بار تبریک میگم بهت برای این ۲۰ روز قهرمان
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
آرا جان خیلی خودتو درگیر آمار و ارقام نکن ۲۰روز شاید به دید تو خیلی کم باشه به دید خیلی ها یه عمره دوباره بلند شو این حرفای ناامید کننده را بذار کنار این دفعه قوی تر بلند شو  49-2 اگه پایه باشی من حاضرم یک ماه زودتر از یکسال پاکی روزشمار پاکیو صفر کنم و باهم شروع کنیم منتهی باید قول بدی 
۱-ناامید نشی 
۲-از دل و جون مایه بذاری 
۳-برای خودت و زندگیت ارزش قائل بشی و زندگی را از دست ندی

بریم تو کارش؟ 39
نقل قول: من جای تو بودم برای این ۲۰ روز یه پاداش و جایزه خوب برای خودم میگرفتم. این ۲۰ روز میتونست به ناپاکی بگذره ولی تو پاک بودی پسر... چرا نمیبینی اینو

نمی دونم از 20 روز پاکی خوش حال باشم یا از دوره ی 30 روزه ای که برداشتم و شکست خوردم، ناراحت باشم
نمی خوام مایوس کننده حرف بزنم ولی داداش من آرزومه حداقل یه بار قبل مرگم یک سال پاک بمونم...ولی الان چی؟ ول کن... ناامیدی که فایده ای نداره. بالاخره باید زندگی کرد دیگه...

نقل قول:  اگه پایه باشی من حاضرم یک ماه زودتر از یکسال پاکی روزشمار پاکیو صفر کنم و باهم شروع کنیم منتهی باید قول بدی 
۱-ناامید نشی 
۲-از دل و جون مایه بذاری 
۳-برای خودت و زندگیت ارزش قائل بشی و زندگی را از دست ندی

بریم تو کارش؟ [تصویر:  39.gif]

نه داداش نیازی به صفر کردن نیست. خودت گفتی درگیر آمار و ارقام نباید شد.تو هم چه این جا نوشته باشه 11 ماه چه ننوشته باشه؛ 11 ماهه که پاکی...
ولی حاضرم یه دوره 30 روزه باهم برداریم، ببینیم چه جوری پیش میره
چه طوره؟
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

نقل قول: نه داداش نیازی به صفر کردن نیست. خودت گفتی درگیر آمار و ارقام نباید شد.تو هم چه این جا نوشته باشه 11 ماه چه ننوشته باشه؛ 11 ماهه که پاکی...
ولی حاضرم یه دوره 30 روزه باهم برداریم، ببینیم چه جوری پیش میره
چه طوره؟
آفرین میخواستم همینو متوجه بشی 
برو که بریم پیش به سوی ۳۰روز پاک 317
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif]

لیست به‌روز شده 1401/07/10

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 585 روز خوب  ............................................... در حال جهاد

فرید / 1 فروردین 1400 / 554 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ......................................................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /17شهریور 1401 / 19 روز خوب ................................................ در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

آقای اراده / 30 مرداد 1401 / 8 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره بیستم

[علی]/۲0 شهریور1401 /18 روز خوب.............................................درانتظارستاره نوزدهم

مهدوی / 19 تیر 1401 / 44 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفدهم

پشتکار / ؟؟ 1401 /4 روز خوب ....................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 365 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوازدهم

New fighter ا / 8 آبان 1400 / 330 روز خوب .................................... در انتظار ستاره یازدهم

Newborn ا / 18 مرداد 1401 / 50 روز خوب.................................... در انتظار ستاره هشتم

karmaا/ ؟؟ شهریور 1401 / بسم الله قهرمان........................................ در انتظارستاره پنجم

یا امیر المؤمنین / 11 شهریور 1401 / 6روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

يا ماه بني هاشم / 18 شهریور 1401 /1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب ................................................ در انتظار ستاره اول

دیوار / 14 شهریور 1401 /بسم الله قهرمان ........................................ در انتظار ستاره اول

ArA ا/ 10 مهر 1401 / بسم الله قهرمان......................................................در انتظار 30 روز خوب

یا باب الحوائج / 20 خرداد 1401 /7 روز خوب  ................................................. در انتظار 20 روز خوب

ali_ab ا/ 21 شهریور 1401/ یک روز خوب ......................................................... در انتظار 20 روز خوب

KingAmirا/؟مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.......................................................در انتظار 20 روز خوب

سورنا/5 مهر 1401/بسم الله قهرمان...............................................................در انتظار 20 روز خوب

اarshia2m12ا/30 مرداد 1401/ 8 روز خوب.....................................................در انتظار 10 روز خوب

thunderا /25 شهریور 1401 / 3 روز خوب........................................................ در انتظار 10 روز خوب
[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
داداش گلم من ایمان دارم که به یک سال پاکی میرسی

دلیل دارم الکی نمیگم

الان ثابت شده هر آرزویی که که به ذهنمون خطور میکنه حتما توانییمون رو مغز قبلش سنجیده و بعد تبدیل به ارزو میشه
مثلا من چرا ارزو نمیکنم برم مریخ... چون تواناییش رو ندارم. پس مغزم سانسور میکنه و هیچ علاقه ای هم ایجاد نمیکنه برای مریخ رفتن و هزار تا بهانه به صورت ناخودآگاه ایجاد میکنه که اصلا بهش فکر نکنم... 

پس مغز تو این توانایی رو دیده
ولی داداش گلم هیچ وقت خودت رو سرزنش نکن. اراده باور کن شاید فقط ۱۰ درصد باشه. اونی که میرسه قله اورست درسته اراده قوی داشته ولی ۹۰ درصد نقشه راه درستی داشته... از قبل بدنش رو اماده کرده برای کمبود اکسیژن... چند تا قله کوچیکتر فتح کرده...

شکست ها پل پیروزی هستن

با افتخار بهشون نگاه کن... آنالیزشون کن... دوست شو با همه شکست ها... قبولشون کن

و از همه تجربیاتت به ما هم بگو و ما هم یاد بگیریم ازت
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام به همه دوستان

Mr Degareshا/17 شهریور 1401 /26 روز خوب.

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
یا امیرالمومنین / ۱۴ مهر ۱۴۰۱ / شروع روز های خوب

این چند وقت خیلی تلاش کردم برای پاکی و هر سری میگفتم بزار با دست پر برگردم کانون ولی انگار نمیشد و هر دفعه با دلایل الکی و ناخودآگاه سمت لغزش میرفتم

تا اینکه امروز ارادمو جمع کردم تا برگردم و یک دوره اساسی و درست درمون و اصولی از پاکی رو شروع کنم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام رفقا
التیام/  15 مهر / یک روز خوب
[تصویر:  001.jpg]

اینکه بخواهیم فکر کنیم روز های بد و سخت فقط برای ما هست 

جز اینکه سرعت ما رو کم کنه یا حتی ما رو متوقف کنه هیچ سود دیگه ای نداره  

باید یه یا علی بگیم و به دل سختی ها حمله کنیم و اونا رو از پا دربیاریم  Khansariha (69)

این کار هم با کم نیاوردن و جنگیدن برای خواسته هامون امکان پذیره  128fs318181

یا امیرالمومنین / 14 مهر 1401 / یک روز خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام

به عضو جدید گروه آقای eltyam خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  53.gif]
سلام دوستان عزیز  303   
التیام عزیز به گروه خوش اومدی  Welcome (1)
ان شاءالله بهترین روزات رو اینجا بسازی Khansariha (69)   
از خودت برامون بگو ؟

(1401 مهر 15، 20:28)یا باب الحوائج نوشته است:
سلام

به عضو جدید گروه آقای eltyam خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  53.gif]

سلام ممنونم. با دعای شما..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان