امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان 
نیوبورن / ۱۸ مرداد/ ۱۱۸ روز خوب

روز خوب خودش نمیاد مگر اینکه خودت بسازیش...
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif]

لیست به‌روز شده 1401/09/15

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

فرید / 1 فروردین 1400 / 613 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 585 روز خوب  ............................................... در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ......................................................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /15 مهر 1401 / 57 روز خوب .................................................. در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

مهدوی / 19 تیر 1401 / 120 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره بیستم

سپهرر/ 30 بهمن 1400 / 256 روز خوب...................................
..... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 16 آبان 1401 /19 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره چهاردهم

New fighter ا / 29 آبان 1400 / 1 روز خوب .................................... در انتظار ستاره یازدهم

Newborn ا / 18 مرداد 1401 / 118 روز خوب........................................ در انتظار ستاره دهم

karmaا/ ؟؟ آبان 1401 /بسم الله قهرمان.............................................. در انتظارستاره پنجم

*شهریار‌*/؟شهریور 1401/ 44روزخوب.................................................در انتظار ستاره چهارم

ArA ا/ 10 مهر 1401 / 61 روز خوب........................................................در انتظار ستاره دوم

يا ماه بني هاشم / 4 آذر 1401 /2 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

صابرین / 9 آذر 1401 / 2 روز خوب.................................................... در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب ..................................................... در انتظار ستاره اول

eltyamا /8 آذر 1401/ بسم الله قهرمان................................................در انتظار ستاره اول

سورنا/؟؟ آبان 1401/ 7روز خوب.................................................................در انتظار 30 روز خوب

Alireza_m1380 ا/17 مهر 1401/ 18 روز خوب...............................................در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک/ 28 آبان 1401/ 4 روز خوب................................................در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 3 آبان 1401 /2 روز خوب  ................................................... در انتظار 20 روز خوب

Abc ا/ 8 آذر 1401 /6 روز خوب  ................................................................. در انتظار 10 روز خوب

muhammadali19641ا / 13 اذر 1401/ 1 روز خوب........................................در انتظار 10 روز خوب

Alirezamoghadda /؟؟مهر 1401/بسم الله قهرمان......................................در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
به نام خدا....
سلام و عرض احترام خدمت همه عزیزان در راه پاکی.
امیدوارم که روز خوبی رو بوده داشته باشید.
Reza4030............
14 آذرماه...............
۲ روز پاکی 
با خواست خدا و کمک دوستان عزیز دیروز شروع کردم.
یا حق‌. 53
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
سلام
محمد 
۸ آذر شروع کردم 
 ۷ روز خوب
Hanghead   یه  سوال  من زمان زیادی پاک هستم ؟ ۷ روز؟  Hanghead 

یه انتقاد داشتم به آقای یا بابالحوائجکه این لیست که به روز میکنید   تعداد نقطه هایی که میزارید خیلی زیاده  نصفش میره خط دوم خراب میکنه متنتونو 
یا اینکه  نه واسه من اینطوری نشون میده  
با تشکراز  زحماتت  آقای یا باب الحوائج  53
افقی گوشی رو میگیرم اوکیه  Hanghead  53
سلام
muhammadali1964
13آذر1401
2روز خوب
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
سلام دوستان گلم حالتون چطوره؟
ان شاءالله امروز هم پاک مونده باشید Khansariha (69)
رفقا هر روز که میگذره چیز های جدیدی یادمیگیریم
امیدوارم این یادگیری را غنیمت بشمریم و ازش نهایت استفاده را ببریم Khansariha (69)
(1401 آذر 15، 1:36)Newborn نوشته است: سلام دوستان 
نیوبورن / ۱۸ مرداد/ ۱۱۸ روز خوب

روز خوب خودش نمیاد مگر اینکه خودت بسازیش...
Confetti 2uge4p4
هورااااااااااااااااا
ماشاءالله داداش
سلام به روی ماهت
عالی داری میری جلو 49-2
گل گفتی داداش ما باید تلاش کنیم و بدون تلاش نتیجه خوبی نمیشه به دست اورد
مهم اینه تلاشمون را در مسیر درست مصرف کنیم Khansariha (69)
داداش اگر فرصت کردی برامون از روز های خوبت بگو 302
(1401 آذر 15، 15:22)Reza4030 نوشته است: به نام خدا....
سلام و عرض احترام خدمت همه عزیزان در راه پاکی.
امیدوارم که روز خوبی رو بوده داشته باشید.
Reza4030............
14 آذرماه...............
۲ روز پاکی 
با خواست خدا و کمک دوستان عزیز دیروز شروع کردم.
یا حق‌. 53
Confetti 2uge4p4 Khansariha (46) 317 Khansariha (63) Greenstars
به به داداش رضای گل برگشته
خوبی داداش جان؟
کجا بودی دلمون برات تنگ شده بودا Swear1
ان شاءالله دوباره با قدرت میریم جلو برای روز های خیلی خیلی پاک Khansariha (69)
(1401 آذر 15، 16:40)Abc نوشته است: سلام
محمد 
۸ آذر شروع کردم 
 ۷ روز خوب
Hanghead   یه  سوال  من زمان زیادی پاک هستم ؟ ۷ روز؟  Hanghead 

یه انتقاد داشتم به آقای یا بابالحوائجکه این لیست که به روز میکنید   تعداد نقطه هایی که میزارید خیلی زیاده  نصفش میره خط دوم خراب میکنه متنتونو 
یا اینکه  نه واسه من اینطوری نشون میده  
با تشکراز  زحماتت  آقای یا باب الحوائج  53
Khansariha (69)
ماشاءالله داداش محمد عالی عالی
ان شاءالله ادامه دار بریم برای 10 روز و 20 روز و 30 روز خوب و فراتر از اون و کلی جشن پاکی 317
چشم داداش جان سعی میکنم نقطه ها را در بروزرسانی بعدی کمتر کنم 49-2
من چون فقط با کامپیوتر میام کانون اطلاع نداشتم این موضوع را 53258zu2qvp1d9v
خیلی ممنون که بهم گفتی عزیز دل Khansariha (96)
خواهش میکنم داداش جان انجام وظیفه هست 2uge4p4
خدا قوت به خودت به خاطر تلاش های خوبت تو راه پاکی 302
(1401 آذر 15، 19:50)muhammadali1964 نوشته است: سلام
muhammadali1964
13آذر1401
2روز خوب
ماشاءالله داداش حسین یه استارت قوی و پر قدرت
ان شاءالله بری به سمت روز های خیلی زیاد و دوست داشتنی Khansariha (69)
داداش جان هر شب برای خودت و مااز خوبی های پاکی بگو که انرژی بگیری Confetti
 سپاس شده توسط
من چطور میتونم از خوبی های پاکی بگم؟من که هنوز پاک نشدم
ولی میتونم اینو بگم..زندگی زیباست ولی زیباییش یه شرط داره و اونم پاک بودن انسانه..والسلام
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
سلام
muhammadali1964
15آذر1401
0روز خوب
راستیتش یادم رفت مرور فعالیتهای پاکی  رو انجام بدم...دوباره میریم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
در جواب دوستانی که پرسیدن از تجاربم بگم. حقیقت تجربه خاصی ندارم فقط می تونم بگم تغییر محیط و شرایط توی ترک یه عادت بد خیلی موثره .
این که چ جوری میشه محیط رو تغییر داد. واقعا جواب درستی براش ندارم. من همیشه توی تنش بودم. استرس زیاد داشتم. الان خودم رو از اون محیط کشیدم بیرون. مشغول تحصیل شدم.
اینو به عنوان راه حل نمیگم. اصلا بستگی به شرایط خودتون داره. ولی من فعالیتم رو توی کانون هم کم کردم. چون با هر بار اومدن اینجا و دیدن درد کشیدن بقیه برام یادآور اون دوران لعنتی بود.
اینو نگفتم که اجرا کنید. شاید از کانون فاصله بگیرید اوضاعتون بدتر بشه. ولی خوبه بگم که فقط این موثر نبود. کلا محیط و سبک زندگی ام رو تغییر دادم.

۱۰ مهر
ArA
در ۶۶ اُمین روز پاکی
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

سلام
محمد 
۸ آذر شروع کردم 
 ۸ روز خوب  53   با تشکر از دوستانی که کمک کردند  
روزای بدی قراره در پیش داشته باشم بدون کمک  شما ممکن نیست  Hanghead  
(1401 آذر 16، 14:58)ArA نوشته است: در جواب دوستانی که پرسیدن از تجاربم بگم. حقیقت تجربه خاصی ندارم فقط می تونم بگم تغییر محیط و شرایط توی ترک یه عادت بد خیلی موثره .
این که چ جوری میشه محیط رو تغییر داد. واقعا جواب درستی براش ندارم. من همیشه توی تنش بودم. استرس زیاد داشتم. الان خودم رو از اون محیط کشیدم بیرون. مشغول تحصیل شدم.
اینو به عنوان راه حل نمیگم. اصلا بستگی به شرایط خودتون داره. ولی من فعالیتم رو توی کانون هم کم کردم. چون با هر بار اومدن اینجا و دیدن درد کشیدن بقیه برام یادآور اون دوران لعنتی بود.
اینو نگفتم که اجرا کنید. شاید از کانون فاصله بگیرید اوضاعتون بدتر بشه. ولی خوبه بگم که فقط این موثر نبود. کلا محیط و سبک زندگی ام رو تغییر دادم.

۱۰ مهر
ArA
در ۶۶ اُمین روز پاکی

سلام..دوست عزیز اگه دوست داشتید آخرین پست تاپیک درسیجات رو هم بخونید و استفاده کنید...ممنونم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
سلام رفقا شبتون بخیر
پس بقیه کجا هستن 53258zu2qvp1d9v
ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیه را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض میکنم 302
(1401 آذر 15، 22:21)muhammadali1964 نوشته است: من چطور میتونم از خوبی های پاکی بگم؟من که هنوز پاک نشدم
ولی میتونم اینو بگم..زندگی زیباست ولی زیباییش یه شرط داره و اونم پاک بودن انسانه..والسلام
سلام داداش جان ماشاءالله به شروع دوباره
این دفعه حتما اهداف پاکی را دنبال کن 49-2
داداش جان ما وقتی یک روز بدون خ.ا را پشت سر بزاریم یعنی یک روز پاک بودیم
یک روز لذت پاکی را چشیدیم Khansariha (69)
دمت گرم گل گفتی داداش ما با پاکی رشد میکینم و هر چی بیشتر رشد کنیم بیشتر از زندگی لذت میبریم
(1401 آذر 16، 14:58)ArA نوشته است: در جواب دوستانی که پرسیدن از تجاربم بگم. حقیقت تجربه خاصی ندارم فقط می تونم بگم تغییر محیط و شرایط توی ترک یه عادت بد خیلی موثره .

۱۰ مهر
ArA
در ۶۶ اُمین روز پاکی
سلام داداش جان
ماشاءالله به روز های خوبت گل کاشتی داداش Khansariha (69)
ان شاءالله پاکی ادامه دار باشه
درسته داداش تغییر محیط خیلی تاثیر داره رو پاکی
ما میتونیم با تغییر محیط شرایط پاکی را برای خودمون بهتر کنیم
هون طوری که گفتی هر کسی با یه راه حلی به پاکی میرسه پس بهتره اون راه حل را پیدا کنیم 49-2
خداروشکر که پیداش کردی Khansariha (69)
(1401 آذر 16، 18:11)Abc نوشته است: سلام
محمد 
۸ آذر شروع کردم 
 ۸ روز خوب  53   با تشکر از دوستانی که کمک کردند  
روزای بدی قراره در پیش داشته باشم بدون کمک  شما ممکن نیست  Hanghead  
سلام به به ماشاءالله داداش محمد ان شاءالله همیشه موفق باشی
دمت گرم رفیق الحمدالله به لطف خدا و تلاش تونستی روز های عالی رقم بزنی Khansariha (69)
داداش همیشه از امید حرف بزن
داشتن امید باعث میشه راحت تر تو مسیر قدم بردای رفیق 49-2
میتونی بگی روز های خوبی خواهم ساخت ان شاءالله Khansariha (69)
داداش جان برامون از لذت پاکی و حال و هوای این روزا بگو Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن رحیم 
محمد هستم 
۸ روز از پاکیم گذشته حس خوبی دارم از پاک بودنم

قبلا هم یه مدتی کانون بودم منتهی رفتم  و الان برگشتم 
کانون جای خوبیه  به کمک الله بتونم روزای پاکی رو رغم بزنم 
53
نیوبورن/ ۱۸ مرداد/ ۱۲۰ روز خوب
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان