امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

ممنون از داداش صادقین عزیز بابت امید ، انگیزه و انرژی مثبت  53

صابرین / 15 آذر 1401 / 10 روز خوب  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

با 10 روز خوب به درجه گروهبان سومی پاکی میرسم [تصویر:  NAJA_Groohban_3_copy.png]
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام علیکم
muhammadali1964
23آذر1401
1روز خوب
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
سلام
muhammadali1964
25آذر1401
0روز خوب
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
متاسفانه من نتونستم مقاومت کنم و شکست خوردم و رسما یه بازندم...من واقعا متاسفم...من نمیتونم با شما رقابت کنم..من نمیتونم خودمو کنترل کنم تو این مورد..اصلا قدرتی دربرابرش ندارم
انگار که نمیخوام پاک باشم..انگار نمیخوام ترک کنم..واقعا موندم..قولی که به خودم دادم رو نقض کردم چجور میتونم پاک شم؟...
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
(1401 آذر 25، 15:56)muhammadali1964 نوشته است: متاسفانه من نتونستم مقاومت کنم و شکست خوردم و رسما یه بازندم...من واقعا متاسفم...من نمیتونم با شما رقابت کنم..من نمیتونم خودمو کنترل کنم تو این مورد..اصلا قدرتی دربرابرش ندارم
انگار که نمیخوام پاک باشم..انگار نمیخوام ترک کنم..واقعا موندم..قولی که به خودم دادم رو نقض کردم چجور میتونم پاک شم؟...

سلام محمد علی عزیز 53

اولین قدم در پاکی اینه که به موفقیتت ایمان داشته باشی و قبول کنی که تو هم میتونی، اصلا چرا نتونی ؟

این همه انسان تونستن این گناه رو کنار بزارن چرا من و تو نتونیم؟!

مهمترین نشونه و دلیلی که نشون میده ما هنوز هم اراده ترک رو داریم میدونی چیه ؟ اینه که ما توی جمع یا در محیط های عمومی این کار رو نمیکنیم و در واقع جلوی خودمون رو میگیریم !

پس چرا همیشه همین پرهیز رو نداشته باشیم ؟ چون با تمام وجود میدونیم این کار به جسم، روح و آیندمون ضرر میزنه

یه یا علی بگو و دوباره شروع کن ما هم کنارتیم
[quote pid='617425' dateline='1671197822']

سلام محمد علی عزیز 53

اولین قدم در پاکی اینه که به موفقیتت ایمان داشته باشی و قبول کنی که تو هم میتونی، اصلا چرا نتونی ؟

این همه انسان تونستن این گناه رو کنار بزارن چرا من و تو نتونیم؟!

مهمترین نشونه و دلیلی که نشون میده ما هنوز هم اراده ترک رو داریم میدونی چیه ؟ اینه که ما توی جمع یا در محیط های عمومی این کار رو نمیکنیم و در واقع جلوی خودمون رو میگیریم !

پس چرا همیشه همین پرهیز رو نداشته باشیم ؟ چون با تمام وجود میدونیم این کار به جسم، روح و آیندمون ضرر میزنه

یه یا علی بگو و دوباره شروع کن ما هم کنارتیم
[/quote]

سلام..ممنونم...انشالله..من ادامه میدم..
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
چند وقتیه خودمو محکوم کردم به پاک بودن سخته و اصلا دیگه میل قبلی را ندارم ولی خب چیکار کنم چاره ای نیست اینا را الان میگم بعدا که روز هام زیاد شد نگید چیکار کردی پاک شدی من مجبورم پاک بمونم  Khansariha (60)
(1401 آذر 25، 18:44)New fighter نوشته است: چند وقتیه خودمو محکوم کردم به پاک بودن سخته و اصلا دیگه میل قبلی را ندارم ولی خب چیکار کنم چاره ای نیست اینا را الان میگم بعدا که روز هام زیاد شد نگید چیکار کردی پاک شدی من مجبورم پاک بمونم  Khansariha (60)

سلام..خوبه که پاک موندی
من حتی وقتی از خودم میپرسم میخوای پاک بشی یا نه جوابی ندارم...همیشه یه سکوتی این جا وجود داره...همیشه با خودم میگم چرا اصلا نمیتونم مقاومت کنم؟آیا نمیخوام ترک کنم خوب بگم وقت این همه آدم رو نگیرم اگه میخوام ترک کنم یه روشو پی بگیرم باهاش برم...ولی نمیدونم چرا اصلا جوابی ندارم..انگار قراره تا زمان مرگم این گناه همراهم باشه..انگار به درمانم و پاک شدنم ایمانی ندارم...انگار به روشها ایمان ندارم..من نمیتونم ترک کنم و میخوام دیگه تو این تاپیک فعالیت نداشته باشم به هر حال من که نمیتونم پاک شم حداقل تو اونجاهایی که پاکم فعالیت کنم...همیشه از خودم میپرسم چرا؟چرا باید انجامش بدم؟خوب لذت بخش هست درسته ولی پشیمونی بعد اونو نمیتونم انکار کنم..نمیتونم منکر این شم که این کار باغث میشه ورزش نکنم قرآن نخونم و چله ام رو ادامه ندم...نمیتونم انکار کنم که از خدا دور میشم..ولی هیچ کدوم اثری نداره..بعضی وقتا که وسوسه میاد زود انجامش میدم زمانی که وسوسه ایجاد میشه مقاومت نمیتونم بکنم و انجامش میدم...
به هر حال من دیگه نمیخوام تو این تاپیک اعلام وضعیت کنم و غایب خواهم بود..امیدوارم موفق باشید
دلیل غیبت:ناامیدی و فساد
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
(1401 آذر 25، 21:43)muhammadali1964 نوشته است:
(1401 آذر 25، 18:44)New fighter نوشته است: چند وقتیه خودمو محکوم کردم به پاک بودن سخته و اصلا دیگه میل قبلی را ندارم ولی خب چیکار کنم چاره ای نیست اینا را الان میگم بعدا که روز هام زیاد شد نگید چیکار کردی پاک شدی من مجبورم پاک بمونم  Khansariha (60)

سلام..خوبه که پاک موندی
من حتی وقتی از خودم میپرسم میخوای پاک بشی یا نه جوابی ندارم...همیشه یه سکوتی این جا وجود داره...همیشه با خودم میگم چرا اصلا نمیتونم مقاومت کنم؟آیا نمیخوام ترک کنم خوب بگم وقت این همه آدم رو نگیرم اگه میخوام ترک کنم یه روشو پی بگیرم باهاش برم...ولی نمیدونم چرا اصلا جوابی ندارم..انگار قراره تا زمان مرگم این گناه همراهم باشه..انگار به درمانم و پاک شدنم ایمانی ندارم...انگار به روشها ایمان ندارم..من نمیتونم ترک کنم و میخوام دیگه تو این تاپیک فعالیت نداشته باشم به هر حال من که نمیتونم پاک شم حداقل تو اونجاهایی که پاکم فعالیت کنم...همیشه از خودم میپرسم چرا؟چرا باید انجامش بدم؟خوب لذت بخش هست درسته ولی پشیمونی بعد اونو نمیتونم انکار کنم..نمیتونم منکر این شم که این کار باغث میشه ورزش نکنم قرآن نخونم و چله ام رو ادامه ندم...نمیتونم انکار کنم که از خدا دور میشم..ولی هیچ کدوم اثری نداره..بعضی وقتا که وسوسه میاد زود انجامش میدم زمانی که وسوسه ایجاد میشه مقاومت نمیتونم بکنم و انجامش میدم...
به هر حال من دیگه نمیخوام تو این تاپیک اعلام وضعیت کنم و غایب خواهم بود..امیدوارم موفق باشید
دلیل غیبت:ناامیدی و فساد

حق داری منم اگه سلامتیم در خطر نبود هیچ وقت ترک نمی‌کردم شاید حتی نتونم ازدواج کنم هرکاری می‌دونی درسته همونو انجام بده
سلام 

محمد / ۱۷ آذر /۹ روز خوب
دیروز رو میتونم با این شکل نشون بود Khobam 
خیلی فشار بود روم خودمم نفهمیدم چجوری پاکم Hanghead  
بلاخره چون به بچه ها قول ۱۰۰ روز رو دادم نشکستم 18
ولی این پاکی رو باید یکم  تقویت کنم  اینجوری پیش بره هفته بعد نمیکشه میشکنه روزام 
انقدر این دیروز فشار روم بود ذهنم همچیو تصور میکرد  انقدر تصور کرد تصور کرد دیوونم کرد 
پس کنترل ذهن و نگاه رو یکم شروع کنم 
قرآن  خوندن رو باید شروع کنم یکم قرآن رو تصور کنم  Khansariha (13)   
انشالله فردا اعلام حضور ۱۰ روز میام 
صابرین / 15 آذر 1401 / 11 روز خوب   Khansariha (69)
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif] [تصویر:  Gol.gif]

لیست به‌روز شده 1401/09/26

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

فرید / 1 فروردین 1400 / 630 روز خوب ..................... در حال جهاد

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب .................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 585 روز خوب ........ در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /15 مهر 1401 / 67 روز خوب ............. در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ...................................... در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

مهدوی / 19 تیر 1401 / 120 روز خوب ........... در انتظار ستاره بیستم

سپهرر/ 30 بهمن 1400 / 256 روز خوب
..... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 16 آبان 1401 /19 روز خوب ........... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب.... در انتظار ستاره چهاردهم

Newborn ا / 18 مرداد 1401 / 120 روز خوب.... در انتظار ستاره یازدهم

New fighter ا / 29 آبان 1400 / 1 روز خوب .... در انتظار ستاره یازدهم

karmaا/ ؟؟ آبان 1401 /بسم الله قهرمان........... در انتظارستاره پنجم

*شهریار‌*/؟شهریور 1401/ 44روزخوب.............در انتظار ستاره چهارم

Abc ا/ 17 آذر 1401 /9 روز خوب  ...................... در انتظار ستاره سوم

ArA ا/ 10 مهر 1401 / 66 روز خوب...................در انتظار ستاره دوم

صابرین / 15 آذر 1401 / 11 روز خوب....................... در انتظار ستاره اول

يا ماه بني هاشم / 15 آذر 1401 /7 روز خوب ......... در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب ..................... در انتظار ستاره اول

eltyamا /8 آذر 1401/ بسم الله قهرمان................در انتظار ستاره اول

سورنا/؟؟ آبان 1401/ 7روز خوب.................................در انتظار 30 روز خوب

Alireza_m1380 ا/17 مهر 1401/ 18 روز خوب..............در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک/ 28 آبان 1401/ 4 روز خوب..................در انتظار 20 روز خوب

یا باب الحوائج / 3 آبان 1401 /2 روز خوب  .................... در انتظار 20 روز خوب

(Mohamad) / ۱۶آذر ۱۴۰۱ / 6روز‌خوب..........................در انتظار 10 روز خوب

muhammadali19641ا/25 اذر 1401/بسم الله  قهرمان..در انتظار 10 روز خوب

Alirezamoghadda /؟؟مهر 1401/بسم الله قهرمان........در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
صابرین / 15 آذر 1401 / 12 روز خوب   [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
بالاخره بعد از مدت ها جنگیدم برای پاکی  42 
۲۳آذر 
۴روز خوب 
حال روزم مثل آهنگ بارکد یاس شده 
من محکوم شدم به پاکی  1
اگه به بن بست خوردی پس نزن
راهتو عوض کن
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان