امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

صابرین / 18 دی / شروع روز های خوب
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام 
۱۷ دی / یک روز خوب  53
سلام
muhammadali1964
۱۶دی ۱۴۰۱
3روز خوب

من دفعه قبلی بازم شکست خوردم
ببخشید به خاطر کمبود اینترنت خیلی فعالیتم کم شده...
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
نیوبورن/۱۵۳ روز خوب

چند روزه مریض شدم تب کردم... آخه تو تب ۳۸.۵ درجه چه هوسی...  قدرت تمرکز پایین تر اومده مغزم هی میخواد برگرده به دیفالت قبلی... که برای چند ثانیه ای از درد و تب و اینا خلاصم کنه... خیلی سعی کرد که وارد سایت های نابهنجار بشم... خیلی باحال بود... قول میداد کاری نمیکنیم و  یکم ریلکس کن.... ولی من دستش رو خوندم... همونجا سریع پا شدم که حواسم پرت شه... پس نتیجه میگیریم این هوس نبوده... فرار از رنج بوده... البته فرار به وسط جهنم خودارضایی
حتما شکست ها و پیروزی هاتون رو آنالیز کنید... شرایط رو رو کاغذ بیارید... بهش فکر کنید... مراقب وقتایی که خسته تر هستید باشید... قدرت اراده کمتر میشه

دوستون دارم 
مراقبت کنید
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام به همه دوستان

Mr Degareshا/15 مهر 1401 /94 روز خوب

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
سلام علیکم
muhammadali1964
20دی1401
0روز خوب
لعنتی...چندمین باره که 4امین روزمو خراب میکنم...امیدوارم زود از این مخمصه هم دربیام..ضعف در اینه که حواسمو پرت نمیکنم..اغلب روزای 4ام هم ناراحت هستم..موضوعی ذهنمو درگیر کرده که فشارش میره تو روز چهارم و به قول اون دوستمون برای فرار از رنج و اندوه مغزم میره اون سمت منم متاسفانه وا میدم...میشه بگی چی کار کردی که به این قدرت حواس پرتی رسیدی؟..علی رغم پاکسازی ذهنم هنوز نمیتونم از بعضی علایقم دل بکنم این حس بهم دست میده که بدون این علایق بدبختم در حالی که دوسال پیش بدون اونا زندگی میکردم...فکر کنم برای اینکه به پاکی اون روزا برسم باید شبیه اون روزا بشم..نمیدونم...یکم برام سخته...دوران سختی بود و من از اون دوران علی رغم رشد بی سابقه معنویم متنفرم..چون اعظم دردسرام اون دوران رغم خورد...امیدوارم همون طور که فکر نمیکردم 1روزم به 4 روز برسه 4روزم بشه 7روز انشالله..فعلا این برام مهمه که باهاش بجنگم..فعلا این برام مهمه
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
(1401 دي 20، 2:18)muhammadali1964 نوشته است: سلام علیکم
muhammadali1964
20دی1401
0روز خوب
لعنتی...چندمین باره که 4امین روزمو خراب میکنم...امیدوارم زود از این مخمصه هم دربیام..ضعف در اینه که حواسمو پرت نمیکنم..اغلب روزای 4ام هم ناراحت هستم..موضوعی ذهنمو درگیر کرده که فشارش میره تو روز چهارم و به قول اون دوستمون برای فرار از رنج و اندوه مغزم میره اون سمت منم متاسفانه وا میدم...میشه بگی چی کار کردی که به این قدرت حواس پرتی رسیدی؟..علی رغم پاکسازی ذهنم هنوز نمیتونم از بعضی علایقم دل بکنم این حس بهم دست میده که بدون این علایق بدبختم در حالی که دوسال پیش بدون اونا زندگی میکردم...فکر کنم برای اینکه به پاکی اون روزا برسم باید شبیه اون روزا بشم..نمیدونم...یکم برام سخته...دوران سختی بود و من از اون دوران علی رغم رشد بی سابقه معنویم متنفرم..چون اعظم دردسرام اون دوران رغم خورد...امیدوارم همون طور که فکر نمیکردم 1روزم به 4 روز برسه 4روزم بشه 7روز انشالله..فعلا این برام مهمه که باهاش بجنگم..فعلا این برام مهمه

اشکال نداره رفیق 
دوباره با قدرت مضاعف شروع کن
بالاخره موفق خواهیم شد
منم خودم چندساله از 10 روز ترکم بیشتر نشده
اما مطمئن که آگه شکستی ام بوده همش با اراده خودم و سهلنگاری بوده
وییلا همه به این که توانایی ترک کردنو داریم ایمان داریم

رفیق الآن صفر پاکم تو ام 0 روز بیا باهم بریم تا بالای 10 روز پاکی بدون شکست

همت اگر سلسله جنبان شود
                مور تواند که سلیمان شود
            دیوانه تر از خویش کسی می‌جستم

دستم بگرفتند و به دستم دادند..
.
به نام خالق زیبایی ها 
Lover 
0 روز خوب

اندفعه تا چهل روز پاکی میرم
            دیوانه تر از خویش کسی می‌جستم

دستم بگرفتند و به دستم دادند..
.
من دیشب خواب بد دیدم  Swear1
داداش می خوای یه چیزی بهت بگم ۱ سال پاک بشی 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1401 دي 20، 19:20)mehrdadsdm نوشته است: من دیشب خواب بد دیدم  Swear1
داداش می خوای یه چیزی بهت بگم ۱ سال پاک بشی 4chsmu1

سلام
استقبال میکنم

[quote pid='618569' dateline='1673329593']
اشکال نداره رفیق 
دوباره با قدرت مضاعف شروع کن
بالاخره موفق خواهیم شد
منم خودم چندساله از 10 روز ترکم بیشتر نشده
اما مطمئن که آگه شکستی ام بوده همش با اراده خودم و سهلنگاری بوده
وییلا همه به این که توانایی ترک کردنو داریم ایمان داریم

رفیق الآن صفر پاکم تو ام 0 روز بیا باهم بریم تا بالای 10 روز پاکی بدون شکست

همت اگر سلسله جنبان شود
                مور تواند که سلیمان شود
[/quote]

سلام
بسم الله
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام 

۱۷ دی / ۴ روز خوب  [تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
Mohammad ali  جان 
من ۲۳-۲۴ سالی قفل و زنجیر شده بودم به خودارضایی.آرزوم بود ۴ روز بتونم ترک کنم...

راستش واقعا خودم نمیدونم چی شد ولی یه چیزی رو که میدونم این بود که شروع کردم به تحقیق راجع بهش. فهمیدم من هیچ تقصیری نداشتم. خیلی روش های مختلف رو امتحان کردم. 
یکیش این بود که رو من جواب داد: 

یک هفته زمان بده به خودت... اگر وسوسه اومد تو این یک هفته هیچ سرزنش نکن خودتو... فقط بعدش بنویس
بنویس
بنویس
حست رو بنویس، اینکه چی شد که سمتش بری؟ ناراحت بودی؟عصبانی بودی؟  به قولی میخواستی به یه تنشی یا مسئله ناراحت کننده ای فکر نکنی... ساعتش رو بنویس... محلش رو بنویس... برای غمت درصد بنویس... مثلا ۴۰ درصد غمگین بودی... یا برای خوشحالیت... مثلا ۱۰۰ درصد خوشحالم و از روی خوشحالی داشتم این کار رو میکردم... یا مثلا الان ۲ شبه چون خوابم نمیبرد... قدرت وسوسه رو بنویس چقدر زیاد بوده... قدرت خودت رو بنویس چقدر بوده...
حرفایی که با خودت داری رو بنویس
حرفایی که فکر میکنی باید برای فردات بنویسی که از یاد نبری رو بنویس
ببین باید ذهنت آروم باشه که دلیل اصلی خ.ا رو پیدا کنی... پس اصلا به خودت سخت نگیر...

بعد از یه هفته ده روز... همه نوشته هات رو مقایسه کن... حتما نتیجه اش شگفت زدت میکنه... چون میبینی ۹۰ درصد خ.ا هات علتش یه چیزه...
بعدش تازه میفهمی خ.ا یک معلوله خودش... در واقع بایستی یه چی دیگه رو نشونه بگیری... 

شما با یه قدرت اراده بی نظیر ۴ روز ترک میکنی.... ولی چون مشکل جای دیگست ذهنت کم میاره... 
دوست من تو اگر اراده نداشتی ۴ روز رو نمیتونستی دووم بیاری...پس اراده تو آهنینه

بگرد فقط بگرد ببین چیه که داره از درون تو رو میخوره... 
نوشتن معجزه میکنه

هر چی باشه حتما براش راه حلی هست
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
سلام
muhammadali1964 
۲۰دی
۲ روز خوب

Newborn عزیز ممنونم واسه روحیه دادنت‌‌...چشم سعی میکنم روش کار کنم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه من روزا بی کارم تو خونه حوصلم سر میره چی کار کنم؟ Swear1
 سپاس شده توسط
سلاl
muhammadali1964
23دی1401
0روز خوب

متاسفانه بازم شکست خوردم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال