امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام به همه .. 
اینکه هنوز میام اینجا و میرم، برام عجیبه . چی میشه واقعا؟

خسته شدم، 28 سالم شده، هنوز توی این نیاز موندم و هی این پا  اون پا میکنم باهاش. چی درسته، چی غلط؟ 
خ.ا که بماند، اندازه یه مو فاصله دارم با گناه های بزرگتر حتی .. 
دوست ندارم، اصلا دوست ندارم، همین یه قدم مونده که برم بچسم به لذت دنیا و همه چی رو فراموش کنم
شایدم راحت شم، حداقل حسابم با خودم مشخص میشه .. میدونم این وری ام یا اون وری.. وسط واینمیستم ..

دارم میرم از ایران، اون ور آزادیه. آزادی کاااااااااامل. هرچی که تو بخوای، هر مدلی، هر رنگی... 
چی میشه و چه به من میگذره؟
5 سال دیگه کی ام، 10 سال دیگه کی؟
بالاخره تونستم ازدواج کنم؟ از ازدواجم راضی ام؟ یا به خودم می گم این چه غلطی بود من کردم؟ بعد ازدواجم حل میشه این مسائل؟ من که بعید می دونم.. اگه حل میشد این همه خیانت و کثافت کاری تو جامعه نبود.. 

و هنوز برام عجیبه که هنوز تو انجمن هه با هم دارن دعوا می کنن، یه جا می خوندم خواننده ها معمولا 5 خط اول یه نوشته رو بیشتر نمی خونن، میرن بعدی، بعد اینجا 487 خط می نویسن و انتظار دارن کسی بخونتشون.. 
جواب نمیده آقا.. جواب نمیده، هیچی جواب نمیده
(1401 اسفند 19، 16:56)Nimra نوشته است: سلام به همه .. 

خسته شدم، 28 سالم شده، هنوز توی این نیاز موندم و هی این پا  اون پا میکنم باهاش. چی درسته، چی غلط؟ 
...

سلام nimra
این حرفت برام آشناست، منم خیلی وقتا فکر میکنم که کی تموم میشه؟ کی میشه فکرم رو چیزای مهمتری بزارم. آدم احساس می‌کنه که داره درجا میزنه، رشد نمیکنه، خیلی حس بدیه.
منم دارم آروم آروم به این واقعیت تلخ میرسم که قرار نیست شرایط بهتر بشه، بلکه احتمالا سخت‌ترم بشه، نمی‌دونم شاید اشتباه میکنم اما اگه بتونیم به این نیاز غلبه کنیم یه مشکل سخت‌تر پیش رومون میاد که آرزو کنیم ای کاش درگیریمون فقط شهوت بود.

اما با این حرفت موافق نیستم که ای کاش تکلیفمون مشخص میشد، البته فکر کنم به خاطر همین حس کلافگی که گفتم این حرفو میزنی. تقریباً همه آدما خاکستری هستن، هممون خوبی و بدی داریم، هممون درگیریم، اصلا دلمون رضایت نمیده به این راحتیا از خوبی بگذریم.

امیدوارم هرجا هستی امیدتو از دست ندی
^علی^ /۲۶ بهمن ۱۴۰۱ / 23 روز

به قول Mr degaresh:
خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
سلام داداش جان خوش برگشتی 302
اینکه دیر به دیر سر میزنی بهمون عجیب تره. زود به زود تر بیا داداش هرچی بیشتر بیاین فاصله بین لغزش هاتون بیشتر میشه شده حتی یک روز . پس بیاین و دهن وسوسه ها رو سرویس کنید. Khansariha (69) 
داداش فاصله بگیر باهاش روی بعد معنویت کار کن نماز هاتو با تمرکز بخون اول وقت سعی کن علاقه به معنویت و پاکی رو در خودت خیلی بیشتر کنی . گناه قلب ادمو سیاه میکنه و گناه زیاد اروم اروم اینقدر سیاه میکنه که سخت بشه پاکش کرد. پس زود به زود توبه کن و با نماز و مستحبات سیاهی هارو مدام بشور نذار بمونه بماسه روی هم جمع بشه و یهو ببینی تا خرخره تو لجن فرو رفتی 128fs318181  این همه ادم مردند کرونا زلزله مرگ های ناگهانی معلوم نیست چند روز دیگه از این عمر باقی مونده باید برامون مهم باشه . و شما که هنوز اینجا رو چک میکنی یعنی ذاتت پاکه و برات مهمه. پس نذار یه روزی برسه که برات مهم نباشه. چنگ بزن به ریسمان الهی. Khansariha (69)  تو مال بهشتی Khansariha (69)
دوست ندارم، اصلا دوست ندارم، همین یه قدم مونده که برم بچسم به لذت دنیا و همه چی رو فراموش کنم
حدیث قدسی پایین جدول اعلام وضعیت رو بخون داداش ببین چه قدر قشنگ خود خدا با بنده هاش صحبت میکنه و راهنماییشون میکنه این پست لذت بهشت جاودان رو بچسب نه لذت تموم شونده و پر از دردسر این دنیا رو
شایدم راحت شم، حداقل حسابم با خودم مشخص میشه .. میدونم این وری ام یا اون وری.. وسط واینمیستم ..

دارم میرم از ایران، اون ور آزادیه. آزادی کاااااااااامل. هرچی که تو بخوای، هر مدلی، هر رنگی... 
خوشبگذره داداش رفتی خارجم بهمون سر بزنیا واسمون عکس بفرست
کجا میری به سلامتی؟ آمریکا یا اروپا؟  6

خیلی مهمه این سوالا روی کاغذ بشین بنویس 10 سال دیگه چه تغییراتی قراره بکنی هم مهارتی هم علمی هم مادی هم معنوی 10 سال خیلی سریع میاد و با برنامه ریزی و حساب رسی هر شب میتونیم کلی اتفاق خوب رو رقم بزنیم و با برنامه ریزی اشتباه کلی اتفاق بد
بالاخره تونستم ازدواج کنم؟ از ازدواجم راضی ام؟ یا به خودم می گم این چه غلطی بود من کردم؟ بعد ازدواجم حل میشه این مسائل؟ من که بعید می دونم.. اگه حل میشد این همه خیانت و کثافت کاری تو جامعه نبود.. 
داداش باید تلاش کنی واسه همه چیز. لیس للانسان الا ما سعی. اگه میخوای ازدواج کنی باید تلاش کنی بری دنبالش دنبال مقدماتش و دنبال خود طرف تا یه مورد خوب پیدا کنی . اگه تلاش کنی قطعا مزد تلاشتو میگیری. اگه تلاش نکنی هم نه.
همه چیز دست خودته. اگه بخوای میتونی بهترین زندگی رو برای خودت بسازی. Khansariha (69)  
درسته خیانت و اینا زیاد شده ولی اینم دست خود ادمه. تو اگه پاک باشی یه همسر پاکم نصیبت میشه. پس بهتره قبل ازدواج تو مسیر ترک باشی. 128fs318181  همین که تو مسیر باشی خیلی مهمه. حتی اگه موفق نباشی .

و هنوز برام عجیبه که هنوز تو انجمن هه با هم دارن دعوا می کنن، یه جا می خوندم خواننده ها معمولا 5 خط اول یه نوشته رو بیشتر نمی خونن، میرن بعدی، بعد اینجا 487 خط می نویسن و انتظار دارن کسی بخونتشون.. 

موفق باشی رفیق
داداش ثبت نام کن بیا عضو سرو شو در کنار دوستان بجنگیم Khansariha (18)  همین که تلاش کنیم فاصله بین لغزش ها بیشتر بشه و تو مسیر ترک باشیم هم خیلی فرقشه 49-2
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سپهر/30بهمن 1400/ 385 روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
[تصویر:  20_اسفند_uo7h.png]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
حامی گروه:
مهدوی  ارادت 303 302

سرپرستان گروه:
يا ماه بني هاشم اینکه خودمم Gigglesmile 4chsmu1

اعضای گروه:

1. آرمین آرمین جان برات دعا میکنیم حالت عالی باشه انشالله عید امسال ببینیمت. میدونم که حتما گروه رو سر میزنی. دوستت داریم خیلی زیاد 302
  2. Mr Degareshا  دمت گرم که هستی 302
  3. مهدوی دمت گرم که هستی 302
  4. يا ماه بني هاشم  اینکه خودمم باز  Gigglesmile
  5. صابرین دمت گرم که هستی 302 
  6. New fighterا دمت گرم که هستی 302 
  7. صادقین دمت گرم که هستی 302 
  8. پشتکار پشتکار جان کجاییی برادر خیلی وقته ندیدمت اگه این پیامو دیدی یه سر کوچولو بهمون بزن باشه؟ 302
  9. Newbornا دمت گرم که هستی 302
  10. muhammadali1964ا دمت گرم که هستی 302 
  11. Abcا ABC جان کجاییی برادر خیلی وقته ندیدمت اگه این پیامو دیدی یه سر کوچولو بهمون بزن باشه؟ 302
  12. "Lover" دمت گرم که هستی 302 
  13. ^علی^ دمت گرم که هستی 302 
  14. mehrdadsdmا دمت گرم که هستی 302 
  15. Töprakا دمت گرم که هستی 302 
  16. حامدحامد دمت گرم که هستی 302 
  17. سپهرر دمت گرم که هستی 302 
  18. سراب دمت گرم که هستی 302 
  19. farzad53ا دمت گرم که هستی 302 
  20. THE GOMNAMا  د گمنام جان کجاییی برادر خیلی وقته ندیدمت اگه این پیامو دیدی یه سر کوچولو بهمون بزن باشه؟ 302
  21. razmjooا   دمت گرم که هستی 302 

دوستانی که اسمتون داخل  لیست    اعضای غیر فعال هست حالتون چطوره؟ دلتنگتونیم  302 انشالله هرجا هستید پاک باشید و سلامت و پر روزی. وقت کردید یه سربهمون بزنید 302
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
حامدحامد/ از 15 بهمن/ 35 روز خوب
سلام دوستان. ممنون از زحمات يا ماه بني هاشم عزیز.
sanctityا / 17 اسفند 1401 / 3 روز خوب
عرض سلام و چطورید دارم خدمت همه عزیزان 53

چه خبرا؟
نقل قول: اینجام هوا شبه [تصویر:  4chsmu1.gif]
مام عرض سلام و چطورید داریم  خوبی داش سعید؟
تعمیر ماشین لباسشویی دمت گرم ایول [تصویر:  41.gif]
 از  ما خراب شده بود زنگ زدیم اومد یه دست کوچیک زد 300 گرفت
شما که دست به آچارم شدی باید یه تومن برا خودت واریز کنی [تصویر:  gigglesmile.gif]

ماها خودمونو دست کم میگیریم، والا آدمیزاد هر کاری که اراده کنه می تونه از پسش براد 53258zu2qvp1d9v

سعید/1دی/80
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
farzad53
16 بهمن
34 روز خوب
هیچ چیز غیرممکن نیست Khansariha (56)
سلام به داداش های سروی
امیدوارم حالتون خوب باشه.

داداش Nimra خیلی خوشحالم که هنوز به کانون سر می زنی Khansariha (18)
صحبتت رو درک می کنم.
فقط امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری که هیچ وقت برات پشیمونی نداشته باشه.
و تصمیمی بگیری که نه فقط برای امروز، فردا و 10 سال بعد بهترین تصمیم باشه بلکه برای سال های خیلی دور و آخر و عاقبتت هم بهترین تصمیم باشه.

چون به نظر می رسه حوصله خوندن پست های طولانی رو نداری، برات کوتاه نوشتم 128fs318181
ان شاء الله موفق و عاقبت به خیر باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
به عضو فعال شده آقای یا باب الحوائج خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
سلام
به عضو فعال شده آقای sanctity خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  53.gif]

سلام... کتاب شهید صیاد شیرازی ... در کمین گل سرخ ... و بقیه شهدای ارتشی که در امریکا درس خوندن و ماه ها و سالها اونجا زندگی مجردی داشتن رو بخونین ... کسی اونجا شمارو اجبار به کاری نمی کنه ... اونجا هم اینقدر دیگه بی قانون نیست هرجا برنامه باشه از قبل مشخصه... مثل کلاب ها ... امیدوارم سربلند باشی 
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان