عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام عه راس میگیا امروز دورهمی بود  65 
خب در مورد هدف ترک خ.ا برای من به دست آوردن سلامت روحی و جسمی بود که خداراشکر از لحاظ روحی نسبت به پارسال بهترم جسمی هم انشالله اوکی میشه 
این بود که بتونم یه مهارتی یاد بگیرم که متاسفانه هرکاری می‌خوام بکنم چون چشمم ضعیفه خیلی زود چشمم خسته میشه به خاطر همین سفت و سخت دارم تلاشمو میکنم شرایط عمل محیا بشه  
هدف بعدی اینکه وقتی می‌خوام ازدواج کنم یه مجید پاک و با اراده وارد زندگی مشترک بشه نه کسی با کوچیک ترین وسوسه شکست میخوره  (احتمالا در جریان هستید که کسانی که درگیر خ.ا باشن اغلب دچار مشکل انزال زود رس میشن و تصویر سازی های که کردن نمیتونن از رابطشون لذت ببرن که باعث سردی دو طرف میشه )
هدف بعدی هم تمرکز بود که تاحد زیادی که مربوط به خ.ا بود درست شده منتهی شرایط جسمی که دارم اذیت می‌کنه که اونم به لطف خدا درست میشه
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 20:27)New fighter نوشته است: سلام عه راس میگیا امروز دورهمی بود  65 
خب در مورد هدف ترک خ.ا برای من به دست آوردن سلامت روحی و جسمی بود که خداراشکر از لحاظ روحی نسبت به پارسال بهترم جسمی هم انشالله اوکی میشه 
این بود که بتونم یه مهارتی یاد بگیرم که متاسفانه هرکاری می‌خوام بکنم چون چشمم ضعیفه خیلی زود چشمم خسته میشه به خاطر همین سفت و سخت دارم تلاشمو میکنم شرایط عمل محیا بشه  
هدف بعدی اینکه وقتی می‌خوام ازدواج کنم یه مجید پاک و با اراده وارد زندگی مشترک بشه نه کسی با کوچیک ترین وسوسه شکست میخوره  (احتمالا در جریان هستید که کسانی که درگیر خ.ا باشن اغلب دچار مشکل انزال زود رس میشن و تصویر سازی های که کردن نمیتونن از رابطشون لذت ببرن که باعث سردی دو طرف میشه )
هدف بعدی هم تمرکز بود که تاحد زیادی که مربوط به خ.ا بود درست شده منتهی شرایط جسمی که دارم اذیت می‌کنه که اونم به لطف خدا درست میشه
4chsmu1 داداش دفعه دیگه دورهمی را تو پروفایل خودت یا خودم برگزار میکنیم 4fvfcja
یعنی پروفایل من شلوغ تر از دورهمایی امروز بود 22
خداروشکر داداش جان که به هدف هات رسیدی الحمدالله
ان شاءالله همیشه موفق باشی رفیق 49-2
ان شاءالله به لطف خدا شرایط جسمیت هم بهبود پیدا میکنه و میتونی به کار های مورد علاقت برسی داداش جان Confetti
یه سری عینک هست میگن د اشعه موبایل و کامپیوتره حالا نمیدونم چجوریه 53258zu2qvp1d9v
خوب داداش به نظرت چجوری میتونیم به پاکی پایدار برسیم تو ترک؟
 سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

لیست به‌روز شده 1401/05/7

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

صادقین / 9 خرداد 1399 / 591 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

فرید / 1 فروردین 1400 / 488 روز خوب ........................................................... در حال جهاد

new Asemanا/ 17 مهر 1400/ 296روز خوب ......................................................در حال جهاد

Mr_Degaresh ا /21اردیبهشت 1401 / 76 روز خوب ............................................ در حال جهاد

آرمین/؟؟ ؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

مهدوی / 26 اردیبهشت 1400 / 335 روز خوب ............................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 3 خرداد 1401 / 1 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا / 26 خرداد 1401 / 7 روز خوب ................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Man Mitavanam ا / 18 تیر1401 /1 روز خوب ................................ در انتظار ستاره دوازدهم

Ssaeid ا / 1 شهریور 1400 / 333 روز خوب .................................... در انتظار ستاره یازدهم

New fighter ا / 8 آبان 1400 / 272 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

Reza4030ا/6 خرداد 39/1401روز خوب.............................................در انتظار ستاره نهم

شهریار/؟مرداد 1401/بسم الله قهرمان...............................................در انتظار ستاره سوم

تاج/12تیر1401 /12 روز خوب............................................................در انتظار ستاره دوم

يا ماه بني هاشم / 29 تیر 1401 / 4 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

دیوار / 31 تیر 1401 /4روز خوب ....................................................... در انتظار ستاره اول

Askari ا/ 1 مرداد 1401/ 2 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره اول

ali_213 ا/ 31 تیر 1401/ 1روز خوب .................................................. در انتظار ستاره اول

یا امیر المؤمنین / 14 تیر 1401 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار ستاره اول

NimaHnا /2 تیر 1401/ 11روز خوب ................................................................ در انتظار 20روز خوب

یا باب الحوائج / 20 خرداد 1401 /7 روز خوب  ................................................ در انتظار 20 روز خوب

ali_ab ا/ 29 تیر 1401/ 2 روز خوب ............................................................ در انتظار 20 روز خوب

believe /؟ تیر 1401 /بسم الله قهرمان..........................................................درانتظار 20روز خوب

thunder / ? بهمن 1400 / 6 روز خوب........................................................ در انتظار 10 روز خوب

Reza72 / ؟تیر 1401/ 2روز خوب ...............................................................در انتظار 10روز خوب

Abcا/ ؟ تیر 1401/ 1روز خوب ..................................................................در انتظار 10 روز خوب

KingAmirا/؟مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.................................................در انتظار 10 روز خوب

ali133 /  هفتم مرداد 1401/ بسم الله قهرمان.............................................در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 22:00)نیا باب الحوائج نوشته است:
(1401 مرداد 7، 20:27)New fighter نوشته است: سلام عه راس میگیا امروز دورهمی بود  65 
4chsmu1 داداش دفعه دیگه دورهمی را تو پروفایل خودت یا خودم برگزار میکنیم 4fvfcja
یعنی پروفایل من شلوغ تر از دورهمایی امروز بود 22
خداروشکر داداش جان که به هدف هات رسیدی الحمدالله
ان شاءالله همیشه موفق باشی رفیق 49-2
ان شاءالله به لطف خدا شرایط جسمیت هم بهبود پیدا میکنه و میتونی به کار های مورد علاقت برسی داداش جان Confetti
یه سری عینک هست میگن د اشعه موبایل و کامپیوتره حالا نمیدونم چجوریه 53258zu2qvp1d9v
خوب داداش به نظرت چجوری میتونیم به پاکی پایدار برسیم تو ترک؟
آره داداش  4chsmu1 انقد نشستم تا بیان کمرمون خشک شد  65  دفعه  بعد میام پروفایل خودت به صورت ملوکانه دورهمی میزنیم  Gigglesmile 
در مورد ترک یه نکته ای وجود داره اینکه ما وقتی می‌خوایم ترک کنیم بعد از آخرین شکستمون تا شروع وسوسه بعدی یه زمانی وجود که باید یه سری اقداماتی انجام بدیم که موقع وسوسه راحت تر با وسوسه ها کنار بیایم که خوب بسته به نوع وسوسه و خود شخص این راهکار ها فرق می‌کنه دیگه خودت واردی می‌دونی چی میگم 
اما بازهم مواقعی که وسوسه میشیم ممکنه با وجود تموم اون اقدامات پیشگیرانه وسوسه اتفاق بیوفته اینجا دیگه موقعی نیست که بخوایم نقشه بریزیم اینجا باید اهداف ترکمون جلوی چشممون باشه مدام مرورشون کنیم اگه اون اهداف ارزش جنگیدن داشته باشن مطمن باش حتما به هر نحوی شده ما ترک میکنیم و دیگه شکست نمی‌خوریم
 سپاس شده توسط
سلام

به عضو جدید گروه آقای سینا۲۰۰۲ خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
دیوار / 7 مرداد / 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
عسکری / ۳مرداد / ۵ روز خوب
 سپاس شده توسط
با عرض سلام

در گروه سرو، به دلیل عدم اعلام وضعیت و مشارکت در گروه، لغو شد.

باتشکر 53

مدیریت گروه‌های ترک
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
من خودم پیگیر دورهمی بودم بعد خودم نیومدم
شرمنده
هدف اولم از ترک کسب‌ رضایت الهی هست

هدف دیگه اینکه واقعا خودمو دوست داشته باشم و به خودم اعتماد کنم. خ.ا جلوی اینو خیلی میگیره و به روح آدم ضربه میزنه

هدف‌ آخر هم دوری از مشکلات جسمانیه که با این عمل کثیف به وجود میاد هست

من خودم با یه روز تاخیر دارم تو بحث شرکت میکنم. دوستان خواهش میکنم شما هم همه شرکت کنید. با اعلام وضعیت کردن خشک و خالی نمیشه ترک کرد. هم صحبتی تو هر موضوعی به آدما کمک میکنه
التماس دعا 53
سلام.

دیوار / 7 مرداد/ 2 روز خوب
 سپاس شده توسط
ali_ab ا / 8 مرداد 1401 / 1 روز خوب

به نظرم دفعه بعد که وسوسه شدید برای انجام این کار گوشیتون رو بردارید برید قسمت زمان سنج روی 5 دقیقه تنظیمش کنید و تو اون 5 دقیقه بشینید فکر کنید.
به اینکه چرا میخوام این کارو کنم؟ اگه این کارو بکنم بعدش خوشحال میشم یا ناراحت؟ اگر نکنم چی؟
به نظرم خیلی میتونه تاثیر داشته باشه. چون اون لحظه تنها جایی که فعال نیست قوه تفکره. اگر فکر کنیم میفهمیم که نباید انجام بدیم و وسوسه رو شکست میدیم.
سلام.

دیوار / 7 مرداد / 3 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام.

دیوار / 7 مرداد/ 4 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام رفقا حال و هوا چطوره؟؟
این جا هوا خنکه ولی من گرمم هست 4chsmu1
دمای بالای 27 یعنی جهنم برای من Gigglesmile
جهنم نمیدونم چجوری بگذرونم 65 دمتون گرم اب یخ بیارید برام از بهشت 4chsmu1

مجید جان
موافقم داداش دفعه بعدی تو پروفایل خودم فرش میندازم میشینیم دورهمی 65
فقط داداش دست خالی نیا یه دوغ و گوشفیل سر راه بگیر بیار حالا اگه اونم نشد یه خورده پنیر محلی بیار 4chsmu1
گل گفتی داداش گل دقیقا بعد از شکست یه فرصت هستی برای برسی وسوسه های قبلی و برنامه برای مقابله با وسوسه های جدید و قدیمی که برای هر کسی متفاوته ولی اصل موضوع اینه که سمت محرک ها نریم
عزیز مایی داداش ماشاءالله شما تجربه های خیلی خوبی داری دمت گرم 302
اره واقعا بار ها و بارها درباره اهداف ترک صحبت کردیم به نظرم باید هدف قابل دستیابی و بزرگ باشه
چه اشکالی داره من بخواهم سال بعد یه خونه داشته باشم حتی اگر شده توان اجاره دادن را داشته باشم؟
پس مرور روزانه اهداف توصیه میشه برای پاکی پایدار Khansariha (69)

دیوار جان
ماشاءالله داداش به روز های خیلی خوبت داری عالی پیش میری Khansariha (69)
داداش جان اوضاع احوال چطوره همه چی ردیفه ان شاءالله 49-2
تفریح تونستی انجام بدی رفیق؟
داداش چرا کم حرفی 65
داداش این جا باید صبح و شب کارت بزنی Gigglesmile
اگر به موقع کارت نزنی حقوقت پرداخت نمیشه 65
حتی ممکنه یه پولی هم ازت بگیریم برای تعمیرات سرو 65
اخه سقف سرو ریخته چند وقته انقدر که بارون اومد ماشاءالله
هر چی پارسال گفتم این جا را یه ایزوگامم کنید فایده نداشت
پولا را دادن به مجید معلوم نیست چکارشون کرد الان باید زیر بارون تایپ کنیم 45

عسکری جان
ماشاءالله داداش به روز های خوبت عزیزدل
داداش شما برامون از خودت بگو حال و احوالت چطوره؟
به قول رفقای قدیم دماغا چاقه 4chsmu1
داداش میگم شما مشغول چه کاری هستی به سلامتی Khansariha (56)
چه عکس پروفایل زیبایی داری داداش جان 53258zu2qvp1d9v
من عاشق غروب افتابم
کیا غروب افتاب را دوس دارن؟مخصوصا اون نسیم خنکش Confetti

هادی جان
خدا قوت داداش جان ممنون از زحماتت ان شاءالله خیر ببینی داداش
منتظر حضورت هستیم ان شاءالله
دااداش برامون از خودتون بگید چه حال و خبر 2uge4p4
به قول بابابزرگ دماغا چاقه 4chsmu1

ali_ab جان
سلام داداش جان خوش اومدی دوره همی استقبال نشد ازش 1276746pa51mbeg8j
فکر کنم چون سرد بود کسی نیومد همه رفته بودن پارک 65
ماشاءالله داداش جان چه هدف های خوبی داری دمت گرم Khansariha (69)
داداش مجید راست میگه سعی کن هدف هات جلوی چشمت باشه
درست میگی داداش داشتن راه حل خیلی به ادم کمک میکنه منم سعی میکنم از انجمن تجربیات موفق ترک براتون تجربه قرار بدهم Khansariha (46)
داداش روش خیلی خوبی بود که گفتی من دیروز انجامش دادم و واقعا راهکار خیلی خوبی بود Khansariha (69)
قشنگ از خ.ا فاصله گرفتم و به بی ارزشی این گناه پی بردم
و این که من ارزشم خیلی بیشتر از خ.ا هست Khansariha (46)
(1400 تير 16، 7:46)فرید نوشته است: حرف مردم خیلی اهمیتی نداره اما مهمه که آدم شرمنده ی خودش نباشه، خودش خودش رو ملامت نکنه و از درون این حس که آدم ضعیف و بدرد نخوریه رو نداشته باشه
این سوال که چرا پاکی؟ از اون سوالاته که باید با رسم شکل توضیح داد، باید تصویر خودمون رو درست در لحظه ی شکست های قبلیمون توی ذهنمون تصور کنیم میخوایم دوباره اون شکلی بشیم؟ میخوایم دوباره اون احساس شکست رو تجربه کنیم؟
برای سرافرازی و رضایتمندی از خودمون برای اینکه تصویر خوبی از خودمون متصور باشیم باید این مرحله رو رد کنیم و به مرحله پاکی برسیم و مطمئنا میرسیم Khansariha (69)
یا علی 53
 سپاس شده توسط
۲۰٪مسیر همیشه بر میگرده به چگونگی ها که وقتی می‌خوایم ترک کنیم چه کاری کنیم یا موقع وسوسه چیکار کنیم نشکنیم
۸۰٪درصد بر میگرده به اینکه چرا میخوای ترک کنی؟ بهشون فکر کنید و حتما یادداشتشون کنید توی ترک طولانی مدت به کارتون میاد
آقا اینا نکته کنکوریه هیچ جا نمیگمشون حتی تو انجمن تجربیات 4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان