عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام

سورنا/24 شهریور/10روزخوب

سلام خدمت اعضای گروه 303
بچه ها گروه خیلی آرومه مگه نه  Hanghead
گزارش وضعیت مسابقه
۱/مهر  +۱۰
۲/مهر  +۱۰
۳/مهر  +۲۰ امتیاز
سلام 
فرید / ۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۵۵۴ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
پشتکار/۴ روز خوب 53

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه دوستان

Mr Degareshا/17 شهریور 1401 /19 روز خوب

خداوندا فقط برای 24 ساعت بعدی پاکم نگه دار
سلام 
سورنا / ۵ مهر / صفر روزخوب Khansariha (60)

عوامل لغزش: چرخیدن بی هدف در گوشی و کنترل نکردن استفاده ازش ، بی خوابی و بی برنامگی در طول روز 

بنظرتون برای اینکه تو روزای اول سریالی نشیم چه کارایی رو انجام بدیم تا حداقل یک هفته بشه ممنون میشم نظر بدین ؟

Newborn  
 18 مرداد 
50 روز خوب
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
[علی]/۲۰ شهریور/۱۸روز Khansariha (69)
(1401 مهر 5، 15:41)سورنا نوشته است: سلام 
سورنا / ۵ مهر / صفر روزخوب Khansariha (60)

عوامل لغزش: چرخیدن بی هدف در گوشی و کنترل نکردن استفاده ازش ، بی خوابی و بی برنامگی در طول روز 

بنظرتون برای اینکه تو روزای اول سریالی نشیم چه کارایی رو انجام بدیم تا حداقل یک هفته بشه ممنون میشم نظر بدین ؟

سلام 
بنظر من جهت سریالی نشدن اول غسل سریع کردن 
بعد برنامه های ساده روزانه ریختن ،لازم نیست کارای سخت باشه همون کارای روزانه رو برنامه ریزی کنی و بنویسی و خودتو مجبور کنی انجام بدی
اگر کتاب خوندن دوست داری می تونی سرگرم کتاب خوندن هم بشی Khansariha (56)
من پیاده روی علاقه دارم و سعی می کنم روزانه انجام بدم برای روحیه خوبه 49-2

جلوگیری از ورود و تکرار این فکر که "من که الان شکستم قبل اینکه شروع کنم دوباره این کارو انجام بدم"
یا از این نوع مدل فکرا که بعد شکست میاد سراغ آدم 
برای من حمام رفتن کوتاه و منظم هم تاثیر داشته مثلا ۳ روز یکبار برم حمام و دوش بگیرم 
همون طور که خودت هم به خوبی اشاره کردی بی برنامگی دلیل بزرگی هست که باعث میشه ما سمت اون کار بریم 
پس برنامه ریزی روزانه رو شروع کن که خیلی موثره Khansariha (69)
پیامبر عظیم‌الشّأن، محمّد مصطفی(ص) فرمودند: پروردگار عالم، شخصی را که تندرست و صحیح و سالم است، ولی بیکار و فارغ باشد، دوست ندارد و از او، نفرت دارد و نسبت به او، بغض دارد که نه مشغول به دنیاست (یعنی کار نمی‌کند) و نه مشغول به آخرت. Khansariha (60)

اگر عامل شکست موبایل هست میتونی اونو در مواقعی که کاری باهاش نداری بزاری زیر قران و اگر وسوسه شدی بگی اول یک صفحه قران میخونم بعد موبایلمو میگیرم دست
اگر شما هم روش هایی داری که استفاده میکنی اینجا بگو ما هم یاد بگیریم 49-2
New fighter 
8آبان 1400
330روز یا به عبارتی 11ماه پاک 317 
یه موقعی 1روز یا حتی 5ساعت پاکی برام آرزو بود  53258zu2qvp1d9v 4chsmu1 
بریم واسه یکسال پاکی 
دوستان لطفاً ستاره اضافه نکنید به خط امتیاز تا 360روز بشه اون موقع تاجمو بیارید  65 Gigglesmile
سلام
منم شروع روز اولم
سامان / تازه شروع کردم
(1401 مهر 8، 11:46)saman_74 نوشته است: سلام
منم شروع روز اولم
سامان / تازه شروع کردم

سلام خوش اومدی به کانون سامان جان 
انشالله تو اوج ببینیمت  49-2
سلام شروع از تاریخ 31 / 6 /1401  49-2
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
تواب / ۹ مهرماه ۱۴۰۱ / بی نتیجه و بلاتکلیف 

در مسیری تاریک ...
سلام خدمت هم گروهی های عزیز

دوستان لطفا در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنید

بعضی از دوستان از ما می خوان تا مسابقه بگذاریم و کمی شور و انگیزه برای پاکی بیشتر بشه ولی بعدش خودشون شرکت نمی کنند و حتی نظرشونو هم نمیگن که چجور مسابقه ای میخوان

در نظر سنجی بالا در مورد این موضوع که اصلا مسابقه میخواین و اگه بذاریم شرکت می کنید یا نه و اینکه چه نوع مسابقه ای رو بیشتر میپسندید سوال پرسیده شده

خواهشا همه دوستان سروی نظر بدهند

balloons کسایی که در هر صورت شرکت نمی کنند گزینه ی سوم را انتخاب کنند.

balloons دوستانی که مسابقه ساده میپسندند مثل این حالت که فقط تعداد روزهای بدون خ.ا را شمارش کنند مثلا در طی 40 روز یا 30 روز مسابقه و حتی شرط پیوستگی و دو پارامتر دیگر روز خوب کانونی را نداشته باشه، به گزینه اول رای بدهند.

balloons دوستانی که مسابقه های پیچیده میپسندند مثل جدول قبلی که گذاشته شده و کنترل ذهن و نگاه و دست و اینترنت رو داره و خط دفاع و حمله داره به گزینه دوم رای بدهند.

دوستانی هم که بین این دوحالت را میپسندند به اون گزینه که نزدیک تره رای بدهند و بعد نظرشونو کامل بنویسند (ولی حتما رای را بدهند)

Thankyou Thankyou
صوت زیبای دعای سحر >>>    دعای سحر

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
----------------------------
چی بگم
امروز روز 20 ام بود ولی گند زدم، دیگه از دست خودم خسته شدم،همه  زندگیم رو گرفت. از درون منو خالی کرد. هیچ تسلطی روی اوضاع ندارم. چه حس بدیه اینکه نقطه ضعفت رو کسی بدونه. شاید 4 سالی میشه که زندگی نکردم. فقط دارم زنده می مونم. امسال تموم شه به امید سال بعد ،ولی هیچ وقت انگار تموم نمیشه.خسته شدم از بس شکست خوردم. خسته شدم از این حواس پرتی ها. خسته شدم از بدن های عریان. خسته شدم از نجس شدن، از رفتن زیر دوش آب. خسته شدم از عکس های کیک و غذا که هیچ وقت نصیبم نشد. پس کی قراره عادی باشم. از بین این همه عضو در کانون فقط 5 یا 6 نفر تجارب پاکی یک سال شون رو نوشتن. این چه معنی میده؟ جز این که نمیشه از این منجلاب بیرون اومد،؟
پس کی قراره بزارمش کنار. خدا شاهده خجالت میکشم از هم سن های خودم که دغدغه شون رشد و پیشرفته ولی من همش درجا میزنم که هیچ. هر روز بدتر میشم.
چقدر حالم بده.حتی نمی تونم هدف طولانی مدت داشته باشم. از 3 سال پیش هدفم این بود که خ.ا رو ترک کنم ولی حالا چی؟ حتی یه قدم هم جلو نرفتم. یه آدم معتاد هیچ وقت نمیتونه هدف داشته باشه هیچ وقت Unsure
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان