عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

(1399 خرداد 8، 19:30)عرفان. نوشته است: آقا آرمین
به نظر شما کار خوبی میکنم تجربه 40روز پاکی ام را که دارم میرسم pdf میکنم؟

آره چرا که نه.
هر چیزی که باعث بشه ذهن ما رو حول پاکی ببره عالیه.  daghighan
اتفاقا چنین چیزی باعث میشه ساختارمندانه به موضوع پاکی فکر کنی.
این‌که پاکی با چی شروع میشه. چطور ادامه پیدا می‌کنه. با چی حفظ میشه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: میخواستم یک pdf چهل روزه ترک بسازم و سوالاتی داشتم 
به نظر شما در نوشتنش به چه چیزی دقت کنم و روی چه چیزی تمرکز کنم؟  اینکه رسیدن به پاکی جنبه‌های مختلف داره. ابعاد روحی روانی جسمی داره. ابعاد فردی و اجتماعی داره. اینکه آدم‌ها با همدیگه فرق دارن. ریشه مشکلات‌شون فرق داره. راهکار رهایی‌شون هم متفاوت میشه.
سوا لات شخصی هم داشتم 
انگیزه شما توی ترک چی بود ؟ اینجا رو ببین.
چقدر لغزش داشتین؟ خیلی  Shy
الان شهوت شما نسبت به سال های پیش چطوره یعنی زود شهوتی میشید؟ خیلی خیلی کمتر. درسته یه نیاز جسمی وجود داره. اما خ.ا یک عادت هست. اون اوایل عادت به پاکی نداریم. بعد عادت به ناپاکی.  49-2
ممنون میشم کتاب های مناسب شهوت و ترک معرفی کنید  [تصویر:  302.gif]  در این خصوص نمی‌دونم. 
تجربیات افراد کجا میتونم بخونم که مزاحمشون نشم تاپیکی هست؟ انجمن تجربیات رو ببین. اینجا هزاران پست زده شده. اگه الان شروع کنی، سال دیگه تمومش می‌کنی.   4chsmu1 هر کس از دید خودش تجربه‌اش رو نوشته و این فوق‌العاده‌ است که می‌تونی از ابعاد مختلف با موضوع مواجه میشی. 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: من خوبم آبی جان. ممنون.

همیشه خوب باشی آرمین جان 302   Khansariha (8)

نقل قول: تو این کلاس‌های مجازی با این فشردگی که گفتی کسی هم چیزی یاد گرفت؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

بقیه رو نمیدونم اما احتمالا وضعیتشون وخیم تر باشه... چون واحد های بیشتری برداشته بودن...
من با اون اندک واحدی که این ترم برداشته بودم مجبور شدم قید یکی از درس ها رو بزنم به طور کامل (!) تا بتونم به بقیه‌ی کلاس‌ها برسم...
احتمال ۹۹.۹۹ درصد هم سر امتحانش حاضر نشم. چون چیزی نمیدونم :‌)

نقل قول: فکر کنم نیاز به یه مقدار آسودگی ذهنی داری.
چیزی که حواست رو پرت کنه و حسابی به خودش مشغول. همراه با حال خوب.
وقتی حالت خوب بشه بعد می‌تونی بفهمی کجایی و داری چه کار می کنی.  [تصویر:  5.gif]

Hanghead  واقعا به آرامش ذهنی نیاز دارم. خیلی چیزها رو طبقه بندی کردم اما باز با وجود این زمان محدود امکان رسیدگی به همه‌شون نیست. و بدتر اینکه اولویت های اصلی خودم توی این طبقه بندی ها اصلا حضور ندارن! و از این بیشتر رنج میکشم....
نمیتونم بگم تقصیر خودم بوده یا نه... چون شرایط دنیا یکدفعه به هم ریخت... اما یه درصدیش تقصیر خودمه...

بعضی هاش رو نمیدونم چجوری توضیح بدم... همون بحث کلنجار رفتن با یک شخصی...
همیشه‌ی خدا به کار نهایی یک ایرادی میگیره... و هم داره وقت من رو تلف میکنه و هم وقت خودش رو...
( متاسفانه کمال طلبی اینجا خیلی اذیت میکنه... در پیروی از ایرادات واقعا عجیب!!!! یعنی واقعا عجیب!!!! )

و وقتی به خودم میام... میگم واقعا ارزشش رو داره در ازای یه پول ناچیز انقدر سلامتی خودم رو به خطر بندازم؟

.....

یک موضوع دیگه‌ای هم هست دقیقا مشابه همین موضوع... اما اون شخص یک آشنا هست... یک آشنای خیلی خیلی نزدیک...
همین چند دقیقه پیش تماس گرفت و باز ایده‌های از آسمون بر اومده رو بهم منعکس کرد... خیلی رو راست بهش گفتم نمیرسم.
انقدر وقت های خالیم کم شده که دیگه این یک کار - حداقل تا یک ماه و نیم دیگه - از دستم ساخته نیست 53258zu2qvp1d9v 
Hanghead  و در مورد این موضوع... برای هیچ چیز ( دقیقا هیچ چیز ) دارم وقت خودم رو هدر میکنم... درسته تجربه‌های خوبی برام به همراه داشته با وجود اون قسمت قرمز. اما تا تونسته از انگیزه‌ام کم کرده و به نا امیدیم اضافه تر....
بوده روزهایی که با شوق رفتم پیش اون شخص و از فلان بخش جدید بحث کردم اما تنها پاسخی که دریافت کردم " الان فرصت ندارم. باشه برای بعد " بوده...
شایدم این اواخر زیادی بدبین شدم؟ نمیدونم Hanghead  بعید هم نیست...

53258zu2qvp1d9v قول میدم وقتی تمام اینها تموم شد یک مدت غیب بشم به کل...
فقط خودم باشم و خودم...

----

302  داداش عرفان برات بهترین ها رو آرزو دارم. امیدوارم به هر چیزی که دوست داری برسی
( اون ایده‌ی جمع آوری تجربیات ۴۰ روز پاکی رو حتما حتما دنبال کن...
یک دفترچه از سال ۹۶ دارم که ایده‌ی مشابهی مثل ایده‌ی شما رو دنبال کرده...
و این روزها واقعا بهم کمک میکنه... 53 از شما یه تفاوت خیلی بزرگ داره. هم به شما کمک میکنه و هم به بقیه که تازه توی مسیر قدم گذاشتن 53258zu2qvp1d9v 302 )
 سپاس شده توسط
نقل قول: بقیه رو نمیدونم اما احتمالا وضعیتشون وخیم تر باشه... چون واحد های بیشتری برداشته بودن...
من با اون اندک واحدی که این ترم برداشته بودم مجبور شدم قید یکی از درس ها رو بزنم به طور کامل (!) تا بتونم به بقیه‌ی کلاس‌ها برسم...
احتمال ۹۹.۹۹ درصد هم سر امتحانش حاضر نشم. چون چیزی نمیدونم :‌)
انشالله که بقیه درس‌ها عالی پیش بره.
اون یه دونه هم نشد فدای سرت.  Khansariha (18)

نقل قول: واقعا به آرامش ذهنی نیاز دارم. خیلی چیزها رو طبقه بندی کردم اما باز با وجود این زمان محدود امکان رسیدگی به همه‌شون نیست. و بدتر اینکه اولویت های اصلی خودم توی این طبقه بندی ها اصلا حضور ندارن! و از این بیشتر رنج میکشم....

نمیتونم بگم تقصیر خودم بوده یا نه... چون شرایط دنیا یکدفعه به هم ریخت... اما یه درصدیش تقصیر خودمه...
فکر می‌کنی چه زمانی نوبت به این اولویت‌های خودت می‌رسه؟
یه تاریخ براش در نظر گرفتی؟ یا یه فردای نامعلوم هست؟  53258zu2qvp1d9v 

نقل قول: بعضی هاش رو نمیدونم چجوری توضیح بدم... همون بحث کلنجار رفتن با یک شخصی...
همیشه‌ی خدا به کار نهایی یک ایرادی میگیره... و هم داره وقت من رو تلف میکنه و هم وقت خودش رو...
( متاسفانه کمال طلبی اینجا خیلی اذیت میکنه... در پیروی از ایرادات واقعا عجیب!!!! یعنی واقعا عجیب!!!! )

و وقتی به خودم میام... میگم واقعا ارزشش رو داره در ازای یه پول ناچیز انقدر سلامتی خودم رو به خطر بندازم؟
واقعا ارزشش رو نداره.  53258zu2qvp1d9v

ای کاش آدم‌های بدقلق رو از همون اول بشه شناخت. چون هیچ جوری نمیشه باهاشون تا کرد.
اما الان هم واقعا تا یه اندازه‌ای منعطف عمل کن. اگه تو قرارداد اولیه‌تون چیزی که اون می‌خواد نبوده، خب واقعا قبول نکن. بگو این هزینه‌بردار هست. وقت‌گیره. (البته نمی‌دونم از اول نیازمندی‌ها رو با هم‌دیگه بسته بودید یا همین جوری رفاقتی پیش رفتید)

در نهایت همون طور که خودت گفتی به این فکر کن که این هم یه تجربه کاری هست. قرار نیست همه تجربه‌های کاری خوب از آب دربیاد.  49-2

نقل قول: یک موضوع دیگه‌ای هم هست دقیقا مشابه همین موضوع... اما اون شخص یک آشنا هست... یک آشنای خیلی خیلی نزدیک...
همین چند دقیقه پیش تماس گرفت و باز ایده‌های از آسمون بر اومده رو بهم منعکس کرد... خیلی رو راست بهش گفتم نمیرسم.
انقدر وقت های خالیم کم شده که دیگه این یک کار - حداقل تا یک ماه و نیم دیگه - از دستم ساخته نیست [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
خدا رو شکر.
یه نهههههههههههه قاطع.  Khansariha (69)
بهترین کار ممکن رو کردی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: فکر می‌کنی چه زمانی نوبت به این اولویت‌های خودت می‌رسه؟
یه تاریخ براش در نظر گرفتی؟ یا یه فردای نامعلوم هست؟  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

Hanghead  یه فردای نامعلوم...
46 

نقل قول: واقعا ارزشش رو نداره.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
ای کاش آدم‌های بدقلق رو از همون اول بشه شناخت. چون هیچ جوری نمیشه باهاشون تا کرد.
اما الان هم واقعا تا یه اندازه‌ای منعطف عمل کن. اگه تو قرارداد اولیه‌تون چیزی که اون می‌خواد نبوده، خب واقعا قبول نکن. بگو این هزینه‌بردار هست. وقت‌گیره. (البته نمی‌دونم از اول نیازمندی‌ها رو با هم‌دیگه بسته بودید یا همین جوری رفاقتی پیش رفتید)
در نهایت همون طور که خودت گفتی به این فکر کن که این هم یه تجربه کاری هست. قرار نیست همه تجربه‌های کاری خوب از آب دربیاد.  [تصویر:  49-2.gif]

Hanghead  برام نمونه کاری فرستاد که زمین تا آسمون با کار فعلی فرق داره...
گفته بود میخوان در حد همین باشه... 22  بازم خوبه بهشون همون اول گفتم هیچ صرفه‌ای برام نداره... مگر نه شاید مجبور میشدم ابزار طراحی دیجیتال رو از زیر سنگم که شده تهیه کنم 22

نقل قول: خدا رو شکر.
یه نهههههههههههه قاطع.  [تصویر:  khansariha (69).gif]
بهترین کار ممکن رو کردی.  [تصویر:  5.gif]

46 با وجود تمام اینها بعضی وقتا ذهنم میره سراغش...
شروع میکنه به پایه ریزی کارهایی که گفته شده. روش های ممکن برای انجامش
به علاوه سایر چیزهای مربوطه
و واقعا هیچ کنترلی روش ندارم vayy
65 دارم ذهنم رو منحرف میکنم ازش....
بتونم بعد زمان یک ماه و نیم هم یکجورایی خداحافظی کنم عالی میشه
چون مطمئنم هیچوقت ایده‌های از آسمون بر آمده مربوطه، تموم بشو نیستن

2 ناراحت کنندست. ۱۸۰ درجه بدتر شدم. مگه نه ؟ Hanghead 
یا بهتر بگم. با شیب ۹۰ درجه طی بازه زمانی یک ساله در حال سقوط بودم 42 
شایدم هنوز متوقف نشده... شایدم ادامه داره اما با شیب کمتر
 سپاس شده توسط
نقل قول: با وجود تمام اینها بعضی وقتا ذهنم میره سراغش...
شروع میکنه به پایه ریزی کارهایی که گفته شده. روش های ممکن برای انجامش
به علاوه سایر چیزهای مربوطه
و واقعا هیچ کنترلی روش ندارم [تصویر:  vayy.gif]

یه چیزی بگم بهت.
آدم‌های فوق‌العاده‌ای که می‌شناسیم اشخاصی هستن که «آره‌های محدود» تو زندگی‌شون دارن و در مقابل «نه‌های متعدد».

اون قدر موضوع و مسئله هست که اگه آدم بخواد به همه چیز آره بگه، هیچ موقع تو زندگیش نمی‌دونه داره چی کار می‌کنه.
مدام از این شاخه به اون شاخه پریدن میشه.
مدام حال بد و سردرگمی.
و حس حسرت از همه زمان‌های که می‌گذرونه.  53258zu2qvp1d9v

دروغ چرا.
من هم تا اندازه‌ای این مدلی بودم و هستم. 
حتی داشتن اولویت‌ها درست نیست.
«تعداد اولویت‌ها» رو باید محدود کرد تا آدم بتونه متمرکز پیش بره.  Khansariha (69)

نقل قول: یه فردای نامعلوم...
همین امشب تاریخ بزن و سر قول و قرارت بمون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: یه چیزی بگم بهت.
آدم‌های فوق‌العاده‌ای که می‌شناسیم اشخاصی هستن که «آره‌های محدود» تو زندگی‌شون دارن و در مقابل «نه‌های متعدد».

53258zu2qvp1d9v  این جمله رو باید با طــــلا نوشت 302
خیلی خیلی تاثیر گذار بود 302 

نقل قول: اون قدر موضوع و مسئله هست که اگه آدم بخواد به همه چیز آره بگه، هیچ موقع تو زندگیش نمی‌دونه داره چی کار می‌کنه.
مدام از این شاخه به اون شاخه پریدن میشه.
مدام حال بد و سردرگمی.
و حس حسرت از همه زمان‌های که می‌گذرونه.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

دروغ چرا.
من هم تا اندازه‌ای این مدلی بودم و هستم. 
حتی داشتن اولویت‌ها درست نیست.
«تعداد اولویت‌ها» رو باید محدود کرد تا آدم بتونه متمرکز پیش بره.  [تصویر:  khansariha (69).gif]

Hanghead موافقم...  این هم از پیچیدگی و تناقض های عجیب زندگی هست...
یک زمانی اونقدر بیکار هستی که آرزو میکنی کاش کاری برای انجام دادن بود
و یک زمانی اونقدر پرکار هستی که آرزو میکنی کاش به اون دوران خلوت برگردی

فکر کنم بهتره یکبار برای همیشه تکلیف خودم و اهدافم رو مشخص کنم... ( خیلی سخته حتی با گذشت این همه سال )
شاید این به شناختن اولویت‌ها، مرتب کردنشون و تعدادشون کمک زیادی کنه؟
منظورم اینه کمک میکنه خوب رو از بد تشخیص بدم

302 ممنونم از تمام صحبت‌های خوبت آرمین جان
Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
نقل قول: یک زمانی اونقدر بیکار هستی که آرزو میکنی کاش کاری برای انجام دادن بود

و یک زمانی اونقدر پرکار هستی که آرزو میکنی کاش به اون دوران خلوت برگردی

دقیقا زدی تو خال.
این رو با تمام وجود حس کردم. 

این تعدد کارها هم تو یه دوره محدودی بد نیست. چون باعث میشه آدم چیزهای مختلف رو امتحان کنه و زمینه‌های مختلف رو تجربه کنه.
بعد که می‌خواد برای خودش برنامه بچینه، چیزهای مختلف رو قبلا تجربه کرده و می‌دونه چه چیزهایی رو باید تو برنامه‌اش و به چه شکل بذاره.

اما این دوره محدود دیگه نباید تبدیل به همیشه بشه. 

نقل قول: فکر کنم بهتره یکبار برای همیشه تکلیف خودم و اهدافم رو مشخص کنم... ( خیلی سخته حتی با گذشت این همه سال )
شاید این به شناختن اولویت‌ها، مرتب کردنشون و تعدادشون کمک زیادی کنه؟
منظورم اینه کمک میکنه خوب رو از بد تشخیص بدم
حتما همین طوره.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 8، 19:46)آرمین نوشته است:
نقل قول: میخواستم یک pdf چهل روزه ترک بسازم و سوالاتی داشتم 
به نظر شما در نوشتنش به چه چیزی دقت کنم و روی چه چیزی تمرکز کنم؟  اینکه رسیدن به پاکی جنبه‌های مختلف داره. ابعاد روحی روانی جسمی داره. ابعاد فردی و اجتماعی داره. اینکه آدم‌ها با همدیگه فرق دارن. ریشه مشکلات‌شون فرق داره. راهکار رهایی‌شون هم متفاوت میشه.
سوا لات شخصی هم داشتم 
انگیزه شما توی ترک چی بود ؟ اینجا رو ببین.
چقدر لغزش داشتین؟ خیلی  Shy
الان شهوت شما نسبت به سال های پیش چطوره یعنی زود شهوتی میشید؟ خیلی خیلی کمتر. درسته یه نیاز جسمی وجود داره. اما خ.ا یک عادت هست. اون اوایل عادت به پاکی نداریم. بعد عادت به ناپاکی.  49-2
ممنون میشم کتاب های مناسب شهوت و ترک معرفی کنید  [تصویر:  302.gif]  در این خصوص نمی‌دونم. 
تجربیات افراد کجا میتونم بخونم که مزاحمشون نشم تاپیکی هست؟ انجمن تجربیات رو ببین. اینجا هزاران پست زده شده. اگه الان شروع کنی، سال دیگه تمومش می‌کنی.   4chsmu1 هر کس از دید خودش تجربه‌اش رو نوشته و این فوق‌العاده‌ است که می‌تونی از ابعاد مختلف با موضوع مواجه میشی. 

بسیار ممنون
انشالله به زودی که امتحاناتم تموم شد  تاپیک تجربیات کمتر از یک ماه میتونم تموم کنم Khansariha (13)
و اینکه خودم هم میدونم  این موضوع پیش بیاد که مثلا یکی بگه تو هنوز خام هستی چطور میخوای کتاب بنویسی اما واقعا شاید تا آخر تابستان کمتر بیام کانون در حد اعلام وضعیت چون میخوام تمرکز کنم هزاران صفحه مطالعه هزاران دقیقه صوت هزاران مقاله و.. چون هدفی شده تا پاک بمونم برای رضای خدا و هدف هام چندین طرح براش ریختم که فقط یک کتاب نباشه بلکه کل روز  درگیر کتاب و کار های که باید بکنه باشه فعلا درحال دیزاین قالبش هستم
خلاصه اگر به مشکلی برخوردم با شما مطرح میکنم
دعا میکنم سلامت باشید
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 8، 21:11)عرفان. نوشته است: بسیار ممنون
انشالله به زودی که امتحاناتم تموم شد  تاپیک تجربیات کمتر از یک ماه میتونم تموم کنم Khansariha (13)
و اینکه خودم هم میدونم  این موضوع پیش بیاد که مثلا یکی بگه تو هنوز خام هستی چطور میخوای کتاب بنویسی اما واقعا شاید تا آخر تاستان کمتر بیام کانون در حد اعلام وضعیت چون میخوام تمرکز کنم هزاران صفحه مطالعه هزاران دقیقه صوت هزاران مقاله و.. چون هدفی شده تا پاک بمونم برای رضای خدا و هدف هام چندین طرح براش ریختم که فقط یک کتاب نباشه بلکه کل روز  درگیر کتاب و کار های که باید بکنه باشه فعلا درحال دیزاین قالبش هستم
خلاصه اگر به مشکلی برخوردم با شما مطرح میکنم
دعا میکنم سلامت باشید

به امید خدا داداشم.
این یه دغدغه ارزشمند هست.
خیلی کار خوبی هست و ان‌شاءالله به نتیجه برسه. 

فقط حالا نیم ساعت یک ساعت وقت در روز برای کانون بذاری هم به جایی برنمی‌خوره.  4chsmu1 دل‌مون تنگ میشه برات.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام بچه ها. خوبید؟
با لطف آقا آرمین اعلام وضعیتو یاد گرفتم  Khansariha (49)
سامان 79/ 3 خرداد/ 5 روز پاک

داریم کم کم وارد روز شیشم میشیم   Khansariha (57)
حالم خوبه واقعا اون سه روز اولش که عذاب بود ارزششو داشت.
امروز یکم صبح دیر بیدار شدم (8:30) که باید فردا زودتر بیدار شم.
یه کافه رستوران لاکچری رفتم برای ناهار با یکی از دوستام و یه ویژگی خوبو تو خودم دیدم که یکی از اثرات ترک بود.
با اینکه کلی دختر اونجا بود اصلا سرم به کار خودم بود و به کسی نگاه نکردم. بیشتر با دوستم میگفتیم و میخندیدیم (قبلنا گاهی توجهم جلب میشد به یه خانوم اما امروز نچ)
یادتونه چند روز پیش گفتم عصبیم؟ آقا حل شد  6
کلی مهربون شدم 1

صبح که بیدار شدم میخواستم عجیب غریب درس بخونم اما به خودم گفتم دست نگه دار!
هدف گذاریمو نزاشتم روی 12 ساعت..
گذاشتم روزی 7 ساعت و تقریبا 7 ساعت و نمیم درس خوندم. تصمیم گرفتم که روزی 1 ساعت ببرم بالا تا جایی که فشار اونقد زیاد نشه که به خودارضایی برسه. مثلا 10 ساعت رسیدم و دیدم بیشتر داره اذیت میکنه رو همون 10 ساعت نگه دارم تا عادت بشه و بعدش بیشتر کنم. اینم یه راه حل برای کنکوریایی که شاید مشکل منو داشته باشن.

امروز یه اتفاق خوب دیگم افتاد
و البته از الان برای بعد کنکور بهم پیشنهاد شد که معلم خصوصی بشم و خب یه درآمد خوبیم از این راه درمیارم. خیلی اتفاقی شد! اما خب خبر خوبی بود  4chsmu1

یه چیزیم درباره آبی عزیز..
من تازه ترکو جدی شروع کردم و تجربه خاصیم ندارم اما دوس دارم کمکت کنم
به نظرم خ.ا رو باید عین سیگار ترک کرد یهو بگی نه اینکارو نمیکنم و هر کسی هم براش یه دلیل غیر از میل جنسی داره. (برای من استرس زیاد) اول به نظرم دلیلشو پیدا کن. بعد یهو ترکش کن برای من سه روز اولش جهنم بود. اما بعدش خوب شد.
مهم ترین کار به نظرم اینکه که خودتو سرگرم کنی. یکی که مثل ما این مشکلو داره هیچوقت وسط جنگ به ذهنش همچین چیزی خطور نمیکنه!
اولش بگذره دیگه راحت تر میشه کنترلش کرد. شما که خودت استادی و مدت زیاد تری ترک کردی 1
امیدوارم یه کوچولو تونسته باشم کمک کنم.

بچه ها شبتووووون پر ستاره و آروم
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
پوريا / 3 اسفند 98/ 97 روز خوب

یه استادی داشتم می گفت اگه می خوای توی هر مسیری موفق بشی عهد و قرارت رو هر روز به خودت یادآوری کن
و اگه میخوای به جایگاهی برسی که الان توی اون جایگاه نیستی و شاید دور و دست نیافتنی به نظر میاد، خودت رو توی وضعیتی تصور کن که به اون جایگاه رسیدی و داری ازش لذت می بری
این به این معنی نیست که بشینم دست رو دست بذارم به چیزی که می خوم برسم بلکه یعنی تلاش و برنامه ریزی برای نیل به هدف سرجاشه اما تصویرسازی ذهنی هم در کنارش من رو به سمت هدفم بیشتر سوق می ده
خلاصه اول صبحی فیلسوف شدم رفت  Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
سلام

(1399 خرداد 8، 22:25)Saman79 نوشته است: داریم کم کم وارد روز شیشم میشیم   Khansariha (57) 
حالم خوبه واقعا اون سه روز اولش که عذاب بود ارزششو داشت.

ماشالله به برادر بااراده ما.
علی جان عااااااااااااااااااالیه.  317 

وقتی ما می‌خوایم به چیزی برسیم، باید حاضر باشیم هزینه‌های رسیدن به اون چیز رو هم پرداخت کنیم.
این یه ذره اذیت شدن ابتدای راه هم جزء اون‌هاست. 
تغییر سخته. بدن ما عادت به یه چیز دیگه داره. ولی ما حاضر میشیم این اذیت شدن رو ب‌پذیریم اما در عوض به روزهای خوش بعدش می‌رسیم.  49-2 

نقل قول: یه کافه رستوران لاکچری رفتم برای ناهار با یکی از دوستام و یه ویژگی خوبو تو خودم دیدم که یکی از اثرات ترک بود.
آفرین به این حرکت خوب. 

چه خوب که از برنامه‌هات برامون تعریف کردی. 
من هنوز بعد از شرایط کرونا هیچ موقع غذای بیرون نخورم. نشده برم رستوران. 42
اما دوست دارم که برم. 

نقل قول: گذاشتم روزی 7 ساعت و تقریبا 7 ساعت و نمیم درس خوندم. تصمیم گرفتم که روزی 1 ساعت ببرم بالا تا جایی که فشار اونقد زیاد نشه که به خودارضایی برسه.
حرکت کردن پله پله.  Khansariha (69)
همیشه در حال حرکت باشیم بهتر از اینه که به خودمون فشار بیاریم. موتور بسوزونیم و بعد هم پخش زمین شیم.  53258zu2qvp1d9v

و
اینکه مهربون شدی و می‌تونی معلم خصوصی بشی هم خبر بسیار خوبی بود. 
مراقب خودت باش.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 9، 4:56)AlwaysHope نوشته است: پوريا / 3 اسفند 98/ 97 روز خوب

پوریااااااااااااای کانون ای ول به تو.  317 
دیگه چیزی به ۱۰۰ روز خوب نمونده.  Confetti

(1399 خرداد 9، 5:02)AlwaysHope نوشته است: یه استادی داشتم می گفت اگه می خوای توی هر مسیری موفق بشی عهد و قرارت رو هر روز به خودت یادآوری کن
پس چرا نمیای هر روز اعلام وضعیت اینجا؟  Swear1 
این چه وضعشه؟ مگه پاک موندن جزء قول و قرارهات نیست؟  Swear1
اگه نیست. بیا با هم دیگه یه قرارداد جدید ببندیم. مزایای حاصل از روزهای پاکی رو قسمت می‌کنیم. ۶۰ درصد من. ۴۰ درصد تو.  4chsmu1

بله. واقعا خیلی خوبه که تو هر زمینه‌ای عهدهامون رو مدام مرور کنیم تا خودفراموشی پیش نیاد.  49-2

نقل قول: و اگه میخوای به جایگاهی برسی که الان توی اون جایگاه نیستی و شاید دور و دست نیافتنی به نظر میاد، خودت رو توی وضعیتی تصور کن که به اون جایگاه رسیدی و داری ازش لذت می بری
این به این معنی نیست که بشینم دست رو دست بذارم به چیزی که می خوم برسم بلکه یعنی تلاش و برنامه ریزی برای نیل به هدف سرجاشه اما تصویرسازی ذهنی هم در کنارش من رو به سمت هدفم بیشتر سوق می ده

فیلسوف پوریا دوستت داریم.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: و اگه میخوای به جایگاهی برسی که الان توی اون جایگاه نیستی و شاید دور و دست نیافتنی به نظر میاد، خودت رو توی وضعیتی تصور کن که به اون جایگاه رسیدی و داری ازش لذت می بری

سلام
واقعا راست میگه کتاب های که خوندم و چیزای که شنیدم مگیه افراد قبل رسیدن تصور داشتن
منم کمی فیلسوف بازی دربیارم Gigglesmile 
اگر فقط 5ثانیه بتوانید تمرکز کل ذهن خود را روی موضوعی که میخواهید بگذارید به آن میرسید Khansariha (134) 
ضمیرناخودآگاه 95% ما را کنترل میکنه و  یعنی وقتی حدیث داریم رفتار پدر ومادر نهفته در فرزند است 1400سال پیش دانش به اندازه امروز و فردای ما پیشرفته بودند اما کسی دقت نمیکرده
و کارهای که میکنید دانشمندان میگویند 10دقیقه قبل از انجام کاری ذهن تصمیم  میگیرد Swear1 
واقعا باید دقت کنیم با کی رفت وآمد میکنیم و حالا جالبه5% دیگر را ضمیر خود آگاه کنترل میکند درکش خیلی سخته!
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان