عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

سلام بچه ها ، حالتون خوبه؟
متاسفانه من دیروز (الان امروزیم دیگه) لغزش داشتم، 
دیدم بچه ها توی گروه هم نوشتن وسوسه دارن، گفتم یه ذره دیرتر بگم بهتره .. 
برای کاری ، مجبور شدم تلگرام رو فعال کنم، بعد از انجام اون کار یه ذره وقت گذروندن، بعد شد خیلی در معرض این چرت و پرتاشون قرار گرفتن و شکست. 
مقصرم، تقصیر خودم بود، میتونستم تلگرام و ببندم وقتی کارم تموم شد، وقتی وسوسه شدم بیام اینجا، اصلا پروتکل ها رو برای همین نوشتیم دیگه .. 
ولی باز به نظرم دارم پیشرفت میکنم، همین که حق انتخاب دارم بین مقاومت و لغزش خبر خوبیه .. قبلا بهش حتی فکر هم نمیکردم، همین که فکرش از سرم میگذشت عملی میشد .. الان اینطوری نیست، ولی خوب اینم کافی نیست. باید اراده ی خودمو تقویت کنم که توی لحظات طلایی، تو اون لحظه های لب مرزی، بتونم جلوی خودمو بگیرم

یه سری تغییرات دادم:

1. همه ی اون کانال های چرت و پرت رو لفت دادم. ولی چون بیشترشون رو (حتی بدون آدرس) میشناسم و سریع برمیگردم سراغشون، یه تعداد زیادی کانال پیدا کردم، با همون موضوعات، ولی بدون محتوای جنسی و سانسور شده. البته باز تلگرام غیرفعال میشه، ولی برای مواقعی مثل امروز که باز بود، حداقل اونجور چیزا رو نبینم.

2. قبلا هم اشاره کرده بودم؛
مغز ما جایزه (لذت ، دوپامین) دوست داره، و این جایزه رو سریع میخواد و معمولا بین ضرر و زیان کارها اشتباه قضاوت میکنه، 
مثل عادت به سیگار کشیدن. آدم سیگاری میدونه داره به خودش آسیب میزنه ولی چون لذت در دسترس و سریع اتفاق می افته،  ضرری که در طولانی مدت اتفاق می افته رو بی خیال میشه. 
منم در مواقع اورژانسی، مغز لذت و دوپامین سریع میخواد و با وعده هایی مثل "آینده ی روش" و "آخر هفته میریم پارک" گول نمیخوره. 
بنابراین تصمیم گرفتم لذتهای سریع تری رو جایگزین کنم. فیلم و تنقلات .. هر بار که وسوسه شدم، هر بار که لب مرز بودم، در صورتی که مقاومت کردم و به خیر گذشت، میتونم یه فیلم ببینم، یا یه چیزی که دوست دارم بخورم. 

3. یه پروتکل باید بنویسم برای بعد شکست. چیکار کنم که سریع تر برگردم روی مود و بدتر نشه لغزشم.

4. از امروز شروع کردم. بلافاصله بعد از خ.ا شروع کنم به نوشتن، درباره اینکه چه احساسات بدی دارم. اینجوری بعد از دو سه روز میشه یادآوری کرد که چی میشه بعد از شکست.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شارمین/ 30 آبان / 1 روز خوب / 9 روز مانده (حیف شد، امروز میشد 7 روز، رکوردم میشکست)
اعلام وضعیت گروهی:
شارمین / هفته ی دوم / زرد.
داستان من
 سپاس شده توسط
سلام

ماجراجو عزیز، برنامه ات خوب بود ولی بازم آرمین باید نظر بده چون توی این قضیه بهتره و چم و خم کار دستشه؛ ولی خواستم بگم خوشحالم که داری برای پاکیت تلاش میکنی 49-2
روز های اول بعد از لغزشه و باید مراقب پاکیت باشی 1

شارمین جان راستشو بخوایی خیلی بابت این لغزش ناراحت شدم
آخه همونطور که گفتی، همینجوری و راحت اتفاق افتاد و از یه نصب کردن ساده،به شکست منتهی شد
منم قبلاً چندین بار از این سوراخ گزیده شدم

ببین؛پروتکل شماره 3 و 4 رو به نظرم قبلشون هم باید یه چیزی می آوردی 65
مثلاً تو الآن بزرگترین مشکلت اینه که لغزش نکنی و ماجرای بعد از لغزش مشکل بعدیته 
پس باید یه پروتکل سفت و سخت برای جلوگیری از لغزش داشته باشی
این قضیه که مثلاً بین دوتا انتخاب میمونی برای منم داره اتفاق میفته
مثلاً قبلاً تا وسوسه میشدم میرفتم سمتش بدون هیچ بازدارنده ای؛ یه مدت پیش که ترک رو شروع کرده بودم خیلی بی تابی میکردم و حالم بد بود چون جواب نمیدادم به این وسوسه
ولی الآن نه؛ قشنگ دارم میگم برم سراغش یا نه؟ اگه جوابم آره بود میگم خب عواقب این، اینه و اینه و این ولی اگه جوابم نه بود پاداش ها رو به خودم یادآوری میکنم بعد میرم سراغ برنامه ترک

دیروز خیلی برام جالب بود؛ گوشی پیشم بود و جزوه جلو چشمم؛ بعد مثلاً عین فیلم کمدی ها آروم آروم دستم سمت گوشی میخزید  Gigglesmile
بعد دستمو میکشیدم و این اتفاق چند بار افتاد؛ توی ذهنم هم نگم برات که تصاویر در حد فول اچ دی مرور میشدن vayy

بعد نشستم با خودم دو دوتا چهار تا کردم که آقا تو میخوایی بشکنی یا نه؟ گفتم نه؛ برگشتم بخودم گفتم پس زر نزن پاشو برنامه ات رو چک کن ببین چی گفته Khansariha (13)

و این شد که اومدم کانون و برنامه رو چک کردم و طبق برنامه رفتم نماز خوندم

میبینی؟ برای جلوگیری از لغزش باید یه پروتکل قوی داشته باشی و مطمئن باش،این حسی که گفتی داره در وجودت رشد میکنه به کمکت میاد و بیشتر هم رشد میکنه، ولی این تو هستی که باید بهش مجال بدی 128fs318181
بذار تعداد روزات زیاد بشه

مهدوی/هفته دوم/زرد Hanghead
شرمنده
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام

ماجراجو عزیز، برنامه ات خوب بود ولی بازم آرمین باید نظر بده چون توی این قضیه بهتره و چم و خم کار دستشه؛ ولی خواستم بگم خوشحالم که داری برای پاکیت تلاش میکنی
قربون شوما
 سپاس شده توسط
راسیتش مهدوی 
من اگه فرو برم تو فکر ترک میشکنم میدونی چی میگم
باد اولا ا فکرش در بیام دومن توفکرش نباشم 4fvfcja
تو چطور داش
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 30، 15:40)ماجراجو نوشته است: راسیتش مهدوی 
من اگه فرو برم تو فکر ترک میشکنم میدونی چی میگم
باد اولا ا فکرش در بیام دومن توفکرش نباشم 4fvfcja
تو چطور داش

درست میگی سعید جان

اگه خیلی بهش فکر کنی وسواس میگیری که اصلاً نتیجه خوبی نمیده

ببین کلاً پنجاه پنجاهه یا پاکی یا شکست
تو اگه به فکرش باشی همیشه، ممکنه این نسبت به هم بخوره و خدایی نکرده نسبت شکست بیشتر بشه

تازه
یه نکته خیلی مهم

ما داریم سعی میکنیم ترک کنیم که آرامش داشته باشیم، وقتمون آزاد باشه، ذهنمون درگیر نباشه و کلاً رها بشیم؛ حالا اگه بخوای همش بهش فکر کنی دیگه خود هدف پاکی رو زیر پا گذاشتی

باید به برنامه پاکیت برسی
تفریحاتی که ذکر کردی رو انجام بدی
مراقب چشم و ذهنت باشی
ذهنت رو مشغول یه کاری که دوست داری بکن

الآن روز های اول بعد از شروع دوباره ست
خیلی ممکنه وسوسه بشی و این طبیعیه ولی اینجاست که باید انتخاب کنی کدومو میخوایی؟
پاکی ابدی یا بیشتر غرق شدن در باتلاق متعفن خ.ا؟

اینم یادت باشه که هیچوقت خودتو دست کم نگیر
تو انتخاب شدی که برای یه هدفی به این دنیا بیایی
و این هدف، محقق نمیشه مگر با پاکی

وسواس و فکر مداوم رو بذار کنار و به خدا فکر کن
اینکه چرا خلق شدی؟
چه توانایی خاص و صفت منحصر به فردی داری که به خاطرش خلق شدی؟

میبینی؟
تو تواناتر و پاکتر از اینی هستی که دو گرم نفس امّاره گولت بزنه و تو رو له کنه!
پس با تمام قوا به خوشی ها و زیبایی های مسیر پاکی فکر کن

برنامه ات رو مدام چک کن و مطالعه اش کن

#خودتو_دوست_داشته_باش  Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
فشار خیلی روم زیاده
ولی دارم خیلی خوب تحمل میکنم
بوس پَسِ کَلَّم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 30، 16:53)mohammadrg نوشته است: فشار خیلی روم زیاده
ولی دارم خیلی خوب تحمل میکنم
بوس پَسِ کَلَّم  4chsmu1

اینه قهرمان Khansariha (69)

یه پهلوون هیچ وقت تسلیم نمیشه 49-2
میتونی دو رکعت نماز بخونی اگه خیلی تحت فشاری 128fs318181
آخه دیروز روی من جواب داد
شاید روی تو هم جواب بده

برنامه ات رو فراموش نکن 128fs318181
 سپاس شده توسط
سلام 49-2
نقل قول: فعالیت اول:

هدف‌هامون از رسیدن به پاکی رو بنویسیم.

1_رهایی از این گناه
2_رهایی از احساس بی ارادگی و ضعف
3_این کار نباید جزو هویت من  در آینده حساب شود
4_احساس تجربه پاکی دائم (رضایت از خودم که بهترینم هستم)
5_داشتن فرصت های بیشتر برای کشف استعدادها و ارتقا اونها
خودارضایی هربار باعث میشه که انسان یه پروسه کوتاه مدت مدت زمانی از وقتش برای بهبود وضعیت این کار انجام بدهد که خودش در بلند مدت خیلی زمان زیادی هست
6_رضایت خداوند که مهم تر از همه است
نقل قول: فعالیت دوم:

باورهامون نسبت به ترک خودارضایی رو بنویسیم.
اهرم روانی رنج:

1) چرا از خودارضایی متنفرم؟ چرا حالم از خودارضایی به‌هم می‌خورد؟
 برای اینکه خودارضایی همانند گرگی توی بدن ما است که هربار او را سیر میکنیم گرسنه تر میشود و از گوشت خودمان تغذیه میکند ، تشبیه زیبای از خ.ا که به زیبایی چرخه خودارضایی مداوم شرح میدهد من خودم برای این متنفرم که در درجه اول مخالف اسلام و آسیب به بدنم واردمیکند
2) اگر کسی خودارضایی کند، چه احساسات منفی برایش به ارمغان می‌آورد؟
هر انسانی بعد از این کار حس گناه وپوچی بدست میگیرد و ناامید میشود این حس بد باعث میشود یک حس بد دیگر  به انسان راه پیدا کند
3) خودارضایی چه رنج‌هایی را برای فرد به ارمغان می‌آورد؟ و تکرار آن برایش چقدر عذاب‌آور است؟
رنج عقب ماندگی وپسرفت ، رنج گوشیه گیر شدن و تنها ماندن
تکرارش هم باعث نابودی روحی و روانی اون فرد میشه  
4) کسی که خودارضایی می‌کند، با انجام خودارضایی چه چیزهایی را از دست می‌دهد؟
زمان را از دست میدهد ، فرصت هارا از دست میدهد ، روابط خود را از دست میدهد  سلامتی را از دست میدهد
5) کسی که خودارضایی می‌کند چه شرایط بد و منفی برای خودش به وجود می‌آورد؟
شرایط درجا زدن ، پیشرفت نکردن، رشد نکردن،
هانطور که آقا عاشق فاطمه زهرا گفتند باعث شکاک شدن افراد و عوض شدن دید ما نسبت به دیگران در مورد خودمان
6) خودارضایی چطور روابط فرد را در خانواده بد کرده و تأثیرات اجتماعی منفی می‌گذارد؟
گوشیه گیر شدن باعث  کمتر شدن رابطه با خانواده میشود
اما در جامعه فرد خجالتی و کم رو میشود که ارتباط با جامعه برایش سختت میشود

اهرم روانی لذت:

1) چرا عاشق ترک خودارضایی و پاکی هستم؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم؟
چون هرکاری که باعث رضایت خداوند بشود را سعی میکنم انجام دهم واینکه نزدیکی با خدا بیشتر حس میشود
2) پاکی و تقوا چه احساسات مثبتی را برایم به ارمغان می‌آورد؟
حس های مانند اعتماد به نفس و باور به داشتن اراده قوی که در مقابل وسوسه ها چیزی کمتر از دیگران ندارد
3) پاکی و تقوا چه لذت‌هایی را برایم به ارمغان می‌آورد؟ و ادامه و حفظ این پاکی، چقدر لذت‌بخش است؟
لذت داشتن حس اعتماد به نفس و ادامه دادنش باعث باور به اراده خودمان میشود
4) در صورت ترک خودارضایی، حفظ پاکی و تقوا چه چیزهایی به دست می‌آورم؟
زمان های که صرف این کار میشد خالی میشود و فرصت استفاده از وقت بیشتر میشود
5) در صورت ترک خودارضایی، چه شرایط خوب و مثبتی برایم به وجود می‌آید؟
شرایط پیشرفت کردن بیشتر میشود و نفس پاک باعث میشود تصمیم های بهتری بگیرد
6) ترک خودارضایی و حفظ پاکی چطور روابطم را در خانواده بهبود بخشیده و چه تأثیرات مثبت اجتماعی به‌همراه دارد؟ حس اعتماد به نفس در درجامعه تقویت میشود و رابطه با افراد جامعه بیشتر میشود وهمچنین با خانواده اوقات بیشتری می توان گذراند
نقل قول: فعالیت سوم:

موانع پاکی‌مون رو بنویسیم و محدودیت‌ها و اقدامات لازم متناسب با اون‌ها رو مشخص کنیم.

1_اینترنت و فضای مجازی
دقیقا بزرگترین مشکل همینجاست
عدم کنترل زمان استفاده از فضای مجازی
اقدامات:
باید به مدت یک هفته ثبت  زمان استفاده ثبت شود تا پله پله کمش کنم
ثبت کردنش خیلی کمک میکنه تا راهکار های بهتری را کشف کنم

2_اهمال کاری
غرق شدن در آینده و فراموش کردن لحظه ها
در مرود راهکارش  دارم کتاب عادتهای اتمی میخونم
اقدامات:
1_به مدت یک هفته باید تمام جزئیات روز ها نوشته شود تا با استفاده از میانگیین آنها بتونم هدف گذاری هایی کنم و هر هفته ارزیابی شود
یا همان ایستگاه 7روزه که خیلی تحلیل دقیق تر شود

3_گسترش وسوسه ها
اقدامات:
باید به برنامه اورژانسی زیر پایبند باشم 128fs318181
نقل قول: فعالیت چهارم:

برنامه‌های شرایط اورژانسی‌‌مون رو بنویسیم.
1_وقتی درحال وسوسه شدن هستم
الف)آب خوردن و قدم زدن و گسترش ندادن تصورات ذهنی
2_وقتی وسوسه ها بشدت زیاده
الف)دوری از مکانی که احتمال وسوسه هست
ب)قدم زدن در بیرون خانه یا در حیاط و تنفس پرانایی
پ) نگاه کردن به لیست اهدف ترک
3_وقتی که دیگه وسوسه بیش از حد شد
الف)قطع کردن  اینترنت
ب)قفل اجباری سیستم اندروید که تا پایان مدتی باز نشود
ج)تفسیر آیات درباره مرگ و تفکر درباره آنها
پ)تفکر در آینده و تاثیر این کار در هویت آینده من

نقل قول: فعالیت پنجم:

هدیه‌ی پاکی‌مون رو معین کنیم.

هدیه پاکی به فرمول زیر
1_هدیه پاکی رسیدن به خط های توی کانون مثلا 10،20،30 و بالاتر  هدیه های ماندگار که در آینده برای ما مدال گذر از این خط ها باشد Khansariha (69)  و به ترتیب ارزشمند تر شوند
2_هدیه پاکی مضرب 5 که نصف راه است هدیه هایی که مارا برای ساعتی مشغول کنند مثل تماشای فیلم
3_هدیه پاکی گذر از هر وسوسه ای توی هر بازه ای از پاکی باید هدیه ای باشد که لذت آنی بالایی داشته باشد که دل کندن از وسوسه راحت شود

در این باره که چه هدیه ای تعیین کنم بعدا این پست ویراییش میزنم و اینجا مینویسم
هدیه پاکی 100روزه:Nevisandeh
هدیه پاکی90:Nevisandeh
هدیه پاکی60:Nevisandeh
هدیه پاکی30:Nevisandeh
هدیه پاکی20: Nevisandeh
هدیه15 روز پاکی:Nevisandeh
هدیه پاکی10: خودکار panter بخرم 53258zu2qvp1d9v
هدیه 5روز پاکی: یه چیز خوشمزه Smiley-face-biggrin
به نظرم پاداش های من فرمولی شد Khansariha (13)

هدیه روزانه: انتهای روز 15دقیقه کلیپ طنز 4chsmu1 یا یک خوراکی افزاینده قندخون P-

نقل قول: فعالیت ششم:

لیستی از تفریحات مورد علاقه‌مون رو بنویسیم.
  1. تصور و ارتعاش به آینده
  2. تکنیکال بورس
  3. اینستاگرام اونم مدت محدود
  4. سمینار های موفقیت
  5. کتاب های موفقیت
  6. کانون گردی 4chsmu1 
  7. دیگه حضور ذهن ندارم 53258zu2qvp1d9v 
نقل قول: فعالیت هفتم:

یک عادت جایگزین برای عادت خودارضایی معین کنیم.
بهترین عادت جایگزین
کتاب خواندن اونم موضوعاتی که علاقه شدید دارم 
هرشب 30یا40 صفحه بخونم

کتاب های که مورد علاقه و بعضی هارا در حال خوندن هستم
1:عادتهای اتمی
2:اثر مرکب
3:جذب در نگاه نماز
4:حضور ذهن ندارم ، بعدا مینویسم 128fs318181
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها 303
شارمین : سلام داداش آرمین گل  303  اشکال نداره زرد شد مهم این هست ریشه یابی کنی
این زرد شدن  هشدار  برای تو است که یعنی یه جای کار داری اشتباه میکنی و خیلی خوب ریشه یابی انجام دادی
برو سر وقت هفته بعد که سبزش کنی Khansariha (69)
محمدجان: میدونم فشار زیادی روی تو هست و واقعا سخته ولی باید اون فعالیتی 7تا فعالیت مرور کنی تا یکم فشارت کمتر بشه 128fs318181
مهدوی جانخوب هستی؟  خیلی ریز نوشتی این هفته زرد شدی ولی اشکال نداره دشمنت شرمنده باشه
منتظر دلایل زرد شدن و بهبود برنامه اورژانسی ات هستیم 128fs318181 

سعید جان: امیدوارم حالت خوب باشه 7تا فعالیت خیلی قشنگ نوشتی اما یه اشکالات جزئی داره که بعدا بررسی میکنیم 128fs318181   منتظر گزارش اجرا هات هستیم 6 
آبی جان: آبی کجایی که طوفان بدون تو طوفان نیست Hanghead

عرفان/23آبان/7روز پاک Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (98) 

عرفان/هفته دوم /سبز Khansariha (69)

گزارش هفته:
برنامه ریختم توپ و درجه یک Smiley-face-cool-2
شنبه 1 آذر بزرگترین شروع طوفانی برای درس هام است و همچنین پاکی Khansariha (69)
حواستون به فردا باشه  چون در سال خیلی کم پیش میاد شنبه و اول ماه با همدیگر باشند 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: سعید جان: امیدوارم حالت خوب باشه 7تا فعالیت خیلی قشنگ نوشتی اما یه اشکالات جزئی داره که بعدا بررسی میکنیم [تصویر:  128fs318181.gif]   منتظر گزارش اجرا هات هستیم [تصویر:  6.gif] 

ممنونتم داداشم
اره هراشکالی داره بگید
فدای شوما 53
 سپاس شده توسط
ماجراجو /۲۹ آبان/یه روز خوب 
امروز وسوسه نشدم 
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان عزیز .. متاسفانه من دوروز پیش لغزش داشتم Tears .. خیلی سر گرم کاربودم چند روزم کانون نتونستم سر بزنم اعصابم خیلی خورد بود تنهام هم بودم همه چیز دست به دست هم داده بود ..بعد از 2 سال ,, 14 روز پاک بودم خیلی حس خوبی بود , ولی الان همش دارم خودخوری میکنم که چرا نتونستم اون لحظه مقاومت کنم خیلی حالم بده .. من به فیلم های پور-نو عادت داشتم این 14 روز همه کاری کردم نه فیلتر شکنی نه گوشی موقع خواب کنارم گذاشتم ..اصلا اندفعه فرق داست بدون هیچی اینکاررو کردم همش هم از  یک دست ورزی شروع شد   .. من توی همهچی اون روز ها خوب بودم  ولی توی اون لحظه اصلا به هیچی نتونستم فکر کنم که 
جلوی اینکارو بگیرم  .. 
دیروز که خیلی حالم بد بود ,اینارو نوشتم حالام بهتره الان ..  هروز دیگه میام  کانون و گزارش میدم یک سری موارد رو عمل نکردم هرروز هم هدف هامو میخونم 

برام دعا کنید 53

محمد /28آبان/دوروز خوب
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 30، 20:19)mohammad201563 نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز .. متاسفانه من دوروز پیش لغزش داشتم Tears .. خیلی سر گرم کاربودم چند روزم کانون نتونستم سر بزنم اعصابم خیلی خورد بود تنهام هم بودم همه چیز دست به دست هم داده بود ..بعد از 2 سال ,, 14 روز پاک بودم خیلی حس خوبی بود , ولی الان همش دارم خودخوری میکنم که چرا نتونستم اون لحظه مقاومت کنم خیلی حالم بده .. من به فیلم های پور-نو عادت داشتم این 14 روز همه کاری کردم نه فیلتر شکنی نه گوشی موقع خواب کنارم گذاشتم ..اصلا اندفعه فرق داست بدون هیچی اینکاررو کردم همش هم از  یک دست ورزی شروع شد   .. من توی همهچی اون روز ها خوب بودم  ولی توی اون لحظه اصلا به هیچی نتونستم فکر کنم که 
جلوی اینکارو بگیرم  .. 
دیروز که خیلی حالم بد بود ,اینارو نوشتم حالام بهتره الان ..  هروز دیگه میام  کانون و گزارش میدم یک سری موارد رو عمل نکردم هرروز هم هدف هامو میخونم 

برام دعا کنید 53

محمد /28آبان/دوروز خوب

منم تجربه هایی دقیقا مث اینو داشتم
البته دوسال نبود، ولی خب وقتی آدم مدت زیادی عادت داره، همچین چیزایی ممکنه پیش بیاد،ولی آروم آروم همه چیز بهتر میشه
 سپاس شده توسط
وسوسه Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
من زود برم اورژانسمو بخونم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 30، 20:19)mohammad201563 نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز .. متاسفانه من دوروز پیش لغزش داشتم Tears .. خیلی سر گرم کاربودم چند روزم کانون نتونستم سر بزنم اعصابم خیلی خورد بود تنهام هم بودم همه چیز دست به دست هم داده بود ..بعد از 2 سال ,, 14 روز پاک بودم خیلی حس خوبی بود , ولی الان همش دارم خودخوری میکنم که چرا نتونستم اون لحظه مقاومت کنم خیلی حالم بده .. من به فیلم های پور-نو عادت داشتم این 14 روز همه کاری کردم نه فیلتر شکنی نه گوشی موقع خواب کنارم گذاشتم ..اصلا اندفعه فرق داست بدون هیچی اینکاررو کردم همش هم از  یک دست ورزی شروع شد   .. من توی همهچی اون روز ها خوب بودم  ولی توی اون لحظه اصلا به هیچی نتونستم فکر کنم که 
جلوی اینکارو بگیرم  .. 

برام دعا کنید 53

محمد /28آبان/دوروز خوب

سلام محمد جان

خیلی کار خوبی کردی اومدی و گفتی

رفیق نباید خودتو اینجوری ببازی
این یه تجربه برای تو هست که بدونی چه چیزایی میتونه تو رو به لغزش بکشونه

ببین الآن که دو روز پاک داری؛ خود مراقب باش چون این روزا نسبتاً خطرناکن

سعی کن زیاد کانون بیایی

در کل باید اینو بدونی... درسته که تو لغزش کردی ولی این برای یه روز بود
در عوض تو 14 روز پاک داشتی 128fs318181
این یعنی نسبت پاکیت یک به 14 هستش 128fs318181
ما همه داریم سعی میکنیم که این نسبت رو بیشتر کنیم و فاصله اش زیاد بشه