عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

سلام 
بنیامین اومد با یه کاسه آجیل و تخمه و پسته  Khansariha (56)  
امروز داشتم تو رادیو ماشین ساعت 8 خورده ی صبح گوش میدادم چند تا نکته گفت   39  
گفتم اینجا بگم دوستانم ازش استفاده کنن  29  
 ما همه نباید از کاری که انجام میدیدیم  بترسیم   53258zu2qvp1d9v  
باید به دل شکست بریم و شکست را شکست دهیم    19  
ترس از موفق نشدن با شکست فرقی نداره  Khansariha (18)  
کسایی که شروع نمیکنن میترسن که موفق نشن  53258zu2qvp1d9v
در کار خود حساس نباشید  303  

کسایی که  شکست میخورن  خودشونو بهتر از اوقات دیگه میشناسن و درک میکنن  Khansariha (69)  

-------   -------   -------
بچه ها
یکعدد اعلام وضعیت
33روز خوب وپاک
خب امروز 33 روز پاکیمه  128fs318181  
آرمین جان اون که کاخ دارن اونور دنیا برام میسازن رو خبر ندارم  23  
ولی میدونم که خیلی این ترک کردنم برای خدا ارزش داره   49-2  
و جلب توجه میکنم پیش خدا با این کارم  53258zu2qvp1d9v  
بابت باند فردگاه ممنون 303  

[تصویر:  %D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7-696x440.jpg]
خب باندش که مال منه ولی هواپیماش نه   فکر کنم مال آرمینه من که هنوز مونده تا هواپیما هدیه بگیرم 53258zu2qvp1d9v 

عاقا سعی کنیم انقدر تو روز ها حساس نشیم  4chsmu1  و روز هارو بشماریم و یه مقصد پاکی تعیین کنیم  که بهش برسیم Khansariha (69)  و یه انتهایی داشته باشه 
داداش آبی بعضی ها میان میخوان کاری رو انجام بدن انقدر شل عمل میکنن که انگار میخوان آپولو هوا کنن   داداش تو هم اینجوری هستی 
داداش ترک آسونه و کاری نداره  و  نتیجه گرفتنش بستگی به علاقه ای که تو نسبت به هدفت و انگیزه برای ترک داری ربط پیدا میکنه ... 
انقدر که حساسیت به خرج میدی  و حتی تلاش برای شکست نخوردن هم جزئی از شکست محسوب میشه مقاومت کردن نوعی شکسته  ولی نه شکست اصلی 
برای خودت یه هدف و انگیزه اسرار آمیز داشته باش
اگه همینارو انجام بدی روز هات کلی زیاد میشه باور نداری؟>؟؟؟ 
داداش چجوری بهت بگم ؟؟ خودتو شل کن بزار مسیر پاکی خودش تو رو ببره  Lol  
این حرفایی که من میزنم شاید از خودم نباشه و خواست خدا بوده باشه  که تو اینا رو بخونی و یکم وضعیتت رو به راه بشه ...
انقدر هم هدفت 10 روز و 15 روز نباشه ...
این کار هایی که گفتم رو خودم انجام میدم مگه نه نمیگفتم  53258zu2qvp1d9v 
الان هم داداش آرمین یکی از با تجربه هاست فقط کافیه بگی  من دیگه نمیخوام پاک بمونم   که یه پیامی واست میفرسته بخونی عاشق ترک میشی  Khansariha (13) 
اینو گفتم که بگم آرمین تجربه داره ...
حالا نمیدونم چرا تا الان بهت چیزی نگفته ؟؟
الان هم نمیخواد کاری کنی فقط روزاتو بشمار  نماز اول   کنترل ها 
 داداش میخوای بزنی مارو بیا بزن ولی من دوست ندارم اینجوری عمل کنی  Khansariha (56)  

خیلی حرف زدم بببخش آبی جان شرمنده داداش آرمین  29
 سپاس شده توسط
(1399 تير 14، 22:43)Saman79 نوشته است: سلام.
من امروز شکست داشتم
دارم گوشیمو میزارم کنار یه مدت
روی تمام زندگیم تاثیر مثبت میزاره دور بودن از تکنولوژی تا یه مدت 
امیدوارم همتون تو ترک و زندگی موفق باشید
فعلا دوستان

سلام
علی جان دور بودن از تکنولوژی به پاکیت هم کمک می‌کنه؟
اگه این طوره که ما خوشحال میشیم از موفقیتت.  53258zu2qvp1d9v

(1399 تير 15، 18:21)عرفان. نوشته است: منم شروع کردم ولی باند دیگه نمی خوام  128fs318181
ایستگاه فضایی میخوام 4chsmu1 
[تصویر:  1347282_207.jpg]

یا خدا.  1744337bve7cd1t81 
حس می‌کنم کلا کلاس کاری شما با کلاس کاری من نمی‌خونه.  4chsmu1

(1399 تير 15، 18:21)عرفان. نوشته است: عرفان/14تیر/1روز پاک bliss

یک شروع با قدرت دیگه.
بدون تکرار اشتباهات گذشته.  Khansariha (69) 

عرفان چه درسی از لغزش گذشته گرفتی؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 21:21)بنیامین نوشته است: سلام 
بنیامین اومد با یه کاسه آجیل و تخمه و پسته  Khansariha (56)  
امروز داشتم تو رادیو ماشین ساعت 8 خورده ی صبح گوش میدادم چند تا نکته گفت   39  
گفتم اینجا بگم دوستانم ازش استفاده کنن  29  
 ما همه نباید از کاری که انجام میدیدیم  بترسیم   53258zu2qvp1d9v  
باید به دل شکست بریم و شکست را شکست دهیم    19  
ترس از موفق نشدن با شکست فرقی نداره  Khansariha (18)  
کسایی که شروع نمیکنن میترسن که موفق نشن  53258zu2qvp1d9v
در کار خود حساس نباشید  303  

سلام بر برادر بنیامین
این جملات خیلی خوب بودن. نمیشه هر روز صبح رادیو گوش کنی بعد برای ما خلاصه‌اش رو بگی؟   4chsmu1

بنیامین دستت درد نکنه بابت آجیل. قیمت‌ها هم بالا رفته حسابی شرمنده کردی.  Shy
من ۴ مغز خیلی دوست دارم. فقط بدون فندقش. چون حساسیت دارم. همچنان که به گردو حساسیت دارم.  Hanghead
فندق‌ها رو بین خودتون پخش کنید.  4chsmu1

[تصویر:  4-%D9%85%D8%BA%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7-02.jpg]

نقل قول: یکعدد اعلام وضعیت
33روز خوب وپاک
خب امروز 33 روز پاکیمه

دیگه روزهای پاکیت هم رند شده و جفت ۳ آوردی. مبارک باشه.  6
ان‌شاءالله جفت ۶ آوردنت رو ببینم.

[تصویر:  harchyz-com_3_59e240c600a7c_1.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 تير 15، 21:21)بنیامین نوشته است: این کار هایی که گفتم رو خودم انجام میدم مگه نه نمیگفتم  53258zu2qvp1d9v 
الان هم داداش آرمین یکی از با تجربه هاست فقط کافیه بگی  من دیگه نمیخوام پاک بمونم   که یه پیامی واست میفرسته بخونی عاشق ترک میشی  Khansariha (13) 
اینو گفتم که بگم آرمین تجربه داره ...
حالا نمیدونم چرا تا الان بهت چیزی نگفته ؟؟

بنیامین خودت با آبی صحبت کن.
به من که گوش نمیده. میگه سرم شلوغه. حتما می‌خواد تنهایی به پاکی برسه.  106
من دوست داشتم هر روز اینجا پست می‌زد تا ما هم خیال‌مون راحت باشه. 53258zu2qvp1d9v

آبی این جوری نبود.
اون قدر شاد و اکتیو بود که جشن‌های پاکی این جا رو برگزار می‌کرد.

گفته که امتحان‌هاش رو بده برمی‌گرده.
براش دعا کنیم.  63
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام 
majid 78 
2 روز خوب 4chsmu1
 سپاس شده توسط
302 سلام بچه‌ها، شبتون بخیر،
امیدوارم حالتون خوب باشه؟ و روز خوبی رو شروع کرده باشید 53 
یک دنیا سپاس از اینکه یادم، نگرانم و به فکرم هستید 53  برام خیلی ارزشمنده 53 

نقل قول: داداش آبی بعضی ها میان میخوان کاری رو انجام بدن انقدر شل عمل میکنن که انگار میخوان آپولو هوا کنن   داداش تو هم اینجوری هستی

4fvfcja این موضوع برای کاری که الان باید انجام بدم کاملا صدق میکنه ( چند تا عکس مونده که ویرایش کنم اما واقعا حسش رو ندارم )... اما برای پاکی فکر نمی‌کنم...
من واقعا برای اون زمان دلم تنگ شده که خیلی یهویی تو مسابقه ۱۰ روزه اعلام کردم ۱۰ روز پاک و یکی از سرپرست‌ها گفت بالاخره میتونم لباس جشنم رو برای آبی به تن کنم!
بعد ۱ سال یکدفعه رسیده بودم به ۱۰ روز! مگه میشه؟
کم کم ۲۰ روز... ۲۱ روز رکوردم رو شکستم... ۲ سال بود نتونسته بودم ۲۱ روز برسم و همیشه مثل دیوار بود برام...
یکدفعه چشمام رو باز کردم و مدال ۱۰۰ روزگی رو داشتم 53258zu2qvp1d9v یه زمانی به خودم میگفتم اگه ۱۰۰ روز پاک بمونم یعنی چی میشه؟ اون همه قوای جنسی کجا میره اگه با خ.ا دفع نشه؟ فکر میکردم مریض بشم... اما مریض که نشدم حتی پر انرژی و شادتر از قبل هم شدم...

بنیامین جان. خیلی سخته که ۲ بار به نزدیک ۱۰ یا ۹ ماه پاکی برسی و بخاطر یک غفلت برگردی سر نقطه‌ی اول. و بدتر اینکه این شکست رو مجوزی برای شروع دوباره‌ی شهوت‌رانی بدونی ( موضوعی که داداش همساده توی تاپیک مدیریت بعد از شکست، تاکید خاصی روی اون کرده )
در صورتی که میتونستی فقط به چشم یک شکست نگاهش کنی و بین روزهای قبل شکست و روزهای بعد شکست دیوار نکشی!
نگی خب باشه من برم بازم پ... ببینم... تا تونستم وارد سیر سریالی بشم و در اون گیر کنم...
متاسفانه من راه دوم رو انتخاب کردم... بار اول نه... اما بار دوم چرا... بار دوم گفتم یکبار پ... دیدن بعد ۲ سال اشکالی نداره... از ۱ بار در ماه شد چندین و چند بار در هر دو هفته... و این یعنی فاجعه!
فاجعه؟ چون هر چیزی باعث وسوسه‌ات میشه. هر کلمه‌ای باعث میشه فکرت بره جاهای خیلی وحشتناک...
داری صحبت میکنی، یکدفعه صحنه‌های پ... میاد جلوی چشم‌هات...
اون دیوار که گفتم رو به یاد بیار... هی داره ارتفاعش بلند و بلند تر میشه... و حتی مستحکم تر...
اینجاست که میگی عمرا بتونم چشمم رو کنترل کنم... عمرا بتونم خ.ا رو بزارم کنار
حتی از آدم قبل دوران جاهلیت هم بدتر میشه وضعیتت.. ( تمامی اینها خطاب به خودم بود )
شاید عزیزانی که شکست توی روزهای بالا رو تجربه کردن وضعیت رو بهتر درک کنن...

دوستانه میگم.... شکست تو روز بالا به معنی مجوز دوباره برای خ.ا و شروع شهوت‌رانی نیست 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  2u_pic.png]

موضوع پادکست در مورد ویروسه... و این اپیزودش حول این موضوع می‌چرخه که چجوری به این نقطه رسیدیم؟ بخشی از اخبار ۵ ماه پیش رو میگذاره که در مورد اولین موارد ابتلا صحبت میشه و اخبار هفته پیش هم پخش میکنه.... چند هزار مورد در عرض یک روز... و شروع میکنه به جمع آوری سرنخ‌ها برای رسیدن به پاسخ سوال

این سوال منم هست. منتهی توی زمینه‌ای کاملا متفاوت تر. چجوری به اینجا رسیدم؟ فکر کنم خلاصه‌وار شرح حالی از رسیدن به این نقطه رو بالا توضیح داده باشم... بیشتر از این پرحرفی نمی‌کنم Khansariha (8)

شما هم گاهی وقت‌ها این سوال رو از خودتون بپرسید. فقط مربوط به خ.ا نمیشه...
توی زمینه درس مشکل دارید... بگید چجوری به اینجا رسیدم
حس می‌کنید منزوی شدید. بگید چجوری به اینجا رسیدم...
کمک میکنه بهتر ریشه‌یابی کنید مشکلات رو... Khansariha (8) 

نقل قول: بنیامین خودت با آبی صحبت کن.
به من که گوش نمیده. میگه سرم شلوغه. حتما می‌خواد تنهایی به پاکی برسه.  [تصویر:  106.gif]
من دوست داشتم هر روز اینجا پست می‌زد تا ما هم خیال‌مون راحت باشه. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

آبی این جوری نبود.
اون قدر شاد و اکتیو بود که جشن‌های پاکی این جا رو برگزار می‌کرد.

گفته که امتحان‌هاش رو بده برمی‌گرده.
براش دعا کنیم.  [تصویر:  63.gif]
Khansariha (8) آرمین جان روزی نیست که به کانون فکر نکنم...
همونطور که همیشه گفتم واقعا تنهایی نمیتونم از پس این موضوعات بر بیام... خ.ا بخشی از اون هست...
نیاز به کمک و تلنگر‌های پی در پی دارم تا بهتر بشم و بتونم روی پای خودم دوباره بایستم...

( هفته پیش به شدت افسرده بودم اما الان خیلی بهترم. با این وجود فکر کنم هنوزم به روانپزشک نیاز داشته باشم... چون مطمئنم فقط کمرنگ شده و به محض نرمال شدن شرایط یا حتی یک شکست کوچولوی دیگه وضعیت مثل هفته پیش بشه... باید به فکر عمقی حل کردنش باشم... نه سطحی... اما از طرفی وقتی برم پیشش... اگه بگه خجالت نمیکشی باز پا شدی اومدی؟ واقعا فکر میکنی هنوز نیاز به درمان داری بعد اون همه جلسات پی در پی؟ و چیزهایی شبیه به این.... بگذریم... )

امیدوارم باز هم بتونم سرپرستی جشن‌های پاکی رو به عهده بگیرم...
53258zu2qvp1d9v از ۸ تیر تا الان پاک هستم... بعدش رو هیچ ایده‌ای ندارم چی میشه... فقط میدونم مهم الانه...

امروز با دوستم رفتیم ارتفاعات شهر... یادم رفته بود کوهنوردی چه حسی داره...
اون ۲ هفته‌ی دیگه برمیگرده سر درس و زندگی... احتمالا سال دیگه باز بتونیم یه دورهمی کوچیک داشته باشیم...
یکی از دوستای دیگه‌ام هم ۲ یا ۳ ماه دیگه برمیگرده شهر دیگه برای ادامه تحصیل...
و من باز تنها میشم 53258zu2qvp1d9v Hanghead پیدا کردن دوست برای من همیشه سخت بوده و هست...
( بحث دوست با اینکه اطرافت شلوغ باشه کاملا فرق داره... )
65 تازه به این فکر میکنم وقتی برن سر خونه زندگی دیگه اصلا احتمالش به صفر میرسه که بتونیم قرار بزاریم...
البته تنهایی تو ۸۰ درصد مواقع لذت بخشه... خصوصا اگه بتونم جون سالم از خ.ا به در ببرم... و افکارم رو مثل قبل کنترل کنم...
ولی تو ۲۰ درصد موارد واقعا طاقت فرسا میشه... دوست داری پیش کسی باشی و دلداریت بده... بگه همه چی درست میشه... نگرانش نباش...
و این ۲۰ درصد میتونه کاری کنه که برگردی سر پله‌ی اول... تمام درمان هایی که گذروندی بلا استفاده بشن و اثرات مخرب قبلش برگردن و و و ....
راه حل؟
فعلا در لحظه زندگی کنم و وابسته نشم... وابسته هم بشم چنان فرقی نداره اما بعد اینکه حس کنم همه چی به روال عادی برگشته سخت افسرده میشم...
( دیدید بچه‌ها ۱ ساله وقتی دورشون خلوت میشه چه واکنشی نشون میدن؟ دقیقا یک همچین چیزی Gigglesmile  )

مراقب خودتون باشید
هر کجا که هستید
براتون آرزوی بهترین‌ها رو دارم
ببخشید پرحرفی کردم...

شب و روزتون بخیر باشه
دوست دار تک تک‌تون هستم Khansariha (2)
نقل قول: عرفان چه درسی از لغزش گذشته گرفتی؟

سلام به آقا آرمین و همه ی طوفانی ها
راستش تو یادداشت ها هم گفتم که هنوز نفهمیدم که چطوری شکستم
اما درسی که گرفتم این بود که هرچه عدد پاکی بالاتر میره باید بیشتر حواسمون جمع کنیم روز های اول هم سخته که بتونی شروع کنی 128fs318181 

عرفان/14تیر/2روز پاک Khansariha (40)

سلام آبی جان
خیلی از عدد20 و 80 استفاده کردی  و من یاد اصل پارتو افتادم که مختصر توضیح میدم ولی سعی کنید یکبا رتوی زندگی اجرا کنید یا کشفش کنید
[تصویر:  kyZfXfvhSyQyyEjPZEaxzE4XuteEgrRImV3Bfb9H...ngBxayYnoQ][تصویر:  1689297_127.jpg]

20درصد تلاش مساوی 80درصد نتیجه
درک عکس بالا کمی سخته آخه نوشته که 80درصد تلاش مساوی20درصد نتیجه
اما این شکلی چون 80درصد تلاش وقت بیشتری میخواد تا 20درصد تلاش با کیفیت
مثال ها ی زیر ببینید
[تصویر:  1534142787-pareto.jpg]
نقل قول: از کجا بدانم چه کاری مهم تر است؟
برای این کار باید با اراده و مصمم باشید. مهم ترین کارها معمولا سخت ترین و پیچیده ترین آن هاست. اینجاست که ذهنمان قفل می کند و به جای به کار بردن تلاش و انرژی مان در فعالیت هایی که برایمان مهم هستند کارهای راحت تری که مهم نیستند انجام دهیم.
قدم بعدی چیست؟
برای شروع ۶ تا از اولویت های روز بعد را روی کاغذ بنویسید و روی مورد پنج به بعد خط بکشید. حالا اولویت های باقیمانده را روی یک کاغذ یادداشت بنویسید و جایی جلوی دید قرار دهید. روزتان را با کارهایی که در اولویت هستند شروع کنید و اجازه ندهید چیزی حواستان را پرت کند. به هیچ کار دیگری فکر نکنید و اگر چیزی از ذهنتان بیرون نمی رود آن را بنویسید و دوباره به آن بپردازید.

به جای صرف 3 ساعت خواندن 3 مقاله در عمق ، 5 دقیقه به 12 مقاله (1 ساعت) بپردازید و سپس هر یک ساعت را در دو مقاله برتر (2 ساعت) بگذرانید.

امیدوارم مفید بوده باشه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام دوستان 
عصر تابستونی تون بخیر
حالتون خوبه؟
نقل قول: درود بر هادی و هدایت‌گر کانون  [تصویر:  2uge4p4.gif]
وقتی هادی حالش خوب باشه، معلومه که حال ما هم خوبه.    [تصویر:  317.gif]
108 روز خوبت مبارک. ۱۲ روز دیگه می‌رسی به یه ستاره دیگه. قراره ستاره‌بارون بشی. [تصویر:  confetti.gif]

ممنون که حال خوبت رو با ما قسمت کردی.  [تصویر:  5.gif]
من هم عاشق سورپرایزم. یعنی بدجور عاشقشم. یه کار غیرمنتظره حتی خیلی کوچیک اما طرف مقابل رو چقدر شاد می‌کنه.  [تصویر:  i.gif]
عزیزدلی داداش آرمین جان
ممنونم از شما
حالتون همیشه خوب باشه و روز هاتون پر از اتفاقات سورپرایزکننده 317
108 روز امروز شده 115 روز خوشحالم که به این قله هم دارم نزدیک میشم
خدایا شکرت 63

تو این اوضاع بلم شوربای مملکت که حال هممون از هرطرف بمباران میشه همین اتفاقات قشنگ غیر منتظره هستن که باعث میشن دوام بیاریم
الان من کلی به یه اتفاق قشنگ نیاز دارم رخ بده
مثلا بگن بریم 4 -5 روزی جنگل شب مانی کنیم آخ چقدر دلم لک زده برای این چنین روزی بی دغدغه و پر از خوش گذرونی 53258zu2qvp1d9v
چرا تقویم تیر ماه تعطیلات نداره  Swear1

نقل قول: سلام هادی جان [تصویر:  303.gif]

به نظرم قبل  از شروع هفته باید برنامه ریخت [تصویر:  i.gif]
سلام عرفان جان
بله کاملا درسته
منم همینو میگم برناممونو بریزیم و اول هفته تو دورهمی به اشتراک بذاریم بعد آخر هفته آنالیز کنیم و شنبه هفته بعد تو دورهمی از نتایجش بگیم و برناممون برای هفته بعد 
حالا باز دوستان هرجور مایل اند و تصمیم جمعی هرچی هست همون قبوله
نقل قول: هادی جان
 چند مورد عوامل موفقیت خودتو برای رسیدن به 100روز پاکی لطف کن برای من و دوستان بگو  [تصویر:  please.gif]
مشکلاتش را هم بگو
عوامل موفقیت از شخصی به شخص دیگه کاملا فرق داره
شاید چیزایی رو من تاثیر داره که رو شما نداره 
اما چند چیز کلی هست که تو هممون صادقه

- بسته به شرایط سنی ام دیدم واقعا داره دیره میشه و اصلا دوست ندارم درحالی پا به 30 سالگی بذارم که هنوز درگیر یک عادت دوست نداشتنیم کلی راه هست که باید برم زشته که تو اول راه گیر کنم 
پس اولین قدم اینه که واقعا خسته شدنم و از ته دلم خواستم

- طی بررسی های قبلی خودم از دلایل شکستم راه هایی که شکستم میداد رو بستم--->عدم کنترل نگاه-خیال پردازی ذهنی-دست ورزی-فیلم و تصاویر نامناسب همشون رو با گیوتین سر بریدم

- خودمون رو با بهشت و جهنم و این جور چیزها نترسونیم بهشت و جهنم اعمال ماست خدا در قلب ما انسان هاست از خدای مهربان خودمان یک خدای همیشه خشمگین و عذاب ده نسازیم

- سعی کنیم خودمون رو با چیزهای مفید مشغول کنیم 24 ساعت طول روز وقت داریم به خوبی ازش استفاده کنیم اگه مشغول باشیم کمتر به فکر چیزای بد میافتیم

- نذاریم احتلام شبانه مارو به سمت سریالی شدن بکشونه

- یادمون باشه یه روز لغزش فقط یه روز لغزشه نه از دست رفتن همه روز های پاکی گذشته نذاریم دلسردمون کنه از ادامه دادن به مسیر

اینا هم هستن قبلا گفته بودم

1-نمیذارم چشم اندازم گم بشه (اون موقع که استارت زدم گفتم زمستان 1400 میام و تاج دو سالگی رو میگیرم و این داستان ناتمام رو تموم میکنم) این هدف بلند مدت من شد بعد این هدف من شکست به ستاره های هر دوره پاکی و اینم شکست به 10 روز 10 روز پاکی
چقدر دلم میخواست از ستاره های 10-20-30 روزه بگذرم و بالاخره به ستاره های ماهانه برسم
2-خودمو سرگرم کردم تلاش میکنم تا یاد بگیرم چطور زندگی کنم تا وسوسه اثر نکنه صبح زود بیدار میشم با یه برنامه و روتین صبحگاهی بعد کارمو شروع میکنم تا 5 عصر بعد اون دوباره بعد یه استراحت شروع میکنم به تفریح و مطالعه و درس خوندن و با خانواده بودن و شب با خیال آسوده میخوابم و دوباره 5-6 صبح بیدار میشم و یه زندگی جدید
3-ورزش میکنم دارم سعی میکنم به ایام قدیم که هفته ای حداقل سه بار کوهپیمایی داشتم برگردم دوچرخه هم که جز جدانشدنی از زندگیه
4-دارم یاد میگیرم که بزرگ شم از جاهلیت دور بشم خ.ا مال دوران جاهلیته که بخوام با چند دقیقه لذت 24 ساعتمو خراب کنم ذهن روح جسم و وقت و انسانیت و همه چی رو به پای یه لذت زودگذر بدم 
5- با آدم هایی از جنس متفاوت آشنا شدم که زندگیشون متفاوت بود همفکر و هم جهت با ایده آل هایی که دارم
6-فضای مجازی و اینترنت رو محدود کردم به کار و آموزشم و بیهوده ول نمیگردم که باعث بشه برم سمت چیزهای ناخواسته
7-بالاخره قند شکن استفاده میشه تحت هر شرایطی ولی برای قندشکنم تایمر گذاشتم که حداکثر در طول یه 24 ساعت 15 دقیقه برم اونور آب بعد اون اتومات غیر فعال میشه تا روز بعد 
8- این رویه غیر فعال شدن رو برای اپلیکشن هامم استفاده میکنم دیگه الکی 6 ساعت نمیذاره تو اینستا بچرخم عنایت خدا بود که این گوشی جدید با این همه امکانات نصیبم شد (بذارین تبلیغ کنم ممنونم xiaomi  [تصویر:  302.gif] [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
9-شکرگزار باشیم و قانع بابت هرچیزی که داریم و تلاش کنیم برای بدست آوردن بیشتر
10-میخوام (مرید) بشم پس باید پاک باشم و دیگه بسه خ. ا بذار حداقل یکم به بدنم اجازه بدم خودشو باز سازی کنه
11-سخت نگیریم پله پله بالاخره اونی میشه که باید بشه ( اگه وسوسه دارم باید سعی کنم با گیوتین سرشو ببرم اگه سریالی هستم باید تلاش کنم که متوقف بشم و یه روز پاک داشته باشم اگه یه روز پاک دارم تبدیلش کنم به 5 روز پاک اگه 5 روز دارم تبدیلش کنم به 10 روز و اینطوری قوی بشم و برگردم عقب ببینم کلی روز خوب پشت سر دارم)

سختی های مسیر اینه که بدن سالها عادت کرده به انجام یه چیزی
عادت کرده به تخلیه میل جنسی خودش از این راه
برای اینکه ک کم به شرایط جدید عادت کنه باید بهش فرصت بدیم تا مغز خودش رو با شرایط وفق بده
اوایل وسوسه ها زیاد میشه میل زیادی به خ.ا داری مثل همیشه ولی اگه رو هدفت استوار باشی باید تو اولین وسوسه از برق بکشی نذاری ادامه پیدا کنه
<< وسوسه میاد بعدش میری سمت دست ورزی بعد میری سمت فیلم و عکس و خیال پردازی بعدش دوباره دست ورزی و در نهایت یه حال بد >>
این چرخه رو تو اولین وسوسه قطع کنیم
سخت نگیریم یواش یواش همه چی درست میشه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
آقا هادی ممنون از توضیحاتتون
خیلی برام  جالب شد که هدف ها. انگیزه ها و برنامه هاتونو خیلی دقیق و زیبا نوشتید و دارید اجرا میکنید
درسته الان شما حدودا 1.8 برابر من سن دارید و تجریبات خوبی ارائه دادید که من هم وقتی به سن شما رسیدم شما و آقا آرمین و تمام بچه های کانون دعا کنم که باعث شدند من از ترک کنم
اصلا من فکر ترک به ذهنم خطور نمیکرد
وحالا در کنار شما د رحال ترکم
به زودی منم هدف هام را دقیق مینویسم  cheshmak
 سپاس شده توسط
[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/04/16[تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

AlwaysHope ا/ 3 اسفند 98 /132 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیست و سوم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

new Aseman ا/ 16 شهریور 98 / 275 روز خوب .................... در انتظار ستاره نهم

soshians ا/ 8 خرداد 99 / 19 روز خوب .............................. در انتظار ستاره هفتم

majid78 ا/ ؟؟ تیر 99 / 2 روز خوب .......................... در انتظار ستاره چهارم

هادی / 24 اسفند 99 / 115 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

[b]بنیامین / 13 خرداد 99 / 33 روز خوب ............................... در انتظار ستاره اول[/b]

عرفان./ 14 تیر 99 / 2 روز خوب ................................. در انتظار30 روز خوب

آستیگمات ا/ 18 فروردین 99 / 14 روز خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب

Saman79 ا/ 9 تیر 99 / 4 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

آبی / 8 تیر 99/ 8 روز خوب  ........................... در انتظار 10 روز خوب

یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام
34 روز پاکی و خوب 
بنیامین /*/  13 خرداد  /*/  روز سی و چهارم  [تصویر:  unsure.gif]  
داداش آبی هر تصمیمی برا خودت بگیری برامون قابل تقدیره 
تو یکم  خاص بزرگ شدی فکر کنم 
اصلا تا حالا چاقو خوردی ؟ 4chsmu1
یا دعوا  افتادی ؟ کتک زدی ؟ Gigglesmile
یا از دست دیگران فرار کردی ؟ 53258zu2qvp1d9v
گربه شوت کردی ؟  Hanghead
تو تیم فوتبال یار میگرفتنت ؟ تیم فوتبال مدرسه موقع ورزشو میگما Khansariha (66)
 بیرون مغازه  ای چیزی کار کردی ؟ 53
Khansariha (13)

اشکال نداره هرکدومو انجام ندادی میتونی از این بع بعد انجام بدی  Khansariha (13) Khansariha (56)   
بجز شوت کردن به گربه  53258zu2qvp1d9v به گربه شوت کردن رو من انجام ندادم و موافق نیستم انجام دادنش رو  4fvfcja 
آرمین  جان فعلا  303
 سپاس شده توسط
(1399 تير 16، 20:24)عرفان. نوشته است: آقا هادی ممنون از توضیحاتتون
خیلی برام  جالب شد که هدف ها. انگیزه ها و برنامه هاتونو خیلی دقیق و زیبا نوشتید و دارید اجرا میکنید
درسته الان شما حدودا 1.8 برابر من سن دارید و تجریبات خوبی ارائه دادید که من هم وقتی به سن شما رسیدم شما و آقا آرمین و تمام بچه های کانون دعا کنم که باعث شدند من از ترک کنم
اصلا من فکر ترک به ذهنم خطور نمیکرد
وحالا در کنار شما د رحال ترکم
به زودی منم هدف هام را دقیق مینویسم  cheshmak

خواهش میکنم برادر
خیلی خوبه که تو سن پایین میخوای ترک کنی تا تو وجودت ریشه ننداخته از بیخ بکن بندازش دور
چیز خوبی نیست که بهش عادت کنی
آرزو دارم روزهای درخشانی از شما و همراهان کانونی ام ببینم Khansariha (46)
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
همین الان شروع کن

یک قدم بزرگ برای آینده ات بردار...
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
پوريا / 3 اسفند 98/ 135 روز خوب
از اتاق فرمان اشاره می کنن چرا حرف نمی زنی چته؟ زبونت رو گربه خورده؟ Swear1
من از همین تریبون اعلام می کنم که زبونم سر جاشه Gigglesmile
به طرز خفنی شلوغ پلوغم یعنی کم کم تشخیص شب و روز داره دشوار میشه برام... wacko2
وگرنه هستم 49-2
 سپاس شده توسط
(1399 تير 16، 20:45)هادی نوشته است: خواهش میکنم برادر
خیلی خوبه که تو سن پایین میخوای ترک کنی تا تو وجودت ریشه ننداخته از بیخ بکن بندازش دور
چیز خوبی نیست که بهش عادت کنی
آرزو دارم روزهای درخشانی از شما و همراهان کانونی ام ببینم Khansariha (46)
سلام آقا هادی
ممنون لطف دارین 302
(1399 تير 16، 21:39)AlwaysHope نوشته است: پوريا / 3 اسفند 98/ 135 روز خوب
از اتاق فرمان اشاره می کنن چرا حرف نمی زنی چته؟ زبونت رو گربه خورده؟ Swear1
من از همین تریبون اعلام می کنم که زبونم سر جاشه Gigglesmile
به طرز خفنی شلوغ پلوغم یعنی کم کم تشخیص شب و روز داره دشوار میشه برام... wacko2
وگرنه هستم 49-2
سلام پوریا
روز های پاکی که خوبه خودت هم انشاالله خوب هستی 128fs318181

کانون که شب و روز نداره 106
کانون همیشه به روی شما بازه

سلام به طوفانی ها