عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

به‌نام خدا

به گروه طوفان خوش آمدید.

توضیح کلی:
این گروه مخصوص آقایان هست.
اگر دوست دارید که به صورت گروهی، جمعی و با همراهی بقیه خودارضایی رو ترک کنید، این‌ گروه جای شماست.  daghighan 
در این گروه در کنار بقیه همگروهی‌هات، فعالیت‌های مختلفی رو برای رسیدن به پاکی انجام می‌دید.  cheshmak

شرایط عضویت:
1- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل هفته‌ای یک بار اعلام وضعیت پاکی انجام بدن.
2- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل هفته‌ای یک بار مشارکت کنن و از وضعیت خودشون به سایر اعضا اطلاع بدن.
3- این گروه مخصوص آقایان هست و خانم‌ها حق عضویت در گروه رو ندارن.

در این گروه:
1- حامی گروه به وضعیت اعضا رسیدگی می کنه و کمک‌های لازم به اون‌ها رو انجام میده.  Khansariha (96)
2- حامی گروه، اصول ترک قدم به قدم رو با عضو پیش می‌بره و مرحله به مرحله کارهایی رو از عضو می‌خواد تا جهت رشد و پیشرفتش انجام بده. طبیعتاً این کارها با در نظر داشتن وضعیت خاص عضو خواهد بود تا فشار مضاعفی روی عضو ایجاد نشه. 
3- سرپرست گروه، لیست پاکی اعضا رو هر سه روز یک بار به‌روز می کنه و پیگیر ستاره‌های پاکی اعضا هست. سرپرست، کنار اعضا و همیار حامی خواهد بود.
4- در هر هفته، موضوع هفتگی با نظر اعضای گروه انتخاب میشه و اون هفته علاوه بر مشارکت‌های معمول، از روز شنبه الی چهارشنبه در خصوص موضوع خاصی مشارکت صورت می‌گیره.
5- روزهای پنجشنبه از ساعت 20 الی 21 گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است. (تا اطلاع ثانوی گردهمایی برگزار نخواهد شد. اطلاعات بیشتر در اینجا.)  Smiley-talk040 
6- هر ماه، اعضای گروه بررسی میشه و در صورتی که عضوی شرط‌های لازم رو رعایت نکرده باشه، از گروه خارج میشه و نامش در لیست اعضای غیرفعال گروه‌های ترک قرار می‌گیره.  53258zu2qvp1d9v 
7- حداکثر اعضای این گروه 20 نفر می‌تونه باشه. 

برای ثبت نام در این گروه:
باید به تاپیک ثبت نام مراجعه کنید.

در صورت مواجهه با سوال یا مشکل:
اگر سوال یا مشکلی بود، حامی گروه و سرپرستان گروه (که اسامی‌شون در پست سوم همین تاپیک موجود هست) خوشحال میشن به شما کمک کنن.  Khansariha (18)
مرام‌نامه گروه طوفان:

من به عنوان عضوی از گروه تلاش می‌کنم که موارد زیر را رعایت کنم:

۱- برای هویت گروه ارزش قائل باشم و خود را عضوی از آن بدانم.
۲- برای رشد و تعالی خود و اعضای گروه تلاش کنم.
۳- توصیه‌های حامی را جدی بگیرم و به آن‌ها عمل کنم.
۴- در صورت وجود مشکل بین خود و دیگر اعضای گروه، مشکل را به صورت خصوصی با حامی گروه مطرح کنم.
۵- در صورت عدم رضایت از شرایط گروه یا حامی گروه، مشکل را به صورت خصوصی با مدیریت انجمن گروه‌های ترک مطرح کنم.
۶- در گروه فعال باشم و اگر جایی به کمک نیاز بود، پیش‌قدم شوم.
۷- به تصمیمات جمعی احترام بگذارم.
۸- در فعالیت‌های گروهی مشارکت فعال داشته باشم.
۹- در صورتی که برای مدتی تمایل به فعالیت در گروه نداشتم، قبل از غیبت، حامی را از تصمیم خود مطلع سازم و دیگر اعضای گروه را نگران نکنم.
۱۰- به اعضای تازه وارد توجه نشان بدهم. (به همان شکلی که وقتی تازه به گروه پیوستم، دوست داشتم دیگر اعضا مرا جدی بگیرند)
۱۱- در سختی‌ها و آسانی‌ها در گروه فعال باشم. در غم‌ها و شادی‌ها در گروه مشارکت کنم (گروه فقط برای روز‌های خوب من یا فقط برای روزهای بد من نیست. گاهی از گروه انرژی می‌گیرم و گاهی هم به آن انرژی می‌دهم).
حامی گروه:
آرمین

سرپرستان گروه:
هادی
SR71
مهدوی

اعضای گروه:
 سپاس شده توسط
در تاریخ 2 بهمن 1399 گروه طوفان غیر فعال گردید و بسته شد.
 سپاس شده توسط
سلام

گروه طوفان رسماً از این لحظه فعالیتش رو آغاز می‌کنه.  317

بچه‌ها بیاید اعلام حضورتون رو بزنید.  clapping
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/04  2uge4p4

53 53 53 53 53

AlwaysHope ا / 3 اسفند 98 / 88 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیست و یکم 

53 53 53 53 53 

new Aseman ا/ 16 شهریور 98 / 252 روز خوب ................ در انتظار ستاره هشتم

soshians ا/ 13 اسفند 98 / 58 روز خوب ........................... در انتظار ستاره هفتم

53 53 53 53 53

majid78 ا/ 3 فروردین 99 / 55 روز خوب .......................... در انتظار ستاره چهارم

هادی / 24 اسفند 99 / 70 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوم

53 53 53 53 53

عرفان./ 24 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

آستیگمات ا/ 18 فروردین 99 / 14 روز خوب ...................... در انتظار 20 روز خوب

آبی / ؟؟؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همگی

[تصویر:  3cf669bd6f2a134b3d15714daefeb7fe.gif]
  Kool گروه طوفان Kool 
عرفان/30اردیبهشت/6روز پاک
دوستان شما نباید لغزش داشته باشین انشاالله باید رکورد خودمون توی گروه بزنیم Khansariha (69)
پوريا / 3 اسفند 98/ 92 روز خوب

سلام سلام
عیدتون مبارک
گروه نو مبارک
به به...اینجا کلید های ارسال پست هم نوئه 4chsmu1
عرفان. جان
چه تصویر خفنی. ای ول به سلیقه.  Khansariha (69)
مرسی از انرژی فوق‌العاده‌ات و دید مثبتت.
چه خوبه که قول بدیم همه‌مون بهترین تلاش‌مون رو کنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم.
و
خودت قطعا ویژه‌ای که گروه‌ هم با وجود تو ویژه شده.  cheshmak
امیدوارم همین جور عالی ادامه بدی.  Khansariha (18)

پوریا جان
اینجا همه چی نونوار شده. پلاستیک‌های دکمه ارسال پاسخ رو هنوز دلم نیومده در بیارم.  4chsmu1
ماشاءالله به پاکیت داداشم.  2uge4p4
باانگیزه کنار هم ادامه میدیم.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مشارکت آرمین:
امروز از صبح که کانون بودم و بعد یه چند تا مشاوره بسیار سنگین داشتم.
این قدر فکر کردم و این قدر تایپ کردم که هم ذهنم بی‌حس شده و هم انگشتانم.  4chsmu1

بعد هم کارهای اول ماه رو انجام دادم.
پرداخت قبوض و جابه‌جایی‌های مالی و اقساط و ....  53258zu2qvp1d9v
فکر کن یه لحظه من وقت داشته باشم به چیزهای بد فکر کنم.  Swear1
خدا رو شکر.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
صبح طوفانی‌ها بخیر.  317
امیدوارم یه روز پر از پاکی پیش رو داشته باشید.  haha

بروبچ طوفانی‌ها چند تا غایب داره.
کجایید؟  clapping

آبی
هادی
آستیگمات
سوشیانس
نیوآسمان
مجید۷۸
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/05  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

AlwaysHope ا / 3 اسفند 98 / 92 روز خوب .............. در انتظار ستاره بیست و دوم 

53 53 53 53 53 

new Aseman ا/ 16 شهریور 98 / 252 روز خوب ................ در انتظار ستاره هشتم

soshians ا/ 13 اسفند 98 / 58 روز خوب ........................... در انتظار ستاره هفتم

53 53 53 53 53

majid78 ا/ 3 فروردین 99 / 55 روز خوب .......................... در انتظار ستاره چهارم

هادی / 24 اسفند 99 / 70 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوم

53 53 53 53 53

عرفان./ 24 اردیبهشت 99 / 6 روز خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

آستیگمات ا/ 18 فروردین 99 / 14 روز خوب ...................... در انتظار 20 روز خوب

آبی / ؟؟؟؟ / ؟؟ روز خوب ............................................. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

317  سلام به تمام دوستان و همگروهی‌های عزیز
حال و احوالتون؟ خوب هستین؟
( 65 مثل لحظات تاریخ ساز میمونه. حس عجیبیه )

جا داره از تمام مدیران تشکر ویژه کنم 302  کاش میتونستم تمام گل‌های دنیا رو بهتون تقدیم کنم 302

آبی *با رعایت هر سه مورد قوانین اعلام وضعیت* / ۴ خرداد / ۱ روز و ۹ ساعت خوب

53
آبی عزیز
خوش اومدی.  317

چه قدر خوبه که این قدر باانگیزه وارد شدی و با جدیت. 
قراره با هم یه فصل متفاوت رو رقم بزنیم و این انگیزه و جدیت اگه نباشه که اصلا نمیشه.  Khansariha (69)

داداش من فکر می‌کنم باید یه توجه ویژه به صبح و سحرهات اختصاص بدی.
لذا پیشنهاد می‌کنم به‌عنوان یه برنامه هر روز صبح در اولین فرصت (همین که چشمان مبارکت رو از خواب بهاری باز کردی  4chsmu1 ) بیای کانون و یه اعلام وضعیت پرانرژی داشته باش.  128fs318181
این باعث میشه که دیگه ذهنت منحرف نشه و تو مسیر باقی بمونی.

بعد هم یه دور دیگه بعدازظهر سر بزن اینجا از خودت بگو.  49-2
یه دور هم شب بیا گزارش وضعیت بده.  49-2
کلا بیا دیگه.  4chsmu1

(1399 خرداد 5، 14:10)آبـی نوشته است: دور خیلی از چیزها رو باید خط بزنم
خیلی از عادت های خوبم رو باید از سر بگیرم

هر موقع به یه جمع‌بندی از این موارد رسیدی، خوشحال میشم برای ما هم بنویسی.  128fs318181 

همیشه عالی باشی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان