عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: با توجه به غیرفعال شدن گروه طوفان، کدام یک از گروه‌ها را برای ادامه فعالیت انتخاب می‌کنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
گروه سرو
44.44%
4
44.44%
گروه صراط مستقیم
22.22%
2
22.22%
گروه استوا
33.33%
3
33.33%
در کل
9 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۴ آقایان: طوفان (غیر فعال) (حامی: آرمین - سرپرست: هادی، SR71، مهدوی)

سلام یادم رفت ، سلام به همه بچه ها ، 
علی الخصوص آقا آرمین (خودمو نمیگم  Khansariha (13)) که وقتی یه روز نیست آرمین خونمون میاد پایین.. 
-----------------
شارمین/23 آبان/ 5 روز خوب/ 5 روز مانده 
-----------------

امروز وقتی از بیرون اومدم، تنها بودم و خسته و کوفته ! 
2 بار شدییید وسوسه شدم، تا مرز شکستن هم رفتم حتی، 
پیش خودم میگفتم امروز خیلی کار کردی، لیاقت این جایزه رو داری (ادبی شو گفتم  Gigglesmile) ، کسی که نمیفهمه، فردا پس فردا هم تعطیلی و جبران میشه و غیره
ولی یاد پروتکل اورژانسی ام افتادم و همه چی از ذهنم رفت بیرون ! 

یه ساعت بعد، توی خواب و بیدار بودم، دوباره وسوسه شدیییییید ، 
این بار هم تا مرزش رفتم، 
ولی یاد سرمشق های خودم افتادم: نمیشکنم، مقاومت میکنم ! 
و دوباره لعنت کردم شیطون رو ، و خدا رو شکر یه روز دیگه هم پاک موندم .. 

و اینم فهمیدم، وعده وعیدهای درباره آینده و "کار هر دفعه رو نکن" و اینا توی موارد اورژانسی خیلی جواب نمیده ، 
چون مغز لذت الان رو ترجیخ میده به آینده .. 
باید تغییر ایجاد کنم توی اون برنامه ها
داستان من
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 19:03)شارمین نوشته است: سلام یادم رفت ، سلام به همه بچه ها ، 
علی الخصوص آقا آرمین (خودمو نمیگم  Khansariha (13)) که وقتی یه روز نیست آرمین خونمون میاد پایین.. 

سلام دوباره به تو شارمین عزیز.  317 
داداش تو خودت آرمینی و یه منبع نامحدود آرمین تو وجودت هست.  Khansariha (49)  دیگه نیاز به من نداری.  4chsmu1  ممنونم از محبتت. ما هم بدون شارمین، شارمین خون‌مون میاد پایین.  Confetti

-----------------

نقل قول: شارمین/23 آبان/ 5 روز خوب/ 5 روز مانده 
تبریک بی‌پایان من به تو.  Khansariha (63)

-----------------

نقل قول: امروز وقتی از بیرون اومدم، تنها بودم و خسته و کوفته ! 
2 بار شدییید وسوسه شدم، تا مرز شکستن هم رفتم حتی، 
پیش خودم میگفتم امروز خیلی کار کردی، لیاقت این جایزه رو داری (ادبی شو گفتم  Gigglesmile) ، کسی که نمیفهمه، فردا پس فردا هم تعطیلی و جبران میشه و غیره
ولی یاد پروتکل اورژانسی ام افتادم و همه چی از ذهنم رفت بیرون ! 
خدا رو شکر که به خیر گذشت.   49-2

نقل قول: یه ساعت بعد، توی خواب و بیدار بودم، دوباره وسوسه شدیییییید ، 
این بار هم تا مرزش رفتم، 
ولی یاد سرمشق های خودم افتادم: نمیشکنم، مقاومت میکنم ! 
و دوباره لعنت کردم شیطون رو ، و خدا رو شکر یه روز دیگه هم پاک موندم .. 
بازم خدا رو شکر. ماشالله به تو.  Khansariha (69)

نقل قول: و اینم فهمیدم، وعده وعیدهای درباره آینده و "کار هر دفعه رو نکن" و اینا توی موارد اورژانسی خیلی جواب نمیده ، 
چون مغز لذت الان رو ترجیخ میده به آینده .. 
باید تغییر ایجاد کنم توی اون برنامه ها

ببین داداش چقدر خوبه که آدم برنامه داشته باشه.
یه برنامه‌ی بد خیلی خیلی بهتر از برنامه نداشتنه.
الان تو اون برنامه رو نداشتی از کجا می‌فهمیدی که اون برنامه کارا نیست؟ 

اون پروتکل‌های اورژانسی شاید برنامه‌‌های مناسبی برات نبودن اما همون‌ها در همون اندازه هم یه اپسیلون بهت کمک کردن.
الان می‌بینی که پاسخگو نیستن. خب تغییرشون میدی.  128fs318181
این قدر تغییرشون میدی تا به چیزی که دوست داری بالاخره برسی.   49-2

برای حالت خواب و بیداریت باید کلا یه برنامه اورژانسی دیگه داشته باشی.
مثلا: به هیچ چیزی فکر نمی‌کنم. هیچ کاری نمی‌کنم. از ۵ تا ۱ توی ذهنم می‌شمارم و بعد مثل فنر از جام بلند میشم. سریع میرم یه آب به صورتم می‌زنم و بعد یه ذره پنجره رو باز می‌کنم هوای سرد بهم بخوره.  128fs318181

و
یک جاهایی حتی شاید لازم باشه محدودیت ایجاد کنی.
مثلا وقتی می‌بینی خواب ظهر باعث میشه هر روز اورژانسی بشی، شاید بهتر این باشه که یک مدت این خواب رو نداشته باشی.

می‌دونی چی میگم؟
می‌خوام دقیق بشی روی شرایطی که منجر به این کار میشه.
۱) از شرایط بد پیشگیری کنی (لیست موانع)
۲) اگر شرایط بد پیش اومد، طبق اون شرایط بهترین راهکار رو براش داشته باشی (لیست برنامه‌های اورژانسی متناسب با هر موقعیت) 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
گزارش امروز:

امروز از اون روزهایی بود که صبح این قدر حالم بد بود که دوست نداشتم پاشم.  Hanghead
ترکیب جسم + ذهن + روح نابود 

دیروز تو اینستا یه استوری دیدم.
این مضمون رو نوشته بود:

نقل قول: یه روزهایی حس و حالی داری که همون اول صبح به خودت میگی امروز نمی‌تونم به برنامه‌هام برسم و انجام‌شون بدم.
اما بعد یادت میاد که بارها این شرایط پیش اومده و باموفقیت از پس‌شون بر اومدی.
پس بدون امروز هم می‌تونی. 

صبح ناخودآگاه تو تخت که بودم یادش افتادم.
گفتم چه جملات احمقانه‌ای. 22
معلومه که امروزم نابود میشه و هیچ کاری نمی‌کنم. با یه همچین اوضاع بدی مگه میشه کاری هم کرد؟  53258zu2qvp1d9v

در عین حال گفتم بذار امتحان کنم.
شروع کردم به روتین روزانه‌ام.
نمازم رو خوندم - قرآن - نرمش - مدیتیشن - دارو - خوندن اهداف پاکی و باورهای پاکی
دیدم نه. واقعا حس و حالم داره عوض میشه.
کی گفته من نمی‌تونم از پس‌شون بربیام؟  Khansariha (69)

و بعد هم که دورکار بودم و یه سری کار انجام دادم.
یه مقدار کار عقب افتاده شخصی و کانونی انجام دادم.
نهج البلاغه خوندم.
و
امروز واقعا به این نتیجه رسیدم که میشه. میشه. میشه.
تو بدترین روزهای عمرت هم میشه کارهایی انجام داد که از چیزی که فکر می‌کنی خیلی خیلی بهتر عمل کنی.  317

این رو باید یادم بمونه.  128fs318181

راستی
امروز نوبت هدیه‌ی پاکی دو هفتگیم بود. پنه آلفردو. از دیروز منتظرش بودم.  4chsmu1
اما یه ذره چون مریض‌ احوال بودم مادرم دستور دادن این کار رو نکنم. قرار شد اگه فردا کامل خوب بودم فردا این هدیه تقدیم بشه. دیر و زود داره اما سوخت و سوز نه. آدم هدیه خودش رو که فراموش نمی‌کنه.  2uge4p4
یک روز دیگه هم با پاکی سپری شد.  Confetti

پ.ن: بابت روتین‌های روزانه واقعا باید از هادی تشکر کنم. خیلی وقت بود تو ذهنم بود انجام‌شون اما این هادی بود که باعث شد تو برنامه‌ام بیان.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: فدای تو حاج آرمین عزیز (خودتو میگم. خودمو نمیگم.  [تصویر:  4chsmu1.gif] )

با افتخار صحبت‌های زیبات رو می‌خونم داداشم.  [تصویر:  5.gif] 

آقا اینو که میگی من ضعف میکنم از خنده ..  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
گفتی به فامیل صدا کنیم همو ، میترسم فامیلی هامونم یکی باشه، دیگه با کارتک هم نشه جدامون کرد  Khansariha (13)

نقل قول: فقط این قسمت رو هر چی گشتم پیدا نکردم:  [تصویر:  39.gif] 

نقل قول: نوشته است:برای اهمال کاری، ارجاع شود به : اهمال کاری

ننوشتمش هنوز آخه .. اینم کامل میکنم، چشم 

نقل قول: ببین اگه کل موانعت حل بشه و این اهمال‌کاری حل نشه، به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسی.
همین اهمال‌کاری هم احساسات منفی برات میاره. هم رضایت رو ازت می‌گیره و خوابت رو به هم می‌ریزه. هم استرس میاره. هم تنهایی‌ رو برات تبدیل به یه غول می‌کنه.  [تصویر:  hanghead.gif]  در حالی که اگه بدون اهمال‌کاری برنامه‌هات رو پیش برده باشه کلی حس خوب 

حرف حق جواب نداره ، 
هنوز یاد حرفی که هفته ی پیش درباره پیک موتوری بهم زدی میفتم، "ببین آیا کمکی میکنه در رسیدن به هدف هات" یعنی وقتی پشت موتورم روزی 10 دفعه زیرنویس میره جلوچشمم  4chsmu1

ولی واقعا سخته آرمین ! 
حس میکنم من یه اهمال کار به دنیا اومدم ، پدر و مادرمم دقیقا همین طوری ان ، دقیقه 90 ، و اگه کاری رو دوست نداشته باشن، حاضر نیستن لحظه ای بهش فکر کنن! 
فک کنم قبلا هم گفتم، خودم یادم می افته مثلا برای امتحان ریاضی 3 (که درس سختی هم بود) من یه فصل و تو اتوبوس، تو بارون، ساعت 7 صبح میخوندم که برم 7.5 امتحان بدم 
دقیقا نمیدونم دلیلش چیه ، ولی حدس میزنم بیش از اندازه ایده آل گرا بودنه (مادر پدر هم همین طورن دقیقا ) .. 
یه اقداماتی کردم دربارش که در ادامه میگم

نقل قول: ایده‌ی سرمشق‌ها و لیست امیدت هم که فوق‌العاده بود.  [تصویر:  confetti.gif]  این‌ها رو از کجا یاد گرفتی؟

به ما هم سرنخ بده یاد بگیریم. زکات علم سرنخ دادن و یاد دادنش به دیگران می‌باشد.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اختیار داری عزیز، من دارم یاد میگیرم در محضر شما .. 
واقعا خوب بود به نظرت؟!  2uge4p4
من یه دفتر (مجازی توی گوشی) داشتم، برای ترک خ.ا .. توش مینوشتم همش
مثلا یکی دو ماه بعد از هر بار خ.ا ، یادداشت میکردم که این دفعه چی شد، و این یه ذره از احساس بدم کم میکرد، چون فکر میکردم در حال پیشرفتم. 
اینا رو هم در طول اون مسیر به ذهنم رسید، یا از این ور اون ور اعمال کردم.. 
چیز دیگه ای هم اگه بود چشم میگم

نقل قول: راستی شارمین

عادت جایگزین رو هم داری روش فکر می‌کنی؟  [تصویر:  128fs318181.gif]

میدونی آرمین، تعریف من از عادت یه ذره فرق میکنه، 
به نظر من عادت یعنی کاری که ما انجام میدیم بدون اینکه بهش فکر کنیم و دربارش تصمیم بگیریم. 
حالا عادت جایگزین برای خ.ا ، چیزی پیدا نکردم. 
یعنی مثلا یه کاری باشه که من هر موقع وسوسه شدم، به جای خ.ا اون رو انجام بدم، چیزی به ذهنم نرسید. حداقل تا ازدواج.
منظورم اینه به نظرت میشه جایگزین کرد این و با چیزی؟

ولی اگه منظورت اینه که کنار اینکه این عادت رو ترک میکنیم یه عادت خوب دیگه رو شروع کنیم، موافقم. 
و دو تا چیز انتخاب کردم، 
یکی اینکه عادت کنم کمتر برنج بخورم (قدم اول برای اصلاح تغذیه) 
دوم یه روتین برای خواب
ساعت 11 شب، همه ی وسایل الکترونیکی خاموش، مسواک، مصرف دارو و شست و شو، نوشتن برنامه ی فردا ، گوش دادن به سخنرانی (اینو از خودت یاد گرفتم  4chsmu1 ) و چندتا کار دیگه .. 
به این کار میگن تکنیک زنجیر کردن عادت ها ، مثلا من عادت دارم مسواک بزنم هر شب (نزنم خوابم نمیبره واقعا) چند تا کار دیگه رو متصل میکنم به این باعث میشه اونا هم تبدیل به عادت بشن ..
داستان من
 سپاس شده توسط
منم بعد شام میشینم برنامه پاکیم رو تکمیل میکنم 317
البته بعدش تو گوشیم سیوش میکنم و هر چی برگه هست رو تیکه تیکه میکنم و میندازم دور Khansariha (49)

دو ساعت نیومدم کولاک کردین قهرمانا 317

منتظرم باشین 128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 19:51)شارمین نوشته است:
نقل قول: فدای تو حاج آرمین عزیز (خودتو میگم. خودمو نمیگم.  [تصویر:  4chsmu1.gif] )

با افتخار صحبت‌های زیبات رو می‌خونم داداشم.  [تصویر:  5.gif] 

آقا اینو که میگی من ضعف میکنم از خنده ..  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
گفتی به فامیل صدا کنیم همو ، میترسم فامیلی هامونم یکی باشه، دیگه با کارتک هم نشه جدامون کرد  Khansariha (13)
به اینجاش فکر نکرده بودم. فامیل‌ها هم ممکنه یکی باشه.  Khansariha (13)

نقل قول:
نقل قول: فقط این قسمت رو هر چی گشتم پیدا نکردم:  [تصویر:  39.gif] 

نقل قول: نوشته است:برای اهمال کاری، ارجاع شود به : اهمال کاری

ننوشتمش هنوز آخه .. اینم کامل میکنم، چشم 
به امید خدا.  49-2

نقل قول:
نقل قول: ببین اگه کل موانعت حل بشه و این اهمال‌کاری حل نشه، به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسی.
همین اهمال‌کاری هم احساسات منفی برات میاره. هم رضایت رو ازت می‌گیره و خوابت رو به هم می‌ریزه. هم استرس میاره. هم تنهایی‌ رو برات تبدیل به یه غول می‌کنه.  [تصویر:  hanghead.gif]  در حالی که اگه بدون اهمال‌کاری برنامه‌هات رو پیش برده باشه کلی حس خوب 

حرف حق جواب نداره ، 
هنوز یاد حرفی که هفته ی پیش درباره پیک موتوری بهم زدی میفتم، "ببین آیا کمکی میکنه در رسیدن به هدف هات" یعنی وقتی پشت موتورم روزی 10 دفعه زیرنویس میره جلوچشمم  4chsmu1 

اول اینکه جمله‌ نارنجیم نصفه بود. ببخشید. 
برو کاملش رو الان بخون.  4chsmu1

بعد هم اینکه بالاخره این فکر کردن‌ها حتما به یه نتیجه‌ی خوب می‌رسه.
اینکه مثلا چند ساعتت رو به خاطر امرار معاش در کاری بگذرونی که در راستای اهدافت نیست و چند ساعت از روزت رو صرف کاری کنی که در راستای اهدافته.  128fs318181

حواست باشه زیرنویس‌ها موقع موتور حواست رو پرت نکنه اتقافی بیفته خدای نکرده.  4chsmu1

نقل قول: ولی واقعا سخته آرمین ! 
حس میکنم من یه اهمال کار به دنیا اومدم ، پدر و مادرمم دقیقا همین طوری ان ، دقیقه 90 ، و اگه کاری رو دوست نداشته باشن، حاضر نیستن لحظه ای بهش فکر کنن! 
فک کنم قبلا هم گفتم، خودم یادم می افته مثلا برای امتحان ریاضی 3 (که درس سختی هم بود) من یه فصل و تو اتوبوس، تو بارون، ساعت 7 صبح میخوندم که برم 7.5 امتحان بدم 
دقیقا نمیدونم دلیلش چیه ، ولی حدس میزنم بیش از اندازه ایده آل گرا بودنه (مادر پدر هم همین طورن دقیقا ) .. 
یه اقداماتی کردم دربارش که در ادامه میگم

شارمین منم تو یه سری موضوعات اهمال‌کارم.

ژنتیک که هست هیچی. اما نقشش اون قدری نیست که به این راحتی بهانه بیاریم.
کمال‌طلبی هم که معلومه هست و یه نقش جدی تو این قضیه داره.
همین کمال‌طلبی هم ریشه در تربیت خانوادگی داره.

اما بازم هیچ کدوم این‌ها بهانه نباید باشه.
اهمال‌کاری هم یه عادته. باور می‌کنی؟ 

از یه جایی تصمیم می‌گیریم که اهمال‌کار نباشیم و زندگی‌مون رو به شکل درستش بسازیم و دیگه اهمال‌کار نیستیم.

با چه شعاری؟
با این شعار: روزی یک قدم به سمت جلو.  Khansariha (69)

مگه میشه نشه درستش کرد؟
حتما میشه. 
با برنامه‌ریزی و استفاده کردن از یه سری تکنیک‌ها که بهمون کمک کنه. 

نقل قول:
نقل قول: ایده‌ی سرمشق‌ها و لیست امیدت هم که فوق‌العاده بود.  [تصویر:  confetti.gif]  این‌ها رو از کجا یاد گرفتی؟

به ما هم سرنخ بده یاد بگیریم. زکات علم سرنخ دادن و یاد دادنش به دیگران می‌باشد.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

اختیار داری عزیز، من دارم یاد میگیرم در محضر شما .. 
واقعا خوب بود به نظرت؟!  2uge4p4 
من یه دفتر (مجازی توی گوشی) داشتم، برای ترک خ.ا .. توش مینوشتم همش
مثلا یکی دو ماه بعد از هر بار خ.ا ، یادداشت میکردم که این دفعه چی شد، و این یه ذره از احساس بدم کم میکرد، چون فکر میکردم در حال پیشرفتم. 
اینا رو هم در طول اون مسیر به ذهنم رسید، یا از این ور اون ور اعمال کردم.. 
چیز دیگه ای هم اگه بود چشم میگم

خوب که نه فوق‌العاده بود.  Confetti
یه تکنیک قوی می‌تونه باشه این‌ها و من واقعا لذت بردم. 

نقل قول:
نقل قول: راستی شارمین

عادت جایگزین رو هم داری روش فکر می‌کنی؟  [تصویر:  128fs318181.gif]

میدونی آرمین، تعریف من از عادت یه ذره فرق میکنه، 
به نظر من عادت یعنی کاری که ما انجام میدیم بدون اینکه بهش فکر کنیم و دربارش تصمیم بگیریم. 
حالا عادت جایگزین برای خ.ا ، چیزی پیدا نکردم. 
یعنی مثلا یه کاری باشه که من هر موقع وسوسه شدم، به جای خ.ا اون رو انجام بدم، چیزی به ذهنم نرسید. حداقل تا ازدواج.
منظورم اینه به نظرت میشه جایگزین کرد این و با چیزی؟

ببین الان ما دنبال این نیستم.
برنامه اورژانس برنامه‌ی جدایی هست. اون رو جدا نوشتی.

تو این پست توضیحش رو دادم و مثال‌هاش رو هم گفتم. لطفا یک بار دیگه بخونش.

فرض کن تا دیروز روزی پانزده دقیقه از وقتت صرف خ.ا میشد.
از امروز می‌خوای روزی پانزده دقیقه یک کار ارزشمند و مفید جای اون بذاری.
و 
مدام به خودت یادآور بشی که من روزی پانزده دقیقه از وقتم رو هدر می‌دادم و از امروز روزی ۱۵ دقیقه وقتم رو دارم صرف یک کار ارزشمند و مفید می‌کنم. 

مثال‌هاش رو ببین:

(1399 آبان 20، 23:09)آرمین نوشته است: مثلا:
1- روزی یک ساعت کتاب می‌‌خونم.
2- روزی نیم ساعت فیلم انگیزشی می‌بینم.
3- روزی پانزده دقیقه ورزش می‌کنم.
4- روزی یک ساعت فلان آموزش رو می‌بینم.
5- روزی نیم ساعت صوت قرآن گوش میدم.

حالا اسمش رو هم اصلا عادت نذار. یک فعالیت ارزشمند و مفید به صورت روزانه.  49-2

نقل قول: ولی اگه منظورت اینه که کنار اینکه این عادت رو ترک میکنیم یه عادت خوب دیگه رو شروع کنیم، موافقم. 
و دو تا چیز انتخاب کردم، 
یکی اینکه عادت کنم کمتر برنج بخورم (قدم اول برای اصلاح تغذیه) 
دوم یه روتین برای خواب

این دو تا قابل قبول نیستن.  4chsmu1
اولیش که تایم نداره. ما می‌‌خوایم یک تایم روزانه رو در بر بگیره.
دومی هم که کلی هست و به زودی هر عضو طوفانی باید روتین صبگاهی و شبانگاهی داشته باشه. اگر که بچه‌ها فعالیت‌هاشون رو تموم کنن و بتونیم به مرحله بعدی بریم.  Swear1

نقل قول: ساعت 11 شب، همه ی وسایل الکترونیکی خاموش، مسواک، مصرف دارو و شست و شو، نوشتن برنامه ی فردا ، گوش دادن به سخنرانی (اینو از خودت یاد گرفتم  4chsmu1 ) و چندتا کار دیگه .. 

این روتین عالیه داداش.
همین سخنرانی که میگی میشه یه عادت با تایم مشخص روزانه که ارزشمند هم هست. می‌تونی هر روز انجامش بدی؟  49-2

نقل قول: به این کار میگن تکنیک زنجیر کردن عادت ها ، مثلا من عادت دارم مسواک بزنم هر شب (نزنم خوابم نمیبره واقعا) چند تا کار دیگه رو متصل میکنم به این باعث میشه اونا هم تبدیل به عادت بشن ..
چه تکنیک زیبایی. مرسی که گفتی.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 20:11)مهدوی نوشته است: منم بعد شام میشینم برنامه پاکیم رو تکمیل میکنم 317
البته بعدش تو گوشیم سیوش میکنم و هر چی برگه هست رو تیکه تیکه میکنم و میندازم دور Khansariha (49)

دو ساعت نیومدم کولاک کردین قهرمانا 317

منتظرم باشین 128fs318181

ماشالله به تو مهدوی جانم.  317 
تو خودت کولاکی ما ازت الگو گرفتیم دیگه.  2uge4p4 

به نظرم برگه‌ها رو تیکه تیکه نکن. آتیش بزن.  Khansariha (49) 

منتظرتیم اساسی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
#اصلاحیه!!!

سلااااام  haha

خب بالأخره تونستم برنامه ام رو بنویسم Khansariha (66)

البته این نکته رو خاطر نشان کنم که با اجازه شما یه سری از اهداف، موانع و... رو از برنامه های شما عزیزان الگو برداری کردم(حالا اگه در حد کپی هم بودن مؤاخذه نکنید 42 )

برنامه به شرح زیر است...

هدف‌هامون از رسیدن به پاکی رو بنویسیم.

1. همونطور که آرمین جان ذکر کرد خ.ا، پ.و.ر.ن رو هم به همراه خودش داره و این واقعاً وحشتناکه
آخه بدتر از خود ارضایی، فیلم های مستهجنه که زمان خیلی خیلی زیادی میخوان تا از ذهن بیرون بیان در نتیجه من میخوام که ذهنم رو از این افکار و خاطرات بد خالی کنم و فضا رو برای افکار نو آورانه جدید که مفید هم باشن باز کنم

2. مشاهده فیلم های مستهجن و به تبع اون ها خ.ا، وقت خیلی زیادی میگیره در صورتی که این وقت میتونه برای کار های خیلی مفید صرف بشه؛ گاهی وقتا این فرآیند ساعت های طولانی(پنج شیش ساعت قبل از خواب و چند ساعت بعد از بیدار شدن!)؛ من این وقت رو برای خودم میخوام صرف کنم، خودم و هر آنچه که به من مربوط میشه؛ برای رسیدن به موفقیت ها؛ ناسلامتی من کلی راه نرفته دارم

3. انجام این کار برای مدت طولانی باعث آسیب های شدید جسمی و روانی میشه و این میتونه حتی رو طول عمر آدم هم تأثیر بذاره
حس سر افکندگی، بی ارزشی، پوچی، حقارت، افسردگی و بدبینی+درد مفاصل به خصوص زانوها، جوش صورت، کسلی و بی حالی برای مدت طولانی و چند روز، کمر درد و کاهش قدرت بینایی... این ها از جمله تأثیرات منفی هستش که روی زندگی ما میذاره که با ترک باید اونا رو به حداقل و چه بسا به صفر رسوند Khansariha (69)

4. من یک انسان با استعدادی هستم(امیدوارم حمل بر خود ستایی نباشه) ولی خ.ا بدجور این استعدادها رو کشته و مجال ظهور بهشون نمیده؛ استعداد های زیاد دیگه ای هم در وجود هر کدوممون نهفته ست و باید کشف بشن و این، در قدم اول لازمه اش ترک خ.ا هستش

5. من سال هاست که آدم منزوی و افسرده ای هستم، یک بار سعی کردم خودکشی کنم، تا چند سال از نظر دینی به یک آدم بی دین و عقیده تبدیل شده بودم و پا روی اصول و قواعد میذاشتم و این یکی از مهمترین دلایلش خ.ا بوده و میخوام که برگردم به اون انسان خوب قبل از خ.ا 

6. من میخوام با کمک گرفتن از ترک، یه تغییراتی در زندگیم ایجاد کنم که اوضاعم بهتر بشه، از جمله ورزش و مطالعه( در کل منظور تغییر عادت های بد و جایگزین کردن اون ها با عادات خوبه)

7. من سال هاست دنبال آرامشم، و طی مدتی که پاک بودم واقعاً این آرامش رو با تمام وجود لمس کردم، این آرامش به سرعت منجر به سلامت روانی و خلاقیت و پویایی ذهن میشه؛ پس با ترک خ.ا به این هدف نائل میشم و این حس خیلی خوبی به من میده

8. من مشکلات جسمی دارم که یکی از دلایلش خ.ا هستش؛ در واقع منشأ دیگه ای دارن ولی خ.ا تشدیدشون میکنه؛ من میخوام این عامل تشدید و تسریع رو متوقف کنم تا بتونم به درمان این مشکلات برسم

9. خ.ا خیلی اوقات منو نسبت ادای فریضه نماز دلسرد میکنه؛ خیلی مواقع هم حس میکنم آلوده ام و نمیتونم به نماز نزدیک بشم و این منو از ادای نماز منع میکنه؛ یه جورایی من به این نتیجه رسیدم که پاکی و نماز لازم و ملزوم هم هستن، پس با پاکی میتونم ستون دینم رو نگه دارم

10. مهمتر از همه دلایل ذکر شده اینه که این کار گناه کبیره ست و خدا منعش کرده( به دلیل همه چیز هایی که ذکر کردم یا نکردم یا حتی هنوز به اون حد نرسیدیم که متوجهش بشیم(خدا داناترینه))
من میخوام به رضایت خدا دست پیدا کنم و این با وجود خ.ا محقق نمیشه

باورهامون نسبت به ترک خودارضایی رو بنویسیم.

اهرم روانی رنج:

1) چرا از خودارضایی متنفرم؟ چرا حالم از خودارضایی به‌هم می‌خورد؟
چون بدجور رو مخ و اعصابمه! 17
همش دارم درجا میزنم، همه فکر و ذکرم اینه که کی شب میشه، کی تنها میشم، کی فرصت میکنم برم خ.ا کنم؟! و این فکر همه روز رو نابود میکنه، نه تمرکز دارم نه حال خوشی دارم؛ همش کسلم، همش اعصابم خرده، همه زندگیمو تباه کرده
عین بختک افتاده به جونم Swear1

2) اگر کسی خودارضایی کند، چه احساسات منفی برایش به ارمغان می‌آورد؟
حقارت، بی ارزشی، پوچی، بی دینی، بیهوده بودن خلقتم(که این کفر رو به دنبال داره) و بی آبرویی جلوی بزرگانی که بهشون اعتقاد دارم(خدا و اهل بیت(ع))

3) خودارضایی چه رنج‌هایی را برای فرد به ارمغان می‌آورد؟ و تکرار آن برایش چقدر عذاب‌آور است؟
تحمل تمام احساسات منفی که حاصل خودِ خ.ا هستش که البته به خ.ا هم منجر میشه(میبینید چرخه رو)؛ نرسیدن به اهداف و درجا زدن؛ تباه شدن عمل؛ افسردگی شدید؛ از دست دادن فرصت ها

4) کسی که خودارضایی می‌کند، با انجام خودارضایی چه چیزهایی را از دست می‌دهد؟
عزت نفس و اعتماد به نفس فرد از بین میرود؛ زمان و فرصت ها و احساس مفید بودن

5) کسی که خودارضایی می‌کند چه شرایط بد و منفی برای خودش به وجود می‌آورد؟
فرار از اجتماع و در نتیجه انزوا و لطمه به استعداد ها و فرصت ها و روابطش با اطرافیان

6) خودارضایی چطور روابط فرد را در خانواده بد کرده و تأثیرات اجتماعی منفی می‌گذارد؟
تندخویی و بد خلقی و عصبانیت و اضطراب همیشگی و سایر مشکلات روانی باعث تیره شدن روابط با خانواده میشه و من سال هاست این مشکل رو دارم؛ بدجور منزوی و دورم و به هیچ کدوم از اطرافیانم اعتماد ندارم

اهرم روانی لذت:

1) چرا عاشق ترک خودارضایی و پاکی هستم؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم؟
به سادگی چون وجودمو صیقل میده 4chsmu1
سرشار از انرژی مثبت میشم
اهدافم رو واضح تر میبینم و باعث میشه به خدا نزدیک بشم
خدا رو که داشته باشی به هیچ چیز و هیچ کس دیگه ای نیاز نخواهی داشت و این حس فوق‌العاده ای داره 317

2) پاکی و تقوا چه احساسات مثبتی را برایم به ارمغان می‌آورد؟
حس رضایتی که نتیجه آرامش بعد از ترک هست وصف نشدنیه 2uge4p4
خودم تجربه اش کردم و الآن باز هم میخوام بهش برگردم
اینکه ببینی یکی از بزرگترین موانع زندگيت رو برداشتی و جالب تر از همه اینکه میبینی که نفس خودت هم نمیتونه جلودارت باشه، اون موقع ست که میتونی بگی من یه پهلوونم Khansariha (69)
من بزرگترین حریف خودمو که خودم هستم رو شکست دادم، پس هیشکی دیگه جلو دارم نیست و با کمک خدا میتونم به تمام اهداف خوب و متعالی خودم برسم fly2

چه شود 128fs318181

3) پاکی و تقوا چه لذت‌هایی را برایم به ارمغان می‌آورد؟ و ادامه و حفظ این پاکی، چقدر لذت‌بخش است؟
من قبلاً توی یه دوره 65 روزه این لذت رو چشیدم و واقعاً غیر قابل وصفه Khansariha (63) 
وقتی میبینی کنترل خودت دستته و قوی ترین کسی که قبلاً به راحتی لهت میکرد(نفس اماره خودت) رو حتی بهش اعتنا هم نمیکنی؛ حق داری به خودت افتخار کنی و بگی: اراده رو ببین جون بابا Gigglesmile
وقتی خودت از خودت خوشت میاد و میگی ایول به خودم، من چقدر خوب و باحال و تو دل برو ام 4chsmu1
اون موقع ست که لذت و شیرینی رو با تمام وجود خداییت حس میکنی

4) در صورت ترک خودارضایی، حفظ پاکی و تقوا چه چیزهایی به دست می‌آورم؟
ترک خودارضایی یه دروازه برای رسیدن به همه چیزای خوبه؛ اما اولش باید از این دروازه گذشت، قطعاً ترک به تنهایی نمیتونه ما رو به اهدافمون برسونه ولی برای رسیدن به اهداف، ترک کردن لازمه(رسیدن به اهداف شرط کافیه ولی قبلش رسیدن به پاکی شرط لازم!)

5) در صورت ترک خودارضایی، چه شرایط خوب و مثبتی برایم به وجود می‌آید؟
همیشه میگن سخت ترین قدم همون قدم اوله که خ.ا همون قدمه که باید اونو برداشت؛ بعد از اون قصه ما قصه "ما رأیتُ ألا جميلا" خواهد بود! 4chsmu1

6) ترک خودارضایی و حفظ پاکی چطور روابطم را در خانواده بهبود بخشیده و چه تأثیرات مثبت اجتماعی به‌همراه دارد؟ 
وقتی به اون همه انرژی مثبت دست پیدا میکنیم و نگرشمون نسبت به زندگی بهتر میشه قطعاً روابطمون با خونواده بهتر میشه
حس رضایت و شادمانی مسری هست bliss

موانع پاکی‌مون رو بنویسیم و محدودیت‌ها و اقدامات لازم متناسب با اون‌ها رو مشخص کنیم.

1. دیر خوابیدن یا خواب نامنظم
محدودیت: در طول روز خودمو خسته می کنم،از ساعت 11 به بعد گوشی ممنوع
 اقدامات: ساعت 11 برم بخوابم ولی مهمترین نکته اینه که صبح زود بیدار شم

2. حس بی ارزشی و بی فایده بودن 2  
سعی میکنم سطح اطلاعات و سواد خودمو ببرم بالا، مطالعه کنم، بحث کنم، سخنرانی گوش بدم و حرفه های مختلفی یاد بگیرم 4chsmu1

3. بی برنامگی و اهمال کاری
محدودیت: بیکاری ممنوع، باید طبق برنامه پیش رفت
اقدامات: تهیه برنامه روزانه، هفتگی و ماهانه و اجرای آن ها+تعیین یک روتین

4. استرس، اضطراب، نگرانی و احساس منفی و افسردگی
اقدامات: گوش دادن به سخنرانی انگیزشی، تعیین اهداف و طبق برنامه پیش رفتن/آخر هر روز، کارهای مثبتی که در طول روز انجام دادم رو مینویسم و کلی انرژی میگیرم
با یاد خدا هم آرامش میتونه حاصل بشه؛پس پیش به سوی خدااااا 317  

5. تنهایی
محدودیت: تا میتونم باید از تنهایی+بیکاری دروری کنم؛ در اتاق هم باید باز باشه
اقدامات: قرار دادن یک تابلو یا آیه یا هر چیزی که منو یاد خدا میندازه در اتاق و همچنین موقع تنهایی باید خودمو مشغول کنم و سعی کنم تو اینجور مواقع کانون بیام

6. دوری از خدا
محدودیت: از موضوعات یا افکار یا کسانی که منو از خدا دور میکنن دوری کنم
اقدامات: باید همیشه نمازم رو بخونم، از خدا تشکر کنم، همیشه به یاد خدا باشم و البته؛ چیزی که همیشه نتیجه داده اینه که کتابایی رو مطالعه کنم و هدفشون رسوندن انسان به خداست؛ حالا این کتاب میخواد رمان باشه یا زندگی نامه یا قرآن و کتب احادیث و ... 

7. شبکه های اجتماعی و اینترنت
محدودیت: باید برنامه ای نصب کنم که استفاده از اینترنت رو محدود کنه و بهش پایبند باشم
اقدامات: نصب کردن اپ های مفید و جدید که نتیجه اون میشه کم رفتن سراغ برخی شبکه های اجتماعی
مطالعه کتاب در اپ های کتابخوانی مثل طاقچه

برنامه‌های شرایط اورژانسی‌‌مون رو بنویسیم.

من مواقعی که تنها هستم یا حتی اگه کسی باشه یه هویی حس میکنم اگه الآن خ.ا کنم خیلی راحت تر میشدم
یا وقتایی که ناراحتم یا خیلی خوشحالم خ.ا یه هویی نقش پناه گاه یا یه جور هدیه و جایزه رو بازی میکنه 22 

یاد خدا و پناه بردن به اون خوبه ولی باید تعریف بشه که چطور انجام شه
مثلاً نماز خوندن یا تسبیح کردن، قرآن خوندن؛ ترک صحنه و با خونواده نشستن و گپ زدن، اورژانس کانون فراموش نشه
باید فیلم ببینم یا یه کلیپ انگیزشی یا آموزشی یا گیم بزنم یا کتاب بخونم یا برم آشپزخونه یه سر به یخچال بزنم

هدیه‌ی پاکی‌مون رو معین کنیم.

راستش من الآن رژیمم و نمیتونم چیزایی رو که دوست دارم رو بخورم
آخه من هر چیزی رو که دوست دارم از نظر علم تغذیه و همچنین ادبیات سوخت و ساز بدن باعث چاقی میشه [تصویر:  uBdedh.gif] 
ولی
میتونم هدایای دیگه ای انتخاب کنم... البته البته البته لازم به ذکر است که من چندتا هدیه رو تعیین میکنم تا اگه نتونستم یکیشون رو مهیا کنم یا اگه از یه دونه دیگه بیشتر خوشم اومد(روحیات و علایق متقلب و غیر قابل پیش بینی دارم 22 ) دستم باز باشه و یکیشونو انتخاب کنم...

1.هدیه روزانه: 
خوراکی یا نوشیدنی خوشمزه(باید رژیمی باشه)
یک قسمت از سریال مورد علاقه(احتمالاً انیمه باشه  Khansariha (49) )
یک فصل از رمان مورد علاقه
یک پادکست صوتی
یک فیلم طنز کوتاه
یک مقاله یکی دو صفحه ای درباره موضوع مورد علاقه اون روز
پیاده روی

هدیه هفتگی: 
یه کم دوچرخه سواری

گیم زدن
تماشای فیلم سینمایی
1 تا 2 ساعت خواب بیشتر! 17
تلفنی صحبت کردن با یکی از دوستان

هدیه ماهانه:
خودرن یه کم شیرینی
یک عدد بستنی
یه دونه پیتزا
یه کم آجیل
یه کاسه پاپ کورن
یا شایدم یه لیوان معجون خوشمزه یا آیس پک یا آب هویج بستنی
خرید کتاب 
نکته: این خوراکی هایی که ذکر کردم، یه دونه در ماه خیلی مشکل ایجاد نمیکنه و به رژیم لطمه نمیزنه Khansariha (49)
هدیه سه ماه:
یک عدد کیک خودم پز 4chsmu1
یه سفر درون استانی(در صورت امکان(کروناست آقا کرونا Swear1 ))
خرید یک شئ پوشیدنی اعم از تیشرت یا کتونی یا شلوار یا پیراهن یا هر چیز دیگه ای
خرید چندتا گیاه جدید
کمک رسانی به یک انسان ها

*علی الحساب اینا رو نگه میدارم تا بعد اگه ایده جدیدی به ذهنم رسید تکمیلش میکنم 128fs318181

لیستی از تفریحات مورد علاقه‌مون رو بنویسیم.

.مطالعه
.گوش دادن به موسیقی
.تمرین زبان
.رویا پردازی
.گردش و قدم زدن
.تنهایی رانندگی کردن
.کاردستی درست کردن
.طراحی یا نقاشی
.عکاسی

یک عادت جایگزین برای عادت خودارضایی معین کنیم.

خواب منظم 49-2
 سپاس شده توسط
سلاااام

برنامه ام رو اصلاح کردم
باشد که کافی باشد! 4chsmu1
اگه نقصی خطایی چیزی داره لطفاً به من بگید

آقا آرمین اگه ممکنه اون لینک برنانه ام رو صفحه اول زدی رو تغییرش بده روی این یکی برنامه آخری

زحمت منم که گردن شما افتاد، شرمنده Hanghead
 سپاس شده توسط
بچه ها شب بخیر
 سپاس شده توسط
۶٠ روز

تامام
 سپاس شده توسط
مهدوی جان زحمت نیست رحمته. تبریک میگم بابت وقتی که ارزشمند صرفش کردی.  49-2
محمد جان دو ماه پاکیت انشالله به شیرینی قند عسل باشه برات. قدرشو بدون.  49-2

خب امشب من رفتم ده و نیم بخوابم. تا 11 سر جام بودم و خوابم نبرد. طبق برنامه ای که ریخته بودم هرموقع این طور شدم میام کانون. دیرخوابیدن رو ترجیح بدم به اعصاب خردی های بیشتر. یه سری پست کانونی خوندم و کلی هم چیز یاد گرفتم. خدا رو شکر.
دیگه برم بخوابم. امیدوارم الانی که این پیام رو میدم همه تون در خواب ناز باشید. (راستش از صبح دل درد دارم امیدوارم که بذاره بخوابم)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
دیشب خوابم نمیومد گفتم چیکارکنم چی کار نکنم نماز شب خوندم.
بعد بالاخره خوابیدم اما بعد 2 ساعت با دل درد بیدار شدم. دیگه خوابم نبرد.
پاشدم نماز صبحم رو خوندم و بعدش هم اومدم کانون پست های گروه ها رو خوندم. این بهترین چیزی بود که به ذهنم اومد برای سپری کردن تایم.

امروز هم دورکارم خدا رو شکر. خونه بمونم بهتره. یه سری از شهرهای استان هم تعطیل شدن امروز نباید روز شلوغ کاری باشه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: SR71 آرزوی ما خوب پیش رفتن تو درس‌هات هست.  [تصویر:  49-2.gif]  برای مدیریت وسوسه‌هات به مشکلی که نخوردی؟ همه چی تحت کنترله؟  [تصویر:  49-2.gif] در حد یه سر زدن کوچیک لطفا بهمون سر بزن و از خودت بنویس.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
سلام آقا آرمین 303

خیلی ممنون 302 

وسوسه دارم ولی فشار درس ها بیشتره برای همین میدونم اگر بشکنم اوضاع داغون میشه 106 

باشه سعی میکنم به کانون سر بزنم ولی در هفته اگر بتونم یه روز خاص پست بزنم حالا اگر کم کاری هست ببخشید 53 2سال دیگه درست میشه و قبول شدم میام رگباری پست میزنم 4chsmu1
نقل قول: آفرین به تو عرفان جان که اعلام وضعیت کردی. سخته ولی لازمه برای بهتر شدن.  [تصویر:  128fs318181.gif]   
این هفته مهم‌ترین کاری که باید بکنی برای حفظ پاکیت چیه؟
تبریک میگم ورودت رو به جامعه یک درصدی‌ها. با دکتر اناری بترکونی. 
ممنون Khansariha (70) 
برای حفظ پاکی اصلاا برنامه ندارم  همین که بتونم برنامه ای که برای درس هام میریزم اجرا کنم خودش وسوسه را نابود میکنه چون دیگه توانی نمی ماند 4chsmu1 
دکتر اناری هم خیلی خوبه و چند روزی هست نتونستم آموزش هاش ببینم vayy

گزارش هفتگی بدیم 317
این هفته دو تا خبر ، خوب و بد
خبر خوب 6 تثبیت مطالعه داشتم
خبر بد Vamonde  هرچی میخونم ولی بازم از کلاس عقبم  و یک خبر بدتر هم دارم 22
پ.ن: معلم فیزیک ، جنگی یک فصل درس داد ، اونم از اون فصل های که هرچی میخونی نمیفهمی Khansariha (13) 

خبر بدتر : فعالیت های کانونی ام خیلی کم شده شاید دوهفته یکبار بتونم سر بزنم و پست گذاری کنم Khansariha (60) 

وسوسه برای شکست هم که علی برکت الله 4fvfcja
تا امروز پاک
sr71ا/23آبان / 6روز پاک 6 

دوستان همه موفق باشید  من ازپارسال که توی زمینه سابلیمینال بودم و فعالیت کردم و گذاشتم کنار بعد این روز ها که توی مبحث تشریح مغز هستیم خیلی چیزای جالبی فهمیدم که باعث شد دوباره به سابلیمینال ها برگردم
خیلی خلاصه میگم ولی اگر دوست داشتید بگید تا منبع معرفی کنم 53258zu2qvp1d9v
اعتیاد بیشترین تاثیر پذیری روی مغز نوجوان داره چون در حال رشد هست و وقتی یک قسمت مغز آسیب میبینه و مغز درحال رشد هست اون آسیب هم به نسبت مغز بزرگ تر میشه و خطرناک هست
اما عادت های که توی این دوران شکل میگیره به هیچ وجه دیگه قابل ترک به صورت دائمی نیست
چون مغز با اعتیاد مسیر های نورونی بشدت قوی میسازه و حتی اگر فرد اعتیاد ترک بکنه سال های بعد دوباره دچارش میشه چون ماهیت مغز شکل گرفته
اما راهکار داره
اگر نوجوان هسیتد باید تا قبل18 سالگی ترک کنید تا آسیب بیتشری نبینید و ترک راحت بشه وگرنه اگر سن رفت بالا خیلی سخت میشه و باید با پیام های مغزی مسیر های عصبی کم رنگ کرد
من خودم دارم از ساب استفاده میکنم برای یه موضوعی تا آخرسال  روی خودم اجرا میکنم و اسفند نتیجه بهتون میگم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 29، 1:05)mohammadrg نوشته است: ۶٠ روز

تامام

ایزی ایزی ، تامام تامام (آهنگشو گوش دادی؟ 4chsmu1 )
درود بر تو ای مرد فولادین، مرسی که تو این گروه هستی و یه تنه برامون امتیاز میاری ..  Khansariha (69)
تبریک میگم بهت بابت این کار بزرگی که کردی ،
دعا کن و کمک کن که منم برسم به این رکورد .. 
قدایی داری خیلی 
(1399 آبان 29، 6:50)آرمین نوشته است: سلام
دیشب خوابم نمیومد گفتم چیکارکنم چی کار نکنم نماز شب خوندم.
بعد بالاخره خوابیدم اما بعد 2 ساعت با دل درد بیدار شدم. دیگه خوابم نبرد.
پاشدم نماز صبحم رو خوندم و بعدش هم اومدم کانون پست های گروه ها رو خوندم. این بهترین چیزی بود که به ذهنم اومد برای سپری کردن تایم.

امروز هم دورکارم خدا رو شکر. خونه بمونم بهتره. یه سری از شهرهای استان هم تعطیل شدن امروز نباید روز شلوغ کاری باشه.

دل دردِ آرمین چی میگه این وسط؟
نبات داغی، عرق نعنایی، زنجبیلی چیزی خوردی؟
چقد خوبه وقتی خوابت نمیبره از این کارها میکنی، منم باید یاد بگیرم ازت  65 53

(1399 آبان 29، 9:28)SR71 نوشته است:  2سال دیگه درست میشه و قبول شدم میام رگباری پست میزنم 4chsmu1

چقدر خوب که دیدگاهت اینه، کاش منم وقتی نوجوون بودم همین فکر و میکردم و یه سال می چسبیدم به درس ! 
البته بگم ، من خیلی باهوش بودم، نمره هام هم خیلی خوب بود، تنها عاملی که باعث شد نرسم به اون چیزی که میخواستم، خ.ا بود.
یادمه اون موقع، هفته ای 3 4 بار انجام میدادم، بعد گفتم اینجوری نمیشه، نباید خونه بمونم، 
میرفتم کتابخونه، ولی هم دور بود، هم برای ناهار و استراحت باید میومدم خونه، نشد خلاصه ..
بعد گفتم مدرسه میمونم میخونم، اینم کمکی نکرد. 
کل اون یه سال، به یه سیکل 3 روزه تبدیل شده بود، 1 روز خ.ا، 2 روز صبر کردن برای اینکه حالم بهتر شه .. 

برای همین، من توصیه میکنم این موضوع خ.ا رو جدی تر بهش فکر کن،
اینکه فکرت تو درسه خیلی خوبه، 
ولی خ.ا میتونه کاری کنه که همه ی زحماتت به باد بره (کسی رو میشناسم که به معنای واقعی کلمه نخبه بود، درس هاش عالی، وقتی ازش میپرسیدم چرا اینجا قبول شدی، میگفت شاید باورت نشه ولی من شب کنکور خودارضایی کردم!! همون یه لغزش کل زندگی شو نابود کرد)

کار خاصی هم نمیخواد بکنی، یا وقت خاصی نمیخواد بذاری، 
فقط اون فعالیت هایی که آرمین گفت رو بنویس (حتی دو سه تاشو) مجموع نیم ساعت هم وقت نمیگیره.. 
هر موقع هم اومدی کانون یه نگاه بهشون بنداز .. 

نقل قول: دکتر اناری هم خیلی خوبه و چند روزی هست نتونستم آموزش هاش ببینم vayy 

این روز ها که توی مبحث تشریح مغز هستیم خیلی چیزای جالبی فهمیدم که باعث شد دوباره به سابلیمینال ها برگردم
خیلی خلاصه میگم ولی اگر دوست داشتید بگید تا منبع معرفی کنم 53258zu2qvp1d9v

سابلیمینال شنیدم اسمشو فقط .. 
دکتر اناری رو هم نمیشناستم .. 
منبع معرفی کنی که ممنون میشم  302
داستان من
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان