عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  86.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/01/11
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 89 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین/ 9 خرداد 1399 / 303 روز خوب ........................... در انتظار ستاره بیست و سوم

new Aseman ا / 27 شهریور 1399 / 185 روز خوب .................. در انتظار ستاره پانزدهم

53  53  53  53  53

ارادتمند شهدا / 1 فروردین 1400 / 3 روز خوب ........................... در انتظار ستاره یازدهم

تـــواب / 14 آبان 1399 / 146 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دهم

53  53  53  53  53

حامدحامد/ 18 بهمن 1399 / 3 روز خوب  ................................... در انتظار ستاره ششم

mehdirad ا / ؟ ؟ 1399 / 171 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

53  53  53  53  53

bazgasht ا / 19 اسفند 1399 / 8 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

mohammad1400 ا / 20 اسفند 1399 / 18 روز خوب ................. در انتظار 20 روز خوب

دیوار / 25 اسفند 1399 / 16 روز خوب  ..................................... در انتظار 20 روز خوب

bahman26 ا / 7 اسفند 1399 / 10 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک / 1 فروردین 1400 / 4 روز خوب ........................ در انتظار 20 روز خوب

Azad63 ا / 30 اسفند 1399 / 9 روز خوب ................................. در انتظار 20 روز خوب

Matin97 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

0gomnam0 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
ارادتمند / 11 فروردین / 1 روز خوب
حقیقتش باز حساب از دستم در رفت از اول شروع کردم
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۰ روز خوب  .................................... در حال جهاد
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

۴مهر۹۹/,,,,,,,,,,,,,,,,,,mehdirad,,,,,,,,,,,,,,,,روز خوب189 53
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
بازگشت به خاک/ یک فروردین/ ۱۳ روز خوب
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1400 فروردين 12، 7:59)ارادتمند شهدا نوشته است: ارادتمند / 11 فروردین / 1 روز خوب
حقیقتش باز حساب از دستم در رفت از اول شروع کردم

سلام
داداش توی مسیر پاکی مهم اینه مصمم باشی.
ماشاءالله داداش. منتظر روزهای عالیت هستیمKhansariha (18)

(1400 فروردين 12، 23:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۰ روز خوب  .................................... در حال جهاد

سلام
ماشاءالله داداش عاشقKhansariha (69)

(1400 فروردين 13، 2:18)mehdirad نوشته است: ۴مهر۹۹/,,,,,,,,,,,,,,,,,,mehdirad,,,,,,,,,,,,,,,,روز خوب189  53

سلام
ماشاءالله داداشKhansariha (69)
6 ماه پاکی مبارک باشه49-2
تجربه‌ات توی این مدت برای حفظ پاکی چی هست داداش؟

(1400 فروردين 13، 20:35)بازگشت به خاک نوشته است: بازگشت به خاک/ یک فروردین/ ۱۳ روز خوب

سلام
ماشاءالله داداشKhansariha (69)
خدا رو شکر داری خوب پیش می‌ری.
این روزها بیشتر از تجربه‌های مسیر پاکی برامون بگو1

همگی موفق و پاک باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۱ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

ارادتمند / 11 فروردین / 3 روز خوب
دوست داشتین بخونید

پیش از سی سال قبل روضه خوانی بود به نام ( (شیخ حسن) ) که چند سال آخر عمرش به شغل حرامی سرگرم بود، پس از مردنش یکی از خوبان او را در خواب می‌بیند که برهنه است و چهره اش سیاه و شعله‌های آتش از دهان و زبان آویزانش بالا می‌رود به طوری وحشتناک بود که آن شخص فرار می‌کند. 

پس از گذشتن ساعاتی و طی عوالمی باز او را می‌بیند لکن در فضای فرحبخش در حالی که آن شیخ، چهره سفید و با لباس و روی منبر و خوشحال است نزدیکش می‌رود و می‌پرسد شما ( (شیخ حسن) ) هستید، گوید بلی؟ می‌پرسد شما همان هستید که در آن حالت عذاب و شکنجه بودید؟ گوید بلی آنگاه سبب دگرگون شدن حالش را می‌پرسد،

می‌گوید آن حالت اولی در برابر ساعاتی است که در دنیا به کار حرام سرگرم بودم و این حالت خوب در برابر ساعاتی است که از روی اخلاص یاد حضرت سیدالشهداء علیه السّلام می‌نمودم و مردم را می‌گریاندم وتا اینجا هستم در کمال خوشی و راحتی می‌باشم و چون آنجا می‌روم همان است که دیدی. به او گفت: حال که چنین است از منبر پایین نیا و آنجا نرو، گفت نمی توانم و مرا می‌برند. 
شاهد صدق این رؤ یا آیه شریفه: (فَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقالَ ذَرَّةٍ خَیْراً یَرَهُ وَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقالَ ذَرَّةٍ شَرّاً یَرَهُ) می‌باشد ؛ یعنی هرکس هموزن ذره کار نیکی بجای آورد آن را می‌بیند و هرکه هموزن ذره شری انجام دهد آن را خواهد دید. 

ناگفته نماند که این حالت برزخی اوست تا وقتی که استحقاق عذاب ساعات گنهکاریش تمام شود یا اینکه به شفاعت اهل بیت علیهم السّلام نجات یابد و چون ایمان داشته و دلش از محبت خالی نبوده سرانجام اهل نجات و خوشی پیوسته خواهد بود.
 [کتاب داستان های شگفت]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام دوستان. 

آزاد /30 اسفند /15روز خوب
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۲ روز خوب  .................................... در حال جهاد

بازگشت به خاک جان، داستان جالبی بود. امیدوارم که ما هم اون دنیا جزو عذاب شوندگان نباشیم.
این داستان و آیه ای که آوردی به خوبی نشون می ده که این دنیا محل تلاش و کوشش برای کسب خیراته،
همین که فکر کنیم چون شیعه هستیم دیگه همه چی حله، تفکر باطلیه.

این روز ها با درد سپری می شه، بالاخره این تغذیه کار دست ما داد.
درد و رنج ها معمولا نشون دهنده نقطه ضعف هستن که باید اصلاح بشن.
خدایا کمک کن که برای درست کردن عادات بد غذاییم همت کنم.

خداحافظی

سلام
محمد/20 اسفند/25 روز خوب
سلام و درود خدمت دوستان گلم  [تصویر:  53.gif]

آسمان / 27 شهریور 99 / 196 روز   --- خدارو شکر
ارادتمند / 11 فروردین / 4 روز خوب
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۳ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان