نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۸ روز خوب  .................................... در حال جهاد

(1400 فروردين 20، 3:49)Zeus نوشته است: سلام خدمت همه دوستان کانونی عزیز بخصوص هم گروهی های با انرژی و خوبم من هدفم از ترک داشتن ارامش ذهنی و سلامتی جسمی هست
میخوام این طلسم لعنتی رو که سالهاس سایه ی شوم شو انداخت رو زندگی و عزت نفس من یک بار برا همیشه از بین ببرم
و این سم هایی که این همه سال به طرق مختلف وارد جسم و روحم کردم زنگالاشو پاک کنم
به لطف خدا و کمک شما دوستان عزیز و اراده محکم خودم
من قبل اینکه بیام کانون یه سه الی چهار روزی پاک بودم ولی حسابش درست دستم نیس واسه همین گفتم بذار از روز اول با قدرت بیشتر شروع کنیم که شاهده روال سعودی پاکی همدیگه باشیم انشالله
دست بوس شما یک بنده ی گناهکار ولی پشیمان و رنجور 302

سعید جان

خوش اومدی به خونه خودت. 53 

قطعا اینجا با کمک هم و دست به دست همدیگه بهتر میتونیم از پسش بربیایم. Khansariha (69) 
منتظر اعلام وضعیت های خوبت هستیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۵۵ روز
سلام و درود خدمت همراهان گل صراط مستقیم

آسمان / 27 شهریور 99 / 202 روز   الحمد لله

خوش آمد میگم به دوستان تازه وارد و خسته نباشید و خداقوت به همه مبارزان راه پاکی . و التماس دعای خیر در پایان روزهای عزیز ماه شعبان  53
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۹۹ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۰ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
"Zeus" / نوزدهم فروردین / 4 روز خوب 2uge4p4
مخلص تمام دوستان گلم خیلی چاکریم 303

(1400 فروردين 21، 0:05)تـــواب نوشته است: تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / ۱۵۵ روز

سلام تواب جان خوبی ماشالله به تو خیلی خوشحالم که میبینم کمر شیطونو با هر سختی که داشت خوابوندی زمین تا اینجا و این همع روز سبز داری
حرف اخرم اینه هیچ وقت حریفو دست کم نگیر که غرور ادم رو راهشو و نتیجشو خراب میکنه 53
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
سلام
ماشاءالله به داداش‌های خوب و پر تلاش داداش سعید، داداش تواب، داداش آسمان و داداش عاشق49-249-249-249-2

ماه رمضون هم داره میاد. از این فرصت‌های طلایی زیاد نصیب آدم نمی‌شه.
امیدوارم خودتون رو آماده کرده باشید.
دوست داریم بهترین استفاده‌ها رو ببریم.
آماده‌اید تا با هم دیگه یه شروع جدید رو رقم بزنیم؟Khansariha (69)
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۱ روز خوب  .................................... در حال جهاد

خداحافظی

سپاس شده توسط
اخبار گروهی:

سلام به همه رفقای صراطی
چه دوستان جدید و چه قدیمی های گروه

امیدوارم حالتون خوب باشه.
این روزها گروه خیلی آروم به حیاتش ادامه میده،
اما خدا رو شکر، همچنان هم اعلام وضعیت های زیبای دوستان زینت گروهه

یه تغییر کوچیکی قراره اتفاق بیافته،
از این به بعد حامی گروه برادر عزیزمون صادقین خواهند بود،
بنده هم از این به بعد به عنوان سرپرست در خدمت دوستان هستم.

من خودم اعتراف میکنم که گروه صراط در حال حاضر، خزانه هاش همه خالیه 4chsmu1
کلی هم طرح ها و پروژه های نیمه تموم داره Gigglesmile
صادقین جان گروه با همین اوصاف دست شما. 302
قطعا با اومدن شما اتفاقات خوبی برای گروه می افته.
چه این که همین الان هم تمام زحمت های گروه گردن شما بوده.

از همه دوستان تقاضا دارم این برادر کوچکشون رو حلال کنن اگر کمی و کاستی در جریان حمایت وجود داشته.

یا علی 53

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
ممنونم از داداش عاشق عزیز302
ان شاء الله خیر باشه.

اختیار داری برادر جان. ممنونیم از زحماتت128fs318181
امیدوارم همراه با همگی دوستان، روزهای خوبی رو در کنار هم سپری کنیم و بتونیم برنامه‌های مثبت و پایدار در زندگی‌مون پیاده کنیم1
و هر کدوم از دوستان هوای هم‌گروهی هاشون رو داشته باشند49-2

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  o8ch_89.jpg]

اعلام وضعیت ها

لیست به‌روز شده  1400/01/23
53  53  53  53  53

عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 1399 / 101 روز خوب  .................................... در حال جهاد

53  53  53  53  53

صادقین / 9 خرداد 1399 / 318 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

new Aseman ا / 27 شهریور 1399 / 202 روز خوب ................... در انتظار ستاره پانزدهم

53  53  53  53  53

ارادتمند شهدا / 11 فروردین 1400 / 8 روز خوب ......................... در انتظار ستاره یازدهم

تـــواب / 14 آبان 1399 / 155 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دهم

53  53  53  53  53

mehdirad ا / 4 مهر 1399 / 189 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

حامدحامد / 18 بهمن 1399 / 3 روز خوب  .................................. در انتظار ستاره ششم

53  53  53  53  53

mohammad1400 ا / 20 اسفند 1399 / 25 روز خوب ................. در انتظار 30 روز خوب

bazgasht ا / 19 اسفند 1399 / 8 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

دیوار / 25 اسفند 1399 / 16 روز خوب  ..................................... در انتظار 20 روز خوب

Azad63 ا / 30 اسفند 1399 / 15 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب

bahman26 ا / 7 اسفند 1399 / 10 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

بازگشت به خاک / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب .............. در انتظار 20 روز خوب

"Zeus" ا / 19 فروردین 1400 / 4 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

matin1365 ا / ؟ فروردین 1400 / شروع روزهای خوب ................. در انتظار 10 روز خوب

Matin97 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

0gomnam0 ا / ؟ اسفند 1399 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب
حامدحامد/ از 9 فروردین/ 14 روز خوب
Zeus / نوزدهم فروردین / 5 روز خوب 128fs318181
تو ماه رمضون انشالله رو سفید درایم از این ماه مبارک Khansariha (8)
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / 160 روز
عاشق فاطمه زهرا / 12 دی 99 / ۱۰۲ روز خوب  .................................... در حال جهاد

(1400 فروردين 24، 20:57)تـــواب نوشته است: تواب/ ۱۴ آبان ۹۹ / 160 روز

ماشاءالله تواب
۱۶۰ روز خوبت مبارک باشه برادر خوب Khansariha (69) 

(1400 فروردين 24، 19:51)Zeus نوشته است: Zeus / نوزدهم فروردین / 5 روز خوب 128fs318181
تو ماه رمضون انشالله رو سفید درایم از این ماه مبارک Khansariha (8)

ماه رمضون فرصت خیلی خوبیه.
بهتره براش برنامه داشته باشیم. من برای خودم برنامه سبکی می چینم.

(1400 فروردين 24، 7:32)حامدحامد نوشته است: حامدحامد/ از 9 فروردین/ 14 روز خوب

به به حامدخان عزیز
خوش اومدی داداش،
منتظرت بودیم 302

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان