عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

(1400 مهر 21، 20:30)SoldierOfAllah نوشته است: به به تبریک میگم 2uge4p4 Confetti
اینجا دیگه مثل خانه شده برایم. هم دوستان مومن مثل یا باب الحوائج را میبینم و هم مطالبی می گویم و هم مطالبی یاد میگیرم. 49-2
البته سر رشته کلام با قطعی چند روزه از دست رفت
بحث را شروع می کنم با گفتن یک نکته:
برای لغزش کردن به چه مواد و وسایلی نیاز داریم؟
1- شرایط مناسب لغزش (تنهایی و ...)
2- جایی برویم که خدا هم نباشد.

خب آیا چنین چیزی می شود؟ خیر. پس مورد 2 نمی شود! اگر مورد 1 رو هم داشتیم و ایستادگی کردیم در برابر وسوسه های خوش رنگ شیطان، آن وقت است که ارزش بسیار بالایی دارد. مانند ماجرای حضرت یوسف.
سلاااااام 2uge4p4 317
خوبید برادر جان چقدر دلم برای هم صحبتی و بیان تجربه تنگ شده بود گل من Confetti
اختیار داری داداش گلم شما تاج سر مایی خودتان مومن حقیقی هستید من در زمره گناه کاران هستم که عهد های متوالی شکستم Hanghead
دقیقا الان باید یه مرور داشته باشیم تا یادمون بمونه بحث تا کجا پیشترفت داشت 49-2
چقدر تمثیل زیبایی داداش جان مگر میشود ادم جایی برود که خدا نباشد 53258zu2qvp1d9v
خدایی که از رگ گردن به ما نزدیک تر است 53258zu2qvp1d9v
خوب به نظر این که درک درستی از وجود خدا در مغز انسان شکل نگیرد باعث میشه که گناه کنیم
یعنی اگر جوری شود که ما خدا را همیشه حاضر و ناظر ببینیم خیلی کمک میکند و باعث میشود انسان گناه نکند Confetti
ولی چگونه؟ 39
بنظرم با تدبر در آیات الهی و پی بردن به قدرت خداوند باعث میشود گناه نکنیم 317
در سوره بقره نکته خیلی خیلی خیلی خوبی درباره احترام به والدین هست که واقعا عالی هست
یعنی انقدر قران مجید کتاب بزرگی هست که هر چه قدر معرفت دل انسان بیشتر شود بیشتر کتاب الهی را درک میکندو بیشتر به خدا نزذدیک میشود Khansariha (69)
از خودتان بگویید برادر جان 302
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 22، 9:47)یا باب الحوائج نوشته است:
(1400 مهر 21، 20:30)SoldierOfAllah نوشته است: به به تبریک میگم 2uge4p4 Confetti
اینجا دیگه مثل خانه شده برایم. هم دوستان مومن مثل یا باب الحوائج را میبینم و هم مطالبی می گویم و هم مطالبی یاد میگیرم. 49-2
البته سر رشته کلام با قطعی چند روزه از دست رفت
بحث را شروع می کنم با گفتن یک نکته:
برای لغزش کردن به چه مواد و وسایلی نیاز داریم؟
1- شرایط مناسب لغزش (تنهایی و ...)
2- جایی برویم که خدا هم نباشد.

خب آیا چنین چیزی می شود؟ خیر. پس مورد 2 نمی شود! اگر مورد 1 رو هم داشتیم و ایستادگی کردیم در برابر وسوسه های خوش رنگ شیطان، آن وقت است که ارزش بسیار بالایی دارد. مانند ماجرای حضرت یوسف.
سلاااااام 2uge4p4 317
خوبید برادر جان چقدر دلم برای هم صحبتی و بیان تجربه تنگ شده بود گل من Confetti
اختیار داری داداش گلم شما تاج سر مایی خودتان مومن حقیقی هستید من در زمره گناه کاران هستم که عهد های متوالی شکستم Hanghead
دقیقا الان باید یه مرور داشته باشیم تا یادمون بمونه بحث تا کجا پیشترفت داشت 49-2
چقدر تمثیل زیبایی داداش جان مگر میشود ادم جایی برود که خدا نباشد 53258zu2qvp1d9v
خدایی که از رگ گردن به ما نزدیک تر است 53258zu2qvp1d9v
خوب به نظر این که درک درستی از وجود خدا در مغز انسان شکل نگیرد باعث میشه که گناه کنیم
یعنی اگر جوری شود که ما خدا را همیشه حاضر و ناظر ببینیم خیلی کمک میکند و باعث میشود انسان گناه نکند Confetti
ولی چگونه؟ 39
بنظرم با تدبر در آیات الهی و پی بردن به قدرت خداوند باعث میشود گناه نکنیم 317
در سوره بقره نکته خیلی خیلی خیلی خوبی درباره احترام به والدین هست که واقعا عالی هست
یعنی انقدر قران مجید کتاب بزرگی هست که هر چه قدر معرفت دل انسان بیشتر شود بیشتر کتاب الهی را درک میکندو  بیشتر به خدا نزذدیک میشود Khansariha (69)
از خودتان بگویید برادر جان 302

سلام بر برادر نیکوسرشت
بله ما آنطور که خدا را باید نشناختیم. فکر میکنیم یک فرد بزرگی هست مستقل از دنیا و در بالای سر ماست و هر وقت که میخوایم گناه کنیم نمیبینیم چون درکمون از خدا درست نیست. درسته خدا رو نمیشه درک کرد اما تا حدی میشه فهمید. آن هم به دست نمیاد مگر با انس با قرآن و تفکر در هستی. با خواندن قرآن، کلام خدا درون ما تزریق میشود و روح ما وسعت و ایمان ما افزایش پیدا می کند.
در اینترنت گشت و گذار می کردم که مطلبی نیکو را یافتم که شما هم مستفیض شوید:

نقل قول: اگر فعلا ازدواج کردن ممکن نيست، بهترين شيوه «عفت پيشه کردن و صبر نمودن» است.
خداوند متعال مي‌فرمايد: « وَ لْيَسْتَعْفِفِ الَّذينَ لا يَجِدُونَ نِكاحاً حَتَّى يُغْنِيَهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِه‏... ؛
كسانى كه امكانى براى ازدواج نمى‏يابند، بايد پاكدامنى پيشه كنند تا خداوند از فضل خود آنان را بى‏نياز گرداند... » (نور، آية 33)
ممکن است بگوييد که صبر کردن براي من خيلي مشکل است و يا اين‌که توانايي صبر ندارم؛ ولي ما در ادامه توصيه‌هايي داريم که با به کارگيري آن ها راحت‌تر مي‌توانيد صبر کنيد. از طرف ديگر صبر کردن هر چقدر سخت باشد و آن را ادامه بديد، بدانيد نوعي جهاد کردن در راه خدا است ، آن هم جهاد اکبر، که ارزش بسياري دارد.
توصيه ها
1- مطالعه در مورد «فضائل صبر بر معصيت» و مرور کردن آن ها در ذهن هنگام وسوسه شيطان.
يکي از راه هاي بسيار مفيد براي اين که بتوانيم در مقابل معصيت صبر کرده و خود را از مهلکه نجات دهيم، اين است که در مورد فضايل صبر مطالعه کرده و هنگام وسوسه شيطان آن ها را در ذهن خود مرور کنيم. اين امر باعث مي شود که راحت‌تر بر شيطان غلبه کنيم.
مثلا هنگام وسوسه شيطان مي توانيد اين جملات را در ذهن خود تکرارا کنيد:
« من با صبر کردن نيمي از ايمانم را حفظ مي‌کنم».
«من الان با صبر کردن در راه خدا جهاد مي‌کنم، آن هم جهاد اکبر».
«خداوند به صابران وعده پاداش داده است. حيف نيست خودم را از آن محروم کنم؟!».
« من با صبر کردن به خدا نزديک مي‌شوم و از شيطان فاصله مي‌گيرم».
« من با صبر کردن شيطان را خشمگين مي‌کنم»و...
در مورد صبر آيات و روايات بسيار متعددي وجود دارد. ما در اين جا فقط دو نمونه را ذکر مي‌کنيم تا روي آن ها تامل کرده و هنگام وسوسه در ذهن خود مرور کنيد.
خداوند متعال و مهربان مي‌فرمايد:
«ما عِنْدَكُمْ يَنْفَدُ وَ ما عِنْدَ اللَّهِ باقٍ وَ لَنَجْزِيَنَّ الَّذينَ صَبَرُوا أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ ما كانُوا يَعْمَلُونَ ؛
آنچه نزد شماست فانى مى‏شود امّا آنچه نزد خداست ،باقى است . به كسانى كه صبر و استقامت پيشه كنند، مطابق بهترين اعمالى كه انجام مى‏دادند، پاداش خواهيم داد.»(نحل : آيه 96 )
مي‌توانيد هنگام وسوسه اين آيه را تلاوت کرده و در مورد معناي آن فکر کنيد.
لذت گناه موقتي است؛ ولي پاداش اخروي که خداوند در مقابل اين صبر مي‌دهد ماندني است.
در روايتي که از رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله نقل شده است مي خوانيم: ‏
صبر بر سه قسم است: صبر در هنگام مصيبت . صبر در طاعت خداوند . صبر در برابر معصيت و گناه، پس كسى كه بر مصيبتى صبر كند تا آن جا كه آن مصيبت را به تسلّى و آرامشى نيكو باز گرداند ،خداوند براى او سيصد درجه مى‏نويسد . بين يك درجه تا درجه ديگر به اندازه بين زمين و آسمان فاصله است .
كسى كه بر طاعت خدا صبر كند ،خداوند براى او ششصد درجه مى‏نويسد . بين يك درجه تا درجه ديگر به اندازه بين مرز زمين تا انتهاى عرش الهى فاصله است .
كسى كه در برابر معصيت و گناه صبر كند ،خداوند براى او نهصد درجه مى‏نويسد . بين يك درجه تا درجه ديگر به اندازه بين حدّ و مرز زمين تا انتهاى عرش فاصله است. ( جهاد النفس وسائل الشيعة-ترجمه افراسيابى، ص101)
يادتان باشد که صبر شما بدون پاداش نمي‌ماند . خيلي بهتر از آنچه انتظار داريد ،به آن مي رسيد.
2- کنترل عواملي که باعث تحريک بر اين‌گونه گناهان مي گردد. در ادامه به چند نمونه از اين عوامل اشاره مي‌کنيم:
2-1- پرهيز از فكر و ترسيم صحنه‏هاى محرك در ذهن و خيال.
امام صادق فرمود:
عيسى به اصحاب خود گفت:... موسى به شما دستور داد كه زنا نكنيد . من به شما دستور مى‏دهم كه فكر زنا هم در سر نپرورانيد تا چه رسد به اين كه زنا كنيد، زيرا كسى كه خيال زنا كند ،مانند كسى است كه در خانه‏اى نقش و نگار شده دود و آتش به پا كند. چنين كارى گرچه خانه را نمى‏سازند، ولى زينت و صفاى آن را مكدر كرده و فاسد مى‏كند؛(وسائل‏الشيعه، ج 14، ص 240). براي اين كه بهتر افكار انحرافي را كنترل كنيد ،مي‌توانيد از فن پرت کردن حواس استفاده کنيد، يعني هنگامي که فکر شما شديدا مشغول به امور جنسي شد، سعي کنيد از طریق مختلف ( از قبيل رفتن به بيرون، تلفن کردن به پدر يا آشنايان و احوال پرسي، نگاه کردن به فيلم ‌هاي مناسب و... ) حواس خود را پرت کنيد.
2-2- دورى از نگاه‏هاى مسموم و مناظر تحريك‏آميز.
از رسول اكرم(ص) روايت شده است :
نگاه هوس‏آلود - تيرى است مسموم از تيرهاى شيطان. هر كس آن را به جهت خوف الهى ترك كند، خداوند ايمانى به او مى‏بخشد كه حلاوت آن را در قلب خود احساس مى‏كند. (الاخلاق، سيد عبدالله شبر، قم، انتشارات بصيرتى، ص 127).
3-2- گوش ندادن به آوازها و موسيقى‏هاى تحريك‏كننده و مبتذل.
مردى از حضرت صادق(ع) درباره شنيدن آواز محرك پرسيد. حضرت نهى كرده و اين آيه را خواند:
«ان السمع والبصر والفؤاد كلّ اولئك كان عنه مسؤولاً(اسراء، آيه 36) ؛
گوش و چشم و دل هر يك مورد سؤال خواهند بود» و فرمود: گوش از آنچه شنيده و قلب از آنچه بدان دل بسته و چشم از آنچه ديده است ،مسؤول بوده و بازخواست خواهند شد؛(مستدرك‏الوسائل، چاپ قديم، ج 2، ص 459،).
2-4- اجتناب شديد از گفتگوهاى دوستانه و نشست‏هاى غفلت‏زا و معاشرت با دوستان ناباب و گوش سپردن به سخنان تحريك‏آميز.
3- از جمله عواملي که مي‌تواند غريزه جنسي را کنترل کند ،روزه گرفتن است.
پيامبر گرامی پس از آن كه جوانان را به ازدواج ترغيب مى‏كنند مى‏فرمايد:
و من لم يستطع فليصم فان الصوم به وجاء؛
هر كس قدرت بر ازدواج ندارد ، روزه بگيرد ،روزه نيروى غريزه او را تضعيف مى‏كند؛(مستدرك الوسائل، ج 2، ص 531).
4- اشتغال، ورزش و سرگرمى‏هاى مفيد.
در صورت بيکاري، هم مواد غذايى در تقويت غريزه به مصرف مى‏رسد ؛ هم‏ فكر و خيال صرف چاره‏سازى در دفع آن مى‏شود . شايد به خاطر همين مساله در روايات بر اشتغال و كار و پرهيز از فراغت تأكيد بسيار شده است.
حضرت امام صادق(ع) در حديث پردامنه «مفضل» مى‏فرمايند:
همين‏گونه انسان اگر بى كار و فارغ باشد، به بيهودگى و سرمستى دچار مى‏شود . بر اثر آن به مسايلى مبتلا مى‏شود كه زيان آن هم بر خود و هم بر نزديكان او سنگينى خواهد كرد...؛(بحارالانوار، تهران، انتشارات دارالكتب الاسلاميه، ج 3، ص 87).
5- تلاوت قرآن.
انس با قرآن، تلاوت، تدبر و تفكر در مضامين آن، خود شفاى هر دردى است كه به سرعت كار هر پريشانى را رو به سامان مى‏برد . زخم‏هاى پنهان را التيام مى‏دهد . همت‏ها را تا آسمان‏ها بالا مى‏برد. بشر را از فرو رفتن در عالم حيوانات را نجات مى‏بخشد. اميرمؤمنان(ع) مى‏فرمايند: قرآن را فرا گيريد زيرا قرآن بهار دل هاست . از نور آن بر مرض‏ها و دردهاى خود مرهم بگذاريد ،زيرا آن داروى شفابخش سينه‏هاست . آن را نيكو تلاوت كنيد كه به يقين سودمندترين قصه‏هاست(وسائل‏الشيعه، ج 4، ص 825)
روزي يا هفته‌اي چند دقيقه صحبت صميمانه با خدا داشته باشيد . اگرارتباط خود را با خدا بيش تر کنيد ،مطمئن باشيد که نيازهاي روحي شما هم تامين مي‌گردد.
6- تفکر به عواقب وحشتناک گناهاني مثل زنا و خودارضايي.
انديشيدن به عواقب اين گونه گناهان نيز تاثير خوبي در کنترل رفتار دارد. مي‌توانيد هنگام وسوسه، اين‌گونه فکر کنيد که «آيا ارزش دارد به خاطر نيم ساعت، يک ساعت و يا چند روز لذت، غضب خداوند متعال را بخرم؟»؛
«آيا ارزش دارد به خاطر چند روز لذت حيواني انسانيت، شرف و عفت خود را در معرض فروش بگذارم؟»؛
« آيا انصاف است از نعمت خدا استفاده کنم و معصيت او را انجام دهم؟»
«آيا طاقت دارم يک عمر پشيماني را تحمل کنم؟».
« اگر صبر نکنم و تسليم وسوسه‌هاي شيطان شوم، آن چه که عايد من مي‌شود ،عبارتند از: پشيماني، عذاب وجدان، سخت شدن ازدواج (معمولا پسران دنبال دختران باعفتند)، خوشحالي شيطان و...»
در روايت زيبايي که از حضرت صادق عليه السّلام نقل شده است مي خوانيم:
كم من صبر ساعة قد أورثت فرحا طويلا، و كم من لذّة ساعة قد أورثت حزنا طويلا؛
بسا صبر ساعتى (مثل صبر بر زحمت عبادتى و يا ترك گناهى يا پرستارى مريضى) كه موجب فرح و سرور درازى گردد.بسا لذت (حرام) ساعتى كه سبب اندوه و ملال درازى شود. (طرائف الحكم يا اندرزهاى ممتاز،‏ج‏1، ص 232 ؛ طرائف الحكم يا اندرزهاى ممتاز، ترجمه‏،ج‏1، ص232 )
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
 سپاس شده توسط
[تصویر:  91_%d8%b4%d9%85%d8%b3.jpg]
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
 سپاس شده توسط
سلام به شما دوستان خوبم
شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام رو تسلیت عرض می کنم.

ببخشید که این چند وقت نتونستم در گروه فعالیت های خوب و مفیدی داشته باشم و همراهتون باشم.
امیدوارم به بزرگواری خودتون حلال کنید 302
بابت حضورتون در گروه خوشحالم و ممنونم. این حضور و همراهی شما مایه دلگرمی هست.

چند وقت پیش، از ادغام دو گروه صراط مستقیم و سرو صجبت کردیم.
با توجه به خلوتی دو گروه و پایین بودن مشارکت و اثرگذاری اون روی اعضای جدید، به نتیجه رسیدیم که بهتر هست دو گروه ادغام بشه.
در نظراتی هم که شما دوستان فرمودید، به نظر می رسه با ادغام موافق هستید.
در مورد بحث فعالیت های گروهی که داداش سرباز الله مطرح کردند، ان شاء الله در آینده با نظرخواهی از اعضا و در نظر گرفتن شرایط جدید، شناسنامه گروه سرو تغییر خواهد کرد.
اگر در آینده نیاز شد، دوباره گروه ها رو بر اساس شرایط موجود تغییر خواهیم داد.

با توجه به تعداد اعضای کمتر گروه صراط مستقیم و همچنین حفظ ماهیت مذهبی اون، گروه صراط مستقیم بسته میشه و اعضای اون به گروه سرو منتقل میشن.

امروز و فردا ان شاء الله کارهای مربوط به ادغام رو انجام میدم.
امیدوارم ان شاء الله تغییرات جدید مایه خیر و برکت برای اعضای هر دو گروه باشه.

در پناه خدا سلامت و موفق باشید Gol
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام عرض ادب ان شاءالله حالتان عالی باشد 302
با توکل به خدا امید وارم در مسیر پاکی ثابت قدم باشید 302
بنده هم تسلیت عرض میکنم شهادت اقا امام حسن عسکری علیه السلام را خدمت شما عزیزان دل Khansariha (18)

نقل قول: سلام بر برادر نیکوسرشت
بله ما آنطور که خدا را باید نشناختیم. فکر میکنیم یک فرد بزرگی هست مستقل از دنیا و در بالای سر ماست و هر وقت که میخوایم گناه کنیم نمیبینیم چون درکمون از خدا درست نیست. درسته خدا رو نمیشه درک کرد اما تا حدی میشه فهمید. آن هم به دست نمیاد مگر با انس با قرآن و تفکر در هستی. با خواندن قرآن، کلام خدا درون ما تزریق میشود و روح ما وسعت و ایمان ما افزایش پیدا می کند.
در اینترنت گشت و گذار می کردم که مطلبی نیکو را یافتم که شما هم مستفیض شوید:
سلام بر عزیز دل برادر ان شاءالله حالتان عالی باشد برادر جان 302
دقیقابا تدبر در قران و احادیث خیلی میشود درجه معنوی را بالا برد ان شاءالله جوری که با یک ذکر شیطان را از خودمان دور کنیم Khansariha (18)
خیلی خوب هست ازامروز ان شاءالله بنده سعی میکنم تفسیر قران را مطالعه کنم
از اول هم شروع میکنم ان شاءالله Khansariha (69)
چقدر مطلب مفیدی بود برادر جان واقعا لذت بردم این مطلب خیلی میتونه کمک کننده باشه به اعضا
داداش جان اگر فرصت کردید این مطلب خیلی با ارزشتان را داخل این تاپیک قرار بدید
ان شاءالله هر کسی این مطلب را خواند برای شما هم ثواب زیادی نوشته شود Khansariha (96)
واقعا بنده لذت بردم اصلا فکرش را نمیکردم صبر بر گناه انقدر ثواب داشته باشه Confetti
ان شاءالله از این به بعد نمیزارم این پاداش خوب از دستم بره و معصیت کن به فضل الهی 63

نقل قول: سلام به شما دوستان خوبم
شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام رو تسلیت عرض می کنم.
سلام برادر عزیز ان شاءالله شما هم عالی باشید
و در سایه اهل بیت علیه السلام قرار داشته باشید ان شاءالله Gol
اختیار دارید برادر جان خیلی هم مطالب مفید قرار دادید خدا شما را حفظ کند حضورتان باعث برکت هست 302
بله متاسفانه گروه صراط خیلی خلوت شده
ان شاءالله این کار خیر دنیا و آخرت را برای همه اعضای گروه به همراه داشته باشد Khansariha (18) 53
 سپاس شده توسط
سلام 303

انتقال آقایان عاشق فاطمه زهرا ، صادقین ، حامد حامد ، تواب ، دیوار ، new Aseman ، سفیر بهشت ، mehdirad ، محب صادق ، مرد مجاهد ، SoldierOfAllah ، Azaadi79 ، Mahdi1382 از گروه صراط مستقیم به گروه سرو انجام شد.

با آرزوی موفقیت و آرامش و پاکی برای ایشان و همه دوستان 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام به دوستان خوبمKhansariha (18)
ان شاء الله حالتون خوب و وقتتون به خیر باشه.

خوشحالم که مدتی نزدیک به 1 سال و نیم در کنار دوستان گلم در گروه صراط مستقیم بودم.
از بدو آغاز فعالیت‌های گروه، که با ذوق و شوق زیادی همراه بود تا الان، روزهای خیلی خوبی در کنار هم داشتیم.
پاکی‌های خوبی به دست اومد، روزهای شیرین و پر از عطر پاکی رو تجربه کردیم.
البته زمین خوردن‌ها و چالش‌های مسیر رو هم تجربه کردیم اما از پاکی ناامید نشدیم.
به مسیر ادامه دادیم حتی اگر خسته بودیم.

از داداش خوبم عاشق فاطمه زهرا بابت همه‌ی زحمات و حمایت‌ها و کمک‌ها و همراهی‌هاشون صمیمانه قدردانی می‌کنم.
همچنین بابت اینکه به بنده اعتماد کردند و مسئولیت سرپرستی گروه و بعد مسئولیت حمایت گروه رو به عهده‌ی بنده قرار دادند، بسیار متشکرم.
ان شاء الله لحظاتی پر از یاد خدا و بندگی خدا و رسیدن به سعادت رو در پیش داشته باشند و خداوند بهترین خیرها رو به ایشون عطا فرماید.

مدت 6 ماه حامی گروه بودم و قبل از این مدت، سرپرست گروه بودم. می‌دونم کم کاری‌های زیادی داشتم.
امیدوارم اگر هر کدوم از شما دوستان خوبم هر ناراحتی از بنده دارید، به بزرگواری خودتون حلال بفرمایید.

حضور در کنار دوستان صراطی، تجربه‌ی ارزشمندی برای بنده هست.
از بدو تأسیس گروه، دوستان زیادی به این جمع اومدند و به ما افتخار حضور دادند.
و البته متأسفانه دوستان زیادی از جمع ما غیرفعال شدند و نتونستیم از حضور و فعالیت‌هاشون همچنان بهره‌مند بشیم.

از همه‌ی مدیران انجمن گروه‌های ترک بابت انجام کارهای اجرایی گروه و انجام زحمات مربوط به ثبت نام اعضا، انتقال اعضا، غیرفعال‌سازی‌ها، فعال‌سازی‌ها و همه‌ی زحماتشون صمیمانه متشکرم.
ان شاء الله خداوند اجر زحماتشون رو بهشون عطا فرماید.

از همه‌ی سرپرست‌های گروه از ابتدا تا الان، صمیمانه قدردانی می‌کنم.
ان شاء الله خداوند اجر زحمات و کمک‌ها و همراهی‌های رو بهشون عطا فرماید.

از همه‌ی اعضایی که از ابتدا تا الان به این گروه اعتماد کردند و عضو گروه شدند، تشکر می‌کنم.
ان شاء الله هر کجا هستند، در پناه خدا باشند و مسیر پاکی رو فراموش نکنند.

بسته شدن گروه صراط مستقیم با وجود اهداف و تجربه‌های فوق‌العاده‌ای که داشتیم مایه‌ی ناراحتی بنده هست.
ولی از طرفی خوشحالم که می‌تونیم به راهی که تا الان اومدیم، ادامه بدیم.
راه و مسیرمون رو فراموش نمی‌کنیم.
حرکت در صراط مستقیم رو با قدرت ادامه میدیم و محکم و استوار تا رسیدن به موفقیت‌های ماندگار دست از تلاش برنمی‌داریمKhansariha (69)

از همگی شما بزرگواران که همراهی کردید، صمیمانه تشکر می‌کنم302
و شما دوستان خوبم رو به خداوند منان می‌سپارم.
و منتظر ادامه‌ی فعالیت‌های خوب و مفید شما در گروه سرو هستم128fs318181

در پناه خدا پاک و موفق و سربلند و سلامت باشیدGol
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام

با توجه به ادغام دو گروه «صراط مستقیم» و «سرو»، گروه‌ «صراط مستقیم» غیر فعال گردید و بسته شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، این اطلاعیه رو ملاحظه بفرماییدGol
یا علی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان