عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

(1399 آذر 14، 1:10)تـــواب نوشته است: تواب /۱۴ آبان ۹۹ /۳۰ روز 

سلام به داداش تواب خودمون1
یک ماه پاکی رو تبریک می گمConfetti
خیلی خوشحالمون کردی با این اعلام وضعیت49-2
از صمیم دل امیدوارم روند رو به بهبودی در پیش داشته باشیGol

موفق و پاک باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 آذر 14، 3:42)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
آقایون خانوما

22

اول ببینیم کیا حاضرن؟ از حال خودتون بگید. بگید چه کنیم که یه قدم دیگه برداریم رو به جلو.

کیا حاضرن؟
۱- عاشق[تصویر:  53.gif]
۲- مهدی منتظر[تصویر:  53.gif]
3- صادقین[تصویر:  53.gif]
4- دیوار
5-  53

دادش، با اینکه لطف کردی و توضیحات فراوونی بهم دادی، ولی با این حال من زیاد متوجه نشدم. ولی میدونم شما خیر ما رو میخوای. پس هستم.  302
سلام دوستان.

امروز پاک بودم و مصرفی نداشتم.

شبتون بخیر باشه.

53
سلام
سعید...۲۶مهر...۴۸

کیا حاضرن؟
۱- عاشق[تصویر:  53.gif]
۲- مهدی منتظر[تصویر:  53.gif]
3- صادقین[تصویر:  53.gif]
4- دیوار
۵-سعید

من چند روزه خیلی مشغولم، یادم نمیاد آخرین باری که جمعه خونه بودم. الانم تازه از سر کار اومدم  و شام خوردم و دوباره باید برگردم کارگاه، دو سه ساعتی کار دارم.
فعلا
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

دوستان  عضو جدید داریم 317
 سلام . من خیلی از خیلی وقته پیش اینجا عضوم حدودا ۵ سال پیش . اون موقع حدود ۲۵ سالم بود ولی الان ۳۰ سالم میشه . خب طبیعتا تو این پنج سال با وجود اینکه خیلی تلاش کردم و دوست داشتم پاک زندگی کنم و هرگز گرفتار لغزش نشم ، بازم نشده و بارها و بارها لغزش داشتم . هربار هم خودم را سرزنش میکردم و اعتماد به نفسم داغون میشد . 

من اون زمان انتظار داشتم که تو سی سالگی شرایط ازدواج را پیدا میکردم . خب تلاش کردم و تا حد زیادی هم موفق بودم اما خب وضعیت اقتصادی کشور حاصل تمام تلاش ها را تقریبا به باد داد و معلوم نیست کی حداقل شرایط ازدواج  برای من فراهم میشه . هر چند با این همه سال سرکوب نیاز جنسی یا شاید به خاطر بالا رفتن سن دیگه دخترها برام جذابیتی ندارند و تو این چند سال گذشته نشده حتی از یه دختر انقدر خوشم بیاد که حاضر باشم به خواستگاریش برم و از طرفی علاقه ای هم به بچه ندارم . کلا جذابیت ازدواج برای من در نیاز جنسی خلاصه شده البته نه اینکه رابطه جنسی برام جذاب باشه و هیچ دلیل دیگه ای نداره که بخوام ازدوج کنم . البته من قبلا اینطور خشک و بی روح نبودم و کاملا احساسی بودم . 

چند روزی پیش به سرم زد ازدوج موقت را امتحان کنم ، حتی استخاره هم کردم و خوب اومد ، اما استرس دارم و نمیدونم باید چکار کنم . همش به این فکر میکنم اگه وارد این رابطه ها بشم و روزی بخوام ازدواج کنم دیگه نمی تونم از همسرم توقع داشته باشم در گذشته با کسی رابطه نداشته باشه و این برام قابل تحمل نیست که همسرم قبلا با یکی دیگه باشه . به این فکر می کنم اگه تو خواستگاری سوالی بپرسه نمیتونم دروغکوی خوبی باشم و گذشتم لو میره . 
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سلام
دوست خوبمون داداش Pirooz2019 عضو جدید گروه صراط مستقیم هستند1
بهشون خوش آمد عرض می کنیم53

با آرزوی موفقیت و سربلندی
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
(1399 آذر 14، 23:08)Pirooz2019 نوشته است:
 سلام . من خیلی از خیلی وقته پیش اینجا عضوم حدودا ۵ سال پیش . اون موقع حدود ۲۵ سالم بود ولی الان ۳۰ سالم میشه . خب طبیعتا تو این پنج سال با وجود اینکه خیلی تلاش کردم و دوست داشتم پاک زندگی کنم و هرگز گرفتار لغزش نشم ، بازم نشده و بارها و بارها لغزش داشتم . هربار هم خودم را سرزنش میکردم و اعتماد به نفسم داغون میشد . 

من اون زمان انتظار داشتم که تو سی سالگی شرایط ازدواج را پیدا میکردم . خب تلاش کردم و تا حد زیادی هم موفق بودم اما خب وضعیت اقتصادی کشور حاصل تمام تلاش ها را تقریبا به باد داد و معلوم نیست کی حداقل شرایط ازدواج  برای من فراهم میشه . هر چند با این همه سال سرکوب نیاز جنسی یا شاید به خاطر بالا رفتن سن دیگه دخترها برام جذابیتی ندارند و تو این چند سال گذشته نشده حتی از یه دختر انقدر خوشم بیاد که حاضر باشم به خواستگاریش برم و از طرفی علاقه ای هم به بچه ندارم . کلا جذابیت ازدواج برای من در نیاز جنسی خلاصه شده البته نه اینکه رابطه جنسی برام جذاب باشه و هیچ دلیل دیگه ای نداره که بخوام ازدوج کنم . البته من قبلا اینطور خشک و بی روح نبودم و کاملا احساسی بودم . 

چند روزی پیش به سرم زد ازدوج موقت را امتحان کنم ، حتی استخاره هم کردم و خوب اومد ، اما استرس دارم و نمیدونم باید چکار کنم . همش به این فکر میکنم اگه وارد این رابطه ها بشم و روزی بخوام ازدواج کنم دیگه نمی تونم از همسرم توقع داشته باشم در گذشته با کسی رابطه نداشته باشه و این برام قابل تحمل نیست که همسرم قبلا با یکی دیگه باشه . به این فکر می کنم اگه تو خواستگاری سوالی بپرسه نمیتونم دروغکوی خوبی باشم و گذشتم لو میره . 

سلام پیروز جان

خیلی خوش اومدی به گروه صراط.
کاملا درکت می کنم.

الان اوضاع کار و بارت چطوره؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
شهریار / ۲۲ روز پاک  53

منم میتونم ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
خوبه تا الان پنج نفر حاضری زدن 

خب برای شروع بیایم هر کدوم یه ضرر فیلم مستهجن رو بنویسیم.
خودم شروع میکنم:
دیرن این فیلما آدم رو بدبین و شکاک میکنن. 

بچه ها میتونید برید و از پستای سوشیانس رو توی تاپیک مضرات فیلم های مستهجن بخونید 
.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام و دو صد سلام به همرزمهای دلاور صراط مستقیم

آسمان / 27 شهریور / 75 روز

الحمد لله رب العالمین

خداروشکر هفته قبل سبز بود .

خوش آمد میگم به آقای Pirooz که به جمع صراط وارد شدید . انشالا با انگیزه و جدیت کار رو دنبال کنید .

اگه اشکالی نداره عاشق جان بحث رو از موضوع تکراری فیلم های ناجور به موضوع شیرین ازدواج و عشق بکشیم . چقدر  pirooz حرف قشنگی زد که دوس نداره رابطه 

اش تو ازدواج بخاطر بعضی مسایل دچار خدشه باشه .

به نظرم اگه یه کیس مناسب پیدا بشه ، عشق رو تجربه کردن خیلی به زندگی معنا و مفهوم میده ، در مورد مسایل مالی هم الان همه شرایط رو درک میکنن و انتظار 

ندارن اول زندگی گل و بلبل باشه . تازه الان باب شده زن و مرد با هم کار میکنن تا زندگی شونو بسازن . خلاصه اگه جوونا با همین فرمون بخان برن جلو هیچ وقت 

شرایط فراهم نمیشه . اما به نظرم اگه کمی ساده تر بگیریم و بخدا توکل و اعتماد کنیم درست میشه . 

به نظرم دوست داشتن یه نفر در زندگی که قراره شریک تمام عمرمون بشه خیلی  خیلی میتونه نجات دهنده باشه .

قانون فطرت اینو میگه رفقا 53
سلام و علیکم 53
امیدوارم حال همه خوب باشه
من اومدم برای ادامه اعلام وضعیت
فقط اینکه یادم رفته تاریخ شروع پاکیو ، واسه همین از امروز شروع میکنم با اجازه
ارادتمند / 15 آذر / 1 روز پاک
سلام دوستان خوبم.

امروز تسلیم بودم و به شهوت تغذیه ای ندادم و پاک بودم.

خدا رو شکر.

شبتون بخیر.  53

ای ول علیرضا ، خیلی خوشحالم برگشتی  2uge4p4
(1399 آذر 15، 4:33)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: خوبه تا الان پنج نفر حاضری زدن 

خودم شروع میکنم:

بچه ها میتونید برید و از پستای سوشیانس رو توی تاپیک مضرات فیلم های مستهجن بخونید 
.

تنوع طلبی.
نقل قول: خوبه تا الان پنج نفر حاضری زدن 

خودم شروع میکنم:

.
به نظر من مهم ترین ضررش این هست که از نعمت خدا در راه بدی استفاده می کنیم Hanghead.
چرا نیایم از این نعمت بهتر استفاده کنیم؟
خوبی ها رو ببینیم،
زیبایی طبیعت رو ببینیم،
مهربونی آدما با یکدیگر رو ببینیم،
و اگه خدا نصیبمون کرد اون شخصی که منتظرشیم رو ببینیم  53
من تازگیا به اون لحظه ای فکر می کنم که وقتی بگن فلان فیلم بد رو نگاه کردی،چشمم شهادت بده و حالی که اون لحظه داشتم رو بگه،
چقدر اون لحظه سخته به نظرتون؟!
به نظرم هر از گاهی باید از چشمامون معذرت بخوایم که ازشون استفاده درستی نکردیم Shy
مهدی منتظر/۱۰۸روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان