عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

سلام و ادب 

به برادران عزیز 
ممنونم که من رو قابل دونستید و عضو گروه خودتون کردید 

باید بگم من با تواب قبل خیلی فرق دارم و باید بگم که حال و اوضاع و کردارم برگشته به دوره ای که عضو سایت نشده بودم 

به شدت عمگین و ناراحتم 

به شدت تحت فشار روانی زندگی هستم 

نزدیک به دو سال هست که فعالیت من در سایت به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده 

مشکلاتم و موانع بیشتر شد و من بیشتر از خدا دور شدم ، نماز ها یکی در میون شد بیشتر ، قرآن به ندرت اما با پیام های خواهرمون اینجا باعث شد من حد اقل ایاتی از قرآن رو مطالعه کنم ، هر چند که فقط روخوانی بود در ساده ترین سطح ممکن 

به شدت عصبی و ناراحتم ، حتی حالا که دارم می نویسم از شدت بیخوابی و درد این روزهای زندگی ، بغض سنگینی دارم 

یک سری گناهانی که قبلا داشتم و تقریبا مدت خیلی زیادی بود که انجام نداده بودم رو دوباره شروع کردم و متاسفانه حق الناس هم باهاش درگیره 

خیلی از خودم شرمنده ام 

گفتنی هام خیلی زیاده ولی آزار دهنده ست برام و توان نوشتن ش رو هم ندارم 

وضعم خیلی بد شده خیلی 

ناراحتم 

ناراحت
خب تواب عزیز، اینایی که نوشتی، در دل همین ها راه حل رو هم خودت نوشتی. وقتی دوری تو از کانون باعث شده برگردی به حالت ماقبلِ عضویت در کانون، خب بیا توی جمع دوستان کانونی جانم. فضای کانون، یه فضای معنویه و خود به خود، انسان وقتی اینجاست، دوست داره معنویت ها را در خودش تقویت کنه.
وقتی می دونی نماز خوندن و قرآن، حال روحت رو بهتر می کنه، پس چرا باید یکی در میون بخونی؟!
وقتی می بینی یه سری گناهان، باعث تشدید درد روحی و از بین رفتن آرامش، عصبیت و ناراحتی و بی خوابی میشه، خب انجامشون نده برادرم.
همه چیز بستگی به خودمون داره تواب جان. کسی قرار نیست برامون کاری کنه. دیگران می تونن ما رو هل بدن که راه بیفتیم و تندتر بریم ولی اصل رفتن و حرکت، به دست خودمونه. تواب چه اسم کاربری زیبایی داری؛ پس توبه کن و برگرد به فطرت پاکی که باید داشته باشی. همه چیز در پی این توبه، درست میشه ان شاءالله.
کارما /28 فروردین /40 روز خوب
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام.
خب گروهای جدید شروع به کار کردن و امیدواریم که بهتر از گروه های سابق بتونن اثرگذار باشن. 
من در حال حاضر روی عدد 15 روز هستم. سعی میکنم کم و بیش باشم توی گروه تا یکم روزای پاکی بیاد بالاتر و بعد حضورم بیشتر شه. فدای همتون یا حق
[تصویر:  147.gif]
به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/03/06  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98  / 76 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

صادقین/ ؟  / ؟ ........................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

پشتکار / ؟  / ؟ .......................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ...................... در انتظار ستاره هفتم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 15 روز خوب ................... در انتظار ستاره پنجم

تواب / 19 اسفند 98  / شروع روزهای خوب .................. در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد ا/ 19 اردیبهشت 99 / 14 روز خوب  ................ در انتظار ستاره چهارم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 100 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ............................. در انتظار ستاره دوم

im_student ا/ ؟ / 31 روز خوب  ......................................... در انتظار ستاره اول
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 خرداد 6، 12:58)blissway نوشته است: سلام.
خب گروهای جدید شروع به کار کردن و امیدواریم که بهتر از گروه های سابق بتونن اثرگذار باشن. 
من در حال حاضر روی عدد 15 روز هستم. سعی میکنم کم و بیش باشم توی گروه تا یکم روزای پاکی بیاد بالاتر و بعد حضورم بیشتر شه. فدای همتون یا حق

سلام سجاد جان

خیلی خوب اومدی به گروه خودت.
قطعا این گروه خیلی خیلی می تونه بهتر از گروه های قبلی اثر بذاره،
البته این خیلی بستگی به خود بچه ها هم داره.

قطعا گروه صراط می تونه یکی از بهترین گروه های کانون بشه، با توجه به نوع فعالیتش و بچه هایی که اینجا دور هم جمع شدن. Khansariha (69) 
سعی کن بیشتر بیای اینجا اگر می تونی....

(1399 خرداد 6، 9:31)karma نوشته است: کارما /28 فروردین /40 روز خوب

ماشاءالله کارما جان، یک چله پاکیت رو تبریک می گم.

(1399 خرداد 6، 4:00)تـــواب نوشته است: سلام و ادب 

به برادران عزیز 
ممنونم که من رو قابل دونستید و عضو گروه خودتون کردید 

باید بگم من با تواب قبل خیلی فرق دارم و باید بگم که حال و اوضاع و کردارم برگشته به دوره ای که عضو سایت نشده بودم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‌‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد،
چرا كه خداوند همه گناهان را می‌بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏!

تواب جان همین ناراحتی و پشیمونی که داری نشون می ده که قلبت زنده است.
ممکنه سیاه سیاه شده باشه، اما زنده هست.

باید کار کنیم دیگه، نشستن و گریه کردن به حال خودمون فایده ای داره؟ اگر فایده داشته بگو که ما هم همین کار رو کنیم.
باید کار کنیم، تلاش کنیم و به خودش توکل کنیم.

وقتی می گه یغفر الذنوب جمیعا، تعارف نداره که. وعده خدا حقه. همه رو می بخشه.
اما شرط هم داره، این که قدم اول رو ما برداریم.

نقل قول: انتخاب با توئه صراط مستقیم یا بیراهه.
من که صراط مستقیمو انتخاب میکنم.
مسیر هم یکی نیست میتونی از اتوبان بری یا از جاده قدیم.
اگه از اتوبان بری باید کلی عوارض پرداخت کنی، بجاش مسیر همواره.
وا اگه از جاده قدیم بری مسیر  طولانی و پر از دست اندازه.

Khansariha (69)

خداحافظی

سلااااااااام به همه دوستان Khansariha (69)
خدا رو شکر در صراط مستقیم قرار گرفتیم Confetti 

و حالا اولین اعلام وضعیت خودم در این گروه :

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 87  

خدا رو شکر وضعیتم خوبه
از هدا میخوام همه ی شما دوستان هم حالتون خوب خوووب باشه 53
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1399 خرداد 7، 14:04)قاصدک نوشته است: سلااااااااام به همه دوستان Khansariha (69)
خدا رو شکر در صراط مستقیم قرار گرفتیم Confetti 

و حالا اولین اعلام وضعیت خودم در این گروه :

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 87  

خدا رو شکر وضعیتم خوبه
از هدا میخوام همه ی شما دوستان هم حالتون خوب خوووب باشه 53

به به ببین کی همگروهی ماست.
مدیر مدیران، شاخ شاخان قاصدک

اون هم با ۸۷ روز خوب. ترکوندی داداش.

بقیه بچه های صراط کجان؟ haha 
داریم از گروه های دیگه عقب می افتیم ها. برای اعلام وضعیت هم شده سر بزنید. Khansariha (69) 

این هفته تمرینیه ولی از هفته آینده حتما برنامه های مربوط به گروه رو جدی تر پیگیری می کنیم. 302

خداحافظی

سلام

برادر karma
از گروه صراط مستقیم به گروه سرو تغییر گروه دادن.

fly2

با آرزوی موفقیت برای ایشان

49-2 49-2 49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 88  

ممنون عاشق جان Thankyou
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
Khansariha (60)
سلام 
دو بار نوشتم همه چی پرید.
سعید/26بهمن/0103
خدارو شکر چند روزه حالم خوبه امیدوارم حال همه خوب باشه و روزهاتون به پاکی سپری شه.
من سالها پیش ترم اول دانشگاه که تو خوابگاه هم میموندم رکورد بالای صد روز داشتم، چطوریشو نمی دونم. فقط می دونم با پاکی حالم به نسبت خیلی بهتره.
گفتم به نسبت چون اینو فهمیدم که فقط خ.ا نیست که حال آدمو بد میکنه، خیلی چیزای دیگه هم هستن که حال آدمو خراب کنن. ولی حال بد یا حتی حال خوب + خ.ا = حال افتضاح.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 خرداد 8، 20:56)قاصدک نوشته است: قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 88  

ممنون عاشق جان Thankyou

ماشاءالله قاصدک Khansariha (46)

(1399 خرداد 8، 23:34)Saeid__s نوشته است: Khansariha (60)
سلام 
دو بار نوشتم همه چی پرید.
سعید/26بهمن/0103
خدارو شکر چند روزه حالم خوبه امیدوارم حال همه خوب باشه و روزهاتون به پاکی سپری شه.
من سالها پیش ترم اول دانشگاه که تو خوابگاه هم میموندم رکورد بالای صد روز داشتم، چطوریشو نمی دونم. فقط می دونم با پاکی حالم به نسبت خیلی بهتره.
گفتم به نسبت چون اینو فهمیدم که فقط خ.ا نیست که حال آدمو بد میکنه، خیلی چیزای دیگه هم هستن که حال آدمو خراب کنن. ولی حال بد یا حتی حال خوب + خ.ا = حال افتضاح.

قطعا همین طوره که می گی. 
خ.ا در هر صورت حال آدم رو خراب می کنه. Khobam
روزهای بعد از خ.ا بد ترین روزهایی هست که آدم تجربه می کنه.

دیگه هیچ جوره به خودت اعتماد نمی تونی بکنی.

سعید جان

مدال ۱۰۰ روز پاکی رو هم قراره بگیریا. دمت گرم Khansariha (69)

خداحافظی

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/03/06  [تصویر:  2uge4p4.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98  / 88 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

صادقین/ ؟  / ؟ ........................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

پشتکار / ؟  / ؟ .......................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ...................... در انتظار ستاره هفتم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 15 روز خوب ................... در انتظار ستاره پنجم

تواب / 19 اسفند 98  / شروع روزهای خوب .................. در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد ا/ 19 اردیبهشت 99 / 14 روز خوب  ................ در انتظار ستاره چهارم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 103 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ............................ در انتظار ستاره دوم

im_student ا/ ؟ / 31 روز خوب  ........................................ در انتظار ستاره اول

خداحافظی

یه سلام محکم به بچه های گروه صراط

[تصویر:  1548595028_7004.jpg]

برای هفته ی آینده قرار هست که روی یک موضوع مهم در مورد خ.ا بحث و گفت و گو کنیم.
مشارکت شما در این بحث کمک بزرگی به گروه و خودتون هست. 53

سوال : مهم ترین مانع ترک شما چیه؟

من خودم بزرگترین مانع برای ترک کردنم، تغییر فازه.
تغییر فاز یعنی عوض شدن شرایط محیطی.

مثلا این که ماه رمضون تموم بشه. یا این که کلاس هام تعطیل بشه، یا این که از مسافرت برگردم.
وقتی شرایط دور و برم عوض بشه، احتمال شکستم خیلی بالا می ره.

همیشه وقتی از مسافرت و از پیش خانواده بر می گردم خونه و تنهایی خودم، باید حواسم جمع جمع باشه.
این خیلی بهم توی کسب پاکی کمک کرده. Khansariha (69)

خداحافظی

حامدحامد/ آغازین روزهای پاکی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان