عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

20روز پاک باسلام به دوستان

(1399 تير 5، 11:56)تـــواب نوشته است: سلام بر برادران عزیز 
امیدوارم که خوب و سلامت باشید 
راستش من چند روزی هست که اصلا احوالم خوب نیست ، به شدت تحت فشار هستم از طرفی هم باید متمرکز باشم رو امتحان های پیش رو که نزدیک ترینش شنبه هست و واقعا نمی دونم چه کار کنم ، ذهنم یاری نمی کنه و نمی تونم روی درس بمونم 
خیلی ناراحتم 
این نوشته صرفا برای تخلیه خودم نوشتم ، خیلی اوضاعم نابسامان شده 
خوابم هم خیلی وقته نامرتب شده و اصلا از این شرایطی که وجود داره راضی نیستم ، هر کاری کردم شب ها به موقع به خوابم تا به حال نشده

سلام بر دوست من
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
سلام بر دوستانی که در راه مستقیم گام بر میدارند Khansariha (56)
 آقای مهدی سلام فکر کنم شما جدیدا اومدین ! Khansariha (66)
 خیلی خوشحالم داداشی    اینجا ما عزممونو جزم میکنم و همه شمشیر ها را بالا برده و به سوی  مبارزه با نفس قدم میگذاریم
و تا آخرین  لحظه میجنگیم 302  
امروز 25 روز پاک 
 تواب جان خوبی انشالله برادر ؟؟ یهروزایی میاد که خیلی حس بدی توش هست        ولی چون میگزرد غمی نیست 303
 جدا صحبت کنم با مدیرا شما خیلی خوب دارین پیش میرین ... یه روزی رو هماهنگ کنم مارو ببرن اردو 
        یا هر چی که شما دوست دارین Gigglesmile 
    فقط سعی کنین در طی روز خودتونو با یه کاری و چیزی سر گرم کنین 4chsmu1  اگه هم خیلی بیکارین یه متر بردارین خیابونارو متر کنین 4chsmu1 
      بچه های گروه که نمیخوام دوباره همه رو نام ببرم  یه عرض سلامی دارم و یه خداقوت
            راستی مهدی جان آفرین حواسم هست بهت   منظورم 20 روزته !!!
          به امید دیدار دوستان  فعلا  303 302
سلام 
سعید/26بهمن/0132
شاید گرفتار  و معتاد خ.ا نمی شدیم  و الان اینجا نبودیم ولی تضمینی وجود نداره که ما آدم خوب و موفقی بودیم. 
اگه من اعتیاد نداشتم، دوستان خوبی مثل شما نداشتم.  Khansariha (96)
شاید تو یه حس و حال و یه فاز بد دیگه ای بودم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: طبق تجربه‌ای که این مدت پیدا کردم تنها و تنها راه ترک حداقل برای من اینه که از همون دم در اجازه ورود وسوسه رو ندم. دلیل پاکی 64 روزه من همین بوده. ولی دو سه روزیه که نه‌تنها از دم در مانعش نمیشم که حتی براش فرش قرمز هم پهن می‌کنم با اینکه می‌دونم تهش چیزی جز شکست نیست و این شکست هم حتما هست! من جزء استثنائات این قاعده نیستم.

سیستم شهوت خیلی برام عجیبه. فقط با یکبار اجازه دادن برای ورود به ذهن مسیرشو یاد می‌گیره و دیگه رهات نمی‌کنه و هردفعه که جلوش رو نگیری قدرتمندتر از دفعه قبل میاد.

دقیقا!

وسوسه ضعیفه، اگر بهش خوراک ندیم ضعیف می مونه.
کنترل نگاه و ذهن دو تا کلید اصلی این ماجرا هستن.

اگر ذهن رو کنترل نکنی، دائم افکار مضخرف رو می خوره و بزرگ و بزرگ تر می شه.
وسوسه ای که شاید به راحتی از پسش بر می اومدی، حالا دیگه امون آدم رو می بره.

خوارک چشمی و ذهنیش قطع بشه، کوچیک می مونه و کاری ازش برنمیاد.

نقل قول: تو دنیا نشد نداریم، پاکی هم شدنیه فقط یه اراده قوی لازمه.

هر موقع وسوسه ها هجوم میارن مطمئنا یه جای کارمون ایراد داره. اگه به چشممون اجازه ندیم که هر چیزیو ببینه و یا ذهنمون که هر مصخرفاتی توش ورود کنه قطعا موفق میشیم.

چه جالب. همین الان داشتم جواب هانتر رو میدادم همین رو گفتم.
کنترل ذهن و نگاه.

توی کانون هم تاپیکش رو داریم. اینجا
به نظرم یکی از مهم ترین تاپیک های کانون، همون تاپیکه.

(1399 تير 5، 11:56)تـــواب نوشته است: سلام بر برادران عزیز 
امیدوارم که خوب و سلامت باشید 
راستش من چند روزی هست که اصلا احوالم خوب نیست ، به شدت تحت فشار هستم از طرفی هم باید متمرکز باشم رو امتحان های پیش رو که نزدیک ترینش شنبه هست و واقعا نمی دونم چه کار کنم ، ذهنم یاری نمی کنه و نمی تونم روی درس بمونم 
خیلی ناراحتم 
این نوشته صرفا برای تخلیه خودم نوشتم ، خیلی اوضاعم نابسامان شده 
خوابم هم خیلی وقته نامرتب شده و اصلا از این شرایطی که وجود داره راضی نیستم ، هر کاری کردم شب ها به موقع به خوابم تا به حال نشده

داداش برات دعا می کنم که حال دلت بهتر شه.
امتحانت هم میگذره دادش، نگرانش نباش.
پاکی از همه چیز مهم تره. 302 

(1399 تير 6، 1:22)mehdirad نوشته است: 20روز پاک باسلام به دوستان

به به داداش مهدی عزیز 53 

تبریک می گم بهت بیست روز پاکیت رو. Confetti 

نقل قول: جدا صحبت کنم با مدیرا شما خیلی خوب دارین پیش میرین ... یه روزی رو هماهنگ کنم مارو ببرن اردو 
        یا هر چی که شما دوست دارین [تصویر:  gigglesmile.gif] 
    فقط سعی کنین در طی روز خودتونو با یه کاری و چیزی سر گرم کنین [تصویر:  4chsmu1.gif]  اگه هم خیلی بیکارین یه متر بردارین خیابونارو متر کنین [تصویر:  4chsmu1.gif]

اردو هم می بریم. 4chsmu1 
کجا بریم فقط؟ آنتالیا خوبه؟ اوه اوه اونجا کنترل نگاه سخت می شه. 4chsmu1
چطوره بریم کیش، خیلی هم بهتره. Khansariha (69)
فقط آنلاین دیگه. به خاطر کرونا میگما، وگرنه هزینه‌هاش که مسئله‌ای نیست. 42 

بچه های گروه ما خیلی خوب دارن جلو میرن. دست همه شون درد نکنه. 49-2 

فقط سجاد خبری ازش نیست چند وقته؟ کجایی سجاد؟؟؟؟؟

(1399 تير 7، 0:14)Saeid__s نوشته است: سلام 
سعید/26بهمن/0132
شاید گرفتار  و معتاد خ.ا نمی شدیم  و الان اینجا نبودیم ولی تضمینی وجود نداره که ما آدم خوب و موفقی بودیم. 
اگه من اعتیاد نداشتم، دوستان خوبی مثل شما نداشتم.  Khansariha (96)

داداش این حرفت رو قبول ندارم.
توی خودارضایی هیچ رشدی وجود نداره.
اگر رشدی هم باشه توی توبه است.
توی تلاش برای پاکی هست.

این ها انسان رو رشد میده. اما خود خودارضایی یک ذره رشد هم نداره.

ممکنه بگی، من اگر گناه نمی کردم، توبه هم نمی کردم و رشدی هم در کار نبود.
از کجا معلوم؟ از کجا معلوم که که اگر معتاد نبود جای بهتری نبودی؟

میدونی داداش چرا روی این جمله حساس شدم؟ چون این چند وقته خیلی ذهنم رو درگیر کرده.
من قبلا فکر می کردم که خ.ا باعث غرورم شکسته بشه.
خوشحال بودم. پیش خودم می گفتم که اگر خ.ا نمی کردم، همین جوری مثل قبل مغرور می موندم.

اما می دونی چی فهمیدم؟
این که خ.ا غرورمو نشکونده، عزت نفسم رو خرد کرده. اتفاقا مغرور تر از قبل شدم، اما یه آدم مغرور بی عزت.
با توبه آدم رشد می کنه، کانون آدم رو رشد میده. این جمع نورانی و دوستانه و صمیمی به من خیلی کمک کرده توی ابعاد مختلف زندگیم.

اما خ.ا چیزی جز بدبختی و مصیبت برام نداشته. 302 

این موضوع عزت نفس خیلی مهمه. به نظرم مهمه که در موردش بحث کنیم.

فرق تکبر و عزت نفس چیه؟ تفاوتهاش کجا معلوم میشه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
تواب / 65 روز 

روزهای سخت ....
نقل قول:
نقل قول:  اما خود خودارضایی یک ذره رشد هم نداره.
درسته منم قبول دارم که تو ذات خ.ا جز نابودی و بدبختی هیچ چیزی وجود نداره. خود من هم بخاطر همین خ.ا بشدت ضربه خوردم. اما چه میشه کرد زمان که به عقب برنمی گرده و نمیشه که بشینی و غصه بخوری و گریه و زاری کنی این یعنی ناامیدی اما تلاش برای ترک، برای بهتر از قبل بودن با تمام زمین خوردن هایی که ممکنه، یعنی امید یعنی رشد.

خ.ا باعث شده ما از خدا دور بشیم اما خدا راه توبه رو پیش روی ما گذاشته تا با مبارزه با نفس و تحمل سختی رشد پیدا کنیم.

این نکته رو هم بگم شما رو نمی دونم ولی من وخیلیای دیگه از سنین پایین و بدون علم به گناه بودن و عواقب این عمل دچار و مبتلا شدیم.

شاید اگه دربارش علم و آگاهی داشتم به این گناه معتاد نمیشدم و یا در صورت اعتیاد این اندازه به خودم آسیب نمی رسوندم و ترکش هم برام خیلی آسون بود.

نقل قول: ممکنه بگی، من اگر گناه نمی کردم، توبه هم نمی کردم و رشدی هم در کار نبود.
از کجا معلوم؟ از کجا معلوم که که اگر معتاد نبود جای بهتری نبودی؟
خب منم گفتم شاید.
ولی به هر حال جلوی ضررو هر موقع بگیری فایدس.

درباره تکبر عزت نفس مطالعه چندانی ندارم و دربارش اظهار نظر نمی کنم، اگه کسی راجع بهش اطلاعات داره بگه ما هم استفاده کنیم.

سلام دوستان عزیزم
حالتون چه طوره؟49-2

(1399 تير 3، 10:28)hunter1 نوشته است: مشارکت من:
طبق تجربه‌ای که این مدت پیدا کردم تنها و تنها راه ترک حداقل برای من اینه که از همون دم در اجازه ورود وسوسه رو ندم. دلیل پاکی 64 روزه من همین بوده. ولی دو سه روزیه که نه‌تنها از دم در مانعش نمیشم که حتی براش فرش قرمز هم پهن می‌کنم با اینکه می‌دونم تهش چیزی جز شکست نیست و این شکست هم حتما هست! من جزء استثنائات این قاعده نیستم.

سیستم شهوت خیلی برام عجیبه. فقط با یکبار اجازه دادن برای ورود به ذهن مسیرشو یاد می‌گیره و دیگه رهات نمی‌کنه و هردفعه که جلوش رو نگیری قدرتمندتر از دفعه قبل میاد.
هردفعه وقتی می‌اومد حضور خدا رو حس می‌کردم ولی الان چی شده که حضور خدا کم‌رنگ‌تر شده؟ هنوزم هست ولی کم‌رنگ...

خلاصه که اوضاع خطریه خیلی.

من در خطرم بی‌عشق
بی‌بال و پرم بی‌عشق

بی‌عشق جهان یعنی
یک چرخش بی‌معنی Hanghead

(1399 تير 4، 21:41)Saeid__s نوشته است: سلام 
سعید/26بهمن/0130

تو دنیا نشد نداریم، پاکی هم شدنیه فقط یه اراده قوی لازمه.
هر موقع وسوسه ها هجوم میارن مطمئنا یه جای کارمون ایراد داره. اگه به چشممون اجازه ندیم که هر چیزیو ببینه و یا ذهنمون که هر مصخرفاتی توش ورود کنه قطعا موفق میشیم.

سلام به داداش هانتر و داداش سعید 53 53

این صحبت های شما من رو یاد صحبت های برادر رزمجو می اندازه. ایشون با یاری خدا خ ا رو ترک کردند و از افتخارات کانون هستند،
ان شاء الله در پناه خدا باشند302

(1394 مرداد 21، 15:27)razmjoo نوشته است: سلام . یادمه اون موقع که رکورد بالای 22 ماه رو زدم هروقت وسوسه میومد سراغم سریع یه مثال رو با خودم مرور می کردم که اگر اشتباه نکنم از کتاب معراج السعاده خونده بودم . امروز یه کوچولو وسوسه میخواست وارد دلم بشه که خدا لطف کرد و این مثال بعد مدتها یادم اومد و امداد الهی نجاتم داد. 

و اون مثال اینه :

وسوسه (شیطان یا خواهش نفس) مثل یک خر میمونه و ما مادامی که مقابل در خونه دل وایستادیم و این خر رو به اتاق دل راه ندادیم مشکلی هم باهاش نداریم  و کارمون زیاد سخت نیست ( یعنی همون اول جلوی وسوسه رو بگیریم ) . ولی اگر خدای نکرده این خر وارد اتاق شد دیگه بیرون کردنش کار خیلی سختیه و با هزار زحمت شاید بتونی بندازیش بیرون .. پس تا این خر وارد دلتون نشده جلوش بایستید تا کارتون سخت نشه ... این در واقع مراقبه هست در یک مثال راحت .

پس ، جلوی ورود خر رو بگیر!!!
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
نقل قول: سلام به داداش هانتر و داداش سعید [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

این صحبت های شما من رو یاد صحبت های برادر رزمجو می اندازه. ایشون با یاری خدا خ ا رو ترک کردند و از افتخارات کانون هستند،
ان شاء الله در پناه خدا باشند

سلام عزیزم.

چقد دلم برای رزمجو تنگ شده. اولین روزی که برگشتم کانون رفتم پروفایلشو دیدم چند ساله نیومده کانون دلم گرفت.

کتاب معراج الساده رو هم یکساله توی لیستم دارم بخونم ولی تا الان تنبلی نذاشته vayy کتابای زیادی این مدت خوندم ولی نوبت به معراج الساده که میرسه تنبلیم میاد 117

چقد این مثالی که زده جالب و درسته. واقعا هم همینه. فقط و فقط باید جلوی اولین وسوسه رو گرفت. وسوسه که میاد به خودت ایمان داری و میگی طوری نمیشه و من دم به تله نمیدم ولی رفته رفته می بینی اون قوی تر شده و تو مدت هاست داری به خواست اون جلو میری 
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سلام

منم دلم واسه رزمجو و پست های اعلام وضعیتش تنگ شده.
امیدوارم دوباره بیاد و به کانونی ها دل گرمی بده 53258zu2qvp1d9v

(1399 تير 7، 19:03)hunter1 نوشته است: کتاب معراج الساده رو هم یکساله توی لیستم دارم بخونم ولی تا الان تنبلی نذاشته vayy کتابای زیادی این مدت خوندم ولی نوبت به معراج الساده که میرسه تنبلیم میاد 117

از صفحه اول شروع کن به خوندن کم کم می رسه به صفحه آخر کاری نداره که4chsmu1

موفق باشی داداش عزیزم.
یا علی
-----
(1399 تير 6، 1:22)mehdirad نوشته است: 20روز پاک باسلام به دوستان

سلام به برادر مهدی
ماشاءالله داداشKhansariha (69)
اوضاع چه طور می گذره داداش؟

موفق باشی داداش خوبم.
یا علی
-----
(1399 تير 6، 23:54)im_student نوشته است: سلام بر دوستانی که در راه مستقیم گام بر میدارند Khansariha (56) 
 آقای مهدی سلام فکر کنم شما جدیدا اومدین ! Khansariha (66) 
 خیلی خوشحالم داداشی    اینجا ما عزممونو جزم میکنم و همه شمشیر ها را بالا برده و به سوی  مبارزه با نفس قدم میگذاریم 
و تا آخرین  لحظه میجنگیم 302   
امروز 25 روز پاک  
 تواب جان خوبی انشالله برادر ؟؟ یهروزایی میاد که خیلی حس بدی توش هست        ولی چون میگزرد غمی نیست 303 
 جدا صحبت کنم با مدیرا شما خیلی خوب دارین پیش میرین ... یه روزی رو هماهنگ کنم مارو ببرن اردو  
        یا هر چی که شما دوست دارین Gigglesmile  
    فقط سعی کنین در طی روز خودتونو با یه کاری و چیزی سر گرم کنین 4chsmu1  اگه هم خیلی بیکارین یه متر بردارین خیابونارو متر کنین 4chsmu1  
      بچه های گروه که نمیخوام دوباره همه رو نام ببرم  یه عرض سلامی دارم و یه خداقوت 
            راستی مهدی جان آفرین حواسم هست بهت   منظورم 20 روزته !!! 
          به امید دیدار دوستان  فعلا  303 302

سلام به دانش آموز عزیز

دیگه از ما سراغ نمی گیری داداش؟
ماشاءالله به این عزم و ارادهKhansariha (46)
چشم، اردو هم می بریم4chsmu1
شما هم کانونی ها رو تنها نذار128fs318181

(1399 تير 6، 23:54)im_student نوشته است:     فقط سعی کنین در طی روز خودتونو با یه کاری و چیزی سر گرم کنین 4chsmu1  اگه هم خیلی بیکارین یه متر بردارین خیابونارو متر کنین 4chsmu1  

داداش اصل مطلب رو گفتی302
هر چه قدر نفس رو مشغول و سرگرم کنیم، ذهنمون کمتر به سمت گناه می ره، و این ثابت شده هست.

موفق باشی داداشم.
یا علی
-----
(1399 تير 7، 0:14)Saeid__s نوشته است: سلام 
سعید/26بهمن/0132
شاید گرفتار  و معتاد خ.ا نمی شدیم  و الان اینجا نبودیم ولی تضمینی وجود نداره که ما آدم خوب و موفقی بودیم. 
اگه من اعتیاد نداشتم، دوستان خوبی مثل شما نداشتم.  Khansariha (96) موف

سلام
خدا رو شکر که دوستای خوبی برا هم دیگه هستیمKhansariha (18)

ماشاءالله به روزهای خوبت49-2

موفق باشی برادرم.
یا علی
-----
(1399 تير 7، 0:44)تـــواب نوشته است: تواب / 65 روز 

روزهای سخت ....

سلام
ماشاءالله داداش تواب

ان شاء الله روزهای سخت زمینه ای برای رشد و تعالی می شه53

داداش تواب قوی تر از گذشته اس و می تونه موانع رو کنار بزنه302
موفق باشی داداش خوبم.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
(1399 تير 7، 0:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: این موضوع عزت نفس خیلی مهمه. به نظرم مهمه که در موردش بحث کنیم.

سلام
ممنون از صحبت های خوبت داداش1

يَقُولُونَ لَئِنْ رَجَعْنَا إِلَى الْمَدِينَةِ لَيُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ ۚ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِينَ وَلَٰكِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَا يَعْلَمُونَ (سوره منافقون، آیه 8)
آن ها می‏ گويند: اگر به مدينه بازگرديم عزيزان ذليلان را بيرون می‏ كنند، در حالی كه عزت مخصوص خدا و رسول او و مؤمنان است، ولی منافقان نمی ‏دانند

اگه در مسیر خدا باشیم و همه‌ی کارهامون رو بر همین مبنا قرار بدیم، خدا هم به ما عزت می ده.
و این عزت با غرور کاذبی که در مسیر شیطان و هوای نفسه تفاوت داره.

تفاوتش اینه هر کاری که داریم انجام می دیم ببینیم چه قدر از اعتقادات صحیح سرچشمه گرفته یا به خاطر القائات شیطانه.

در پناه حق
یا علی
هانتر1 / 8 تیر / صفر
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1399 تير 8، 9:18)hunter1 نوشته است: هانتر1 / 8 تیر / صفر

سلام داداش
ناراحت شدم، اگه دوست داشتی در موردش باهامون حرف بزن Khansariha (18)
ولی مراقب باش اوضاع رو مدیریت کنی تا خدای نکرده سریالی نشه.

در پناه حق
یا علی
سلام
سعید/26بهمن/0134

سلام به همگی

صادقین/ 9 خرداد 99 / 30 روز خوب
الحمدلله

داداش سعید ماشاءالله به شما، مراقب خودت باش302

واقعیتش از اعلام وضعیت داداش هانتر ناراحت شدم، ولی امیدوارم در ادامه بتونه بازم به روزای خیلی خوب و عالی برسه.
ولی ارزش زحمات داداشمون از دست نمی ره1

عرض ارادت دارم به داداش مرد مجاهد عزیز که پیگیر گروه صراط مستقیم هست303
دوست داشتیم در کنارمون بودی و ما رو از فیض حضورت بهره مند می کردی128fs318181

موفق باشید دوستانم.
یا علی
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]لیست به‌روز شده  1399/04/08[تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 19 تیر 98 / 332 روز خوب  .................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98 / 113 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیست و دوم

صادقین/ 9 خرداد 99 / 30 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ......................... در انتظار ستاره هفتم

تـــواب / ؟ اردیبهشت 99 / 65 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 22 روز خوب ....................... در انتظار ستاره پنجم

hunter1 ا/ 8 تیر 99 / شروع روزهای خوب  ......................... در انتظار ستاره پنجم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 134 روز خوب ........................... در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد/ 12 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  ................... در انتظار ستاره چهارم

im_student ا/ 13 خرداد 99 / 25 روز خوب ........................... در انتظار ستاره اول

mehdirad ا/ ؟ خرداد 99 / 20 روز خوب  ........................... در انتظار 30 روز خوب

*پسرپاک* / 31 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  .................. در انتظار 10 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان