مهمان عزیز : ..:: بشتابید نماز شب یکشنبه ::..

مهمان عزیز : ҉ فراخوان دعای عهد ҉

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۵ آقایان: صراط مستقیم (حامی: عاشق - سرپرست: صادقین، BlueBoy)

سلام به همگی

صادقین/ 9 خرداد 99 / 30 روز خوب
الحمدلله

داداش سعید ماشاءالله به شما، مراقب خودت باش302

واقعیتش از اعلام وضعیت داداش هانتر ناراحت شدم، ولی امیدوارم در ادامه بتونه بازم به روزای خیلی خوب و عالی برسه.
ولی ارزش زحمات داداشمون از دست نمی ره1

عرض ارادت دارم به داداش مرد مجاهد عزیز که پیگیر گروه صراط مستقیم هست303
دوست داشتیم در کنارمون بودی و ما رو از فیض حضورت بهره مند می کردی128fs318181

موفق باشید دوستانم.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]لیست به‌روز شده  1399/04/08[تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 19 تیر 98 / 332 روز خوب  .................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

قاصدک/ 11 اسفند 98 / 113 روز خوب ..................... در انتظار ستاره بیست و دوم

صادقین/ 9 خرداد 99 / 30 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ......................... در انتظار ستاره هفتم

تـــواب / ؟ اردیبهشت 99 / 65 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم

blissway ا / 23 اردیبهشت 99 / 22 روز خوب ....................... در انتظار ستاره پنجم

hunter1 ا/ 8 تیر 99 / شروع روزهای خوب  ......................... در انتظار ستاره پنجم

Saeid_s ا / 26 بهمن 98 / 134 روز خوب ........................... در انتظار ستاره چهارم

حامدحامد/ 12 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  ................... در انتظار ستاره چهارم

im_student ا/ 13 خرداد 99 / 25 روز خوب ........................... در انتظار ستاره اول

mehdirad ا/ ؟ خرداد 99 / 20 روز خوب  ........................... در انتظار 30 روز خوب

*پسرپاک* / 31 خرداد 99 / شروع روزهای خوب  .................. در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
تواب / ۶۷ روز
سلام
سعید/26بهمن/0135
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتری
                ✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

ممنون از دوستانی که هوامو داشتن. 302
ان شاءالله ایندفعه پرقدرت تر از قبل مبارزه میکنم
[تصویر:  1391853874.gif]
إِلَهِي قَدْ جُرْتُ عَلَى نَفْسِي فِي النَّظَرِ لَهَا فَلَهَا الْوَيْلُ إِنْ لَمْ تَغْفِرْ لَهَا

خدایا! من در توجهم به نفس خود بر خویش ستم کردم؛ پس وای بر نفس من اگر تو او را نیامرزی

(مناجات شعبانیه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1399 تير 10، 15:17)hunter1 نوشته است: ممنون از دوستانی که هوامو داشتن. 302
ان شاءالله ایندفعه پرقدرت تر از قبل مبارزه میکنم

ماشاءالله هانتر

منتظر هستیم داداش گل Khansariha (69)

نقل قول: همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم، بقیه دوستانم!
اگر شهید شدم یک کلام حاج‌آقا مجتبی به نقل از علی علیه‌السلام می‌گفتند:
منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

قسمتی از وصیت نامه شهید روح الله قربانی

دیر یا زود داره، سوخت و سوز نداره
مهم اینه که تو مسیر باشی

سپاس شده توسط
سعید/26بهمن/0137

سلام مهدی پاک مخلص بچه های گروه 303
99316m.r.d
 سپاس شده توسط
سلام
سعید/26بهمن/0139

اگه شماها مثل من فکر و ذهنتون بیماره و از این طریق شکست می خورید. باید همون لحظات اولی که افکار منفی به ذهنتون خطور میکنه جلوشو بگیرید و بهش بال و پر ندین.

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان