عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: نظر سنجی غیرفعال
این نظرسنجی بسته شده است.
گزینه یک
0%
0
0%
گزینه دو
0%
0
0%
در کل
0 رأی
0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۵ آقایان:صراط مستقیم(غیرفعال)(حامی:صادقین-سرپرست:عاشق فاطمه زهرا،یا باب الحوائج)

(1399 شهريور 28، 20:13)(◕‿◕) نوشته است: کارما /گروه صراط/هفته اول سبز
و همین طور روز 61 ام 
خدارو شکر

این هفته از لحاظ وسوسه ها خیلی سخت نبود ولی حال خودم اصلا خوب نبود مخصوصا امروز 
امروز صبح درگیر وسوسه ها بودم دیشب خواب دیدم که شکستم خیلی حالم رو داغون کرد صبحم داشتم بازی میکردم با pc دوباره یه بازی نا جور دیگه فک کنم این چهارمین بازی باشه که پاکش میکنم اوضاع صبح بی ریخت بود ولی با تکنیک های فوق سری خودم انگیزم رو شارژ کردم و وسوسه ها پرید ولی حالم خوب نشد باز 
امان از دست این بازی ها Khansariha (60) 
وسط میدون جنگی که باید تانک رو بزنی و متلاشی کنی من نمی دونم این صحنه ها چیه دیگه God 
البته شما خیلی راحت تری،شما با پی اس بازی  می کنی که خیلی از بازی های خوب بهش میخوره که این چیزها رو هم نداره،من چی که تو کامپیوتر دارم بازی می کنم ،اونم کامپیوتری که سیستمش مال ۱۰وسال قبل هست. 809197ps94ijjhwg 
منم فک کنم یه ۱۴ گیگی برا بازی های که بعدش حذف کردم ،هدر دادم. 53258zu2qvp1d9v 
پ.ن:در ضمن ماجرای چایی یادم نمیره Swear1
 سپاس شده توسط
من نگفتم ps گفتم pc 809197ps94ijjhwg

خب مگه چایی چشه 65
همش کباب بدیم بچه ها چاق میشن  4chsmu1
کلی درد و مرض میگیرن 13
(1399 شهريور 28، 21:47)(◕‿◕) نوشته است: من نگفتم ps گفتم pc 809197ps94ijjhwg

خب مگه چایی چشه 65
همش کباب بدیم بچه ها چاق میشن  4chsmu1
کلی درد و مرض میگیرن 13
اهان من اشتباه دیدم پس،ولی بازم احتمالا سیستم تو بالاتره
حالا به شما که رسید به یاد چاقی بچه ها افتادی؟ Hanghead
 سپاس شده توسط
[تصویر:  t223944_.jpg]

بفرمایید اینم شیرنی ما
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
دوستان من لب تابم نابود شده و فعالیت با گوشی خیلی برام سخت و وقت گیره باید یه pc تهیه کنم با کیبورد ده انگشتی تایپ می کنم حتی چشم بسته اما با گوشی خیلی سختمه و تایپ کانون هم مورد داره همش قاطی پاطی می شه  106

سلام به داداش بی بدل303
به به چه انگورایی، الان هم که فصل برداشت انگوره1
داداش انگورای مزرعه تون از چه نوعیه؟
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
هفته اول سبز
مهدی منتظر/۲۷مرداد/۳۱روز خوب
نقل قول: سلام به داداش بی بدل[تصویر:  303.gif]
به به چه انگورایی، الان هم که فصل برداشت انگوره[تصویر:  1.gif]
سلام بر صاقین عزیز 53

همه رقم یافت میشه ولی عمدتا عسگری و فخری و انگور سیاه و یاقوتی.

(1399 شهريور 28، 20:13)(◕‿◕) نوشته است: کارما /گروه صراط/هفته اول سبز
و همین طور روز 61 ام 
خدارو شکر

این هفته از لحاظ وسوسه ها خیلی سخت نبود ولی حال خودم اصلا خوب نبود مخصوصا امروز 
امروز صبح درگیر وسوسه ها بودم دیشب خواب دیدم که شکستم خیلی حالم رو داغون کرد صبحم داشتم بازی میکردم با pc دوباره یه بازی نا جور دیگه فک کنم این چهارمین بازی باشه که پاکش میکنم اوضاع صبح بی ریخت بود ولی با تکنیک های فوق سری خودم انگیزم رو شارژ کردم و وسوسه ها پرید ولی حالم خوب نشد باز 

سلام
کارما جان، ماشاءالله.
بیشتر مراقب خودت باش، داداش کارمای ما می تونه از پس وسوسه ها بر بیادKhansariha (69)

(1399 شهريور 28، 21:19)B DeL نوشته است: سلام
سعید/31مرداد/29 
هفته اول سبز
هفته ای که گذشت هفته ی فوقالعاده پر کاری بود و روز ها و هفته های پرکارتری در پیش دارم.

درسته کار و مشغولیت در روند پاکی میتونه کمک کننده باشه ولی اگر کنترل روی نگاه وذهن وجود نداشته باشه پاکی حداقل برای ما خیلی سخته.

سلام
سعید جان خداقوت، ماشاءالله به این تلاش و کوشش چه توی کار و چه توی مسیر پاکیKhansariha (69)

این عکس زیبا رو که دیدم به این فکر کردم پاکی هم مثل همین کشاورزی هست.
آدم وقتی توی مزرعه زحمت می کشه و سخت کار می کنه وقتی فصل برداشت محصول می رسه یه حس خوش حالی و ذوق بهش دست می ده.
پاکی هم همینه وقتی آدم زحمت بکشه و از وسوسه ها عبور کنه طعم شیرین پاک بودن و رضایت از خودش رو می تونه بچشه1

(1399 شهريور 28، 23:02)mahdimontazer نوشته است: هفته اول سبز
مهدی منتظر/۲۷مرداد/۳۱روز خوب

سلام
مهدی جان خوش حالم از پاک بودنت، ماشاءاللهKhansariha (69)
داداش مراقب خودت باش1

یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
(1399 شهريور 28، 23:05)B DeL نوشته است:
نقل قول: سلام به داداش بی بدل[تصویر:  303.gif]
به به چه انگورایی، الان هم که فصل برداشت انگوره[تصویر:  1.gif]
سلام بر صاقین عزیز 53

همه رقم یافت میشه ولی عمدتا عسگری و فخری و انگور سیاه و یاقوتی.

خدا رو شکر، ان شاء الله همیشه مزرعه تون پر محصول و محصولاتتون پر برکت باشه1
ارادتمند303
یا علی
سلام و عرض ادب

آقایان

im_student 
        liliuum 

اعضای غیرفعال گروه هستند و از لیست اول گروه حذف شدند.
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
نقل قول: این عکس زیبا رو که دیدم به این فکر کردم پاکی هم مثل همین کشاورزی هست.
آدم وقتی توی مزرعه زحمت می کشه و سخت کار می کنه وقتی فصل برداشت محصول می رسه یه حس خوش حالی و ذوق بهش دست می ده.
پاکی هم همینه وقتی آدم زحمت بکشه و از وسوسه ها عبور کنه طعم شیرین پاک بودن و رضایت از خودمون رو می تونه بچشه[تصویر:  1.gif]

دقیقا همینه صادقین

پاکی مثل درخت می مونه، مثل یه مزرعه.
باید خیلی مراقبش باشیم، اگر مراقب نباشیم، بعد از یه مدت مزرعه پاکی هم زرد و خشک می شه و زحماتمون به باد می ره.

گاهی برای این که درخت پاکیت قوی بشه باید چند سال صبری کنی.
چند سال تلاش، با چند ماه آب ندادن به درخت، اون رو خشک می کنه.
اگر یه روز جای آب نفت بریزی، خشک می شه درخت.

خلاصه که تشبیه خیلی خوبی بود.

درخت پاکی اگر ریشه های قوی داشته باشه، هیچ طوفانی حریفش نیست. دیدید این درختا رو که توی طوفان ها این ور و اون ور می شن اما نمی افتن؟

سوره ابراهیم

نقل قول: آیا ندیدی چگونه خداوند «کلمه طیبه» (و گفتار پاکیزه) را به درخت پاکیزه‌ای تشبیه کرده
که ریشه آن (در زمین) ثابت، و شاخه آن در آسمان است؟! (۲۴)
هر زمان میوه خود را به اذن پروردگارش می‌دهد.
و خداوند برای مردم مثلها می‌زند، شاید متذکّر شوند (و پند گیرند)! (۲۵)
(همچنین) «کلمه خبیثه» (و سخن آلوده) را به درخت ناپاکی تشبیه کرده
که از روی زمین برکنده شده، و قرار و ثباتی ندارد. (۲۶)

خداوند کسانی را که ایمان آوردند، به خاطر گفتار و اعتقاد ثابتشان، استوار می‌دارد؛
هم در این جهان، و هم در سرای دیگر! و ستمگران را گمراه می‌سازد،
(و لطف خود را از آنها برمی‌گیرد)؛ خداوند هر کار را بخواهد (و مصلحت بداند) انجام می‌دهد! (۲۷)

خبر آمد خبری در راه است....
صراطی ها یه خبر خوب براتون دارم که فعلا بماند 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
«بسم الله الرحمن الرحیم»

[تصویر:  21.jpg]

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

لیست به‌روز شده  
1399/06/28

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

عاشق فاطمه زهرا / 27 مرداد 99 / 20 روز خوب  ................................ در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

صادقین/ 9 خرداد 99 / 112 روز خوب ............................... در انتظار ستاره شانزدهم

soshians ا/ 22 شهریور 99 / 4 روز خوب .............................. در انتظار ستاره هفتم

B DeL ا / 31 مرداد 99 / 29 روز خوب .................................. در انتظار ستاره ششم

تـــواب / 25 شهریور 99 / 2 روز خوب ................................... در انتظار ستاره ششم

حامدحامد/ 9 شهریور 99 / 11 روز خوب  ............................. در انتظار ستاره چهارم

(◕‿◕) / 28 تیر 99 / 61 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

mahdimontazer ا/ 27 مرداد 99 / 31 روز خوب .................... در انتظار ستاره اول

AhoorAli ا/ 19 مرداد 99 / 27 روز خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

دیوار / 31 مرداد 99 / 4 روز خوب  .................................... در انتظار 20 روز خوب

hoseini238 ا/ 22 شهریور 99 / شروع روزهای خوب ............. در انتظار 10 روز خوب
سلام به عاشق جان53

کاملاً درسته، پاکی احتیاج به مراقبت زیادی داره و نباید آدم دچار غرور یا غفلت بشه.

و بی صبرانه منتظر خبرای خوبت هستیمKhansariha (69)
ان شاء الله خیر و صلاح باشه302
یا علی
عاشق / ۲۸ شهریور / یک روز خوب  302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان