عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

درود
امیدوارم روز خوبی را بوده داشته باشید. 49-2

[تصویر:  img_20210623_155830_381_upap.jpg]

باید قدر  پدر و مادر را دانست.
کسانی که  فداکاری می کنن تا ما رشد کنیم 49-2

پس به خاطر اون دو نفر که داخل نشستن
و تمام امیدشون به تو است. ولی به روت نمیارن 49-2

با تمام وجود تلاش بکن که لبخند بر لب انها بیاری 4chsmu1
(1400 تير 2، 11:28)AmirAl نوشته است: سلام من اطلاعات خودم را در ایمیل برای اقای شازده کوچولو ارسال کردم ایا الان در گروه استوا عضو هستم؟

سلام
امیرعلی عزیز خوش اومدی.  Welcome (1)
بله شما الان عضو گروه استوا هستی.  6

حال و احوالت چطوره؟
برامون از خودت اندکی بگو آشنا بشیم.
کلاس چندمی؟ چند وقته برای پاکی تلاش می‌کنی؟ آیا تصمیم جدی و قاطع برای پاک موندن گرفتی؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
خب می‌بینم که داداش‌‌های عزیز استوایی قوی ظاهر شدن.  6
محسنین، تاج و مهدی چراغ‌های سبز رو روشن کردن. اون هم چه روشن کردنی.  Khansariha (69)

محسنین عزیز
قشنگ داد می‌زنه که یه تابستون متفاوت و هدفمند پیش رو داری. کلی اتفاق‌های خوب در راهه.  317
ماشاءالله خوب رشته‌های مختلف ورزشی کار می‌کنی. فوتبال و کوهنوردی. قبلا هم بوکس و دو و چند رشته ورزشی دیگه شنیده بودیم.  17
آیا به جز کوهنوردی هفتگی و فوتبال هفتگی برنامه ورزشی روزانه دیگه‌ای هم داری؟  49-2
چه خوب گفتی که ورزش‌ها خودشون می‌تونن بهترین تفریح‌ها باشن.  49-2 تفریح بیرون رفتن با دوستان هم خیلی خوبه. ای کاش هم‌شهری من بودی با هم اندکی در سطح شهر می‌چرخیدیم.  4chsmu1 قرار بود تاج باهام قرار بذاره بریم بیرون نمی‌دونم چی شد. فکر کنم یه دوست صمیمی دیگه پیدا کرد.  Smiley-face-biggrin Hanghead 

تاج عزیز
امسال سال سرنوشت‌سازی هست و ماشاءالله به تو که در تدارک مطالعه جدی هستی.  Khansariha (69)
هواخوری رو حتما تو برنامه داشته باش. چون مغز آدم سوت می‌کشه وقتی همش تو خونه باشه و اکسیژن تازه دریافت نکنه.  53258zu2qvp1d9v
کتاب هم می‌تونه مهارت باشه. اگر کتابی که می‌خونی در جهت یادگیری موضوعی خاص باشه و یاد گرفتن یک مهارت باشه. مثل کتاب فن بیان. 
من جای تو بودم ورزش رو هر روز انجام می‌دادم. حتی شده روزی یک دقیقه درجا زدن و پنج تا دراز و نشست و پنج تا شنا. عضله‌سازی هم که نوشتی خیلی خوبه.  128fs318181
خب حالا برامون تعریف کن جریان این انرژی منفی چیه؟ از کجا میاد؟ مگه یه شخصیت مثبتی مثل تاج هم ممکنه انرژی منفی واردش بشه؟ من رو به فکر فرو بردی.  39
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
مهدی عزیز
داداش گل ترکوندی که.  Confetti  چه هدف‌های مشتی نوشتی برای پاکیت.  Khansariha (69)  غافل‌گیر‌کننده بود پستت.  128fs318181
چیزهایی که نوشتی رو تو گوشیت داشته باش و هر روز صبح بعد از نماز صبح یک دور بخون‌شون. بعد ببین چه نشاط پاکی پیدا می‌کنی و چه انگیزه‌ای می‌گیری.
هر موقع داشت فکر گناه میومد سمتت هم کافیه یه فلش بک بزنی به اهدافت. یادت بندازی این کار گناه کبیره است. این کار نادیده گرفتن استعدادهای درونیته. این کار مانعی برای سایر اهداف زندگیته. این کار مقدمه‌ای هست برای سایر گناهان. این کار یعنی جایگزین کردن احساس شادی و خوشی و رضایت از خود با احساس سرزنش و تحقیر و ناامیدی. چه طور میشه به اینا فکر کرد و بازم راحت گناه کرد؟  53258zu2qvp1d9v
و
ماشاءالله به تو داداش درس‌خون. امیدوارم آزمون نمونه دولتی رو عالی بدی. امسال مدرسه دولتی بودی و این برای ورود به مدرسه نمونه دولتی هست؟
تفریحات و ورزش‌ و مهارت‌ها هم که عالیه.  Khansariha (69)

و
رادیکال عزیز هم یه نیمه چراغ سبز از خودش نشون داد و گفت که پنجشنبه (فکر می‌کنم پنجشنبه هفته بعد رو میگه که کنکور داره. دقیق نمی‌دونم. 4chsmu1 ) خودش رو به ما خواهد رسوند.  Khansariha (69)
داداش گل‌مون داره تمام تلاشش رو می‌کنه تا لبخندی از رضایت روی لب پدر و مادر بزرگوارش بیاره. کاری که همه‌ی ما لازمه تا آخرین ثانیه زندگی‌مون یا زندگی‌شون برای پدر و مادرمون انجام بدیم.  :49-2
قدرشناسی خیلی خوبه. هیچ قدرشناسی نیست مگر اینکه با اون قدرشناسی ما آدم بزرگ‌تری میشیم و رشد می‌کنیم. حالا اگه قدرشناسی ما قدرشناسی از پدر و مادر باشه که جای خود.  cheshmak
رادیکال ممنون از پست زیبات.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
نقل قول: ماشاءالله خوب رشته‌های مختلف ورزشی کار می‌کنی. فوتبال و کوهنوردی. قبلا هم بوکس و دو و چند رشته ورزشی دیگه شنیده بودیم. 17

سلام سلام  haha 

ممنون آقا آرمین عزیز haha

آقا شما این همه انرژی مثبت انتقال میدید یه وقت احتمال نمی‌دید آمپر بچسپونیم منفجر شیم  bliss

، بله واقعاً دیدم سالم ترین تفریح هایی که در دسترسم هستن ورزشی هستن  53258zu2qvp1d9v 
 و سلامتی ،  پاکی ، شادابی و نشاط بهم انتقال میده و کمک میکنه   haha

همونطور که قبلاً شنیدید  ، روزهایی که تایم خالی هست از کوهنوردی و فوتبال ، میرم پارکینگ کیسه بوکس رو حسابی مشت ومال میدم  4fvfcja

واقعاً حرکات بوکس ، حتی یه مشت سادش کل انرژی رو تخلیه میکنه  53258zu2qvp1d9v چون تمام عضلات بدن برای اون یه مشت باید هماهنگ و درگیر بشن  1

واقعاً حیف که به خاطر کرونا نشد حرفه ای ادامش بدم ، عجب ورزشی بود  Hanghead

و از طرفی چنان انرژی میگیرم این تابستون که برای  یه استارت عالی برای کنکور از کلاس دهم  haha آماده و فول میشم  haha

شب خوش  53
[تصویر:  147.gif]

به نام خدا

اعلام وضعیت ها
Golلیست به‌روز شده 1400/04/02Gol

53 53 53 53 53 

mahdimontazer ا / 27 مرداد 1399 / 279 روز خوب ................... در انتظار ستاره نهم

هومان / 21 فروردین 1400 / 73 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم

محسنین / 29 اردیبهشت 1400 / 30 روز خوب ........................... در انتظار ستاره سوم

سپهرر / 20 خرداد 1400 / 1 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سوم

alone heart ا / 31 خرداد 1400 / بسم الله قهرمان ..................... در انتظار ستاره سوم

53 53 53 53 53

رادیکال / 29 فروردین 1400 / 62 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

محمّدرضا / 2 دی 1399 / 60 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

سرباز گمنام / ؟ خرداد 1400 / 12 روز خوب ............................... در انتظار ستاره دوم

*شهریار‌* / 2 خرداد 1400 / 5 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

تاج / 22 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار ستاره دوم

عقاب علوی / 31 فروردین 1400 / 58 روز خوب .......................... در انتظار ستاره اول

Aedan ا / ؟ فروردین 1400 / 51 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

NIMA GUYRACER ا / ؟ خرداد 1400 / 7 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53

h.wilson ا / 15 خرداد 1400 / 4 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

an_313nafar2 ا / 9 فروردین 1400 / 3 روز خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

ماجراجو / 27 خرداد 1400 / 3 روز خوب ................................ در انتظار 20 روز خوب

Tagon ا / 31 خرداد 1400 / 1 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب

Shah66 ا / ؟ خرداد 1400 / بسم الله قهرمان ........................ در انتظار 20 روز خوب

abslh ا / 21 فروردین 1400 / 8 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

Hope26 ا / 25 خرداد 1400 / 7 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

hajalireza ا / 24 اردیبهشت 1400 / 4 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

Mahdi@ ا / 30 خرداد 1400 / 3 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

Max_d98 ا / 8 خرداد 1400 / 3 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

amirmohamad ا / 23 فروردین 1400 / 2 روز خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

Capitan Amir ا / ؟ فروردین 1400 / 2 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

سرباز ولایت 313 / 31 خرداد 1400 / 1 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53

AmirAl ا / ؟ تیر 1400 / بسم الله قهرمان ............................ در انتظار 10 روز خوب

خداحافظ هوا نفس / ؟ خرداد 1400 / بسم الله قهرمان ............ در انتظار 10 روز خوب

الباس20 / ؟ خرداد 1400 / بسم الله قهرمان ......................... در انتظار 10 روز خوب

ابوالفضل110 / 18 فروردین 1400 / بسم الله قهرمان ............. در انتظار 10 روز خوب

Hashem ا / 23 اسفند 1399 / بسم الله قهرمان ................... در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
هومان/21 فروردین/74 روز عالی توپ تانک فشفشه 4chsmu1
خداراشکر
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
max_d98/ بیست و هفتم خرداد / 6 روز مشتی  Cowboypistol
نقل قول: من جای تو بودم ورزش رو هر روز انجام می‌دادم. حتی شده روزی یک دقیقه درجا زدن و پنج تا دراز و نشست و پنج تا شنا. عضله‌سازی هم که نوشتی خیلی خوبه.  [تصویر:  128fs318181.gif]

خب حالا برامون تعریف کن جریان این انرژی منفی چیه؟ از کجا میاد؟ مگه یه شخصیت مثبتی مثل تاج هم ممکنه انرژی منفی واردش بشه؟ من رو به فکر فرو بردی. 
سلام آقا آرمین 303 

چشم پس ورزش روزانه میکنم Khansariha (69)

انرژی منفی به خاطر عوارض خودارضایی هست که دارم حس میکنم
خانواده هم اینروزا مریض شدن کلا هرکدام به یک دردی مبتلا شدن
خودم خیلی عضلاتم کوفته و کرخت شدن
درد خفیف در بیضه هم داشتم و بهتر شده الان
ولی به هر حال از پاکی به خاطر سلامتی محافظت میکنم
یکی از علت های التهاب پروستات ، خودارضایی نوشته شده که  التهاب کم کم خودش نشون میده
تفریح هم که بی معنا شده
کمر درد توی مهره دوم کمر تا خاجی دارم که   یه مقدار اذیت کننده است
کلا روزای سختیه 18  

تاج/24خرداد/اولین 10روز 25
(1400 تير 2، 14:16)تاج نوشته است:
(1400 تير 2، 11:28)AmirAl نوشته است: سلام من اطلاعات خودم را در ایمیل برای اقای شازده کوچولو ارسال کردم ایا الان در گروه استوا عضو هستم؟

سلام 303
خوش اومدی Confetti
بله عضو هستی 53258zu2qvp1d9v
کلاس چندمی؟ چند روز پاک داری؟

سلام من کلاس هفتم هستم و از امروز شروع به شمارش روز های پاک میکنم
سلام خدمت داداشای گل استوایی  6
سلام آرمین جان به استوا خوش برگشتی  Khansariha (48)
خب بریم سراغ فعالیت تابستانه ببینیم چه خبره  Khansariha (98)
نقل قول: 1) مشغله اصلی‌تون در این تابستون چیه؟

خب آرمین جان .
من نمیتونم دقیق پیش بینی کنم احتمالا مشغله های دیگه ایم اضافه بشه  Khansariha (69)
ولی چند تا مشغله  توی تابستون دارم  317

خب اولیش ورزشه .
من روز های زوج باشگاه میرم و روزهای فرد و حتی جمعه هم تو خونه خودم ورزش میکنم .

دومیش هم کلاس زبان هست که روز های زوج کلاس دارم .
و روزهای فرد هم یه تمرین کوچولو انجام میدم .

بعدیش یادگیری رانندگیه  Khansariha (69)
تو همین روزا میخوایم ماشین بخریم و میخوام رانندگی رو کامل یاد بگیرم  317
و شاید سر کار هم برم ولی احتمالش کمه چون امکان نداره من نرم روستای خودمون و یکی دو ماه بشینم  6
نقل قول: 2) تفریحات شما در این تابستون چیه؟

تفریح  Confetti
شاید اونقدر زیاده روی کنم تو این مورد که نتونم به مشغله های اصلیم برسم  Khansariha (13)

تفریحات من تو تابستون : 

استخر به صورت هفته ای .

کلوپ .

بیرون رفتن با دوستام.

تهران گردی با دوستام  42

کوهنوردی .

دیدن فیلم های هالیوودی  6

کانون گردی .

دوچرخه سواری .

بازی های ویدیویی .

و .....

اگه روستا برم که دیگه کاملا فرق داره مثلا : 

موتور سواری .

تیراندازی.

کوه نوردی.

شنا تو رودخونه .

فوتبال .

شب نشینی با دوستان .

بازی های بزرگسالانه .
مثلا دو تا گروه ۱۰ نفره میرن قایم میشن ۱۰ نفر دیگه دنبالشون میگردن خیلی هیجان انگیزه .

ماهیگیری .

کشتی  4chsmu1

و ....
نقل قول: 3) چه مهارت یا مهارت‌هایی رو می‌خواید در این تابستون یاد بگیرید؟

راستش فعلا زبان انگلیسی جزو مهارت هامه و همون رانندگی .
فک نکنم وقتی برای یادگیری مهارت اضافه داشته باشم.

نقل قول: 4) چه ورزش یا ورزش‌هایی رو در این تابستون می‌خواید انجام بدید؟

ورزش رو هم که گفتم  4

ورزش خودم کیک بوکسینگ در اولویت هست .

احتمالا کلاس شناهم برم .
شنا بلدم .
ولی احتمالا حرفه ای شو برم یاد بگیرم .

ورزش بدنسازی هم تو خونه انجام میدم  Khansariha (46)
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام به رفقای گلم  :hi: :hi:
لغزش داشتم :god:   و امیدوارم که خدا من رو مورد عفو خوش قرار بده  :give_rose:
ولی با یک اراده ی فولادی اومدم که دیگه شیطون جرئت نکنه من رو تو ۳ روز شکست بده  :gun:
و میخوام اهرم و رنج و لذت رو هم کامل کنم که بتونه در شرایط بحرانی کمکم کنه
و همچنین از دوستانی که من رو در اورژانس کمک کردند کمال تشکر رو میکنم و متاسفم که نتونستم جلوی شما روسفید باشم
ولی خداییش دیشب خیلی وضعم داغون بود تا ساعت هفت و نیم صبح بیدار بودم و ۲ ساعت هم تو گوشی بودم ، اینقدر وسوسه اومد و من ردش کردم و دوباره اومد که حالم بد شد و برای خوب شدن حالم یه کاری رو کردم که نه تنها خوب نبود بلکه خیلی زیان آور و تلخ هم بود
دلایل اصلی لغزش:
  • نخوابیدن و اختلال در خواب
  • زیاد در گیر شدن با وسوسه ها و افکار شیطانی 
  • نیامدن دوباره به اورژانس 
  • فکر کردن اینکه من خیلی رکورد های کمی دارم در ترک و اینکه من نمیتونم و یه جوری از روباه فرار کردم و به خرس پناه اوردم .

نقل قول: امسال مدرسه دولتی بودی و این برای ورود به مدرسه نمونه دولتی هست؟
 سلام آقا آرمین بله درسته

یاعلی مدد 

روز خوش   :302:

چرا ایموجی ها درست نمیشن :106:
سلام
امیرعلی/   ۱۴۰۰/۴/۳  اخرین تاریخ روز بد    /0روز پاک Confetti
سلام آقا حالتون چطوره
راستیتش گفتم تابستون رو با کتاب بگذرونم
برای شروع کتاب خوانی چه پیشنهاد هایی برام دارید
اگه زحمتی نیست تو یاد داشت بفرستید که جوابتون رو ببینم
0روز پاکی
سلام  303