عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

سلام رفقای استوایی چطورید؟

۱)مشغله اصلیتون در تابستون چیه؟ درس خواندن که حداقل باید ۸،۹ ساعت رو تثبیت کنم
 ۲)تفریحات شما در تابستون چیه؟
رفتن به بیرون در روز جمعه_دیدن سریال  در شب_شاید هم یک کلاس ورزشی رفتم
۳)چه مهارت یا مهارت هایی رو می خواید در این تابستون یاد بگیرید؟
مهارت جمع و تفریق سریع  ذهنی اعداد ۳ و ۴ رقمی_فکر کنم خودسازی هم یک مهارته برای همین میخوام در مسیر خودسازی قدم بردارم
۴)چه ورزش یا ورزش هایی رو در این تابستون می خواید انجام بدید؟یه چند تا ورزشی مدنظرم هست که قبل از کرونا میرفتم الانم یا میرم کاراته یا بدنسازی یا شطرنج 17 Gigglesmile   یا فوتسال( بستگی به تایمش داره که کدوم رو برم ولی سعی میکنم که شطرنج رو نرم   Khansariha (13) 
پایان.)
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
به محسنین 302 (مولانای سابق): دقیقا ماهم اون لیگ رو دادیم دیروز البته برای ما چون رشته تجربیه فقط زیست و شیمی بود ؛ موفق باشی Khansariha (46)
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
سلام دوستان عزیز  49-2
مهدی / ۳ تیر / ۱ روز پاک
یک سوال اساسی شما چطور نام کاربری تون رو عوض میکنید ؟ 17
سلام .

اینجا   میتونی نام کاربریتو تغییر بدی .
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام داداش‌های استوایی
روز جمعه‌تون بخیر.  Confetti

بفرمایید ناهار: 

[تصویر:  456789_6i9b.png]

براتون غذای مقوی آوردم که هفته آینده رو باانرژی آغاز کنید.  Khansariha (69)
درخواست کباب اضافه هم نکنید.  Swear1  چون کباب به تعداد گرفته شده و محدوده.  Smiley-face-biggrin
داداش‌های گلی که اضافه وزن دارن هم رژیم‌شون رو تغییر ندن و به میزان کالری که تو برنامه‌تون در نظر گرفته شده از غذا نوش جان کنید.  4chsmu1
محسنین جان داداش مواظب باش وزنت نره بالا.  4chsmu1
تاج جان شما زیاد بخور کوفتگی و کرختی رو با کباب درمان کنیم.  Smiley-face-biggrin Khansariha (69)

خب بعد از پذیرایی بریم سراغ ۲ تا دیگه از داداش‌های گل‌مون که فعالیت‌های تابستانه‌شون رو تکمیل کردن.  Khansariha (69) 
ماجراجو و خداحافظ هوای نفس

ماجراجوی عزیز
ماشاءالله این قدر برنامه‌های تفریحی و ورزشیت خوبه که آدم درجا دلش می‌خواد.  49-2
امیدوارم این تابستون حسابی بهت خوش بگذره و البته تابستون پاکی هم داشته باشی. وقتی مشغول چیزهایی باشی که بهشون علاقه داری، سرگرم هستی و ازشون لذت می‌بری دیگه دلت نمی‌خواد با یه کار اشتباهی مثل خودارضایی حالت رو بد کنی.  128fs318181
ماهیگیری رو من تا حالا تجربه نکردم. اگر گذرت خورد به ماهیگیری یاد من کن.  Khansariha (18)
ان‌شاءالله ماشین رو هم زود بخرید و رانندگی یاد بگیری.  128fs318181

نابرده رنج عزیز
یه تابستون درسی و البته بابرنامه پیش رو داری. ماشاءالله به تو.  Khansariha (69)
داداش ورزشی که میری سعی کن ورزشی باشه که تحرک زیادی داشته باشه تا با توجه به ساعت‌های مطالعاتی بالا و کار فکری زیادی که داری، ذهنت یه استراحت خوب کنه، جسمت رفرش شه و یه گردش خون خوب در بدنت به جریان بیفته.  317 لذا موافقم که شطرنج رو نری  Smiley-face-biggrin یا اگه رفتی در کنارش یه کاراته و فوتسال در نظر بگیری.  varzesh  
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 تير 2، 21:21)محسنین نوشته است: بله واقعاً دیدم سالم ترین تفریح هایی که در دسترسم هستن ورزشی هستن  53258zu2qvp1d9v 
 و سلامتی ،  پاکی ، شادابی و نشاط بهم انتقال میده و کمک میکنه   haha

همونطور که قبلاً شنیدید  ، روزهایی که تایم خالی هست از کوهنوردی و فوتبال ، میرم پارکینگ کیسه بوکس رو حسابی مشت ومال میدم  4fvfcja

واقعاً حرکات بوکس ، حتی یه مشت سادش کل انرژی رو تخلیه میکنه  53258zu2qvp1d9v چون تمام عضلات بدن برای اون یه مشت باید هماهنگ و درگیر بشن  1

به شدت باهات موافقم داداش جان.
تفریحاتی که توش فعالیت فیزیکی هست خیلی بهتر از تفریحاتی هست که لازمه‌اش گوشی و کامپیوتر و تلویزیونه.
ماشاءالله به تو که بوکس رو در برنامه داری.  Khansariha (69)

(1400 تير 2، 23:11)هومان نوشته است: هومان/21 فروردین/74 روز عالی توپ تانک فشفشه 4chsmu1
خداراشکر

توپ تانک فشفشه هومان برنده میشه.  317
16 روز دیگه مونده تا ستاره ششم.  Khansariha (46)

چه خبر هومان؟
امتحانات رو دادی؟

(1400 تير 3، 9:11)Max_d98 نوشته است: max_d98/ بیست و هفتم خرداد / 6 روز مشتی  Cowboypistol

مکش مشتی ما چطوره؟  Khansariha (69)
شاداب و پرنشاط هستی؟
این روزها چه می‌کنی؟  Khansariha (18)
ای ولا به روزهای پاکیت.  6

(1400 تير 3، 11:23)تاج نوشته است: سلام آقا آرمین 303 

چشم پس ورزش روزانه میکنم Khansariha (69)

انرژی منفی به خاطر عوارض خودارضایی هست که دارم حس میکنم
خانواده هم اینروزا مریض شدن کلا هرکدام به یک دردی مبتلا شدن
خودم خیلی عضلاتم کوفته و کرخت شدن
درد خفیف در بیضه هم داشتم و بهتر شده الان
ولی به هر حال از پاکی به خاطر سلامتی محافظت میکنم
یکی از علت های التهاب پروستات ، خودارضایی نوشته شده که  التهاب کم کم خودش نشون میده
تفریح هم که بی معنا شده
کمر درد توی مهره دوم کمر تا خاجی دارم که   یه مقدار اذیت کننده است
کلا روزای سختیه 18  

تاج/24خرداد/اولین 10روز 25

تاج این رو می‌دونستی که ذهن با انجام کارهای فیزیکی و جسمی استراحت می‌کنه؟
مثلا ۲ ساعت که درس می‌خونی و کار ذهنی انجام میدی، باید یک فعالیت فیزیکی انجام بدی که فشار از مغز برداشته بشه و به رهایی برسه، بعد دوباره درس رو شروع کنی.
فعالیت فیزیکی می‌تونه چند دقیقه درجا زدن و بالا بردن ضربان قلب باشه. مرتب کردن کمد و کشوها باشه. شستن رخت باشه. آشپزی کردن باشه. پیاده‌روی باشه.  49-2 
به همین خاطر هست که میگم یه ورزش سبک چند دقیقه‌ای رو تو برنامه‌ روزانه‌ات نادیده نگیر.
حالا فکر کن بعد از دو ساعت درس خوندن برای استراحت بری جدول حل کنی. قشنگ مغز گیرپاژ می‌کنه.  Smiley-face-biggrin

تاج جان بلا از خودت و خانواده به دور باشه ان‌شاءالله. ناراحت شدم.  53258zu2qvp1d9v
انرژی منفی با این 10 روز پاکی که من دارم می‌بینم دیگه چیزی قرار نیست ازش بمونه. الان باید کلی انرژی مثبت به سمت خودت جذب کنی.  Khansariha (69)
اگر می‌تونستی روزانه بری و چند دقیقه‌ای بدوی، خیلی خوب بود. هم یه تفریح هست و هم کرختی رو از بین می‌بره.
برای کمردرد هم اگه جدی هست که یه متخصص طب فیزیکی باید سر بزنی که بدتر نشه. مراقب خودت باش داداش جان.
تو مرد روزهای سختی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 تير 3، 14:46)Mahdi@ نوشته است: سلام به رفقای گلم  303 303
لغزش داشتم God   و امیدوارم که خدا من رو مورد عفو خوش قرار بده  Khansariha (8)
ولی با یک اراده ی فولادی اومدم که دیگه شیطون جرئت نکنه من رو تو ۳ روز شکست بده  Khansariha (98)
و میخوام اهرم و رنج و لذت رو هم کامل کنم که بتونه در شرایط بحرانی کمکم کنه
و همچنین از دوستانی که من رو در اورژانس کمک کردند کمال تشکر رو میکنم و متاسفم که نتونستم جلوی شما روسفید باشم
ولی خداییش دیشب خیلی وضعم داغون بود تا ساعت هفت و نیم صبح بیدار بودم و ۲ ساعت هم تو گوشی بودم ، اینقدر وسوسه اومد و من ردش کردم و دوباره اومد که حالم بد شد و برای خوب شدن حالم یه کاری رو کردم که نه تنها خوب نبود بلکه خیلی زیان آور و تلخ هم بود
دلایل اصلی لغزش:
  • نخوابیدن و اختلال در خواب
  • زیاد در گیر شدن با وسوسه ها و افکار شیطانی 
  • نیامدن دوباره به اورژانس 
  • فکر کردن اینکه من خیلی رکورد های کمی دارم در ترک و اینکه من نمیتونم و یه جوری از روباه فرار کردم و به خرس پناه اوردم .

مهدی جان
آفرین به تو که برای حفظ پاکیت مقاومت کردی و ساده اسیر خ.ا نشدی. 
اما داداش جان از دفعه بعد باید سعی کنی وسوسه‌ها رو در نطفه خفه کنی تا کار به جاهای سخت‌تر نکشه. لازم نباشه کلی تقلا کنی و دست به یقه بشی با وسوسه‌ها و آخرش هم معلوم نیست چی بشه.

مرحبا به تو که به دلایل لغزشت فکر کردی و اون‌ها رو نوشتی.
برای این‌که وسوسه‌ها رو در نطفه خفه کنی، لازمه‌اش اینه که شرایط لازم برای گناه رو فراهم نکنی. مثلا الان نوشتی علت اختلال در خواب بوده. پس باید سعی کنی خوابت رو منظم کنی و تا دیروقت هم دیگه بیدار نمونی. می‌تونی این کار رو انجام بدی؟ این میشه پیشگیری به جای درمان.  Khansariha (18)

و
اهرم رنج و لذت هم عالیه. فکر می‌کنی تا کی بتونی انجام بدی؟  Khansariha (69)

(1400 تير 3، 16:35)AmirAl نوشته است: سلام
امیرعلی/   ۱۴۰۰/۴/۳  اخرین تاریخ روز بد    /0روز پاک Confetti

امیرعلی جان علت لغزشت چی بود؟  Khansariha (18)

(1400 تير 3، 18:11)رادیکال نوشته است: درود
امیدوارم روز خوبی را بوده داشته باشد 49-2
.
.

رادیکال

۳۱ فروردین
۶۷ روز

درود بر تو رادیکال بااراده‌ی استوا.  317

(1400 تير 3، 21:21)h.wilson نوشته است: سلام آقا حالتون چطوره
راستیتش گفتم تابستون رو با کتاب بگذرونم
برای شروع کتاب خوانی چه پیشنهاد هایی برام دارید
اگه زحمتی نیست تو یاد داشت بفرستید که جوابتون رو ببینم
0روز پاکی

ویلسون جان کتاب تو چه زمینه‌ای بیشتر علاقه داری؟ این جوری بچه‌ها کتاب‌های بهتری معرفی می‌کنن.
و
نمی‌خوای بهمون بگی جدا از کتاب‌خوانی برای تابستونت چه کارهای دیگه‌ای می‌خوای انجام بدی؟ به اون ۴ سوالی که بچه‌ها پاسخ دادن تو هم فکر کن.  128fs318181
و
آیا عزمت رو جزم کردی برای پاکی؟ منتظر دیدن اعلام وضعیت‌های منظمت هستیم.  Khansariha (69)

(1400 تير 4، 9:08)خداحافظ هوا نفس نوشته است: به محسنین 302 (مولانای سابق): دقیقا ماهم اون لیگ رو دادیم دیروز البته برای ما چون رشته تجربیه فقط زیست و شیمی بود ؛ موفق باشی Khansariha (46)

این لیگ دقیقا چی هست که به‌صورت گروهی برگزار میشه؟  39
زمان قدیم المپیادها انفرادی بود.  106
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
بچه‌ها من لیست شاگرد زرنگ‌ها رو به‌روز کردم.
اگر فعالیتی انجام دادید که تو این لیست نیست، لطفا بهم اطلاع بدید که ویرایشش کنم.  Khansariha (96)

و
هیچ می‌دونستید میانگین پاکی گروه‌مون 24 روز هست.  vayy در بین ۴ گروه موجود در کانون هم آخریم.  vayy
به‌نظرتون دیگه وقتش نشده که آمار پاکی گروه رو بالا بکشیم؟ به نظرتون دیگه وقتش نشده جدی‌تر برای پاکی تلاش کنیم؟  
این جوری اگه پیش بریم از لیگ برتر به لیک دسته یک که هیچی به دسته سه سقوط می‌کنیم. 22 احتمالا بعدش هم تیم‌مون منحل میشه. 22
شما جای حامی گروه بودید چی کار می‌کردید؟  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام سلام  317

آقا عجب ناهاری  317

ولی من رژیمم  Hanghead

دستتون درد نکنه  49-2

نقل قول: این لیگ دقیقا چی هست که به‌صورت گروهی برگزار میشه؟  39
زمان قدیم المپیادها انفرادی بود.  106

، نام ببرم ؟  Smiley-face-biggrin
یه المپیاد دانش آموزیه که دو مرحله ابتداییش به صورت گروه های پنج نفره انجام میشه . و همه سوالات رو مشورتی کل گروه پاسخ میدن .
از مرحله سوم آزمون انفرادی هم برگزار میشه  53258zu2qvp1d9v

یعنی هم آزمون تک به تک اعضای هر گروه و هم آزمون گروهی که مشورتی حل میکنیم . 
مرحله اول که گل کاشتیم با دوستام  317
مرحله دوم اندکی سخت تر از حد انتظارات بود  Shy
ولی باز هم حرف نداشت  317 و عالی بودیم  317

هفتم هم این المپیاد هم یکی دیگه شرکت کردم ، توی هردوتاش رتبه آوردم  Khansariha (69)
هشتم  تعریفی نداشت  Shy 

ان شاءالله موفق باشی داداش نابرده رنج  Khansariha (69)
المپیادا چالش عالی برای تحصیل هستن  Khansariha (69)

بچها یه چیزی که متوجه شدم ، 80% دانش آموزا توی آموزش مجازی شرایط تحصیلیشون افتضاح بوده!
این اصلا خوب نیست !
شاید توی کل مدرسه ما کلاس نهم که 130 تا دانش آموز هستن ، 15 نفرش شرایط تحصیلی مساعدی داشته باشن . که پنجتاش تیم المپیادی ماست  4chsmu1

و متاسفانه کسانی که در طول سال کم کاری کردن ، اصلا به فکر جبران نیستن !
چطور یه سریال تلویزیونی رو اگر یه قسمتش رو از دست بدیم قسمت بعدی خیلی اذیت میشیم بابت ندونستن وقایع یک قسمت قبل ، ولی یک سال تحصیلی رو از دست دادیم ولی توی این تابستون جبران نکنیم ؟
حداقل دروس اختصاصی رو باید فول بشیم .
 سپاس شده توسط
نقل قول: ماجراجوی عزیز
ماشاءالله این قدر برنامه‌های تفریحی و ورزشیت خوبه که آدم درجا دلش می‌خواد.  [تصویر:  49-2.gif]
امیدوارم این تابستون حسابی بهت خوش بگذره و البته تابستون پاکی هم داشته باشی. وقتی مشغول چیزهایی باشی که بهشون علاقه داری، سرگرم هستی و ازشون لذت می‌بری دیگه دلت نمی‌خواد با یه کار اشتباهی مثل خودارضایی حالت رو بد کنی.  [تصویر:  128fs318181.gif]
ماهیگیری رو من تا حالا تجربه نکردم. اگر گذرت خورد به ماهیگیری یاد من کن.  [تصویر:  5.gif]
ان‌شاءالله ماشین رو هم زود بخرید و رانندگی یاد بگیری.  [تصویر:  128fs318181.gif]

واقعا ازت سپاسگزارم آرمین  Khansariha (18)

روستامون یه رودخونه بزرگ داره که با تور ماهیگیری میکنم .
ساعت ۱۲ ظهر که هوا گرمه میرم تا غروب آفتاب 
خیلی کار سخت و پر هیجانیه .
ممنونم داداش انشالله تو هم هر خواسته ای داری زودتر برآورده بشه  302

نقل قول: بچه‌ها من لیست شاگرد زرنگ‌ها رو به‌روز کردم.

اگر فعالیتی انجام دادید که تو این لیست نیست، لطفا بهم اطلاع بدید که ویرایشش کنم.  [تصویر:  khansariha%20(96).gif]

خب آرمین جان
من نگاه کردم مال من کامل بود  128fs318181
نقل قول: شما جای حامی گروه بودید چی کار می‌کردید؟  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

خب آره راستش گروهمون خیلی آسیب دیده و مثل قبل نیست  Hanghead
نمیدونم شایید اگه من حامی گروه بودم .
با تک تک بچه ها هر روز با ینفرشون توی یه تاپیک در مورد مشکلات و انگیزه ها و راه حل ها در موردشون حرف میزدم .
یه چیزی مثه مصاحبه .
شاید وقتش رسیده به جای مصاحبه با قهرمانای پاکی یه مصاحبه با افرادی که شکست خوردن هم داشته باشیم  128fs318181
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
به آقا آرمین:
آقا آرمین اسم این آزمون گروهی لیگ علمی پایا هستش که به صورت گروه ۳ تا ۵ نفره برگزار میشه...
و به تیم های برتر هر استان (تیم های ۱ تا ۳) جایزه میدن که البته مرحله کشوری و آسیایی هم داره
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
به نام خدا
خداحافظ هوا نفس
۶ روز پاکی
Khansariha (89)