عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

سلام بچه ها حالتون چطوره
اسنوبال/2روز خوب
آقای تاج از آشنایی باهاتون خوشحالم و امیدوارم بهترین ارزوهاتون براتون خاطره بشن
راجب حرفی که زدید ما از حکمت خدا خبر نداریم
وقتی یه پدر سر دختر 13ساله خودش رو با داس میزنه،خدا دنبال چه حکمتی توشه؟
خدا تو بچه ای که از شدت فقر پول خرید گوشی نداره و از فشار عصبی دست به آتیش زدن خودش میزنه دنبال چیه؟
خدا اگر عاشق ماس پس این بچه های معصوم چرا اینجوری طلف میشن؟
آقای تاج فکر نمیکنم اگر کول بر به دنیا میومدین و برای ماهی پانصد هزار تومن صبح تا شب صد کیلو بار رو روی کمرتون میذاشتید و استرس تیر خوردن داشتید اینطوری از خدا دفاع نمی‌کردید!
آقا آرمین سلام،من دست بوس شما هستم
امیدوارم بهترین هارو تجربه کنید و با خانواده همیشه سلامت باشید
شما میگید ما نباید تو یسری شرایط خودمون رو توجیه کنیم،یعنی اون زن خودش رو توجیه کرد که چون وضعیتش اینجوریه خب پس حتما باید تن فروش بشه
ببینید اکثر دختر های قربانی شاید طرز فکرشون این باشه
ولی این زن وقتی یه دختر دسته گل تو خونه داره فکر می‌کنی خیلی علاقه داشت به اون کار؟
فکر میکنید اگر خدا از دریای مهربانیش(هعی...)یه در آمد برای اون زن جور میکرد،فکر میکنید به سمت این کار میرفت؟
وقتی خدا هیچ راهی جلوی پای اون زن نذاشته و اون زن هنر خیاطی و...نداره چیکار میتونه بکنه؟
رادیکال دوست عزیزم،تو کنکور موفق باشی رفیق
دقیقا درست میگی
یک مصاحبه از زن های شاغل دیدم(رسمی نبود و صرفا آمار گیری بود)اکثرا 90درصدشون در کنار کارشون دارن هرزگاهی چنین خدماتی میدن!
اگرم قرار باشه اسمشون رو به قول آقا آرمین شغل بدون شرف گذاشت که کاری نداریم...
آقا محمد رضا عزیز امیدوارم سلامت باشید
با یک حدیث از حضرت محمد جوابتون رو میگم که میگن:
بدون خواست خدا،برگی از درخت نمیوفته
پس خدا بخواد می‌تونه جلوی این مرگ های نا عادلانه رو بگیره ولی مثل اینکه برای اینکه از حکمتش آگاهی نداریم نمی‌تونیم چیزی بگیم(آقای تاج)
 سپاس شده توسط
(......)

میتونی  وارد سایت پرسمان  بشی و سوالات مطرح کنی
افراد عالم و با تجربه ای هستند که میتونند راهنماییت کنند
 سپاس شده توسط
نقل قول: تاج این رو می‌دونستی که ذهن با انجام کارهای فیزیکی و جسمی استراحت می‌کنه؟
مثلا ۲ ساعت که درس می‌خونی و کار ذهنی انجام میدی، باید یک فعالیت فیزیکی انجام بدی که فشار از مغز برداشته بشه و به رهایی برسه، بعد دوباره درس رو شروع کنی.
..
..

سلام آقا آرمین 303

ممنون از توصیه ها 302 

کمر هم به خاطر بد نشستن روی صندلی هست که حالت نشستن عوض کردم و خیلی بهتر شده

تاج/24خرداد/12روز پاک
 سپاس شده توسط
(1400 تير 5، 14:08)آرمین نوشته است:
(1400 تير 5، 12:44)AmirAl نوشته است:
(1400 تير 4، 21:14)آرمین نوشته است:
(1400 تير 4، 16:27)AmirAl نوشته است: سلام
AmirAl
۱۴۰۰/۴/۳    /     1روز خیلی خوب Khansariha (46)
ببخشید به دلیل اینکه نام کاربری انگلیسی داشتم و درست با بقیه تایپ نمیشد جداگانه نوشتمش 
دلیل لغزش قبلی:قرار گیری در مکان های خلوت و دور از اجتماع و وسوسه شدن
باتشکر 4chsmu1

اشکالی نداره امیرعلی جان. 
تو روزهای اول پاکی خیلی خوبه که بیشتر تو جمع باشیم و خلوت‌های کوتاه‌تری داشته باشیم تا فکرمون به انحراف کشیده نشه. می‌تونی این رو تو برنامه‌ یک هفته آینده‌ات داشته باشی؟
یک مورد دیگه این هست که به‌شدت خودت رو مشغول کنی که حتی تو خلوت هم بودی سرت گرم باشه و ذهنت منحرف نشه. چه برنامه‌هایی در طول روز داری؟  Khansariha (18)

سلام. بله ممنون از راهنماییتون. برنامه های من در طول روز نیم ساعت ورزش هست،دوبار در ماه تفریح هست، تقریبا ۳ ساعت در روز هم مطالعه و پرداختن به امور درسی هست و اینکه رسیدگی به دام ها در دامداری خودمان که ان هم تقریبا پنج ساعت در روز وقت من را اشغال میکنه

امیرعلی جان
شبانه‌روز ما ۲۴ ساعت هست. الان نیم ساعت ورزش و ۳ ساعت درس و 5 ساعت رسیدگی به دام و فرض کنیم 9 ساعت هم می‌خوابی مجموعا میشه 17 ساعت و نیم. بقیه‌اش رو می‌خوای چی کار کنی؟ هنوز کلی وقت خالی در طول روز داری که باید اون رو پوشش بدی.  128fs318181

رسیدگی به دام و درس هر دو مشغله‌هایی هستن که در طول روز داری.
ورزش هم داری.
اما جای دو تا چیز در طول روز خالیه:‌ یکی تفریح و دیگری مهارت‌آموزی.
براشون چه برنامه‌هایی می‌‌تونی تدارک ببینی؟

این پست من رو مطالعه کن و با توجه به این پست، به ۴ سوالی که گفته شده خوب فکر کن و بعد پاسخ بده.
وقتی ۴ سوال رو پاسخ میدی، ببین ساعت‌های روزانه‌ای که مشغول هستی به ۲۴ ساعت نزدیک میشه؟

اگر دوست داری بدونی بقیه بچه‌های گروه چه فعالیت‌هایی تابستونه‌ای دارن، از این پست می‌تونی استفاده کنی. می‌تونی ازشون ایده بگیری.  Khansariha (18)

و
چه نوع دامی شما دارید؟ از دامداری‌تون بیشتر برامون تعریف کن.  4chsmu1

نقل قول: اما اینکه در برخی از این امور من به تنهایی سر میبرم مثلا همین مورد اخر که رسیدگی به دام ها بود

در حین رسیدگی به دام مدتی معطل میشی و حوصله‌ات سر میره؟ و این باعث میشه که مرتکب خودارضایی بشی؟ دقیقا چه مشکلی هست؟
آیا این رسیدگی به دام برات کار خسته‌‌کننده‌ای هست؟
آیا در اون شرایط می‌تونی کتابی چیزی مطالعه کنی؟

(1400 تير 5، 12:50)AmirAl نوشته است: سلام و درود بر همگان  303
AmirAl
1400/4/3  /  2 روز خوب و عالی 317

ای ولا.  Khansariha (69)
سلام با کمک شما چند مورد تفریح و مهارت اموزی را انتخاب کردم که با مشورت گرفتن از پدر و مادر هرکدوم رو قادر بودم انجام بدم.
تفریحات:فیلم و انیمیشن، بیرون قدم زدن، دوچرخه سواری 
مهارت اموزی:یادگیری رانندگی، تمرین در خوشنویسی،قرائت قرآن 
بعدا هر کدوم رو که تصمیم جدی به انجام دادنش داشتم به همراه زمان هر کدوم به شما اعلام میکنم 
ممنون از بچه ها که فعالیت هاشون رو به اشتراک گذاشته بودن تا من ودوستان هم استفاده کنیم و به فعالیت هامون اضافه کنیم 53 53 
ودر مورد دام ها نیز اینکه دام هایی که من رسیدگی میکنم تعدادی گوسفند و سگ هست که دلیل تنها بودنم این است که در هنگام چراندن گوسفندان من فکرم به جاهای دیگر ومنفی میرود. امکان کتاب خواندن نیز نیست چون گوسفند ها را باید کنترل کنم و حواسم یک وقت پرت میشود 
رسیدگی به این دام ها که نام بردم وظیفه من در خانواده هست وحتی اگر خسته کننده هم بوده باشه من اجازه ندارم تا به انها رسیدگی نکنم
Hanghead 
 سپاس شده توسط
من فعالیت های تابستونی فعلا ایناس:
1.فیلم دیدن
2.کتاب خوندن
3.ورزش
4. پادکست و فایل صوتی گوش دادن
5. واحتمالا برم سرکار
6. سمینار یا وبینار از اساتید رشد فردی و معنوی ببینم
7.سحرخیزی
سلام امیدوارم که همگی خوب باشید 49-2

1) مشغله اصلی‌تون در این تابستون چیه؟

خب ارمین جان من بر اساس برنامه ریزی سالانم پیش میرم که البته فکر میکنم یه قسمت هایی از اون رو باید تغییر بدم.
مشغله اصلی من تلاش برای سه موضوع سلامت و تحصیلی و همین طور دانش و حرفه هست

2) تفریحات شما در این تابستون چیه؟

تفریح من بیرون رفتن با دوستان، دیدن فیلم و سریال ،ورزش کردن و.... هست

3) چه مهارت یا مهارت‌هایی رو می‌خواید در این تابستون یاد بگیرید؟

مهارت هایی که میخام توی این تابستون یاد بگیرم به شکلی هست که کل زمان تابستونم رو پر میکنه و وقت سر خاروندن هم شاید نداشته باشم 4chsmu1

یادگیری برنامه نویسی طراحی سایت بورس و اگه هزینه کلاس زبانم رو هم داشته باشم حتما ادامه میدم تا تمومش کنم(متاسفانه از یک سال پیش تا به حال بشدت افزایش قیمت داشته Vamonde)

4) چه ورزش یا ورزش‌هایی رو در این تابستون می‌خواید انجام بدید؟

فعلا ورزشی که میخام اون رو دنبال کنم بدنسازی و روی فرم اومدن بدنم هست

داداش ارمین من لیست شاگرد زرنگ ها رو نگاه کردم اما انگار اهداف سالانه من رو قرار نداده بودید .اگه میشه اصلاحش کنید  302

ممنون از زحماتتون 302

سپهر/29خرداد1400 /8 روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
دوستان من عادت سحرخیزی تو تابستون قراره ایجاد کنم
یه ایده دارم:
روال صبحگاهی و شبانگاهی
روال صبحگاهی:مدیتیشن -کتاب خوندن-شکرگزاری-نماز-ویدئو انگیزشی-مرور لیست کارهای امروز-ورزش-فایل ذصوتی یا پادکست
روال شبانگاهی:نوشتن لیست کارهای فردا-شکرگزاری -تکنیک تسلا 369-عبارات تاکیدی-
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی عزیزان 303

نقل قول: اهرم رنج و لذت هم عالیه. فکر می‌کنی تا کی بتونی انجام بدی؟

آقا آرمین نمیدونم ، فعلا که نمیتونم چون باید برای نمونه بخونم ، انشاءالله هرچه سریع تر انجامش میدم.

شب بخیر دوستان  balloons
 سپاس شده توسط
سلام
داداش‌های گل همون‌طور که گفتم این جا محل مناسبی برای بحث‌های چالشی نیست. ممنون میشم فضای گروه رو در راستای هدفی که داره حفظ کنید.  Khansariha (18)

(1400 تير 5، 15:31)اسنوبال نوشته است: اسنوبال/2روز خوب

ماشاءالله به تو.  Khansariha (69)

(1400 تير 5، 16:54)تاج نوشته است: کمر هم به خاطر بد نشستن روی صندلی هست که حالت نشستن عوض کردم و خیلی بهتر شده

خدا رو شکر.  Khansariha (18)

(1400 تير 5، 17:30)AmirAl نوشته است: سلام با کمک شما چند مورد تفریح و مهارت اموزی را انتخاب کردم که با مشورت گرفتن از پدر و مادر هرکدوم رو قادر بودم انجام بدم.
تفریحات:فیلم و انیمیشن، بیرون قدم زدن، دوچرخه سواری 
مهارت اموزی:یادگیری رانندگی، تمرین در خوشنویسی،قرائت قرآن 
بعدا هر کدوم رو که تصمیم جدی به انجام دادنش داشتم به همراه زمان هر کدوم به شما اعلام میکنم 
ممنون از بچه ها که فعالیت هاشون رو به اشتراک گذاشته بودن تا من ودوستان هم استفاده کنیم و به فعالیت هامون اضافه کنیم 53 53 
ودر مورد دام ها نیز اینکه دام هایی که من رسیدگی میکنم تعدادی گوسفند و سگ هست که دلیل تنها بودنم این است که در هنگام چراندن گوسفندان من فکرم به جاهای دیگر ومنفی میرود. امکان کتاب خواندن نیز نیست چون گوسفند ها را باید کنترل کنم و حواسم یک وقت پرت میشود 
رسیدگی به این دام ها که نام بردم وظیفه من در خانواده هست وحتی اگر خسته کننده هم بوده باشه من اجازه ندارم تا به انها رسیدگی نکنم
Hanghead 

چه فعالیت‌های خوبی در نظر گرفتی امیرعلی.  41
آفرین که با والدینت مشورت داری و ازشون کمک می‌گیری.  128fs318181

در مورد زمانی که برای چراندن گوسفندها میری، اول از همه این‌که درجا باید مانع بشی که ذهنت منحرف بشه. یعنی تا فکری به ذهنت اومد، آگاهانه تصمیم بگیری که ادامه‌اش ندی و حواست رو با موضوع دیگه‌ای پرت کنی. اگر به این افکار فضا بدی، به خودت میای و می‌بینی اسیرشون شدی و کار از کار گذشته.  53258zu2qvp1d9v

پس قاطعیت در لحظه‌های اول ورود افکار مزاحم شد نکته‌‌ی اول.

حالا با چی حواست رو پرت کنی؟
می‌تونی بزنی زیر آواز و آواز بخونی.  4chsmu1
می‌تونی یه شعر که دوست داری رو روی کاغذ بنویسی و در هنگام چراندن گوسفندها سعی کنی اون شعر رو حفظ کنی. ذهنت مشغول اون باشه. هفته‌ای یه دونه شعر بلند می‌تونی حفظ کنی.  Smiley-face-biggrin
می‌تونی ذکر بگی. مثل ذکر لاحول و لاقوة الا بالله. این پست رو جهت اطلاعات بیشتر بخون. یاد خدا هم آرامش‌دهنده هست و هم حفظ‌کننده‌ی ما در راه درست و مستقیم خودش.  
می‌تونی صوت قرآن پخش کنی و به اون گوش کنی. 
یا سایر موارد دیگه که خودت بهشون علاقه داری. چیزی که مهمه ذهنت رو مشغول نگه داری.  49-2

(1400 تير 5، 17:58)alone heart نوشته است: من فعالیت های تابستونی فعلا ایناس:
1.فیلم دیدن
2.کتاب خوندن
3.ورزش
4. پادکست و فایل صوتی گوش دادن
5. واحتمالا برم سرکار
6. سمینار یا وبینار از اساتید رشد فردی و معنوی ببینم
7.سحرخیزی

ممنون که فعالیت‌هات رو برامون گذاشتی هارت جان. داشتم قطع امید می‌کردم.  4chsmu1
آیا ورزش خاصی مدنظر داری؟  128fs318181
برای کار چطور؟ تو چه زمینه‌ای دوست داری فعالیت کنی؟
و
یه سری فعالیت دیگه هم داشتیم. مثل نوشتن اهداف پاکی. نظرت چیه اون‌ها رو هم انجام بدی؟ 
این فعالیت‌ها زیربنا و تکیه‌گاه پاکی ما به حساب میان.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 تير 5، 19:48)سپهرر نوشته است: سلام امیدوارم که همگی خوب باشید 49-2

1) مشغله اصلی‌تون در این تابستون چیه؟

خب ارمین جان من بر اساس برنامه ریزی سالانم پیش میرم که البته فکر میکنم یه قسمت هایی از اون رو باید تغییر بدم.
مشغله اصلی من تلاش برای سه موضوع سلامت و تحصیلی و همین طور دانش و حرفه هست

.
.
.

داداش ارمین من لیست شاگرد زرنگ ها رو نگاه کردم اما انگار اهداف سالانه من رو قرار نداده بودید .اگه میشه اصلاحش کنید  302

ممنون از زحماتتون 302

سپهر/29خرداد1400 /8 روز خوب

سپهر عزیز دلم برات تنگ شده بود. کجایی تو پسر؟  Khansariha (18)
خوشحال شدم دیدم فعالیت‌هات رو نوشتی. چه تابستون خوبی بشه برات. امیدوارم با کلی موفقیت در همه جوانب تابستون رو به پایان برسونی.  Khansariha (69)

و
اهداف سالانه رو ویرایش کردم داداش جان. ممنون که گفتی.
از لیست اقلام تو یه اهرم رنج و لذت موند که ان‌شاءالله اون رو هم انجام بدی.  128fs318181

و
۸ روز پاکیت رو هم خیلی تبریک میگم.  Confetti

اعلام وضعیت‌هات رو سعی کن روزانه کنی سپهر.  49-2

(1400 تير 5، 20:50)alone heart نوشته است: دوستان من عادت سحرخیزی تو تابستون قراره ایجاد کنم
یه ایده دارم:
روال صبحگاهی و شبانگاهی
روال صبحگاهی:مدیتیشن -کتاب خوندن-شکرگزاری-نماز-ویدئو انگیزشی-مرور لیست کارهای امروز-ورزش-فایل ذصوتی یا پادکست
روال شبانگاهی:نوشتن لیست کارهای فردا-شکرگزاری -تکنیک تسلا 369-عبارات تاکیدی-

خیلی عالیه.  317

(1400 تير 5، 22:41)Mahdi@ نوشته است:
نقل قول: اهرم رنج و لذت هم عالیه. فکر می‌کنی تا کی بتونی انجام بدی؟

آقا آرمین نمیدونم ، فعلا که نمیتونم چون باید برای نمونه بخونم ، انشاءالله هرچه سریع تر انجامش میدم.

آره گفته بودی مهدی جان. 

موفق باشی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام  303
دیشب متاسفانه لغزش داشتم 
دلایل: 
تنهایی 
مهار نکردن افکار به موقع 
و .................
نقل قول: ممنون که فعالیت‌هات رو برامون گذاشتی هارت جان. داشتم قطع امید می‌کردم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]
آیا ورزش خاصی مدنظر داری؟  [تصویر:  128fs318181.gif]
بله آقا آرمین 
ورزش که در موبایلم دو تا اپلیکیشن نصب کردم
با اونا ورزش میکنم
خیلی خوبن

برای کار هم   کامپیوتر
یا موبایل

یه سری فعالیت دیگه هم داشتیم. مثل نوشتن اهداف پاکی. نظرت چیه اون‌ها رو هم انجام بدی؟ 
اونا میرم انجام میدم همین الان با اهرم رنج و لذت

این فعالیت‌ها زیربنا و تکیه‌گاه پاکی ما به حساب میان.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
سلام 
امیدوارم زیر سایه حضرت حق سلامت باشید
اسنوبال/3روز خوب به کمک خدا و امام زمانم (ع)
هومان/21 فروردین/78 روز مشتی خلبان کشتی
راسیاتش این چند وقته درگیر پایانترما و تحویل پروژه هستم یذره برای همینه نامنظم شده اومدنم کانون
امیدوارم همگی موفق باشید
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام استوایی‌های دوست‌داشتنی
شب‌تون بخیر.  Khansariha (18)

(1400 تير 6، 10:41)Mahdi@ نوشته است: سلام  303
دیشب متاسفانه لغزش داشتم 
دلایل: 
تنهایی 
مهار نکردن افکار به موقع 
و .................

مرحبا به داداش مهدی‌مون که سریع میاد میگه تا هم دلایل لغزشش رو ثبت کنه و هم کمک بگیره.
مهدی جان به همین سرعتی که دلایل رو پیدا می‌کنی باید به دنبال راهکار هم بگردی.

برای هر دلیلی که فکر می‌کنی منجر به لغزشت شده، چه اقدام موثری می‌تونی انجام بدی؟
چه راهکارهایی به نظرت می‌رسه؟  Khansariha (18)

راهکارها باید در درجه‌ی اول پیش‌گیری‌کننده از تحریک باشن.
در درجه دوم در صورت وقوع، نجات‌دهنده ما از شرایط محرک.

(1400 تير 6، 11:53)alone heart نوشته است:
نقل قول: ممنون که فعالیت‌هات رو برامون گذاشتی هارت جان. داشتم قطع امید می‌کردم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]
آیا ورزش خاصی مدنظر داری؟  [تصویر:  128fs318181.gif]
بله آقا آرمین 
ورزش که در موبایلم دو تا اپلیکیشن نصب کردم
با اونا ورزش میکنم
خیلی خوبن

برای کار هم   کامپیوتر
یا موبایل

اونا میرم انجام میدم همین الان با اهرم رنج و لذت

این فعالیت‌ها زیربنا و تکیه‌گاه پاکی ما به حساب میان.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

یه قلب که بیشتر تو کانون نداریم. کارش هم خیلی درسته.  317
بهت افتخار می‌‌کنم.  Khansariha (69)

(1400 تير 6، 11:59)اسنوبال نوشته است: سلام 
امیدوارم زیر سایه حضرت حق سلامت باشید
اسنوبال/3روز خوب به کمک خدا و امام زمانم (ع)

اسنوبال عزیز ماشاءالله داداش بااراده.  Confetti
خدا و امام زمان (عج) محافظ تو باشن.  Khansariha (18)

(1400 تير 6، 12:23)هومان نوشته است: هومان/21 فروردین/78 روز مشتی خلبان کشتی
راسیاتش این چند وقته درگیر پایانترما و تحویل پروژه هستم یذره برای همینه نامنظم شده اومدنم کانون
امیدوارم همگی موفق باشید

فدای سرت هومان جان.
ان‌شاءالله عالی سپری بشه آخر ترم و با کلی آرامش و حال خوب به‌صورت منظم حضور پیدا کنی.  Khansariha (69)

قدر پاکیت رو بدون.
بیشتر از چیزی که تا به حال بهش فکر کردی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان