عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

[تصویر:  147.gif]

به نام خدا

اعلام وضعیت ها
Golلیست به‌روز شده 1400/03/02Gol

53 53 53 53 53 

mahdimontazer ا / 27 مرداد 1399 / 279 روز خوب .................. در انتظار ستاره نهم

هومان / 21 فروردین 1400 / 42 روز خوب ............................... در انتظار ستاره پنجم

سپهرر / 10 فروردین 1400 / 54 روز خوب ................................ در انتظار ستاره سوم

alone heart ا / 30 ازدیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ............... در انتظار ستاره سوم

53 53 53 53 53

سرباز گمنام / 21 اسفند 1399 / 65 روز خوب ............................ در انتظار ستاره دوم

محمّدرضا / 2 دی 1399 / 60 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

مولانا / 29 اردیبهشت 1400 / 2 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

*شهریار‌* / 9 اردیبهشت 1400 / 1 روز خوب .............................. در انتظار ستاره دوم

تاج / 22 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان  ............................ در انتظار ستاره دوم

NIMA GUYRACER ا / 18 فروردین 1400 / 45 روز خوب .............. در انتظار ستاره اول

عقاب علوی / 31 فروردین 1400 / 32 روز خوب .......................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53

ذهن سرکش / 29 فروردین 1400 / 28 روز خوب ..................... در انتظار 30 روز خوب

an_313nafar2 ا / 9 فروردین 1400 / 3 روز خوب ................... در انتظار 20 روز خوب

ماجراجو / 14 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب .......................... در انتظار 20 روز خوب

Tagon ا / 31 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان .................. در انتظار 20 روز خوب

h.wilson ا / 2 اردیبهشت 1400 / بسم الله قهرمان ................. در انتظار 20 روز خوب

abslh ا / 21 فروردین 1400 / 8 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

hajalireza ا / 24 اردیبهشت 1400 / 4 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

نابرده رنج / 30 اردیبهشت 1400 / 3 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

amirmohamad ا / 23 فروردین 1400 / 2 روز خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

Capitan Amir ا / ؟ فروردین 1400 / 2 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

سرباز ولایت 313 / 1 خرداد 1400 / 1 روز خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

معین ۱۳۸۵ / 24 فروردین 1400 / 1 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53

Repentant ا / 28 فروردین 1400 / بسم الله قهرمان .............. در انتظار 10 روز خوب

ابوالفضل110 / 18 فروردین 1400 / بسم الله قهرمان ............. در انتظار 10 روز خوب

Hashem ا / 23 اسفند 1399 / بسم الله قهرمان ................... در انتظار 10 روز خوب

Mobin1385 ا / ؟ اسفند 1399 / بسم الله قهرمان ................. در انتظار 10 روز خوب

53 53 53 53 53
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام،
آقای Mahdi@ ، عضو جدید گروه هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

اگر چیزی تورا به چالش نمی کشد,تورا تغییر هم نخواهد داد!
امروز دوشنبه مورخ۱۴۰۰/۳/۳باخودم و خدای خود عهد میبندم که به هر قیمتی که شده امروز را پاک بمانم.
۱_نابرده رنج
۲_ 53
۳_ 53
۴_ 53
۵_ 53
۶_ 53
۷_ 53
۸_ 53  
۹_ 53
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
به آقا آرمین:
سلام آقا آرمین راستش من دفعه های قبل اصلا کاری نمی‌کردم
نه نماز میخونم,نه ورزش میکردم, نه برنامه ریزی میکردم, دائم بیکار بودم و...
فقط قبلاً یادداشت میکردم و ریشه یابی میکردم و راهکار پیدا میکردم اما به هیچکدوم عمل نمی‌کردم...
این دفعه تصمیم گرفتم به تمام راهکار ها و تجربه های که در طول این ۸  ۹ ماه بدست آوردم عملی کنم. 303
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
هومان/21 فروردین/43 روز خوب
خداراشکر که راضی ام
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1400 خرداد 3، 0:25)نابرده رنج نوشته است: اگر چیزی تورا به چالش نمی کشد,تورا تغییر هم نخواهد داد!
امروز دوشنبه مورخ۱۴۰۰/۳/۳باخودم و خدای خود عهد میبندم که به هر قیمتی که شده امروز را پاک بمانم.
۱_نابرده رنج
۲_NIMA GUYRACER
۳_ 53
۴_ 53
۵_ 53
۶_ 53
۷_ 53
۸_ 53  
۹_ 53
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
 ۱_نابرده رنج
 ۲_NIMA GUYRACER
 ۳_ مولانا
 ۴_ 53
 ۵_ 53
 ۶_ 53 
 ۷_ 53
 ۸_ 53
 ۹_ 53
 ۱_نابرده رنج
 ۲_NIMA GUYRACER
 ۳_ مولانا
 ۴_ سپهر
 ۵_ [تصویر:  53.gif]
 ۶_ [تصویر:  53.gif] 
 ۷_ [تصویر:  53.gif]
 ۸_ [تصویر:  53.gif]
 ۹_ [تصویر:  53.gif]
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
  • ۴۷ روز رفت بر باد
  • 809197ps94ijjhwg شکست خوردممم
  • اما خیلی خوشحالم چون نتیجه ای گرفتن که تا حالا ۴۷ روز پاک نبودم 
  • الان میدونم چه چیزی باعث شد که شکست بخورم 
  • ناامیدی و بی انگیزه ای و سست شدن در راه پاکی و مغرور بودن و بی برنامه و بی هدف بودن

دوستان کمکم کنین چطور ای ها رو درمان کنم؟
داداش مولانا بریمم با هم تا قله پاکی
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
به نام خدا
نابرده رنج
۳۰اردیبهشت۰۰
روز ۴
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
 ۱_نابرده رنج
 ۲_NIMA GUYRACER
 ۳_ مولانا
 ۴_ سپهر
 ۵_ mahdimontazer
 ۶_ [تصویر:  53.gif] 
 ۷_ [تصویر:  53.gif]
 ۸_ [تصویر:  53.gif]
 ۹_ 
سلام  303 

دوباره لغزش  29 

وقتی اشتباهات زیاد میشه یعنی یه مشکلی هست که داره کم کم بزرگ میشه 45 
و عین یه عامل بیماری زا تکثیر میشه که همه جا رو قرار بگیره  vayy 

خب این مشکل ، اراده و تردید در هدف بود که خب الان فکر کردم و به نتایج بدی هم نرسیدم  22 
و علت بعدی مطالبیه که تو این سایت و اون سایت می‌نویسن که نمیدونم خ.ا برا بدن نیازه و مشکلی ایجاد نمیکنه و ...
که به این نتیجه رسیدم که من خودم تو موقعیت بودم و هستم . هم مشکلاتشو دیدم و هم عوارضش رو .
ممکنه در بعضی موارد برای بدن یکم مفید به نظر برسه اما نمی ارزه اون همه مشکلات و عوارضو بپذیرید برای اینکه یکم مفید باشه . 106 

بریم برا یه شروع جدید یا باهام قهرید Hanghead 4chsmu1 ؟

راستی طی چند روز آینده اون دو هرمه، اهرومه چیه اونا رو می‌خوام تکمیل کنم 4chsmu1 Khansariha (13)
!Let's Not LOsE Without fIGHting
نقل قول: سلام  [تصویر:  303.gif] 

دوباره لغزش  [تصویر:  29.gif] 

وقتی اشتباهات زیاد میشه یعنی یه مشکلی هست که داره کم کم بزرگ میشه [تصویر:  45.gif] 
و عین یه عامل بیماری زا تکثیر میشه که همه جا رو قرار بگیره  [تصویر:  vayy.gif] 

خب این مشکل ، اراده و تردید در هدف بود که خب الان فکر کردم و به نتایج بدی هم نرسیدم  [تصویر:  22.gif] 
و علت بعدی مطالبیه که تو این سایت و اون سایت می‌نویسن که نمیدونم خ.ا برا بدن نیازه و مشکلی ایجاد نمیکنه و ...
که به این نتیجه رسیدم که من خودم تو موقعیت بودم و هستم . هم مشکلاتشو دیدم و هم عوارضش رو .
ممکنه در بعضی موارد برای بدن یکم مفید به نظر برسه اما نمی ارزه اون همه مشکلات و عوارضو بپذیرید برای اینکه یکم مفید باشه . [تصویر:  106.gif] 

بریم برا یه شروع جدید یا باهام قهرید [تصویر:  hanghead.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] ؟

راستی طی چند روز آینده اون دو هرمه، اهرومه چیه اونا رو می‌خوام تکمیل کنم [تصویر:  4chsmu1.gif] 
سلام داداش
فکر کنم کارهایی که باید بعد شکست رو انجام بدی رو میدونی؛پس بریم سر اصل مطلب
گاهی وقت ها در مسیر پاکی،به آرمان و هدفی که براش می جنگیم شک می کنیم.
حالا فرقی نمی کنه که جه هدفی باشه،
هدف یکی از پاکی دینش و خداست
هدف یکی به خاطر سلامتی جسمی و روحی و روانی هست.
هدف یکی از پاکی خانواده و پدر و مادرش هست.
هدف یکی هم به خاطر موازین اخلاقی.
در مسیر پاکی ما ممکن هست که به این اهداف شک کنیم و همین شک باعث بشه که پاکیمون رو بشکنیم.
علتش رو نمی دونم،
شاید به خاطر فشاری هست که تحمل می کنیم و این شک ناخودآگاه وارد میشه یا شاید هم کار شیطان درونمونه.
چه خوب هست که با تمام توان از این هدف دفاع کنیم و نذاریم سقوط کنه؛
چون اگه سقوط کنه پاکی درمعرض خطر قرار می گیره.
علاوه بر این سعی کنیم همیشه گوش به زنگ باشیم
در طول مسیر پاکی هر رفتاری که از خودمون نشون میدیم مهمه
یعنی اگه چشممون تو خیابون یا فضای مجازی به دنبال حرام باشه بدونیم که خطر نزدیکه.
اگه به خ.ا فکر می کنیم و دلمون می خواد امتحانش کنیم بدونیم خطر خیلی نزدیکه.
اگه کم کم به هدفمون شک می کنیم بدونیم خطر نزدیکه. 
این رو هم سعی کنیم رعایت کنیم
مکان هایی افرادی که منافات با هدف و عقیده پاکی ماست خط بکشیم؛
اگر دوستی داریم که خ.ا رو کار مثبتی می دونه دورش خط بکشیم
اگه در بین دوستانمون و در صحبت هاشون خ.ا رو کار مثبتی تلقی می کنن ازشون دوری کنیم
اگه در فضای مجازی با همچین صحبت هایی روبه رو هستیم ازشون دوری کنیم
نه برای همیشه؛تا زمانی که پاکیمون رو تثبیت کنیم.
اهرم رنج در این موارد فوق العاده عمل می کنه؛
چون وجدان رو قاضی قرار میده و تمام تجربیات و رنج هایی رو که کشیدیم رو به یادمون میاره. 49-2
سلام،
آقای  الباس20 ، عضو جدید گروه هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام داداش‌های گل استوای
شب بهاری‌تون بخیر و شادی.  Confetti

(1400 خرداد 3، 0:27)نابرده رنج نوشته است: به آقا آرمین:
سلام آقا آرمین راستش من دفعه های قبل اصلا کاری نمی‌کردم
نه نماز میخونم,نه ورزش میکردم, نه برنامه ریزی میکردم, دائم بیکار بودم و...
فقط قبلاً یادداشت میکردم و ریشه یابی میکردم و راهکار پیدا میکردم اما به هیچکدوم عمل نمی‌کردم...
این دفعه تصمیم گرفتم به تمام راهکار ها و تجربه های که در طول این ۸  ۹ ماه بدست آوردم عملی کنم. 303

پس استراتژی این دوره از پاکی، عملی کردن دانسته‌های پاکی هست.
یه رویکرد عالی برای تغییر اوضاع.  Khansariha (69)

اصلا مگه میشه عمل نکرد و انتظار نتیجه هم داشت؟
بریم جلو که باهم روزهای خوب رو بسازیم.  clapping

(1400 خرداد 3، 11:27)NIMA GUYRACER نوشته است:
  • ۴۷ روز رفت بر باد
  • 809197ps94ijjhwg شکست خوردممم
  • اما خیلی خوشحالم چون نتیجه ای گرفتن که تا حالا ۴۷ روز پاک نبودم 
  • الان میدونم چه چیزی باعث شد که شکست بخورم 
  • ناامیدی و بی انگیزه ای و سست شدن در راه پاکی و مغرور بودن و بی برنامه و بی هدف بودن

دوستان کمکم کنین چطور ای ها رو درمان کنم؟
داداش مولانا بریمم با هم تا قله پاکی

نیمای عزیز 47 روزت به باد نرفته و معادل همون روزها از گناه دور بودی و به خدا نزدیک‌تر. 
این فوق‌العاده است.  2uge4p4

الان باید مصمم‌تر به مسیرت ادامه بدی.  Khansariha (69)

مشکلاتی که داری رو هم به‌خوبی شناسایی کردی. 
البته برای من کمی گنگ هست.
مثلا منظورت از ناامیدی نسبت به پاکی چی هست؟ چرا روزهای آخر ناامید شده بودی؟

و
هدف و انگیزه تو این مواردی بود که اینجا نوشته بودی.
یادت هستن؟
این‌ها چیزهایی هست که باید مدام یادآوری بشه تا غافل نشیم.
دیدی مولانا گفته بود هر از گاهی دوباره می‌خونه و کم و زیاد می‌کنه و اصلاح می‌کنه؟

میشه نماز خوند و بگیم یه دفعه خوندیم دیگه بسه؟
نه. باید مدام خوند. ذکر و یادآوری باید مداوم باشه. یاد خدا رو باید مدام در دل زنده نگه داشت.
یاد پاکی و هدف و انگیزه‌مون رو هم باید مدام زنده نگه داشت. وگرنه غریزه جنسی و شهوات بر ما چیره میشن.  53258zu2qvp1d9v

تو این دوره از پاکیت تلاش کن این اهداف رو مرور مداوم داشته باشی
و مطالبی که نباید بخونی رو نخونی. همون‌هایی که بهت تلقین می‌کنن خ.ا همچین کار بدی هم نیست. یا تلقین می‌کنن ترک یک باره ضرر داره. چطور ممکنه آدم این‌ها رو بخونه و سست نشه؟

47 روز پاکی نشون از اراده‌ راسخت داره.
ماشاءالله به این اراده.  Khansariha (18)

(1400 خرداد 3، 17:57)Tagon نوشته است: سلام  303 

دوباره لغزش  29 

وقتی اشتباهات زیاد میشه یعنی یه مشکلی هست که داره کم کم بزرگ میشه 45 
و عین یه عامل بیماری زا تکثیر میشه که همه جا رو قرار بگیره  vayy 

خب این مشکل ، اراده و تردید در هدف بود که خب الان فکر کردم و به نتایج بدی هم نرسیدم  22 
ممکنه در بعضی موارد برای بدن یکم مفید به نظر برسه اما نمی ارزه اون همه مشکلات و عوارضو بپذیرید برای اینکه یکم مفید باشه . 106 

بریم برا یه شروع جدید یا باهام قهرید Hanghead 4chsmu1 ؟

راستی طی چند روز آینده اون دو هرمه، اهرومه چیه اونا رو می‌خوام تکمیل کنم 4chsmu1 Khansariha (13)

تاگون عزیز
هیچ اشتباهی رخ نمیده مگر اینکه پشتش یه دلیل وجود داره.
و اون دلیل اگر درست شناسایی بشه و اقدام درست هم برای اون انجام بشه، دیگه اون اشتباه رخ نمیده. مگر اینکه باز به یه دلیل دیگه اشتباه رخ بده.

گفتنی‌ها رو مهدی منتظر عزیز گفت.
خودت رو یک دل کن برای پاک موندن. 
با شک و تردید و دو دلی آدم راه به جایی نمی‌بره.

یه اراده‌ی قاطع نیاز به یه هدف قاطع و جدی داره.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان