عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1399 اسفند 11، 18:22)مهدوی نوشته است:
سلام 53

عضو جدید، آقای ali0077 به گروه استوا پیوستند.
با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک

خوش اومدی داداش Welcome (1)

(1399 اسفند 11، 20:34)سپهرر نوشته است: سلام خدمت همه دوستان  Confetti
خوش آمد میگم به دوست جدیدمون 49-2

سپهر/28دی99 /44 روز خوب
امروز با گوشی 3 ساعت کار کردم و دارم بهتر میشم 1

خدا رو شکر داداش ، خیلی برات خوشحال شدم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
ممنون مهدوی جان خدا رو شکر فعلا که خوبم 302
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 11، 20:34)an_313nafar2 نوشته است: السلام علیک یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها

An_313nafar2
6بهمن
5روز خوب

لینک گپ رو هم بفرستین

سلام به داداش گل  303 
ماشاالله بهت  317 
لینک گپ  به ایمیلت ارسال خواهد شد . حامی عزیزمون ، شرایط جسمانی مناسبی نداره ، انشاالله به زودی حالش خوب میشه  317 

به زودی عضو گپ میشی رفیق  317 

(1399 اسفند 11، 21:46)ali0077 نوشته است:
(1399 اسفند 11، 18:38)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: سلام [تصویر:  53.gif]

عضو جدید، آقای ali0077 به گروه استوا پیوستند.
با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و همه اعضا [تصویر:  303.gif]

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
و یک سوال داشتم فعالیت گروه در همین حده که فقط تو وبسایت و به این صورت محدود بودنه ؟

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام  317 
خوش اومدی به گروه استوا  .
ماشاالله کانون اینقدر گسترده است که بعضی وقتا من گُم میشم بین انجمن ها و تاپیک های مختلف bliss 

ولی همون‌طور که داداش مهدوی گفت ، توی پیام رسان گپ هم یه گروه داریم . گروه استوا  16  
راستی اینطوری میتونی اعلام وضعیت پاکی انجام بدی : 
 ali0077 ا/ تاریخ آخرین روز بد / تعداد روزهای پاک 
مثلاً من : 
Molanaا / 14 بهمن 99 /  28 روز پاک 

یا علی بگو رفیق و همسفر ما شو  317

(1399 اسفند 11، 20:34)سپهرر نوشته است: سلام خدمت همه دوستان  Confetti
خوش آمد میگم به دوست جدیدمون 49-2

سپهر/28دی99 /44 روز خوب
امروز با گوشی 3 ساعت کار کردم و دارم بهتر میشم 1

ماشالاااااااااااااااااااااااااا به داداش سپهر گلم  49-2 317 

هاشم خان منتظر حضورت هستیم عزیز  Khansariha (18) 

mrmah  انشاالله که خوب و خوش باشی .  2uge4p4 

داداش یا مهدی خدا قوت . 

داداش مهدوی خسته نباشی . 

داداش سرباز . چطو شد که ایطو شد ؟ 
بنظرت نباید ریشه یابی داشته باشی؟ و یه تجدید نظری در مورد جاهایی که میری ، فعالیت های روزانه ای ک داری ، داشته باشی ؟  
سوالات داداش مهدی ، سوالات خوبین . بهشون پاسخ بده. انشاالله ما داداش سرباز قهرمانمون رو توی اوج میبینیم  16 

داداش عرفان از همین تریبون برات آرزوی موفقیت دارم  Khansariha (69) 

داداش آرمین گل  برات دعا میکنم  63 انشاالله به زودی میبینیمت  cheshmak 

[تصویر:  angizizeshi_130_768x719.jpg]  
پایدار باشید Khansariha (46) 
پیش به سوی موفقیت 317
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 11، 22:40)مهدوی نوشته است: میبینم عضو جدید داریم اونم چه عضوی 2uge4p4
درجه یک 317
شیک Kool
لاکچری 4chsmu1
امیدوار 49-2
و
طالب پاکی Khansariha (69)

علی جان به کانون و گروه استوا خیلی خوش اومدی Confetti اگه منظورتون منم 

خیلی عالیه که توی این سن میخوایی ترک کنی
این کار رو برات راحت تر میکنه Khansariha (18)
نگران نباش
اینجا همه برای کمک کردن هستن 317
همه کمکت میکنیم 6
ولی باید محکم و استوار توی این مسیر ایستادگی کنی؛ اونوقته که پاک پاک خواهی بود 317

فعالیت اصلی توی کانونه، اما توی پیامرسان گپ یه گروه داریم که گردهمایی ها و بعضی از گپ و گفت ها رو اونجا انجام میدیم 128fs318181 

وقتی حامی عزیزمون اومدن، لینک گروه رو برات ارسال میکنن Khansariha (18) همینجا میفرستن؟

توی کانون تاپیک های خیلی زیادی داریم
کم کم باهاشون آشنا میشی Khansariha (46)

راستی
نگفتی کلاس چندمی؟ 49-2 من دهمم
چون میخوام این مشخصات رو به شناسنامه گروه اضافه کنم 128fs318181
ali0077/ ده اسفند / 2 روز  809197ps94ijjhwg
بببببین چه عزیزی  سپاس کرده پبام ها رو  13  ؟؟

داداش آرمین خدا قوت  317 

انشاالله صحیح و سالم باشی عزیز  317
سلام به همه  303
(1399 اسفند 11، 18:36)mahdimontazer نوشته است:
(1399 اسفند 11، 15:23)سرباز اقا نوشته است: Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
سلام سرباز جان 303
به این چند تا سوال جواب بده
۱)علت شکستت چیا بودن؟ فکر و افکار منفی و نت گردی الکی 
۲)کی شکستی؟دیروز ظهر 
۳)چه اتفاقی افتاد که شکستی؟ ش.ه.و.ت بالا 
از قبل شکست رو قبول کرده بودی یا یهویی و بدون مقدمه بود؟ راستش دیدم یک جا نوشته داستان -------- بعد گفتم هیچی نمیشه رفتم خودم ش. ه. و. ت. م.  بالا گرفت و یهویی به خ. ا و شکست  Khansariha (60) God
۴)آیا در هنگام وسوسه به اورژانس کانون سر زدی؟ متاسفانه    809197ps94ijjhwg  خیر 
یا گروه بله؟ خیر
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
? #پندانه 

?انتخاب‌ها را جدی بگیریم، در قبال آیندگان مسئولیم

?یک غذاخوری بین‌ راهی بر در ورودیش با خط درشت نوشته بود:
 «شما در این مکان غذا میل بفرمایید، ما پول آن را از نوه شما دریافت ‌خواهیم کرد.»

?راننده‌ای با خواندن این تابلو، اتومبیلش را فوراً پارک کرد، وارد رستوران شد، ناهار مفصلی را سفارش داد و نوش جان کرد. بعد از خوردن غذا، سرش را پایین انداخت که بیرون برود ولی دید پیش‌خدمت با صورتحسابی بلند بالا جلویش سبز شده است.

?با تعجب پرسید: «مگر شما ننوشته‌اید پول غذا را از نوه من خواهید گرفت؟»

?پیش‌خدمت با خنده جواب داد: «چرا قربان، ما پول غذای امروز شما را از نوه‌تان خواهیم گرفت ولی این صورتحساب مربوط به پدربزرگ مرحوم شماست!»

?نتيجه اخلاقی:
اين داستان حقيقتی را در قالب طنز بيان می‌کند که کاملاً مصداق دارد. ممکن است ما کارهایی را انجام دهيم که آيندگان مجبور به پرداخت بهای آن باشند.

✅ @Masaf
Thankyou
 سپاس شده توسط
۳ راه تست شده برای موفقیت  

دو سئوال مهم
1: به راستی افراد موفق آیا کارها را متفاوت انجام میدهند ؟
۲: آیا افراد موفق بصورت کلیشه ای هر روز کاری را انجام می دهند ؟
اعتقاددارم که افراد موفق قطعاً کارهایی را متفاوت از بقیه انجام می‌دهند،  زیرا امکان ندارد شخصی روزی دو ساعت کار کند تمام درآمدش را خرج کند، چرب‌ترین غذاهای ممکن را بخورد و بعد  پولدار سالم و سرحال باشد. قطعاً  افراد موفق در هر حوزه‌ای کارهایی را متفاوت از ما انجام می‌دهند. 

[تصویر:  khob992-1-390x220.jpg]
۱: منظم بودن
فکر می‌کنم  به‌قدر کافی در مورد منظم بودن شنیده‌اید، این‌قدر این کلمه را شنیده‌اید که شاید نسبت به آن خصومت شخصی پیداکرده‌اید، ولی  می‌خواهم خیال شمارا راحت کنم، بدون منظم بودن موفق شدن در هیچ زمینه‌ای امکان‌پذیر نمی‌باشد، حتی اگر می‌خواهید آدم تنبلی باشید باید به‌صورت منظم هرروز کار خاصی انجام ندهید. چه بخواهید پولدار شوید، چه بخواهید بازیگر مطرحی شوید و یا ورزشکار موفق باشید، همه آنها به نظم احتیاج دارد. به‌طور مثال شما می‌خواهید ثروتمند شوید روزانه صد هزار تومان درآمد دارید اما صد و بیست هزار تومان خرج می‌کنید به این شکل و بدون نظم شما در پایان ماه مبلغ قابل‌توجهی بدهکار می‌شوید. این تنها بخش کوچکی از بی‌نظمی است. به شما قول می‌دهم که اگر انسان بی‌نظمی باشید هیچ‌وقت به هیچ شکل در زندگی موفق نمی‌شوید.
همان‌طور که امانوئل کانت می‌گوید
شیرین‌ترین نتیجه‌ی دقت و نظم، پیروزی است. باید باور کنید برای موفق شدن به نظم احتیاج دارید.

[تصویر:  %D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8...%D8%AA.jpg]
۲:عمل گرایی
شاید تصور انجام دادن کارهای سخت و حتی آسان دردآور باشد. زیرا ما همیشه اعتقادداریم باید از زندگی لذت ببریم، برای همین خود را قانع می‌کنیم که کارها را بعد انجام می‌دهیم زیرا لیاقت ما تفریح و لذت بردن در حال حاضر است. ما به‌راحتی کارها را به تعویق می‌اندازیم و شاید هیچ‌وقت آنها را انجام ندهیم. ولی خیالتان را راحت کنم شما با این رفتار در پایان زندگی‌تان به‌جز حسرت چیز دیگری را دریافت نمی‌کنید. باور کنید یا نه شاید فقط یک درصد امکان داشته باشد کسی  به شما کمک کند که فرد موفقی شوید و حتی کارها را به‌جای شما انجام دهد. اما در ۹۹ درصد موارد هیچ‌وقت هیچ‌کس کارها را به‌جای شما انجام نمی‌دهد برای ثروتمند شدن شما تلاش نمی‌کند، هیچ انسانی در خانه و یا محل کارتان را نمی‌زند و نمی‌گوید عزیزم بیاید این میلیون‌ها و یا میلیاردها پول برای شما. پس راه چاره این است بدون فوت وقت کاری را که باید انجام دهید، انجام دهید.
دوباره تکرار می‌کنم کاری را که باید انجام دهید همین حالا انجام دهید. امیدوارم این جمله توماس بلونت آینده شما نباشد که می‌گوید دسته‌ای از مردم هستند که هیچ‌گاه چیزی نمی‌آموزند، اما زندگی به‌زودی همه‌چیز را به آنها خواهد فهماند.

[تصویر:  the_big_lie_about_hard_work.jpg]
۳:تلاش بی وقفه
در حال حاضر در کتاب‌هایی صحبت در مورد این موضوع شده  که باکم کار کردن می‌توان به موفقیت رسید. ولی مگر می‌شود  گفت  برای ساخت یک فضاپیما مهندسین آن تلاش خیلی کمی انجام می‌دهند و روزانه فقط یک ساعت برای ساخت آن زمان می‌گذارند و اگر مشکلی به وجود آمد هیچ تلاشی برای رفع آن نمی‌کنند. سؤالی که اینجا پیش می‌آید این است که با وضعیتی که در مورد مهندسان بالا گفته شد آیا فضاپیما به فضا پرتاب می‌شود؟
شاید بهتر باشد تصور کنید می‌خواهید در المپیک در رشته شنا شرکت کنید آیا می‌شود با روزانه فقط نیم ساعت تمرین کردن قهرمان المپیک شد؟ معلوم است که امکان‌پذیر نمی‌باشد.  جملاتی مثل: آسان موفق شدن، داستان پیروزی بدون تمرین، موفقیت بدون تلاش، فقط برای هدایت خصمانه شما به سمت جاده خاکی می‌باشد تا در آنجا با شکست مواجه شوید. شاید در پس این توصیه‌های ناجوانمردانه در مورد تلاش نکردن، نقشه‌ای شوم برای سست کردن شما وجود داشته باشد. پس نتیجه خواهیم گرفت که به هیچ‌وجه برای رسیدن به خواسته‌های خود از تلاش، آن‌هم از نمونه بی‌وقفه آن دست نکشید. حالا شما می‌دانید که موفق‌ترین افراد دنیا بدون تلاش بی‌وقفه به این جایگاه نرسیدند پس خود را گول نزنید و با تمام انرژی به سمت جلو حرکت کنید. در پایان داستانی را برای شما تعریف می‌کنم، امیدوارم از شنیدن داستان لذت ببرید
 [تصویر:  119049294_1413146512210025_3004634412706166922_o.jpg]
داستان
یکی از بزرگ‌ترین سخنرانان دنیا شخصی بود به نام دموستن، او لکنت زبان داشت به‌طوری‌که ادای کلمات برای او به‌سختی صورت می‌گرفت. برای اینکه این مشکل را حل کند موقع صحبت کردن ریگی را دردهان خود می‌گذاشت و شروع به تمرین می‌کرد. بارها و بارها تمرینات را همراه با سخت‌کوشی انجام داد و با همین تلاش‌های بی‌وقفه تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین سخنرانان دنیا شد اگر در مورد اسم او تحقیق کنید به‌راحتی به واقعیت او پی می‌برید.

در آخر با دادن اعتبار خود مارا همراهی کنید 53258zu2qvp1d9v
دوستان به تعیین اهدافتون فکر کردید؟
فکر می کنی در سال جدید قراره چه کار هایی انجام بدید؟ 
آیا قرار هستش به اون رویا های کوچیکتون برسید؟
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 12، 13:50)Molana نوشته است: بببببین چه عزیزی  سپاس کرده پبام ها رو  13  ؟؟

داداش آرمین خدا قوت  317 

انشاالله صحیح و سالم باشی عزیز  317

سلام به داداش عزیزم مولانا و سلام به همه اهالی استوا
ممنونم از صلوات‌هاتون برای من. ان‌‌شاءالله تن‌تون سلامت و قدم‌هاتون استوار به سمت اهداف‌‌تون حرکت کنید.
14 صلوات هم از طرف من برای سپهر عزیز و 14 صلوات دیگه هم برای جمیع بچه‌های گل استوا.

خدا رو شکر که همگی هوای هم رو دارید و مراقب هم هستید.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلااااااااااام 317

حال شیک پوشان استوایی چطورررررههههه؟؟؟ 317

مولانا
ماشاءالله به مولانای خودمون Khansariha (69)
28 روز پاک خیلی مبارکککک 317
داداش آرمین طلوع کردن bliss
برای برنامه سال جدید من مشکلات زیادی دارم اما تصمیم گرفتم از ایده آل ها و حتی چیزایی که خیلی ازشون دورم شروع کنم و بهشون فکر کنم
مثلاً
در وهله اول من به این فکر کردم که:
خب؛ من دوست دارم پاک باشم، دوست دارم پولدار شم، دوست دارم بدن سالمی داشته باشم، دوست دارم نمرات خوبی بگیرم و توی درسم موفق باشم، دوست دارم توی کارم رشد کنم، دوست دارم خدا ازم راضی باشه و...

همینا رو به صورت خیلی کلی تعیین کردم
خب حالا باید ریز تر به مسئله نگاه کنیم
اولویت به کدوم اهدافه؟
من الآن به کدوم هدف نزدیک ترم؟
امکانات و توانایی لازم برای رسیدن به کدوم هدف رو دارم؟

مثلاً: مولانا انسان مقتصد و اهل حساب کتابی توی امور مالی هست
پس مولانا از قبل برای رسیدن به پول قدم هایی رو برداشته(اینم بگم که مقتصد به معنی خسیس نیست، سوء برداشت نشه)

یا مثلاً سپهر چند وقت پیش باشگاه میرفت و یه مقدار با روش ها و برنامه های رسیدن به تناسب اندام آشنایی داره

اینها پوئن مثبته و ما رو به هدف یه کم نزدیکتر میکنه

سایر نکات اکتشافی و استعاری رو به متعاقباً بیان خواهم کرد 4chsmu1

ali0077
اسم و مشخصاتت رو به شناسنامه گروه اضافه کردم Khansariha (18)
داداش بیشتر از خودت برامون بگو باهات آشنا شیم 128fs318181
حامی عزیزمون آقا آرمین لینک گروه رو برات ایمیل میکنن 128fs318181
2 روز پاک مبارکککککک 317
چشم رو هم بذاری شده 20 روز 49-2

یا مهدی
خیلی ممنون بابت داستانی که مطرح کردی
درسته
این مسئله توی خیلی از موارد نمود پیدا میکنه
توی بحث مسائل اجتماعی، فرهنگی، علمی، زیست محیطی و خیلی از موارد دیگه
دیگران کاشتند و ما خوردیم
حال ما میکاریم تا دیگران بخورند 
دقیقاً حال ما همینه
پس بهتره خوبی بکاریم  studsmatta

عرفان
پسر عجب مقالات خوبی مینویسی  317
خیلی عالیه 49-2
ممنونم ازت رفیق جان Thankyou
ما باید توی چند مورد هرچند کوچیک از بقیه بهتر باشیم تا این پازل های کوچولو کنار ها یه صفحه بزرگ و درخشان از زندگی رو برامون بسازن Khansariha (69)

سرباز آقا
خیلی خوبه که دلایل لغزش رو نوشتی
ببین مسئله اینه که ما همیشه باید یادمون باشه که در حال ترکیم
وقتی که مدام به خودمون تلقین کنیم که خ.ا بده و باید رها بشیم وقتی افق روشنی رو برای خودمون ترسیم کنیم و بخواییم حتماً بهش برسیم؛ اون موقع توی ناخودآگاهمون هم پاکی و موارد مربوط به پاکی حک میشه
شهوت یکی از ویژگی های وجودی انسانه و چیز بدی نیست؛ اما چیزی که بده عدم کنترل این ویژگی بنیادینه 
شهوت کلاً سرکشه
اما باید رامش کرد
ببین عموماً چه چیزهایی تو رو از لغزش و خ.ا دور میکنه؟
و چه چیزایی برای پاکیت خطرناکه؟
چون این موارد برای هر کس متفاوته
اما سعی کن واقع بینانه باشه؛ مثلاً من وقتی یه آیه قرآن میخونم و در موردش فکر میکنم حالم خوب میشه و از لغزش دور میشم
یا مثلاً اگه ورزش کنم یا کتاب بخونم،وسوسه ام کمتر میشه
اما در مقابل وقتی توی اتاق تنها باشم برای پاکیم خطرناکه
وقتی به فلان سایت یا پیج مراجعه میکنم برام خطرناکه

خب باید اونایی که بهت کمک میکنه رو بهشون مجال رشد بدی
و اونایی که بهت آسیب میزنن رو محدود کنی
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
به یکایک تازه‌واردهای گروه‌مون تبریک میگم حضورشون رو.  Welcome (1)
حتما به این تاپیک برید و از اهداف‌تون برای پاک موندن بنویسید تا مسیر رو هدفمند آغاز کنید.
بعد هم به این فکر کنید که چه تغییراتی باید در زندگی‌تون ایجاد کنید تا این مسیر براتون هموار بشه. ادامه‌‌ی همون زندگی همیشگی، نتیجه‌اش میشه همون نتیجه‌ی همیشگی.  53258zu2qvp1d9v

خداقوت به سرپرست‌های عزیز گروه‌مون و به همه اون‌هایی که هوای دادا‌ش‌هاشون رو دارن.  302

(1399 اسفند 12، 10:15)ali0077 نوشته است: ali0077/ ده اسفند / 2 روز  809197ps94ijjhwg

علی جان حالت چطوره؟ چیزی هست که اذیتت می‌کنه؟

(1399 اسفند 12، 14:56)سرباز اقا نوشته است: سلام به همه  303
(1399 اسفند 11، 18:36)mahdimontazer نوشته است:
(1399 اسفند 11، 15:23)سرباز اقا نوشته است: Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60) Khansariha (60)
سلام سرباز جان 303
به این چند تا سوال جواب بده
۱)علت شکستت چیا بودن؟ فکر و افکار منفی و نت گردی الکی 
۲)کی شکستی؟دیروز ظهر 
۳)چه اتفاقی افتاد که شکستی؟ ش.ه.و.ت بالا 
از قبل شکست رو قبول کرده بودی یا یهویی و بدون مقدمه بود؟ راستش دیدم یک جا نوشته داستان -------- بعد گفتم هیچی نمیشه رفتم خودم ش. ه. و. ت. م.  بالا گرفت و یهویی به خ. ا و شکست  Khansariha (60) God
۴)آیا در هنگام وسوسه به اورژانس کانون سر زدی؟ متاسفانه    809197ps94ijjhwg  خیر 
یا گروه بله؟ خیر

سرباز جان الان خودت دیگه همه چی رو نوشتی. به نظرت لازمه ما چیزی بگیم؟
خودت می‌دونی که از کجا شروع شده و چطور میشه پیشگیری کرد (نت گردی الکی). 
موقعی که وسوسه ایجاد شد چی کار نباید می‌کردی (کلیک کردن روی داستان)
و موقعی که شرایط نامناسب‌ شد باید چی کار می‌کردی که نکردی (سر زدن به اورژانس یا گپ جهت درخواست کمک)

دفعه بعد که نمی‌خوای این ماجرا تکرار بشه؟ درسته؟
تصمیم قاطعش رو از الان باید بگیری.

(1399 اسفند 12، 19:46)Molana نوشته است: دوستان به تعیین اهدافتون فکر کردید؟
فکر می کنی در سال جدید قراره چه کار هایی انجام بدید؟ 
آیا قرار هستش به اون رویا های کوچیکتون برسید؟

مولانا جان من دارم این کار رو انجام میدم.
هنوز تموم نشده.
فقط هدف‌گذاری نیست و سعی می‌‌کنم برنامه‌ای عملی برای هر هدف هم بنویسم و این سخت می‌کنه کار رو.
آرزو نوشتن ساده است اما وقتی می‌خوای هدفی تعیین کنی که براش برنامه عملی بچینی چالش‌برانگیز میشه. دیگه هر هدفی رو همین جوری نمیشه نوشت.
در عین حال، نمی‌خوام اون قدر سخت بشه که هدف‌گذاری رو رها کنم. شاید یک سری برنامه‌ها در حال حاضر برای من روشن نباشه. فعلا تو لیستم بمونه تا بعد در موردشون تصمیم‌گیری کنم.

یه چیزی که باید بهش توجه داشته باشیم، نگاه بلندمدت‌ به آینده هست.
ما اول باید یه دورنما نسبت به آینده داشته باشم که بعد اهداف یک سال آینده‌‌مون رو بنویسم.
پس اول بشینیم و فکر کنیم که پنج سال آینده می‌خوایم تو چه شرایطی باشیم؟
از لحاظ جسمی؟‌ از لحاظ علمی؟ از لحاظ مالی؟ از لحاظ روابط؟ از لحاظ اجتماعی؟ از لحاظ معنوی؟ از لحاظ اهداف شخصی؟
بعد بیایم و بگیم تا یک سال آینده باید چه قدر تو هر کدوم از این‌‌ها جلو رفته باشیم.
اهداف یک سال آینده اگه در راستای اهداف پنج سال اینده نباشه، احتمالا اهداف درستی نیستن.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
داداش آرمین برای خوشنویسی از چه خودکاری استفاده میکنی؟
.
.
.
بیک ۱.۶ خوبه؟
.
.
.
بعد داداش آرمین کلاس رفتی؟
.
.
.
اگه رفتی میشه راهنماییم کنی؟