امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

به نام نامی الله.
ای در درون جانم و جان از تو بی‌ خبر       وز تو جهان  پُرَست و جهان از تو بی‌ خبر
ای عقل پیر و بخت جوان کرده راه تو        پیر از تو بی‌نشان و جوان از تو بی‌ خبر
 چون پی برد به تو دل و جانم که جاودان    در جان و در دلی، دل و جان از تو بی‌ خبر

سلام میکنم خدمت همه دوستان عزیز و پرمهرم.همه اونهایی که دارند تلاش میکنند،تلاش میکنند تا به موفقیت برسند.موفقیت یک پله ی بلندی نیست که بالا رفتن از آن بسیار دشوار باشد،موفقیت پله نیست،اما گام هایی دارد.یعنی برای رسیدن به موفقیت باید پله های کوچک ولی زیادی را بالا رفت تا در آخر به بالای قله ی موفقیت رسید.

امیدوارم که حالتون خوب و خوش باشه و روزگار بر وفق مراد بچرخه.خوب زندگی همینه دیگه،روزی بر وفق مراد میچرخه و روزی هم بر علیه مراد....این ذات زندگیه.نمیشه که روزگار همیشه بر طبق میل تو بچرخه و تو همیشه شاد و خوشحال باشی ،اونوقت دیگه خوشی برات عادی میشه و لذتش رو از دست میده...درستش اینه که وقتی بر مراد توست از آن لذت ببری و زیاد به آن دل نبندی و یادت باشد که فردا بر علیه توست و خدا را شاکر باشی.....و روزی که بر علیه توست زیاد غصه نخوری چون قراراه بگذره،از زندگی ناامید نشی و از خدا کمک بخوای..اینجوریه که زندگی شیرین و دلچسب میشه...

خوب بازم زیاد حرف زدم.بریم سراغ شرح حال دیروز1401/05/21:
دیروز صبح بعد از خواب اول اهدافم رو که توی کاغذ نوشتم مرور کردم و روزم رو با توکل بر خدا شروع کردم.بعد از صبحانه رفتم سراغ ریاضی و زیست.ظهر که شد ورزشم رو کردم.(خیلی هم سنگین بود).کمی استراحت ،بعدش هم نماز و نهار و سریال جومونگ.رفتم نماز جمعه و برگشتم.
بعد از ظهر دیدم انگار یکم بیکارم و تنها،پس وسوسه ای ریز،به سراغم اومد اما من آماده بودم..سریعرفتم وضو گرفتم و سجاده ور باز کردم.زیارت عاشورام رو خوندم و بعدش قرآنم رو شروع کردم(ریا نباشه ها..)دو صفحه خوندم و دیدم اوضاع خوبه و از شر وسوسه خلاص شدم...
رفتم سراغ ریاضی و زبان.بعدش هم اومدم سایت و یک ساعتی تایپ و مطالعه کردم.عصر دیدم باز بیکارم پس رفتم سراغ گیم.یه PES زدم و جاتون خالی قهرمان جام حذفی هم شدم. 4chsmu1
کم کم هوا داشت تاریک میشد،لباس پوشیدم و رفتم مسجد و با خدا خلوت کردم.حالم خوب بود.خوب تر هم شد.
شب هم بعد از شام رفتم اتاق و کمی هم زیست خوندم...میخواستم برم رختخواب ولی خوابم نمیومد.پس برنامه ریزی امروز رو هم انجام دادم تا کاملا خوابم بیاد.خوابم که اومد پریدم تو رختخواب و خوابیدم.......
پایان

خوب شرمنده یکم زیاد شد،اگه علاقه داشتید بخونید و اگر نه هم که هیچ.
اعلام وضعیت بکنم:
Abolfazl.Kh ا/1401/05/19/ 2 روز خوب  49-2

خدایا شکرت.
یه تشکر ویژه از داداش باب الحوایج بکنم.ممنون از اینکه وقت میزاری و من و دیگر عزیزان رو راهنمایی میکنی.روزانه قبلا  2 صفحه قرآن میخوندم و این تازگیا 3 صفحه هم میخونم البته اگه خدا قبول کنه.

مخلص شما...
یاحق...........
نقل قول: یا باب الحوائج

داداش امیر علی

سلام داداش جان ارادت [تصویر:  5.gif]
ماشاءالله داداش گلم که تو این ده روز کلی تجربه به دست اوردی افرین داداش [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
گل گفتی داداش و عالی ریشه یابی کردی ماشاءالله بهت رفیق
راهکارت برای زود خوابیدن و زود بیدار شدن چیه داداش جان؟؟
چجوری شب ها زود تر بخوابیم؟
باریکلا داداش نکته خوبی گفتی ما اصلا نباید وقتی خوابمون نمیاد تو رخت خواب بمونیم [تصویر:  302.gif]
اها ماشاءالله داداش حتما اهدافت را هر شب مرور کن و با خدا صحبت کن رفیق خیلی کمک میکنه داداش جان
راستی داداش برنامه روزانت چی هست؟؟
کار هایی کع بعد از خواب انجام میدی چیه داداش؟
داداش سعی کن به محض اینکه از خواب بلند شدی یه وضو بگیری و بعد سه بار سوره توحید را بخونی تا ان شاءالله ثواب ختم قران را به دست بیاری [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
باریکلا داداش ما نباید از یه سوراخ دوبار گزیده بشیم و باید برای این که شکست نخوریم برنامه داشته باشیم [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
داداش جان سعی کن قبل از خواب سوره لقمان یا یاسین را بخونی عزیز دلم تا ان شاءالله ارامش پیدا کنی
داداش هر موقع وسوسه اومد به ذهنت از رخت خواب بلند شو و تو رخت خواب نمون داداش [تصویر:  302.gif]
درسته داداش جان خواندن قران بسیار موثر هست در حفظ پاکی همون طور که خودت هم گفتی قطعا این حرف ها وسوسه شیطانه سعی کن داداش بعد از خواندن قران برنامه فردا رامرور کنی و به خودت برای یک روز پاک افتخار کنی و از خدا تشکر کنی [تصویر:  49-2.gif]
سلام داداش گل 303 
ممنون داداش عزیز شما لطف دارید 302
برای زود خوابیدن به نظرم باید در طول روز فعالیت زیادی داشته باشیم تا شب نتونیم چشامون رو نگه داریم Khansariha (69) و اینکه در طول روز چرت نزنیم چون این کار در خواب من خیلی تاثیر دارد.
خوردن چیز های آرامش بخش هم قبل از خواب خوبه، مثل زعفرون 128fs318181
اصلا نباید قبل از خواب ورزش کنیم . با گوشی هم کار نکنیم. یک ساعت قبل از خواب کم کم مقدمات خواب رو فراهم کنیم، مثلا اول فضای خونه رو تاریک تر کنیم و بعد دراز بکشیم و کتاب بخونیم یا موسیقی گوش بدیم و بعد محیط رو گرم کنیم و بعد خیلی قشنگ خوابمون میبره 4chsmu1
برای زود بیدار شدن هم راهکار اینه که شب هر چی میتونیم زود بخوابیم. به نظر من این کار به حمایت شدید مادران محتاجه 4chsmu1 چون مثلا ما ساعت ۹ تازه شروع میکنیم شام خوردن و این اصلا خوب نیست Hanghead 
از زنگ هشدار هم میتونیم استفاده کنیم. به خانواده هم میتونیم بسپاریم که اگر زود بیدار میشوند ما هم بیدار کنند. ( به نظر من اگه انسان تو طبیعت بود هیچ وقت نمیتونست بیشتر از ساعت هشت صبح خواب بمونه چون ساعت هشت که بشه آفتاب مغز آدم رو میسوزونه و از شدت گرما نمیتونیم بخوابیم*برای تابستون*)
شام هم نباید زیاد بخوریم و غذا های سنگین هم میل نکنیم Khansariha (69)
به محض اینکه چشامون باز میشه باید از جامون پاشیم. چون من عادت دارم چشامو باز میکنم و زنگ هشدار را قطع میکنم و دوباره میخوابم Gigglesmile
چشم داداش 53258zu2qvp1d9v برنامه روزانم از این قراره: پاکی. درس. کتاب غیر درسی. کمک در کار های خانه. ورزش. قرآن. مسواک زدن و به موقع خوابیدن
معمولا بعد از بیدار شدن یا نماز میخونم یا میام کانون یا برنامه روزانم رو انجام میدم. اما بعضی وقتا سر جام میشینم و کاری نمیکنم که خیلی بده 53258zu2qvp1d9v
به به چه راهکاری Confetti حتما این کار را میکنم داداش جان Khansariha (69)
چشم داداش قبل از خواب حتما این سوره ها را میخونم 128fs318181 حتما
بله داداش، چشم Khansariha (69)
Amirali.d ا/ ۱۸ مرداد/ 4 روز پاک
نقل قول: داداش مردمقاومت
سلام داداش جان ارادت [تصویر:  5.gif]
داداش جان چرا نمیخوای؟؟
مضرات این کار را میدونم که میدونی ولی آیا با خودت مرورشون میکنی داداش؟؟
داداش هدف هات از پاکی چیه عزیز دلم؟؟
در مورد کبیره بودن این گناه مطالعه داری داداش جان؟؟
به نظرت داداش چرا نمیخوای پاک باشی؟؟
منتظرت هستم داداش تا برامون بنویسی عزیز دل از روز های پاکی و خوبی های پاکی ومضرات این کار [تصویر:  49-2.gif]
ماشاءالله داداش با قدرت مثل یک مرد مقاوم بلند شو و پرواز کن [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
همه چیز رو درست میکنم انشاالله
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

محسنین / ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ / دوباره شروع روزهای خوب. 

انگار نمیتونم پاشم دیگه   Hanghead
سلام 

معراج / ۳ مرداد / ۲۰ روز خوب 
# شروع یک دوره خوب 

نماز در قرار عاشقی  

قرآن در روزانه های قرآنی 

ورزش در ز نیرو بود مرد را راستی 

کتاب در مکتبخونه 

رفقا سلام حالتون چطوره.
امروز یکم سرم شلوغه واسه همین نمیتونم شرح حال براتون بنویسم ولی فردا حتما مینویسم.

Abolfazl. Kh ا/1401/05/19/ 3 روز خوب  Confetti
به امید دیدار. 
یاحق.....
سلام

به عضو جدید گروه آقای gomnam1 خوش آمد میگوییم.
با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
53
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام دوستان 53 
سپهر/30بهمن1400/ 178روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
به نام خدایی که جانم از اوست.

سلام به همه استوایی های عزیز،حالتون چطوره؟!خوبید؟خوشید؟سلامتید؟
امیدوارم که خنده همیشه روی لب هاتون باشه.
*عزیزان لذت ببریم،از پاکی و ترک باید لذت ببری تا بتونی ترک کنی.اگر تو لذت را در انجام خ.ا ببینی و پاکی رو بی لذت،خوب نمیتونی ترک کنی.باید خودتت رو از خ.ا متنفر کنی تا بتونی ترکش کنی.باید مسیر پاکی رو برای خودت لذت بخش کنی.با انجام اعمالی مثل قرآن خوندن،با خدا دردل کردن و بیکار نبودن و رسیدن با کارهای روزانه و....

بریم سراغ شرح حال دیروز(1401/05/23):
دیروز سرم خیلی خیلی شلوغ بود.یه مقدار در برنامه ریزی ام برای درس خوندن عقب افتادم،برای همون فشرده دارم درس میخونم تا به بدجه بندی هم برسم.دیروز صبح بعد از صبحانه رفتم سراغ ریاضی و زیست و ساعت 12 هم ورزشم رو شروع کردم.خداییش این ورزش تاثیر زیادی در پاکی داره ها،به هیچ عنوان این ورزش رو ترک نکنید.

بعد از ظهر هم که نماز و قرآنم رو خوندم و دلم رو آرام آرام کردم.بعد از نماز بازم رفتم سراغ زیست و زبان و ریاضی وکتاب تابستان.تا اینکه اذان رو گفتن.سریع آماده شدم و رفتم به مسجد.زبانم رو هم باید از امروز زبانم رو هم زیاد بخونم.آخه شنبه هفته آینده آزمون میانترم دارم Shy  .زبان این ترم هم خیلی سخت شده..
جمعه هم آزمون دارم.خدا به دادم برسه.

خوب دیگه خلاصه اش کردم که زیاد وقت نگیره. Nevisandeh
بینهایت ممنونم.

Abolfazl. Kh ا/1401/05/19/ 4 روز خوب 2uge4p4

به امید دیدار....
یاحق.......
خدایا شکرت.
سلام رفقا ان شاءالله حالتون خوب باشه 49-2
بازگشت به مسیر پاکی خیلی شیرینه رفقا و شیرین تر از اون موندن در مسیر پاکیه Confetti
ان شاءالله با توکل به خدا و برنامه ریزی دقیق در مسیر پاکی بمونید Khansariha (69)

ابوالفضل جان
سلام داداش جان خوبی؟؟ Khansariha (18)
چقدر متن های زیبایی مینویسی داداش جان بسیار عالی بود عزیز دلم ان شاءالله در ادامه مسیر موفق باشی
چقدر زیبا گفتی داداش برای رسیدن به مقصود باید قدم های مستمر و ادامه دار برداریم49-2
پله ها را قدم به قدم برداریم و بریم جلو Khansariha (69)
دقیقا داداش ما همیشه باید شاکر خدا باشیم در همه حال تا به هدف اصلی برسیم ان شاءالله
عالیه داداش همین که برای روز ها برنامه داری خیلی مفیده داداش و این که برای مواقع اورژانسی برنامه داری باعث میشه وسوسه ها را به خوبی دفع کنی داداش 302
چنتا برنامه متنوع بچین برای زمان های وسوسه Khansariha (69)
ماشاءالله به قهرمان جام حذفی حالا با کدوم تیم قهرمان شدی Khansariha (89)
خدا قبول کنه داداش عبادت هارا عزیز دلم مسجد رفتن را ادامه بده خیلی خوبه باریکلا
ماشاءالله داداش جان خیلی هم عالیه ان شاءالله همیشه در مسیر حق قدم برداری فدات
اختیار داری داداش انجام وظیفه میکنم 53
من باید از شما تشکر کنم که در مسیر درست قدم برمیدارید خدا خیرتان بدهد Khansariha (18)
راستی داداش خواندن ترجمه صحیفه سجادیه را هم در برنامه هات داشته باش که خیلی عالیه 49-2
بحث لذت بردن از پاکی خیلی بحث مهمیه وقتی ما پاکی را با میل و رغبت و از روی اشتیاق دنبال کنیم مسیر رسیدن به پاکی های بلند مدت و ابدی هموار میبشه ان شاءالله همیشه از پاکی لذت ببری داداش جان
باریکلا داداش به این برنامه خوب و منظم ان شاءالله موفق باشی داداش
نگران امتحان هم نباش و استرس نداشته باش رفیق تو تلاشت را انجام بده و بقیه را بسپر به خدا ان شاءالله بهترین ها رقم میخوره Khansariha (69)
ماشاءالله به 4 روز خوبت داداش برو بریم برای روز های بیشتر و بهتر عزیز دل
هر روز برامون از خوبی های پاکی بگو داداش جان Confetti

امیر علی جان
باریکلا داداش دقیقا همینه باید در طول روز خسته بشیم تا شب زود خوابمون ببره و صبح زود سرحال باشیم ان شاءالله Muscular
به به شربت زعفرون دوست داشتنی هست انصافا ولی زیادیش هم خوب نیست چون گرمه 4chsmu1
چه تاکتیک های جالبی داری داداش برای خواب 4chsmu1
اره منم موافقم داداش زود شام خوردن خیلی بهمون کمک میکنه در زود بیدار شدن
اگر شرایط باشه و بتونیم غذا را زود بخوریم خیلی خوبه بعد از دوساعتم یه اب جوشی بخوریم و شب خوش 65
طبیعت سختی های خودش را داره علاوه بر افتاب حیوانات هم بعید میدونم میزاشتم ادم بیشتر از 6 صبح بخوابه 
اره فکر خوبیه داداش به نظرم بهتره بعد از بیدار شدن چنتا صلوات بفرستیم بعد بلند شیم
باریکلا داداش به این برنامه خوب ان شاءالله موفق باشی داداش جان
اها داداش همین که خودت علت را بدونی خیلی خوبه رفیق منم موافقم باید بعد از بیدار شدن از رخت خواب بیاییم بیرون 302
فدای چشات داداش خیلی ممنون برای تلاشت در راه پاکی Khansariha (18)
ماشاءالله به روز های پاکت ان شاءالله بریم به قله پاکی Khansariha (46)

مرد مقاومت جان
ماشاءالله داداش به این انگیزه واراده پس از همین امروز بیا و برامون از اغاز راه پاکی بگو رفیق Khansariha (69)
منتظرم اول از همه اهداف پاکیت را برامون بیان کنی 302

محسنین جان
داداش ناامیدی نداریما Esteghfar
من مطمئنم ان شاءالله با توکل به خدا و تلاش مضاعف مسیر پاکی را بهتر طی میکنیم Khansariha (69)
داداش حتما اهدافت را مرور کن و براشون وقت بزار 302
گاهی وقتا ادم فقط یه هدفی را تو ذهنش مرور میکنه که باید بهش برسه ولی این که بشیم و تحلیلش کنیم خیلی تاثیر داره 49-2
مثلا من هدف میزارم سال دیگه برم برای کسب علم به دانشگاه و راه رسیدن به این هدف و موفقیت در دانشگاه را کسب پاکی میدونم خوب تا این جا خوبه ولی اگر شکست داشتم اصلا نباید ناامید بشم و نکته مهم تر اینه که بشینم و دلیل این که میخواهم برم دانشگاه را کشف کنم...
میخواهم برم دانشگاه برای چی؟؟
برای کسب علم و یاد دهی اون علم به بندگان خدا برای رضایت خدا Khansariha (69)
این میشه یه هدفی که هدف اصلیش هم مشخصه Khansariha (46)

معراج جان
ماشاءالله داداشگل به روز های خوبت ان شاءالله هر روز بهتر از دیروز باشه رفیق جان 317
داداش جان برامون از تجربه این مدت پاکی بگو و لذت پاکی که به دست اوردی را برامون توصیف کن
ان شاءالله همیشه موفق باشی رفیق Khansariha (46)

سپهر جان
سلام داداش جان خوبی؟ Khansariha (18)
ماشاءالله داداش به روز های خیلی خوبت ان شاءالله روز هات هر روز بیشتر بشه
داداش برامون ازتجربه های خوبت بگو 2uge4p4
چی شد که فعل خواستن را صرف کردی و الحمدالله به روز های خوب رسیدی؟؟
آیا برای پاکی نیاز به قدرت فراطبیعی هست و یا نه با توکل به خدا و تلاش میشه به پاکی رسید Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام وقت بخیر 303
پاسخ پست ها را ان شاءالله در یک فرصت دیگر میدهم Khansariha (69)
خواستم بگم که من در این پست(کلیک کنید) ‌ اهدافم از ترک خ.ا رو ویرایش کردم و اهداف جدیدی گذاشتم. 317 Khansariha (69)
َ
نقل قول: امیر علی جان
سلام داداش جان خوبی؟؟ [تصویر:  5.gif]
باریکلا داداش دقیقا همینه باید در طول روز خسته بشیم تا شب زود خوابمون ببره و صبح زود سرحال باشیم ان شاءالله [تصویر:  muscular.gif]
به به شربت زعفرون دوست داشتنی هست انصافا ولی زیادیش هم خوب نیست چون گرمه [تصویر:  4chsmu1.gif]
چه تاکتیک های جالبی داری داداش برای خواب [تصویر:  4chsmu1.gif]
اره منم موافقم داداش زود شام خوردن خیلی بهمون کمک میکنه در زود بیدار شدن
اگر شرایط باشه و بتونیم غذا را زود بخوریم خیلی خوبه بعد از دوساعتم یه اب جوشی بخوریم و شب خوش [تصویر:  65.gif]
طبیعت سختی های خودش را داره علاوه بر افتاب حیوانات هم بعید میدونم میزاشتم ادم بیشتر از 6 صبح بخوابه 
اره فکر خوبیه داداش به نظرم بهتره بعد از بیدار شدن چنتا صلوات بفرستیم بعد بلند شیم
باریکلا داداش به این برنامه خوب ان شاءالله موفق باشی داداش جان
اها داداش همین که خودت علت را بدونی خیلی خوبه رفیق منم موافقم باید بعد از بیدار شدن از رخت خواب بیاییم بیرون [تصویر:  302.gif]
فدای چشات داداش خیلی ممنون برای تلاشت در راه پاکی [تصویر:  5.gif]
ماشاءالله به روز های پاکت ان شاءالله بریم به قله پاکی Khansariha (46)
سلام داداش یا باب الحوائج گل 303
خوبم ممنون داداش جان، شما خوبید ان شاءالله؟ 302
آفرین داداش به این دقت نکرده بودم که شربت زعفرون گرمه  Smiley-face-thumb
ما اینیم دیگه 65
بله داداش جان، زمان شام خوردن تاثیر زیادی داره Khansariha (69)
به نکته خوبی اشاره کردید، اینجا روستا هست و ساعت شیش که میشه هزار تا صدا از این ور و اونور میاد 4chsmu1 خروسه، گاوه، الاغه، گنجشکه، کلاغه، و صد البته مگس ها دست به دست هم میدن تا ما بیدار بشیم Khansariha (69)
ممنون داداش، خیلی گلی Thankyou
ممنون از شما بابت مساعدت هاتون در طول این مسیر 302
ان شاءالله  chase
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ...
متاسفانه هنوز انگیزه برای ترک پیدا نکردم...
بدنم معتاد این عمل زشت شده..

این عمل در بدن من در ذهن من به شدت قدرت پیدا کرد
.
و واقعا نمی‌دونم چرا ؟؟؟
و باید چ کنم ؟؟
53
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
سلام داداش مرد مقاومت عزیز 303
اگر اهرم رنج و لذت رو نوشتی هر روز مرورش کن و اگر تاثیر نداشت ویرایشش کن Khansariha (69) و اگر هم ننوشتی حتما اقدام کن.
هر روز هم بهتره اهدافت رو مرور کنی. اگر مرور اهداف حتی اندازه یه سر سوزن هم بهت انگیزه نداد بهتره اونها هم ویرایش کنی. 53258zu2qvp1d9v
پیشنهاد میکنم کتاب راز کنترل شهوت داداش رضا هم اگه نخوندی حتما بخونی، خیلی تاثیر داره 128fs318181
و اینکه داداش جان چه انگیزه ای از این بالا تر که خ‌.ا گناهی کبیره هست و ما رو به دوزخ میکشونه؟
چه انگیزه ای بالا تر از اینکه خ‌.ا زندگی زناشویی مون رو در آینده خراب میکنه؟
چه انگیزه ای بالا تر از اینکه هزار جور آسیب و درد و مرض به بدن وارد میکنه؟ حتما خودت هم این آسیب ها را تجربه کردی؟
چه انگیزه ای بالا تر از اینکه خ.ا باعث میشه خوب و بد رو نتونیم تشخیص بدیم؟
چه انگیزه ای بالا تر از اینکه خ.ا باعث کم شدن حافظه میشه؟
چه انگیزه ای بالا تر از اینکه خ‌.ا انگیزه ما رو نابود میکنه؟
چه انگیزه ای بالاتر از اینکه خ.ا باعث استرس میشه؟
و................
و ترک خود ارضایی هم باعث میشه که ما از همه خطراتی که در بالا ذکر کردم و بیشتر جلوگیری کنه Khansariha (69)
آیا اینها به آدم انگیزه نمیده که دنبال راه چاره ای برای مبتلا نشدن به این گناه بگرده؟
آیا قراره ما مسئولیت زندگی خودمون رو به عهده نگیریم و با خود ارضایی تمام افکار، عقاید، سلامتی، زندگی و ... نابود کنیم؟
داداش جان تا خودت نخوای که انگیزه ای داشته باشی مطمئن باش هیچ چیز و هیچ کسی نمیتونه بهت انگیزه بده 128fs318181
پس حتما درباره انگیزه تحقیق کن و کتاب های روانشناسی بخون و روح و روانت رو به آرامش برسون تا ان شاءالله در ترک خ.ا موفق بشی
یا علی balloons

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان