امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

[تصویر:  gol1.gif]
به نام خدا

اعلام وضعیت‌های پاکی
Gol لیست بروز شده 1402/04/13Gol

[تصویر:  unnamed.gif]

محسنین / 6 تیر 1402 / 37 روز خوب ........................... در انتظار ستاره سیزدهم

سورنا / 10 مرداد  1402 / 3 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

Tagon ا / 5 مرداد 1402 / 4 روز خوب.. ................ در انتظار 30 روز خوب

علیرضا32 /19 تیر 1402 / 9 روز خوب............................... در انتظار 30 روز خوب

Amirali.d ا / 6 مرداد 1402 / 2 روز پاک ............................. در انتظار 20 روز خوب

مرد مقاومت / 25 تیر 1402 / بسم الله قهرمان.....................در انتظار 20 روز خوب

تاج / 1 فروردین 1402 / 55 روز خوب ................................. در انتظار ستاره سوم

عقاب علوی/ 1 فروردین 1402 / 14 روز خوب........................... در انتظار ستاره اول

توکلت الله/14فروردین1402 /3روز خوب................................درانتظار 10 روز خوب 

Amir.m1382 ا / 19 شهریور 1401 / بسم‌الله قهرمان ............در انتظار 10 روز خوب

ahmad862 ا / 5 تیر 1402 / بسم الله قهرمان....................... درانتظار 10 روز خوب 

ثاقب / 31  تیر 1402  / 1 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب 

[تصویر:  2495801135216185771031818916912923637220_kj0w.jpg]
 سپاس شده توسط
درود بر استوای عزیز

سورنا / 10 مرداد 1402 / 3 روز خوب

53

سپاس شده توسط
سلام .

محسنین / 6 تیر 1402  / 37 روز خوب  53 

بعد از سه هفته پیاپی کار و درس شدیدا متمرکز و بی وقفه امروز کاملا استراحت بودم ، سعی کردم از فضای مجازی و نمایشگر گوشی و هرچیز آنلاینی دور باشم  4chsmu1 

روزانه میانگین ۴ ساعت کلاس آنلاین میرم در طول هفته ، دیگه حداقلش جمعه ها به چشم و مغز و گردنم استراحت کافی بدم  4chsmu1 
از هفته بعدی جمعه ها یا پنجشنبه ها برنامه ها  ویژه ای برا استراحت دارم و قول میدم فعالیت مفید کانونی داشته باشم و یه برنامه جدی تر برای پاکی خودم اجرا کنم .

خیلی مخلصم داداشای گل استوایی   Thankyou
 سپاس شده توسط
[تصویر:  nofap-timeline-banner-1024x576_t7n0.png]
اثرات پس از ۹۰ روز پاکی

1. افزایش بهره وری
  2. تعادل روحی
  3. افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
  4. تمرکز ذهنی
  5. انرژی
  6. اجتماعی تر شدن
  7. سلامتی
  • | بهره وری 
  • بهره وری نرخی است که از مقایسه ورودی ( زمان، پول، انرژی. . . ) با خروجی ( تعداد محصول، نمره امتحان، سود ) بدست می آید.
  • | تمرکز ذهنی
  • توانایی متمرکز کردن ذهن روی یک موضوع، شی یا فکر و بیرون راندن تمام افکار، ایده‌ها، احساسات و هیجان‌های نامربوط از ذهن.
 سپاس شده توسط
سلام به داداش های استوایی Khansariha (18)
ان شاء الله خوب باشید.

(1402 مرداد 13، 4:12)علیرضا32 نوشته است: کلاس ورزشی، مدرسه تابستانی، کلاس المپیاد، کلاس پژوهش و... تنها گوشه ای از مشغله یک پسر زرنگ، کوشا و درس خوان این مرز و بومه

ماشاءالله به شما داداش عزیز، نوجوان پر تلاش و زرنگ و کوشا Khansariha (69)

(1402 مرداد 13، 4:12)علیرضا32 نوشته است: دوستان یه سوال الان شما چجوری فقط به یه قسمت از نوشته دیگران پاسخ میدید؟ چی رو میزنید که فقط یک قسمت رو انتخاب می کنه؟

همون طور که داداش تاج عزیز گفتند، می تونی قسمتی از متن مورد رو کپی کنی و بعد گزینه سمت چپ کنار گزینه php رو انتخاب کنی و متن کپی شده رو در داخل اون قرار بدی.
البته راه های دیگه ای هم وجود داره که یه کم پیچیدگی داره 53258zu2qvp1d9v

(1402 مرداد 13، 19:29)سورنا نوشته است:
درود بر استوای عزیز

سورنا / 10 مرداد 1402 / 3 روز خوب

53

داداش سورنای عزیز هم که با روزهای خوبش اومده، ماشاءالله به تلاشت Khansariha (69)
داداش جان مهم ترین موانع پاکیت در طول این مسیر چیه و چه راهکاری برای عبور از اون موانع داری؟

(1402 مرداد 13، 19:34)محسنین نوشته است: سلام .

محسنین / 6 تیر 1402  / 37 روز خوب  53 

بعد از سه هفته پیاپی کار و درس شدیدا متمرکز و بی وقفه امروز کاملا استراحت بودم ، سعی کردم از فضای مجازی و نمایشگر گوشی و هرچیز آنلاینی دور باشم  4chsmu1 

روزانه میانگین ۴ ساعت کلاس آنلاین میرم در طول هفته ، دیگه حداقلش جمعه ها به چشم و مغز و گردنم استراحت کافی بدم  4chsmu1 
از هفته بعدی جمعه ها یا پنجشنبه ها برنامه ها  ویژه ای برا استراحت دارم و قول میدم فعالیت مفید کانونی داشته باشم و یه برنامه جدی تر برای پاکی خودم اجرا کنم .

خیلی مخلصم داداشای گل استوایی   Thankyou

ماشاءالله به داداش محسنین عزیز که دست از تلاش برنمی داره و خستگی ناپذیر داره به تلاشش ادامه میده Khansariha (69)

(1402 مرداد 13، 23:19)تاج نوشته است:
[تصویر:  nofap-timeline-banner-1024x576_t7n0.png]
اثرات پس از ۹۰ روز پاکی

1. افزایش بهره وری
  2. تعادل روحی
  3. افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس
  4. تمرکز ذهنی
  5. انرژی
  6. اجتماعی تر شدن
  7. سلامتی
  • | بهره وری 
  • بهره وری نرخی است که از مقایسه ورودی ( زمان، پول، انرژی. . . ) با خروجی ( تعداد محصول، نمره امتحان، سود ) بدست می آید.
  • | تمرکز ذهنی
  • توانایی متمرکز کردن ذهن روی یک موضوع، شی یا فکر و بیرون راندن تمام افکار، ایده‌ها، احساسات و هیجان‌های نامربوط از ذهن.

داداش تاج عزیز، ممنونم از تحلیل خوبت Khansariha (69)
هر چه قدر اثرات مثبتی پاکی رو برای خودمون مرور کنیم و ارزشمند بودن پاکی برامون اهمیت پیدا کنه، باعث میشه کمتر میل به انجام خودارضایی پیدا کنیم و مواقع وسوسه هم با استقامت بیشتری به راهمون ادامه میدیم 128fs318181

چه خوب میشد اگه هر کدوم از دوستان استوایی، از خوبی های پاکی و اثرات مثبت پاکی برای همگروهی هاشون، تعریف می کردند.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام 

کجایید 49-2 49-2 گروه اینقدر خلوته؟

اعلام وضعیتی  ، صحبتی  نظری بدید

نقل قول: شرایط عضویت:
1- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار اعلام وضعیت پاکی انجام بدن.
2- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار مشارکت کنن و از وضعیت خودشون به سایر اعضا اطلاع بدن.

نوشته لااقل ماهی یکبار ولی شما لااقل هفته ای یکبار پست بزنید.

نمیدونم کدوم از شماها توی میزگرد بودید اما قرار نبود وضع کانون اینطوری پیش بره مخصوصا گروه استوا 49-2

الان که دیدم تقریبا کثیری از اعضای گروه غیرفعال ان و نوسانی فعالیت داشتن

برای این دوماه باقی مونده بعد این پست حضور بزنید که بدونم کی این پست دیده  تا فعالیت ها اعلام کنیم.
 سپاس شده توسط
سلام . 
 محسنین / 6 تیر 1402  / 42 روز خوب / الحمدلله

نقل قول: ماشاءالله به داداش محسنین عزیز که دست از تلاش برنمی داره و خستگی ناپذیر داره به تلاشش ادامه میده

سلام و عرض ادب خدمت داداش صادقین بزرگوار302
خیلی ممنونم از لطف شما Thankyou

سلامت باشین ان شاءالله 53

نقل قول: برای این دوماه باقی مونده بعد این پست حضور بزنید که بدونم کی این پست دیده  تا فعالیت ها اعلام کنیم.    

سلام داداش تاج عزیز 302
من حاضر Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها من دوباره برگشتم Confetti
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
 سپاس شده توسط
سلام . 
 محسنین / 6 تیر 1402  / 44 روز خوب / الحمدلله 53
 سپاس شده توسط
سلام .    303

محسنین / 6 تیر 1402 /  45 روز خوب / الحمدلله   53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  gol1.gif]
به نام خدا

اعلام وضعیت‌های پاکی
Gol لیست بروز شده 1402/05/20 Gol

محسنین / 6 تیر 1402 / 45 روز خوب ........................... در انتظار ستاره سیزدهم

سورنا / 10 مرداد  1402 / 3 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

Tagon ا / 5 مرداد 1402 / 4 روز خوب.. ................ در انتظار 30 روز خوب

علیرضا32 /19 تیر 1402 / 9 روز خوب............................... در انتظار 30 روز خوب

Amirali.d ا / 6 مرداد 1402 / 2 روز پاک ............................. در انتظار 20 روز خوب

مرد مقاومت / 25 تیر 1402 / بسم الله قهرمان.....................در انتظار 20 روز خوب

تاج / 1 فروردین 1402 / 55 روز خوب ................................. در انتظار ستاره سوم

عقاب علوی/ 1 فروردین 1402 / 14 روز خوب........................... در انتظار ستاره اول

توکلت الله/14فروردین1402 /3روز خوب................................درانتظار 10 روز خوب 

Amir.m1382 ا / 19 شهریور 1401 / بسم‌الله قهرمان ............در انتظار 10 روز خوب

ahmad862 ا / 5 تیر 1402 / بسم الله قهرمان....................... درانتظار 10 روز خوب 

ثاقب / 31  تیر 1402  / 1 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب 

[تصویر:  2495801135216185771031818916912923637220_kj0w.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام .  

محسنین / 6 تیر 1402 / 46 روز خوب / الحمدلله   53

آدم اگه نتونه کنترل و مدیریت خواسته های خودشو به عهده بگیره ، از عهده انجام هیچ کار و مسئولیت دیگه ای بر نمیاد . کاش خواسته هامون ابزار ما باشن ، نه اینکه ما ابزار و وسیله خواسته ها و نیازها .

دیگه زندگی داره واقعا جدی میشه (:
یکی از دوستام که قید کنکور رو زده و یه سال از خودم بزرگتره باید کم کم آماده بشه بره سربازی .
دیگه واقعا داریم مرد میشیم داداشا (:

خداکنه برنامه هایی که دارم بتونم پیاده کنم و هرچه سریعتر سروسامون بدم به زندگیم تو این یکی دو سال آینده . خیلی نمیتونم صبر کنم تا اوضاع راست و ریست بشه ‌ ، از طرفی بعضی موقع زیاد دویدن ها و سریع بدست آوردن بعضی چیزا به ضرر آدم تموم میشه.
راستش به عنوان دردودل بگم... واقعا اوضاع زندگی و اقتصادی خانواده خراب شده . باید تمام تلاشمو بذارم وسط که بتونم سریعتر خودم مستقل بشم و فشار از دوش خانواده برداشته بشه . اگه دوران دانشجویی اونطوری که برنامه دارم نشه ، هم خودم خيلي اذیت میشم ، هم حداقل ۵ ، ۶ سال خانواده زیر فشار متلاشی میشن . باید با تمام وجود تمرکزم رو بذارم سر درسا و از بستری که برام فراهم شده نهایت استفاده رو ببرم .
پناه بر خدا ‌ 53
 سپاس شده توسط
سلام 

سورنا / ۱۰ مرداد / ۱۱ روز خوب

53

سپاس شده توسط
سلام  303
امیدوارم خوب باشین 
من دوباره این روزا اوضاع و احوالم یکم بهم ریخته هست . چندتا پاکی ۴ روزه داشتم و از پاکی های یک یا دو روزه تونستم به سختی به روز ۴ برسم اما الان یه وضعیت سخت برام پیش اومده نه میتونم وضعیت بعد از خ.ا رو تحمل کنم نه پاکی رو . وقتی پاکم هی استرس دارم که دارم بر خلاف همیشه که خ.ا میکردم رفتار میکنم و ممکنه برام مشکل پیش بیادو.. یا استرس این رو دارم که ممکنه دوباره برگردم به خ.ا و همش هم تحت فشارم و فکرم مشغوله . وقتی هم وضعیت بعد از خ.ا رو دارم تا دو روز خسته و بی حال و حوصله ام و حافظه ام درست کار نمیکنه و تمرکز ندارم و همش استرس دارم . 
البته نه همیشه گاهی وقتا عوارض بعد از خ.ا رو کامل حس نمیکنم یعنی بعضی وقتا کمتر باعث خستگیم میشه بعضی وقتا حافظه ام خوبه ، تمرکز و فکرم خوبه و همین باعث میشه که به عوارض خ.ا شک کنم و سمت ترک نرم .
من تا حالا به عنوان عوارض خ.ا اینا رو تجربه کردم : بی حالی ، بی حوصلگی ، ضعف حافظه ، ضعف بینایی ، اختلال حواس و کمبود تمرکز و احساس گناه و غم و اندوه ، حراس اجتماعی و اضطراب اجتماعی 
اما بعضی وقتا این عوارض خیلی کمه مثلا وقتی که تو ذهنم نمیارم که این کار گناهه و خودم رو کمتر سرزنش میکنم این عوارض کمتر میشه حتی بی حالی و بی حوصلگی !

نمیدونم هی این ذهنیت میاد که اگه فکر نکنم که این کار مشکل داره یا گناهه آسیبی نداره خیلی اما از طرفی هم باهاش خیلی نمیتونم کنار بیام اما فشار باعث میشه که بازم برم سمتش حالا نمیدونم این فشار نیاز طبیعیه یا اعتیاد .
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
سلام  303
چطورین 

سوال های اصلیم اینه الان ، اگه پاک بمونم بدنم نیازش رو چیکار می‌کنه ؟ سرکوب میشه ؟ یا خود تنظیمی ( جنب شدن ، تجزیه اسپرم ) رو انجام میده ؟ این جنب شدن در همه افراد مجرد اتفاق می افته ؟ موندن ترشحات جنسی در بدن ( خ.ا نکردن و رابطه نداشتن تا مدتی طولانی ) آسیبی به بدن میزنه ؟
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان