عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

چالش هفتگی شهریور(هفته سوم)
1محمد حسین>>>کنترل زبان و مطالعه روزانه 1 ساعت
2 هاشم. تلاش برای برنامه ریزی جامع وکامل  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif]
3 Amirali.d >>> محاسبه نفس و خواندن نماز اول وقت
[تصویر:  53.gif]

8 [تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
چالش هفتگی شهریور(هفته سوم)
1محمد حسین>>>کنترل زبان و مطالعه روزانه 1 ساعت
2 هاشم. تلاش برای برنامه ریزی جامع وکامل  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]  [تصویر:  4chsmu1.gif]
3 Amirali.d >>> محاسبه نفس و خواندن نماز اول وقت
4 سپهر>>>تلاش برای زود خوابیدن(حداکثر ساعت 12شب)

8 [تصویر:  53.gif]
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام رفقا ظهر بخیر
ان شاءالله حالتون عالی باشه 302
خیلی خوشحالم که تو این چالش شرکت کردید Khansariha (69)
چقدر خوبه که هر روز گزارش بدیم که چقدر تو چالش موفق بودیم و برای بهتر شدن باید چکار کنیم؟ 49-2

هاشم جان
سلام داداش جان خوبی؟
خیلی عالیه داداش برنامه ریزی باید دقیق و قابل اجرا باشه Khansariha (69)
هر روز اخر شبا بیا گزارش اون روز را برامون بفرست
مثلا بگو چقدر موفق بودی؟
چند درصد رشد داشتی نسبت به دیروز؟
چکار باید انجام بدیم که بهتر بشه 302
بستگی به توانت و علاقت برنامه ریزی انجام بده
اولویت بندی را فراموش نکن سعی کن کار هایی که اهمیت بیشتری داره را شروع کنی Khansariha (69)
بسم الله داداش ببینم چکار میکنی ها Khansariha (58)

امیر علی جان
سلام داداش جان خوبی؟
خیلی هم خوبه داداش Khansariha (69)
میدونم از نوشتن زیاد شاید خسته بشی؛ولی سعی کن در حد چند خط برامون تو گروه از وضعیت اون روز بنویسی Khansariha (69)
یه الگو کلی برای خودت بنویس و هر شب فقط تیک هاش را تو گروه بزن 49-2
میتونی هر روز تو گروه از موفقیت هات بگی تا باعث بشه رشد کنی ان شاءالله
راستی داداش سعی کن تو هفته اول روی یکی از نمازهات خیلی تاکید کنی Khansariha (69)
کاری که من انجام دادم و عملی شد
مثلا عهد ببند هر جوری شده نماز صبحت را بخونی؛حتی اگر یه دقیقه مونده به طلوع افتاب 302

سپهر جان
سلام داداش جان خوبی؟
چه قدر خوبه این چالش زود خوابیدن Khansariha (69)
داداش جان گزارش یادت نره تو گروه؛ این که گوشی را زودتر از دستمون خارج کنیم خییلی به نظرم خوبه
گاها پیش اومده که تو نت بودم و نفهمیدم کی ساعت شده 1بامداد 22
سعی کن نیم ساعت قبل خواب گوشی دستت نباشه داداش Khansariha (69)
داداش هر روز زمان خواب را بیار عقب تر من تجربه ای که داشتم یه مدت رو یه ساعت خاصی نگهش داشتم
و اخر کار خوب پیش نرفت ؛به نظرم هر روز 5 دقیقه بیار عقب تر تا به ساعت ایده آل برسی ان شاءالله
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خوب خوب میخواهم ببینم بقیه چه چالش هایی دارند Khansariha (98)
رفقا هر روز برای خودتون وقت بزارید و به رشد خودتون کمک کنید Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
Big Grin 
(1401 شهريور 13، 14:41)یا باب الحوائج نوشته است: سلام رفقا ظهر بخیر
ان شاءالله حالتون عالی باشه 302
خیلی خوشحالم که تو این چالش شرکت کردید Khansariha (69)
چقدر خوبه که هر روز گزارش بدیم که چقدر تو چالش موفق بودیم و برای بهتر شدن باید چکار کنیم؟ 49-2

هاشم جان
سلام داداش جان خوبی؟
خیلی عالیه داداش برنامه ریزی باید دقیق و قابل اجرا باشه Khansariha (69)
هر روز اخر شبا بیا گزارش اون روز را برامون بفرست
مثلا بگو چقدر موفق بودی؟
چند درصد رشد داشتی نسبت به دیروز؟
چکار باید انجام بدیم که بهتر بشه 302
بستگی به توانت و علاقت برنامه ریزی انجام بده
اولویت بندی را فراموش نکن سعی کن کار هایی که اهمیت بیشتری داره را شروع کنی Khansariha (69)

امیر علی جان
سلام داداش جان خوبی؟
خیلی هم خوبه داداش Khansariha (69)
میدونم از نوشتن زیاد شاید خسته بشی؛ولی سعی کن در حد چند خط برامون تو گروه از وضعیت اون روز بنویسی Khansariha (69)
یه الگو کلی برای خودت بنویس و هر شب فقط تیک هاش را تو گروه بزن 49-2
میتونی هر روز تو گروه از موفقیت هات بگی تا باعث بشه رشد کنی ان شاءالله
راستی داداش سعی کن تو هفته اول روی یکی از نمازهات خیلی تاکید کنی Khansariha (69)
کاری که من انجام دادم و عملی شد
مثلا عهد ببند هر جوری شده نماز صبحت را بخونی؛حتی اگر یه دقیقه مونده به طلوع افتاب 302

سپهر جان
سلام داداش جان خوبی؟
چه قدر خوبه این چالش زود خوابیدن Khansariha (69)
داداش جان گزارش یادت نره تو گروه؛ این که گوشی را زودتر از دستمون خارج کنیم خییلی به نظرم خوبه
گاها پیش اومده که تو نت بودم و نفهمیدم کی ساعت شده 1بامداد 22
سعی کن نیم ساعت قبل خواب گوشی دستت نباشه داداش Khansariha (69)
داداش هر روز زمان خواب را بیار عقب تر من تجربه ای که داشتم یه مدت رو یه ساعت خاصی نگهش داشتم
و اخر کار خوب پیش نرفت ؛به نظرم هر روز 5 دقیقه بیار عقب تر تا به ساعت ایده آل برسی ان شاءالله
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خوب خوب میخواهم ببینم بقیه چه چالش هایی دارند Khansariha (98)
رفقا هر روز برای خودتون وقت بزارید و به رشد خودتون کمک کنید Khansariha (46)

با سلام.  Salam
اولین رکن که خواب هست که باید ببینی بهترین تایم برای خوابیدن چه وقت هایی است.! 65 53
چه زمان هایی برای خوابیدن خوب هستن و چه زمانی هایی برای خوابیدن مضررن. Khansariha (56)
یه موضوعی که قبلا هم گفتم اینه که از موسیقی خوب استفاده کنیم 
چون موسیقی رو حتی به عنوان مخدر هم می شه استفاده کرد.
به همون صورتی که شما وقتی سردرد داری قرص سردرد میخوری (استامینافن)اگر این قرص رو بدون توجه هر روز از اون استفاده کنی سردرد خوب میشه یا بدتر میشه.؟ Khansariha (36)
پس چرا وقتی یه موسیقی میشه برای درمان استفاده کرد برای ....از اون استفاده بشه.؟ Khansariha (96)
اگر شما روزی بر روی یک نکته یا موضوع،صفت،یادگیری یک زبان تمرکز کنید در پایان سال ۳۶۵ موضوع پیشرفت داشتید.!!!!!!

4chsmu1 302 317 Alaykom
سلام  303

محسنین / ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ / ۱۷ روز خوب‌ ... شکر خدا 

صبر داشته باشه ... صبر داشته باش  Khansariha (69)

بچه ها ورزش حرفه ای و منظم رو اصلا فراموش نکنید..
از زندگی لذت ببرید ...  ارزش غم خوردن نداره ولی تا میتونید درست از وقتتون استفاده کنید ... هیچ وقت مثل الان نمیدونستم چطور باید با خودم رفیق باشم  cheshmak
اگه نفس دعوت کننده به بدی و پلیدی رو کنار بزنیم یه رفیق مشتی ، معنوی باحال و شوخ پیدا میشه  Khansariha (69) 

خیلی مشتیه هااا Khansariha (121)
 سپاس شده توسط
سلام 
راستش قرار بود دست پر بیام ولی بازم نشد . بازم یه پاکی کمتر ۷ روز . همه چیز هم خوب و درست نبود ، اما اون روزای اولی که به خودم استراحت دادم خیلی حال و اوضاع خوبی داشتم ، تا اینکه به روزمرگی و بی حوصلگی و بیکاری دچار شدم . امروز خواستم از بیکاری و روزمرگی بیرون بیام و دوباره کم کم درس خواندن رو شروع کنم ، نیم ساعت درس خواندم اونم ویدیویی ، بعد تمام تصمیاتم توی سرم چرخید ، یه صدایی توی ذهنم میگفت ، چرا باید درس بخونیم ؟! چرا باید کنکور بدیم وقتی هیچ حرفی برای گفتن نداریم ، وقتی اصلا دوسش نداریم ، اصلا این راه درسته ؟؟  
قبلا اینطوری نبودم از یه جا به بعد دیگه صدا های ذهنم رو میشنوم ، خیلی عجیبه شاید به یه بیماری روانی دچار شدم این مدت ، یا عذاب وجدان زیاد باهام اینکارو کرده ولی من می‌شنوم انگار چند نفرم .

نمیدونم از این زندگی چی میخوام ، نمیدونم کی هستم یا باید کجا باشم و کی باشم . همه دارن رشد میکنن من درگیر اعتیادم.

وقتمو ، عمرمو ، سلامتیم رو ، انرژیم پای چی از دست دادم ؟
کاش میشد یه کسی دیگه بودم ، کاش یکی بود و این چیزا رو بهم میگفت ،  یا حداقل یه دلخوشی داشتم برای ادامه زندگی ، چیزی که فریادش بزنم و بگم می‌خوام بهش برسم . نگین رسیدن به خدا همونه ...

خدایا گفتی یه قدم بیا من بقیه راه رو کمکت میکنم ، دیگه تقریبا هیچ امیدی به این من و این زندگی نیس ، هزار بار خواستم برگردم ، هزارتا کار کردم ولی نشد ، نتونستم و این شدم ، اینا همش کار خودم بوده قبول ولی پس از کجا میگن تقدیر و سرنوشت وجود داره ؟ نمی‌خوام کفر بگم پس ادامه نمی‌دم 
ولی بخدا خستم ، چرا باید معتاد باشم ؟؟ من که اصلا زیاد توی اجتماع نبودم که آسیب های اجتماعی بهم ضربه بزنه . چرا اینطوری شد ، چرا یکی مسیر رو طی میکنه میرسه یکی هرچی جلوتر می‌ره میبینه کمتر رسیده .

آخه هنوز سنی ندارم که بخوام از این دنیا خسته باشم ، ولی واقعا هیچ معنایی برام نداره زندگی ، فقط روزمرگی و تکرار و تکرار ، فقط بدبختی و شکست فقط راه های نرفته ، دلیل های نداشته . 

از این دنیا متنفرم ، از کار و تحصیل هم متنفرم ، از بلوغ هم متنفرم ، از هرچیزی که میخواستم بهش برسمم متنفرم ، از تنهایی و روزمرگی هم خیلی خیلی متنفرم .

هیچ وقت فکر نمی‌کردم یه روزی اوضاعم این باشه هیچوقت .....
!Let's Not LOsE Without fIGHting
سلام  303

بازم یکم حالم گرفتس ، گفتم بیام یه چند خطی بنویسم . 
به طور طبیعی ما نیز داریم حرف بزنیم و حرف بشنویم تا بتونیم زندگی کنیم . توی دنیای واقعی افراد زیادی رو ندارم که برام حرف بزنن یا حرفامو بشنون ، اما توی مجازی شما رو دارم 4chsmu1  . و شما بزرگترین راز زندگیم رو میدونید ، اعتیادم .
خب واقعا احساس تنهایی و گم شدن دارم ، نمیدونم باید چکار کنم ، به اعتیاد ادامه بدم یا تغییر کنم .... درس بخونم یا نه ... اصلا کی هستم و کجا باید باشم .... نمیدونم .
خب بزارید از اول براتون بگم ، من آدم نسبتا تنهایی بودم و به دلایل نسبتا نامعلومی رفتار های عجیبی داشتم ، برای هر مشکل کوچیکی گریه میکردم ، توی کار های گروهی خیلی ضعیف بودم ، خیلی خجالتی بودم ، نمیتونستم دعوا کنم و... گفتن هرکسی درس بخونه می‌تونه بره مدرسه نمونه دولتی منم شروع کردم ، بقیه میگفتن استعداد خوبی دارم ، اما خیلی تلاش نمی‌کردم و قبول نشدم ، رفتم متوسطه اول ، مدرسه عادی ، اوایل از شدت تنهایی گوشه ای پیدا میکردم و زنگ های تفریح گریه میکردم . کلی اتفاق بد افتاد و در آخر همه چیز درست شد، اول یک دوست پیدا کردم  بعد شدم نفر دوم کلاس ، تشویق شدم  ، بیشتر تلاش کردم اما مغرور شدم و به چند نفری که باهام دوست شده بودن آسیب زدم . یه خودشیفته شده بودم تا اینکه بر حسب اتفاق سال های دوم یا سوم ، با خ.ا آشنا شدم ، برام عجیب بود ، تابستون شد و تنهای تنها شدم ، امتحانش کردم و به مرور حافظه ام ضعیف شد ، کم کم چشمام دچار اختلال شد ، مشکل روحی روانی پیدا کردم و کاملا اعتیاد پیدا کردم ، دوباره گفتن اگر بخونید به مدرسه نمونه دولتی می روید ، شروع کردم اما حالا هم دچار خ.ا هم مهارت تست زنی نداشتم و کسی راهنماییم نکرد ، بازم قبول نشدم .....دوباره اومدم مدرسه عادی ، جایی که بازم آسیب وجود داره و خیلی جای رشدی نداره ، اردیبهشت بود اون سال دهم بودم ، از خ.ا خسته شده بودم اومدم اینجا برای اولین بار تا روز دهم رسیدم همون تلاش اول ! اما .... یکسال تمام فقط درجا زدم و این دلبستگی رو ترک نکردم ، ترک نکردم و چشمام ضعیف تر شد ، نیرویی که داشتم رو از دست دادم ، دچار کلی اختلال شدم ، تنهاتر شدم ، از اجتماع فراری شدم ، توی مسائل ج.نسی گیر افتادم و هیچ چیزی جز اون توی زندگیم حاکم نبود . سوال منم اینه که چرا انجامش دادم و چرا ترکش نکردم ، الان یکم دیره ولی میترسم بازم نشه . 
توی ترک قدم به قدم نوشته کور نمیشید ولی من اختلال های بینایی دارم که پرسیدم و تحقیق کردم فقط به واسطه خ.ا ایجاد شدن، خدایا من هنوز ۱۸ سالمم نشده چطور می‌خوام با این آسیب ها زندگی کنم .

ببخشید طولانی شد ، کل زندگیم رو گفتم براتون امیدوارم همه چیز درست بشه . بجاش یه مدت هیچ متنی نمینویسم.
نقل قول: ممنون از لطف و توجهتون  [تصویر:  302.gif]

عزیزی Khansariha (18)
نقل قول: حاجی بریم که افتخار بیآفرینیم [تصویر:  4chsmu1.gif]   [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

برو ستون پرچمت بالاس 49-2

نقل قول: سلام داداش کارما عزیز
خیلی خوش اومدی به استوا [تصویر:  confetti.gif]
شام میدم حتما اما خب یه شرط داره
اعتبارات سبز خودتون رو واریز کنید [تصویر:  4chsmu1.gif]

ممنونم سپهر جان  302

تو 200 رو برس (و البته شام رو هم بده) اعتبار با من  Khansariha (69)

تاگون جان این مسئله خودارضایی رو خیلی برا خودت بزرگش کردی.... سخت نگیر.. خودارضایی تورو از هیچی عقب ننداخته فقط همین پیچیدن خودت به این مسئلس که داره تورو عقب میندازه و بیشتر داخل منجلاب خودارضایی فرو میبره... ببین عذاب وجدان تا یه حدیش خوبه و توی ترک کردن اون عمل به ما کمک میکنه اما از یه جا به بعد خود اون عذاب وجدان عامل سوق دهنده ما به خ. ا میشه 
تو انقدر ذهنت رو درگیر خ. ا و فکر اینکه داری با اینکار به خودت و آیندت آسیب میزنی کردی... این موضوع همه انرژی ذهنت رو ازت میگیره و وقتی میای درس بخونی میبینی حوصلت نمیرسه و این بی حوصلگی خودشو تو قالب اون سوال ها نشون میده و باز تو با خودت میگی خ. ا که میکنم و هزار تا ضرر داره از این طرف درسمم نمیخونم که این هم آیندمو نا معلوم میکنه 
بعدش حالت بد میشه و چاره چیه؟ بینگو.. خودارضایی 
و بعد دوباره روز از نو و روزی از نو 

این چرخه رو بشکن... چجوریش بستگی به خودت داره چیزیه که باید تو ذهنت با خودت حل کنی
سلام  303

صبح همگی بخیر و خوشی  317

محسنین / ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ / ۲۰ روز خوب‌ ... شکر خدا 

بریم برای شروع روز ۲۱ اُم  4chsmu1 317

آقا چقد گروه خلوت شده  39
زود باشید دیگه فعال شید  4chsmu1

تاگون جان امیدوام هرچ زودتر  اوضاع برات بهتر بشه .
داداش گلم حرف زدن و خالی شدن خودش خیلی بهت کمک کنه ؛ ما همیشه هستیم همینجا و اگه سواد و تجربمون جوابگو باشه کمکت میکنیم  302
 سپاس شده توسط
[تصویر:  unnamed.gif]

بسم الله الرحمن الرحیم 

[تصویر:  Gol.gif]لیست به‌روز شده 1401/06/19 [تصویر:  Gol.gif]

قُلْ یا عِبادِیَ الَّذینَ أَسْرَفُوا عَلى‏ أَنْفُسِهِمْ لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمیعاً إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحیم‏

بگو: «اى بندگان من -که بر خویشتن زیاده ‏روى روا داشته‏ اید- از رحمت خدا نومید مشوید. در حقیقت، خدا همه گناهان را می‎آمرزد، که او خود آمرزنده مهربان است.»

53 53 53 53 53 53 53

سپهرر / 30 بهمن 1400 / 194 روز خوب ....................... در انتظار ستاره سیزدهم

محسنین / 29 مرداد 1401 / 20 روز خوب ....................... در انتظار ستاره نهم

[تصویر:  %D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D8%A7%D8...%DA%A9.gif]

معراج/ 29 مرداد 1401 / بسم الله قهرمان.......................... در انتظار ستاره چهارم

عقاب علوی / ؟؟ مرداد 1401 / بسم الله قهرمان ............... در انتظار ستاره اول

Amirali.d ا / 5 شهریور 1401 / بسم الله قهرمان ............. در انتظار 20 روز خوب

امیر حسین83 / ؟؟ 1401/ 12 روز خوب ........................ در انتظار 20 روز خوب

*مهدی* / 29 خرداد 1401 / بسم الله قهرمان .................. در انتظار 20 روز خوب

Tagon ا / 9 شهریور 1401 / بسم الله قهرمان ................. در انتظار 20 روز خوب

مرد مقاومت / 4 شهریور 1401 / بسم الله قهرمان................... در انتظار 20 روز خوب

Abolfazl. Kh ا / 3 شهریور 1401 / 2 روز خوب.............. در انتظار 10 روز خوب

(آرین) / 1 مرداد1401 / 1 روز خوب ........................‌..... در انتظار 10 روز خوب

gomnam1/ ?? ??/ بسم الله قهرمان ........................... در انتظار 10 روز خوب

Hashem ا / 3 شهریور 1401 / 3 روز خوب ............. در انتظار 10 روز خوب

علیرضا32/ 8 شهریور 1401 / بسم الله قهرمان............در انتظار 10 روز خوب

پ.ن:
لطفا درصورت مشاهده اشکال در لیست به بنده اطلاع دهید با تشکر   Gol
 سپاس شده توسط
سلام 303
از همه شما ممنونم ، ببخشید برای حرف هایی که قبلا زدم و انرژی منفی که منتقل کردم . اینروزا واقعا خیلی سخت میگذره وارد یه چرخه عجیب شدم ، یه راهروی ذهنی ظاهراً بی پایان که تهش به درماندگی و خ.ا منتهی میشه .
تدابیر خاصی ندارم ، هر وقت هم که می‌خوام به اینکه چکار باید بکنم فکر میکنم ، یه حس درماندگی و ناتوانی سراغم میاد و نمیدونم باید چیکار کنم .

درس خوندن رو دوباره شروع کنم یا بدتر میشه اوضاع ؟  یه مدته درس رو کنار گذاشتم چون لغزش های زیادی داشتم و اصلا نمیتونستم درست فکر کنم و ناامید بودم .
سلام و درود 303
به به سرپرستان چه فعال هستن ماشاءالله  317
خسته نباشید میگم به داداش های عزیز‌ کارما و محسنین و یا باب الحوائج که کلی وقت میگذارند و انرژی میدن 302
از پاکی خبرای خوبی دارم
یه مدتی خیلی افت کردم و لغزش های سریالی داشتم و افسرده شدم و ناامید و خسته
اما بعد از اولین روز پاکیم که انرژیم بیشتر شد شروع کردم به تلاش های بزرگ برای پاکی
کللللی تو این مدت سخنرانی گوش دادم در مورد مبارزه با هوای نفس که خوشبختانه مؤثر بود Khansariha (69)
حتی یک لحظه هم بیکار نموندم و وقتای بیکاری ذکر میگفتم یا سرم رو گرم میکردم  128fs318181
موقع حموم کردن هم اون مواردی که رعایت نمیکردم رو رعایت کردم و زمان استحمام رو به ۵ الی ۱۰ دقیقه رسوندم 53258zu2qvp1d9v
اینم اعلام وضعیت توپ:
Amirali.d ا/ ۱۴ شهریور/ 4 روز خوب 317
خدایی تابستون خیلی سریع گذشت 106
اصلا نفهمیدم کی تیر اومد کی رفت و کی مرداد اومد کی رفت
حالا هم که شهریور اومده مثل برق و باد داره میگذره  42
من هنوز آمادگی باز شدن مدارس رو ندارم 20
 سپاس شده توسط
نقل قول: درس خوندن رو دوباره شروع کنم یا بدتر میشه اوضاع ؟ 

سلام داداش گلم . 

بنظرم شروعش کن ؛ به شرطی که تا حدودی  به نظم ذهنی رسیده باشی . افکار آشفته و شلوغ هی باعث تنفرت از درس و مشق میشه .

اما این سری با دید جدیدی شروع کن ، شرایط دقیق درسی خودت رو بررسی کن و از صفر هدف گذاری های منطقی داشته باش و روی پروژه رشد خودت محکم کار کن  Smiley-face-thumb 

منظورم از منطقی فکر کردن این نیست ک از هدف های بزرگ دست بکشی و نا امید بشی ؛ نه بلکه منظورم اینه که تمام مشکلاتت رو ریز به ریز لیست کن و به خودت فرصت برای بهتر یا حتی بهترین شدن .
اصل قضیه اینه که مسیر رو درست و قشنگ بچینی ؛ 
مسیری که هر ایستگاهش یه پل رو به رشد و ترقی باشه . 

کم کم سعی کن مسئله خ.ا.  رو خیلی بزرگ و وحشتناک جلوه ندی ،
 هرچقدر به این لعنتی پر و بال بدیم قوی تر میشه ، 

من فکر میکنم هیچی به اندازه رشد و پیشرفت همراه با نظم و سازماندهی  افکار حال آدمو سر جا نمیاره . 

تفریح سالم و به اندازه رو فراموش نکن ؛ یه آدم پژمرده و بی حال حتی حق نداره ادعای رشد و ترقی داشته باشه ؛ 

سرحال شو رفیق گلم  Khansariha (96)
 سپاس شده توسط
سلام و درود 303
نظرتون چیه جمعه این هفته یه دورهمی داشته باشیم؟
زمانش عالیه چون تا اون موقع خیلی خوب میشه هماهنگی ها را انجام داد و بیشتر افراد هم سرشون خلوته 53258zu2qvp1d9v
امیدوارم این پست رو آقای مهدوی ببینن و نظرشون رو بگن Khansariha (2)
 سپاس شده توسط
Salam با سلام یه چند روزی نبودم گوشیمو فرمت کردم 
و البته متاسفانه چند باری  God Khobam 22 17 22
و اخرین بار دیروز بود Esteghfar
و اما از امروز رویکرد متفاوتی شروع میشه 317 128fs318181
اعلام وضعیت
۱۹شهریور ۱۴۰۱
خداحافظ تا نامه ای بعدی 4chsmu1 Alaykom

اهنگ باحالیه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال