امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1401 مرداد 1، 21:31)محمّدرضا نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه و مخصوصاً ابوالفضل جان، ببین داداش همه‌ی ما این شکست ها رو داشتیم و همین الآن هم از اینکه باز شکست بخوریم میترسیم، ببین ابوالفضل جان من خودم به شخصه شاید نزدیک به صد بار بلکه بیشتر عهدی که با خدا بسته بودم رو شکستم و ناامیدِ ناامید شده بودم تا حدی که دیگه دوست نداشتم حتی زندگی کنم اما بالآخره یجایی دست خدا رو محکم گرفتم و تا الآن به لطف خدا ولش نکردم ولی خیلی میترسم که بازم لغزش کنم، ببین عزیزم این حس ناامیدی رو شیطان بهت القا میکنه سعی کن بهش توجه نکنی، چون خدا همیشه دستش به سمت بنده‌اش درازه و فقط از ما میخواد که دستش رو محکم بگیریم، بهت پیشنهاد میکنم مجموعه مستند صوتی شنود رو حتماً گوش بدی اینطوری بیشتر از پیش متوجه دشمنی شیطان با انسان میشی و ازش متنفرِ متنفر میشی، سعی کن وقتی نگاهت به نامحرم افتاد این ذکر رو بگی:((یا خَیْرً حَبیبٍ وَ مَحْبوبْ)) یعنی ای بهترین دوست و کسی که لایق دوست داشتن هستی، فقط و فقط خدا لایق دوس داشتن واقعی هست نه هیچ چیز دیگه‌ای ولی برداشت اشتباه نشه ها! مثلاً عشق به پدر و مادر جلوه‌ای از عشق به خدا هست، یا عشق به ائمه عليه اسلام، این ذکر توصیه‌ی آیت الله بهجت هست درضمن ابوالفضل جان همین تلاشی که میکنی خیلی با ارزشه و خدا هم داره میبینه و مطمئن باش که تو رو میبخشه و دستت رو میگیره، تو زیارت جامعه‌ی کبیره میخونیم که عشق و علاقه‌ی ائمه به شیعیان‌ِ خودشون  از مادری که فرزند شیر خواره‌شو دوست داره، خیلی خیلی بیشتره، پس خودت حساب کن که خدا چقدر بندگانش رو دوست داره، فقط کافیه ازش بخوای...

بهتونم بگم يه وقت فکر نکنید من آدم خوبی هستم و این حرفا...
من خاک پای همتونم 128fs318181
.
.
.
التماس دعا، یاعلی 53 53 53
آقا محمدرضا جان.سلام ...
ممنونم از اینکه اهمیت دادی و وقتت رو برای نوشتن این متن طولانی برای من صرف کردی...
واقعا وقتی انسان های پاک و نجیبی مثل تو و بقیه ی عزیزان این سایت رو میبینم،با خودم میگم:یعنی میشه منم مثل این عزیزان بشم؟؟؟؟میتونم مثل اونها بر شهوت و نفس خودم غالب بشم و خودمو تو آغوش خدا بندازم.؟؟؟؟
وقتی همچین حرف هایی مشنوم ،امیدوار تر میشم .روحیه و انگیزه بیشتری برای پاکی و قدم برداشتن تو این راه میگیرم...

بازم ازت ممنونم. Thankyou Thankyou Thankyou
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ابوالفضل جان، خوشحالم که دوباره تصمیم گرفتی پر قدرت شروع کنی ولی میخوام بهت چندتا نکته بگم، اولاً من تو آغوش خدا نیستم و حالا حالا ها باید روی خودم کار کنم کسی که میخواد تو آغوش خدا باشه باید به کلی دل از این دنیا بکنه که من هنوز نتونستم این کار انجام بدم شایدم هرگز نتونم ولی برام دعا کن ان شا الله که خدا همه‌ی ما رو توی آغوشش بگیره، ثانیاً سعی کن تا میتونی مثل من نشی چون من اصلاً الگوی خوبی نیستم و تو دو دو تا چهار تای دنیام موندم اگه مثل من بشی باید فاتحه‌ی خودتو بخونی 4chsmu1
.
.
.
ولی گذشته از شوخی اگه میخوای مثل کسی بشی مثل شهدا باش، مثلاً یه دوست خوب تو شهدا پیدا کن و هر از گاهی براش هدیه بفرست مثلاً زیارت عاشورا براش بخون و بهش تقدیم کن ولی درعوض ازش بخواه که بهت کمک کنه خلاصه برام دعا کن خیلی هم دعا کن مخصوصاً بعد از نماز، اگه توی قنوت نمازای شبت منو دعا کنی که خیلی عالی میشه (خطاب به همه‌ی دوستان، دعام کنید رفقا، منم قول میدم که دعاتون کنم، چون تو روایت داریم که دعای مومن در حق مومن مستجاب میشه و خدا دعا کردن در حق دیگران رو خیلی دوست داره، بچه‌ها اگه میخواید به چیزی برسید سعی کنید اول برای اطرفیانتون اون رو از خدا بخواید) 53 53 53
.
.
.
بازم التماس دعا، یاعلی 302
.
.
‌.
راستی یادم رفت سعی کنید حداقل هفته‌ای یه بار برید قبرستون و با خونه‌ی آخرتتون مثل این خونه های دنیایی انس بگیرید چون قراره یه چند وقتی هم اونجا بمونیم ولی گذشته از شوخی خیلی تاثیر داره اگه انسان بدونه مرگ با کسی شوخی نداره و سن و سال سرش نمیشه سعی میکنه جلوی نفس خودش وایسه، میخوای یه بچه‌ی دو ساله باش یا پیرمرد هفتاد ساله مرگ هر لحظه در کمینه، ان شا الله بتونم به حرفایی که میزنم عامل هم باشم ولی راستش من خودم هنوز موفق نشدم این کار رو انجام بدم ولی ان شا الله از این هفته باید استارتشو بزنم، دیگه ایندفعه واقعاً خداحافظ 4chsmu1
[تصویر:  29.gif]

"أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَىٰ"
"آیه ۱۴ سوره علق"

آیا او (انسان) نمی داند که خداوند او را می بیند و بر تمامی اعمالش آگاه است.
# حدیث_روز

‏امام علی علیه السلام‏

أَنَّكَ فِي مَنْزِلِ قُلْعَةٍ وَ دَارِ بُلْغَةٍ وَ طَرِيقٍ إِلَي الْآخِرَةِ وَ أَنَّكَ طَرِيدُ الْمَوْتِ الَّذِي لَا يَنْجُو مِنْهُ هَارِبُهُ وَ لَا يَفُوتُهُ طَالِبُهُ وَ لَا بُدَّ أَنَّهُ مُدْرِكُهُ فَكُنْ مِنْهُ عَلَى حَذَرِ أَنْ يُدْرِكَكَ وَ أَنْتَ عَلَى حَالٍ سَيِّئَةٍ.

و بدان تو در منزلی هستی که از آن رخت خواهی بست، و خانه‌ای که بیش از روزی چند در آن نتوانی نشست و در راهی هستی که پایانش آخرت است، شکار مرگی که گریزنده از آن نرهد، و آن را که جوید بدو رسد و از دست ندهد، و ناچار پنجه بر تو خواهد افکند، پس بترس از آن که مرگت رسد و تو را در حال گناه بیابد.

نهج البلاغه، ص: ۴۰۰

#MyDailyHadith
http://www.firstcause.net/mydailyhadith/fa
سلام 

ابوالفضل جان خوشحالم که انقد برای پاکی تلاش میکنی ولی داداش جان سعی کنی خیلی به خودت فشار نیاری و انقد که باعث اذیت خودت بشی که یه موقع خدایی نکرده این سفتو سخت گیری باعث به وجود اومدن وسواس بشه 

منم چند ماه اولی که برای پاکی می‌جنگیدم بعد از هر لغزش به شدت به خودم سخت میگرفتم یه جوری بود که انگار زنده بودنم به پاکی وابستس 
ولی بعد وسواس گرفتم اونم نسبتا شدید و خلاصه بجای اینکه تو پاکی پیشرفت کنم، بدتر با کله رفتم تو دیوار و این جریان وسواس هنوز هم ادامه داره و نابود کردنش هم از ترک خ ا  خیلی سختره 

خلاصه اینارو گفتم که یه موقع خدایی نکرده این سفتو سختگیری های بیش از حد باعث به وجود اومدن وسواس نشه
(1401 مرداد 1، 21:01)Abolfazl. Kh نوشته است: سلام

دیگه بریدم...هرکاری میکنم نمیشه...
امروز بعد از سه روز، باز بریدم.....
فکر نکنم بتونم این بلا رو ترکش کنم اما اون اهداف بزرگی که دارم چی؟!!کنکورو... 
نمیدونم کجای کارم غلطه..حالم خیلی خیلی خیلی بده.
اون عهدی که با امام زمان و خدا بسته بودم،،،،،اون رو هم شکستم..
خدا دیکه منو نمیبخشهههههههه.... 3 باره که تو روز دوم یا سوم شکست میخورم...
خداـ.....ــــــــــــ
من میرم،من میرم،
تا زمانی که حداقل 5 روز پاک داشته باشم... 
خدا دیکه منو نمیبخشه.......
حال بدتو درک میکنم 

هم حالت بده هم از هدفت دور شدی 
کاملا درکت میکنم 

سعی کن تو این موقعیت زیاد به خودت سخت نگیری 
فقط بذار که روزها بگذره 
وقتی روزای پاکی یواش یواش بره بالا هم حالت بهتر میشه هم امیدوار میشی

فقط بذار بگذره
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آنست که آهسته و پیوسته بود
سلام سلام صدتا سلام خوبید؟  4chsmu1
....... چرا از غیر شکایت کنم که همچو حباب........ 
..........  همیشه خانه خراب هوای خویشتنم.......... 

امیر حسین.... . 31تیر......3 روز خوب

بالاخره به هرچی بخواهیم میرسیم تنها شرطش اینه که
جنگجو باشی
بجنگ مثل من 49-2

پیش به سوی یه هفته پاکی

خ. ا چیزی نیست که آنقدر ما قوی هستیم میتونیم کره زمینو از جاش بکنیم آرهههه مااینیم Khansariha (46)

یه شعار خفننننننم میزنم میرم لذت  ببرید

چرررررخ بر هم زنمممممم ار غیر مرادم گررررردد

مننننن  نه آنممممم که زبونی کشم از چرخ فلک  Khansariha (58)

عزززززت زیااااااااااد 303

سلام و درود 303
به به چه گروه پر انرژی 317
متأسفانه من دیروز لغزش داشتم  Hanghead ولی مشکلی نیست Khansariha (69) دوباره پر قدرت شروع می کنم 49-2
شب خوش Khansariha (121)
سلام 

آرین/1مرداد 1401/ 1 روز خوب

انشاالله که همه موفق باشن
امیر حسین.   31تیر....5 روز خفن

سپهر/30بهمن 1400/ 158 روز خوب
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام سلام 303
وای من فراموش کردم آخرین اعلام وضعیت مسابقه کنترل نت+پاکی رو انجام بدم vayy
امیدوارم بپذیرید:
Amirali.dا/ مجموع امتیازهای کنترل نت: 42 / مجموع امتیازهای پاکی:30  / مجموع کل امتیازها: 72
من واقعا شرمندم که تمام تلاشم رو برای سربلند کردن استوا انجام ندادم Shy
۴۲ روز پیش (بیشتر) تصمیم گرفتم که برای گروهمون هم که شده پاک باشم اما نشد Khansariha (60)
فقط داستان این ۴۲ روز نیست. سال هاست این گناه رو انجام میدم اما حماقتم اجازه نداده که ترکش کنم Khansariha (116)
خدا هممون رو عاقبت بخیر کنه 1276746pa51mbeg8j
(1401 مرداد 4، 16:09)Amirali.d نوشته است: سلام سلام 303
وای من فراموش کردم آخرین اعلام وضعیت مسابقه کنترل نت+پاکی رو انجام بدم vayy
امیدوارم بپذیرید:
Amirali.dا/ مجموع امتیازهای کنترل نت: 42 / مجموع امتیازهای پاکی:0  / مجموع کل امتیازها: 42
من واقعا شرمندم که تمام تلاشم رو برای سربلند کردن استوا انجام ندادم Shy
۴۲ روز پیش (بیشتر) تصمیم گرفتم که برای گروهمون هم که شده پاک باشم اما نشد Khansariha (60)
فقط داستان این ۴۲ روز نیست. سال هاست این گناه رو انجام میدم اما حماقتم اجازه نداده که ترکش کنم Khansariha (116)
خدا هممون رو عاقبت بخیر کنه 1276746pa51mbeg8j
خدا راه عاقبت بخیریو شقاوتو قرار داده انتخاب با توست 65

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان