عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ثبت نام دور چهل یکم مسابقه گروهی «رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- عاشق فاطمه زهرا
2- Saitama
3-[تصویر:  53.gif]
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...[تصویر:  14.gif]
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
آقا منم هستم
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام
قطعا من هم هستم 
اینبار به نیت خدا پاکی ازدواج
به به مسابقه گروهی، چطوری بابا؟ پارسال دوست، امسال آشنا. کجا بودی؟ خیلی وقته پیدات نیست. دلمون واست تنگ شده بود. خوش اومدی و صفا آوردی مسابقه گروهی جان.

Khansariha (13)
.
.
.
.
.
.

با سلام و درود بر دوست عزیزم، آقای اراده ی جان، که بهم گفت بیام اینجا اسم بنویسم، چراغ اول این مسابقه رو، اینجانب یعنی حامدحامد روشن می کنم.
 سپاس شده توسط
1- عاشق فاطمه زهرا
2- Saitama
3-....
4-آقای اراده
5- سوشیانس
6- 53
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام 
منو هم ثبت‌‌نام کنید
آرزوم شده پورن و خودارضایی رو ترک کنم.
رفقا لطفا فرم ثبت نام رو پر کنید.
یک ربع فکر کنید، بعدش این ها رو پر کنید بی زحمت 302

نقل قول: 1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.

۱- نام کاربری: عاشق فاطمه زهرا
۲- معرفی:‌ محمد هستم، مدیر ارشد اینجا، چندین ساله دارم تلاش می کنم برای پاکی، خیلی چیزها یاد گرفتم از این جا بودن.
۳- ارزیابی: وضعیت پاکیم خیلی خوبه، خیلی بهتر از چند وقت پیش. راحت تر جلوی نگاه و ذهنم رو می گیرم. توی موضوع ازدواج دچار مشکل اساسی هستم. خیلی نیاز دارم به مشورت و ... شاید نیاز باشه که سخنرانی و ... گوش بدم. فکر می کنم تقریبا هیچی نمی دونم در مورد ازدواج. در هر صورت نباید پاکی و حالم رو گره بزنم به این موضوع.
۴- برنامه: برنامه من برای این ۶ هفته، کنترل نگاه و ذهن،‌ نماز، قرآن و کنترل خوابه. چند ماه هست که روی این برنامه ها کار می کنم، امیدوارم که این ۶ هفته فرصت خوبی باشه که بتونم این ها رو تثبیت کنم.

کنترل نگاه و ذهن، باید همه جا و در هر شرایطی باشه، توی دانشگاه، خونه، قبل از خواب و ... مخصوصا وقتی توی نت می چرخم یا فیلمی نگاه می کنم. از اون طرف باید به ذهن و نگاهم خوراک خوب بدم که حوس کارهای بد نکنه.

نماز، به موقع، جماعت و با حضور قلب باشه.

قرآن، برنامه ی روزانه مرورقرآن دارم، حداقل روزی بیست دقیقه رو به قرآن اختصاص بدم. زمان مناسب و در آرامش کامل

کنترل خواب، از ساعتای ۹ و ۱۰ دیگه برای خواب آماده شم. نت گردی و کارهای سخت رو بذارم کنار و خودم رو برای خواب آرامش بخش آماده کنم.

در کنار این برنامه ها، کارهای مربوط به دانشگاه و ... رو هم پیگیری کنم و البته در مورد ازدواج تحقیق کنم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نام کاربری :....
معرفی:محمدرضا هستم معمولا محمد صدام میکنن بعد از یه زمین خوردن سخت دارم سعی میکنم دوباره بلند بشم
3ارزیابی:حدود 53 یا 54 روز پاکی دارم میشه گفت تو یه سال اخیر بهترین رکوردم بوده حالمم خوبه و گاهی وقتا یه کم فشار زیاد میشه روم اکثرا وقتایی که حالم خوب نیست
4.برنامه:اگه اشکال نداره این پیش خودم بمونه
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام
اسم من رو هم بنویسید

1- نام کاربری: فرید
2- معرفی: بعد از یه سقوط خیلی سخت اومدم کانون تو دوباره از نو شروع کنم
3- ارزیابی: اول کارم و اول راه اما عزمم جزمه که ایشالا این سری تا آخرش برم
4- برنامه: فعلا دارم رو نمازم خوندنم کار میکنم
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
نقل قول: 1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.

۱- نام کاربری: soshians
۲- معرفی:‌ سعید هستم، از دوران نوجوانی درگیر خ.ا بودم و توی دوران جوانی و پس از گسترش اینترنت درگیری با پ.و.ر.ن پیدا کردم الان هم بیشتر وابستگیم به پ.و.ر.ن هست و بدون پ.و.ر.ن هیچ حسی به خ.ا ندارم. 33 ساله هستم.
۳- ارزیابی: احساس می کنم تو جای خوبی از مسیر پاکی هستم. چند سالی هست که به دنبال حل مشکلم هستم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که بهترین راه ترک خ.ا از طریق گروه درمانی هست. با SA آشنا شدم و اینجا رو هم دیدم. پلتفرم فروم رو مناسب تر از گفتگوهای اسکایپی دیدم و به همین دلیل تصمیم گرفتم با کانون ترک رو شروع کنم. از تیر ماه امسال که جدی وارد کانون شدم خدا رو شکر نشکستم و دوست دارم همین جور پر قدرت ادامه بدم. مهم ترین مشکل من ولگردی اینترنتیه که در نهایت ختم میشه به تماشای پ.و.ر.ن. سیکل من به این صورته که وقتی تو اینترنت ول می چرخم از خودم ناراحت و عصبی میشم که دارم وقت تلف می کنم و در نهایت این عصبی شدن باعث میشه برم سراغ تماشای پ.و.ر.ن . اگر بتونم در ساعات مشخصی از روز فقط وارد اینترنت بشم فکر می کنم مشکلم تا حد زیادی حل بشه.
۴- برنامه: برنامه ام اینه که ورزش رو جزئی مهم از روتین روزانه ام بکنم. فعلا دو روز در هفته یوگا و یک روز فوتبال میرم و دوست دارم بقیه ی روزهام رو هم با ورزش پر کنم حداقل نیم ساعت در روز. تو این 6 هفته سعی می کنم روی ولگردی اینترنتی کار کنم و برنامه ی منظمی برای این کار داشته باشم. توی این شش هفته میخوام روی آموزش Adobe Premiere کار کنم و یه سری کار ترجمه بگیرم و از ترجمه پولی جمع کنم.

برای همگی آرزوی بهترین ها رو دارم.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام.

1- نام کاربری: دیوار
2- معرفی: 26 ساله ، در پی بهبودی از اعتیاد پورن
3- ارزیابی: اوضاع پاکی خوبه. کمی باید دقت بیشتری کنم. چون هر لحظه احتمال لغزش و بازگشت اعتیاد هست. میدونم با یه اشتباه این اعتیاد و بیماری میتونه دوباره اوج بگیره و رو روند کلی زندگی تاثیر بزاره.
4- برنامه:  هدف اصلی اول، رسیدن به سه ماه بهبودی از اعتیاد پورن هستش. و بعد از اون مراقبت بیشتر برای جلوگیری از بازگشت اعتیاد.
نام کاربری : آقای اراده 
معرفی : همیشه خوشحالم حتی در بدترین حال هم به سمت هدفم حرکت میکنم ... پاکی برام دیگه آرزو نیست .... پیش خدا و لطف خدا شرمنده ام 
ارزیابی : یکی دو ساله ک سیکل انجام این کار تا نود درصد کاهش داشته .....یجورایی معتاد شغل و کارم شدم ... دیگه اعتیادی در کار نیست اما نیاز همیشه هست ... 
بزنامه : ورزش سه جلسه در هفته ... مشغول بودن به کار ... کنترل فکر..... قران و نماز اول وقت ... رسیدن به روزهای بالای سی روز ....
ان شا الله 
پناه بر خدا
دوستان من فعلا وقت نمیکنم فرمو بنویسم . بعدا پرش میکنم .‌ منتظرم باشید .‌مسابقه رو بدون من شروع نکنینااااااا

1- عاشق فاطمه زهرا
2- Saitama
3- ...
4- آقای اراده
۵- حامدحامد
۱۰- 53

اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

فرم پرکرده اند:
آقای اراده

(با کلیک روی اسم متن فرم ها رو می تونید مشاهده کنید. 302 )
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1398 آذر 11، 22:21)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
1- عاشق فاطمه زهرا
2- Saitama
3- ...
4- آقای اراده
۵- حامدحامد
۱۰- 53

اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

فرم پرکرده اند:
آقای اراده

(با کلیک روی اسم متن فرم ها رو می تونید مشاهده کنید. 302 )

تا کی وقت هست واسه پر کردن فرم ؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان