عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

تا پنج شنبه فرصت دارید برای پر کردن فرم 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

1- نام کاربری: حامدحامد
2- معرفی: بابابزرگ کانون؛ کسی که اینجا حق آب و گل داره ولی خیلی هم مظلوم واقع شده. بهترین مدت ترک برای من، حدود نود و چند روز بوده.
3- ارزیابی: یکی دو سال هست تلاشم برای کنار گذاشتن، بیشتر شده. موفقیت های خوبی هم داشتم ولی خیلی راه دارم که به مطلوب برسم.
4- برنامه: برنامه که الی ماشاءالله زیاد دارم ولی موقع عمل که میشه، کُمِیتم لنگ می زنه.
1- نام کاربری : Saitama هستم .

2- معرفی: اهورا هستم . کوچیک شما ۱۷ ساله . دقیق نمیدونم چند وقته گرفتار این خ ا شدم . فکر کنم حدود ۳ سالی باشه . تو این ۳ سال بار ها تلاش کردم و زمین خوردم . تو این یک سال اخیر به این نتیجه رسیدم که بعد از زمین خوردن باید بلند شد و به مسیر ادامه داد . هدفم پاکی ابدیه . مثل همه . 

3- ارزیابی: الان خیلی حالم خوبه . خیلی خوشحالم که کانونو پیدا کردم . بعد از ثبت نامم تو کانون که حدود ۱ ماه و خورده ای میشه ، در زمینه های مختلف پیشرفت کردم . 
فقط نباید مغرور شم و هر روز حسابرسی و خود مراقبتی کنم و از خداوند مهربان تقاضای بخشش کنم و ازش بخوام لطف و رحمتش رو شامل حالم بکنه .

4- برنامه: این اخیرا چون زیاد درس میخونم ، کمتر بیکارم ، در نتیجه کمتر ذهنم درگیر مسائل حاشیه ای میشه . ورزش و نماز و قرآن و تفریح و همه چی تو برنامه ام
هست . اصلا عالییییی . خدایا شکرت
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
بچه ها اینجا کسی مثل من متاهل هست؟
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1398 آذر 12، 14:47)soshians نوشته است: بچه ها اینجا کسی مثل من متاهل هست؟

گمون نکنم کسی اینجا متاهل باشه ولی کسی که خ.ا انجام میده، انگار که با خودش ازدواج کرده. Khansariha (116)

از امام صادق (ع) از حكم خ.ا مي‌پرسند، مي‌فرمايد:

گناه بزرگي است كه خداوند متعال در قرآن مجيد از آن نهي فرموده، استمنا كننده مثل اين است كه با خودش ازدواج كرده است . اگر كسي را كه چنين كاري مي‌كند بشناسم، با او هم‌غذا نمي‌شوم. 2
سلام بچه ها!
 چشم های خاکستری رو یادتونه؟
من برگشتم

خراب تر از همیشه
وقتی رفتم ۲۰ سالم بود!
الان ۲۳ سالمه... 4chsmu1 

اما اومدم جبران کنم
دوباره مثل یه مورچه که از دیوار بالا میره و مدام میوفته روی پاهام بایستم و شروع کنم...
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
(1398 آذر 15، 16:31)چشم های خاکستری نوشته است: سلام بچه ها!
من برگشتم

خراب تر از همیشه
وقتی رفتم ۲۰ سالم بود!
الان ۲۳ سالمه... 4chsmu1 

اما اومدم جبران کنم
دوباره مثل یه مورچه که از دیوار بالا میره و مدام میوفته روی پاهام بایستم و شروع کنم...

خوش برگشتی چشم خاکستری عزیز. اما این بار همینجا بمون و دیگه از کانون نرو. بیرون کانون، هیچ خبری نیست.
(1398 آذر 15، 16:31)چشم های خاکستری نوشته است: سلام بچه ها!
من برگشتم

خراب تر از همیشه
وقتی رفتم ۲۰ سالم بود!
الان ۲۳ سالمه... 4chsmu1 

اما اومدم جبران کنم

داداش شاید باورت نشه
اما من شما رو خوب یادم می آد 4chsmu1 

خوش برگشتی

بقیه بچه ها در چه حالن
من یه مقداری زندگیم چالشی شده.
توی دانشگاه و ...

نیاز شدیدی به دعا دارم، تا از این ها هم عبور کنم 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1398 آذر 15، 19:16)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داداش شاید باورت نشه
اما من شما رو خوب یادم می آد 4chsmu1 

خوش برگشتی

بقیه بچه ها در چه حالن
من یه مقداری زندگیم چالشی شده.
توی دانشگاه و ...

نیاز شدیدی به دعا دارم، تا از این ها هم عبور کنم 302

ممنون دوست گلم

چالش که برای همه هست
ما هم پیر شدیم توی دانشگاه و هنوز تموم نشده!
سال پنجمم و کلی دیگه هم مونده Khansariha (60)
ایشالا چالشا برای همه خوب و زود حل بشه
الهی آمین
گاهی دلم برای خودم تنگ می شود!

مُهَيّای بهتر شدن...(الهی آمین)

[تصویر:  05_blue.png]
نام کاربری: عاشق زندگی

معرفی:
32 ساله
تقریباً 18 ساله به پورن و خودارضایی اعتیاد دارم، تا دو سال پیش نمیدونستم کاری که انجام میدم چقدر از نظر مغز، جسمی و روحی برام ضرر داره. تا اینکه اتفاقی با یک انجمن به نام NOFAP آشنا شدم. دقیقاً دو ساله دارم برای ترک تلاش میکنم. سه چهار ماهه پیش با انجمن کانون آشنا شدم و خوشحالم در کنارتون هستم.

ارزیابی: هر روز رو به هفته‌ای یکبار رسوندم. طولانی‌ترین رکورد من 20 روز بود که دو هفته پیش بهش رسیدم. این چند وقت اخیر رکورد من 5 و 7 روز بود که دلیل اصلی شکستن پاکیم بوجود امدن یک ناراحتی بود. 
مثلاً دیروز 5 روز پاک بودم اما با یک اتفاق که منو ناراحت کرد، دوباره پاکیم خراب شد.
من باید خودم رو در ناراحتیا مدیریت کنم تا دچار لغزش نشم. از این به بعد هر وقت ناراحت بشم از خونه چند ساعتی میرم بیرون.

هدف:
90 روز پاکی و بعد از اون برای همیشه

برنامه: 

گروه درمانی و هر روز اعلام وضعیت در کانون
برنامه ترک گروهی
انتقال لپ‌تاپ و چند وسیله دیگه به انباری
پاک کردن اینستاگرام
20 دقیقه گوش دادن به پادکست و ویدئو

خدایا در این مسیر دستم رو بگیر.

0
آقا من روز بیستم دی (98/10/20) را برای ختم صلوات خودم انتخاب کردم. دوستان عزیز لطفاً فراموش نکنید در اون روز حتماً بیایین رهروان و برام صلوات بفرستین. 4chsmu1

و اما گروه بندی که آقای عاشق فاطمه زهرا (س) زحمت کشیدن، رؤیت شد. طبق آن، بنده یعنی حامدِحامد، آقای اراده ی شاه داماد و آقای .... با هم هم گروه هستیم. با احترام به همه دوستان در سایر گروه ها، باید به عرض برسونم از همین الآن مشخص و مبرهن هست که گروه ما برنده این دوره از مسابقه است. یعنی این حرف من ردخور نداره و عزیزان رقیب، بهتره برنامه ریزی هاشون را بذارن برای دور بعدی مسابقات. به هرحال چیزی که عیانه، چه حاجت به بیانه. حالا در عین حال محض خالی نبودن عریضه، بنده و آقای .... و آقای اراده، برای دستگرمی هم شده در این دوره از مسابقات، حضور پیدا می کنیم ولی خیلی برامون اهمیت نداره. گروه ما به هر حال قهرمانه. لطفاً یه نفر قبول زحمت کنه این خبر رو به گوش خانم های گرامی در گروه نسیم حیات هم برسونه تا اونا هم بندگان خدا نخوان این دوره رو خیلی به خودشون زحمت بدن. ممنون

آقای ....
آقای اراده
حامدحامد

را

عشقه
(1398 آذر 16، 9:08)حامدحامد نوشته است:
آقا من روز بیستم دی (98/10/20) را برای ختم صلوات خودم انتخاب کردم. دوستان عزیز لطفاً فراموش نکنید در اون روز حتماً بیایین رهروان و برام صلوات بفرستین. 4chsmu1

و اما گروه بندی که آقای عاشق فاطمه زهرا (س) زحمت کشیدن، رؤیت شد. طبق آن، بنده یعنی حامدِحامد، آقای اراده ی شاه داماد و آقای .... با هم هم گروه هستیم. با احترام به همه دوستان در سایر گروه ها، باید به عرض برسونم از همین الآن مشخص و مبرهن هست که گروه ما برنده این دوره از مسابقه است. یعنی این حرف من ردخور نداره و عزیزان رقیب، بهتره برنامه ریزی هاشون را بذارن برای دور بعدی مسابقات. به هرحال چیزی که عیانه، چه حاجت به بیانه. حالا در عین حال محض خالی نبودن عریضه، بنده و آقای .... و آقای اراده، برای دستگرمی هم شده در این دوره از مسابقات، حضور پیدا می کنیم ولی خیلی برامون اهمیت نداره. گروه ما به هر حال قهرمانه. لطفاً یه نفر قبول زحمت کنه این خبر رو به گوش خانم های گرامی در گروه نسیم حیات هم برسونه تا اونا هم بندگان خدا نخوان این دوره رو خیلی به خودشون زحمت بدن. ممنون

آقای ....
آقای اراده
حامدحامد

را

عشقه

خوب میبینم که بعضی گروه ها دور ور داشتن... نه داداش یه نگاه به هم گروهی های قهار من بنداز میبینی قهرمان کیه 4chsmu1 فرید و اهورا از گل های ماهانه هستن که از بدو ورود به کانون پاشون رو گاز پاکی هست و ترمز ندارن 49-2 از الان مشخصه قهرمان مدال ما سه نفر رو بدیم بریم Khansariha (46) 

پ.ن : حامد جان قصد بر شوخیه و در کل خیلی مخلصیم 303
محمد جان برای ختم صلوات من ۲۵ دی ماه هستم ممنون  53
من رو بذارید ۱۳  برج ده برای ختم صلوات ....
چ گروه عالی افتام  49-2
منم 2 دی بی زحمت 53
[تصویر:  uVwrXF.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان