عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1399 فروردين 14، 16:55)Mr eftekhary نوشته است: بزرگترین مشکلم رو در این مسیر این میبینم که وقتی با دختری (که میخوایم باهم ازدواج کنیم) و الان به دلیل قرنطینه از هم دور افتادیم، تلفنی حرف میزنم به شدت تحریک میشم .
Hanghead

نمیدونم باید اصلا پاسخی به این پست داده بشه یا نه
با وجود اینکه من تجربه ازدواجو ندارم ولی خوب میدونید جسارتا میگم تا موقعی که ازدواجتون قطعی نشده باید برای خودتون یکسری چارچوب هایی رو قرار بدید که اقا مثلا من اگه این سری حرفا رو بزنم مثلا این طور میشه یا نه اگه از دستت در رفت دیگه باید با تمام توان در برابر این تحریک مقاومت کنی
(1399 فروردين 15، 9:52)majid78 نوشته است:
(1399 فروردين 14، 16:55)Mr eftekhary نوشته است: بزرگترین مشکلم رو در این مسیر این میبینم که وقتی با دختری (که میخوایم باهم ازدواج کنیم) و الان به دلیل قرنطینه از هم دور افتادیم، تلفنی حرف میزنم به شدت تحریک میشم .
Hanghead

نمیدونم باید اصلا پاسخی به این پست داده بشه یا نه
با وجود اینکه من تجربه ازدواجو ندارم ولی خوب میدونید جسارتا میگم تا موقعی که ازدواجتون قطعی نشده باید برای خودتون یکسری چارچوب هایی رو قرار بدید که اقا مثلا من اگه این سری حرفا رو بزنم مثلا این طور میشه یا نه  اگه از دستت در رفت دیگه باید با تمام توان در برابر این تحریک مقاومت کنی

همین کار رو میکنم .
ممنون از این که همفکری کردید 53
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 12، 12:46)majid78 نوشته است: سلام بر دوستان
اقا چرا دیگه مسابقه نمیذارید حیفه
دوره قبلی مگه استقبال نشد؟
من این دوره هستما
مسئولین لطفا رسیدگی کنید ما میخوایم مدالا رو جمع کنیم واسه خودمون

چند نفر موافقن که مسابقه گروهی برگزار کنیم؟

لطفا اعلام حضور کنید. 49-2
یه پیش ثبت نام داشته باشیم، اگر تعداد خوب بود مسابقه رو برگزار می کنیم، چرا که نه؟

(1399 فروردين 14، 16:55)Mr eftekhary نوشته است: بزرگترین مشکلم رو در این مسیر این میبینم که وقتی با دختری (که میخوایم باهم ازدواج کنیم) و الان به دلیل قرنطینه از هم دور افتادیم، تلفنی حرف میزنم به شدت تحریک میشم .
Hanghead

داداش این فرصت قرنطینه و درو افتادن، زمان بسیار طلاییه برای شما.
از این جهت که خودت رو بسازی.

زندگی مشترک قطعا نیاز به انسان خودساخته باشه.

کسی که درگیر خودارضایی نمی تونه همسر خوبی بشه.
اگر هم همسر خوبی بشه، قطعا پدر خوبی نمی تونه بشه.

به نظرم این فرصت چند ماهه لطف خداست که بتونی خودت رو بیشتر آماده کنی.
حداقلش اینه که محکم جلوی خودارضایی بایستی و با چند ماه پاکی زندگی مشترکت رو شروع کنی.

این خیلی کمکت می کنه دادش. خودارضایی اگر قبل از ازدواج یه درد باشه، بعد از ازدواج ده تا درده. چون آدم احساس خیانت هم می کنه.

سخته داداش، اما من یه پیشنهاد سخت رو بهت می دم.
این که با دختر خانم صحبت کنی و جوری که تو رو درک کنه و البته شک هم نکنه، ازش بخوای که این مدت رو کمتر باهم ارتباط داشته باشین.

تا تو بتونی با آرامش بیشتری به خودسازیت بپردازی.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
چند نفر موافقن که مسابقه گروهی برگزار کنیم؟

لطفا اعلام حضور کنید. 49-2
یه پیش ثبت نام داشته باشیم، اگر تعداد خوب بود مسابقه رو برگزار می کنیم، چرا که نه؟

من که هستم
باید فرم پر کنیم؟
 سپاس شده توسط
منم طبق معمول هستم
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
منم هستم بچه ها
 سپاس شده توسط
منم موافقم 128fs318181
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
سلام منم هستم ، منتهی از آقای تواب عذر میخوام احساس میکنم یکم لحنم بد بود و باعث میشد ایشون ناراحت بشن البته این حس منه ایشون چیزی نگفتن ولی خب یه عذر خواستن ارزش از دل در اوردنشونو داره
سلام
خیلی خلوته اینجا
نیاز هست برنا‌مه هایی ایجاد کنیم که باعث بشه بیشتر اینجا صحبت کنیم.
مثلا میتونیم اینجا صحبت کنیم راجب اون لحظه هایی که موفق شدیم وسوسه رو دفع کنیم.این که اون لحظه چه کاری انجام دادیم که موفق شدیم،و بعدش چه احساسی داشتیم.
این میتونه هم به بچه ها انگیزه بده  و هم باعث بشه صحبت بیشتری داشته باشیم داخل گروه.
نظر دوستان چیه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام
Golولادت حضرت علی اکبر (علیه السلام) رو به جوون های کانون تبریک عرض می کنمGol

داداش پشتکار من که موافقم.

توی این جور لحظات معمولاً یاد بدبختی ها و گرفتاری های زندگی که اغلب ناشی از خ ا هستند،
و همین طور یاد کسانی که گرفتار فقر و تنگدستی هستند، می افتم.
یادآوری اهداف ترک هم بسیار کمک کننده هست.

بعد از رهایی وسوسه و مقاومت کردن حس قوی بودن به آدم دست میده که این می تونه توی کارهامون کمک کننده باشه.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 فروردين 18، 11:18)پشتکار نوشته است: سلام
خیلی خلوته اینجا
نیاز هست برنا‌مه هایی ایجاد کنیم که باعث بشه بیشتر اینجا صحبت کنیم.
مثلا میتونیم اینجا صحبت کنیم راجب اون لحظه هایی که موفق شدیم وسوسه رو دفع کنیم.این که اون لحظه چه کاری انجام دادیم که موفق شدیم،و بعدش چه احساسی داشتیم.
این میتونه هم به بچه ها انگیزه بده  و هم باعث بشه صحبت بیشتری داشته باشیم داخل گروه.
نظر دوستان چیه؟

سلام دوستان خوبید
خداراشکر من ک خوبم
من توی این جور موقع ها به این که چه چیز هایی ازم گرفته فکر میکنم و اینکه من سعی میکنم از تک تک لحظاتی که دارم از وسوسه دوری میکنم لذت ببرم در واقع از تک تک ثانیه های پاکی باید نهایت لذت رو ببریم
دیگه اگه خیلی خسته شدمو وسوسه ادامه داشت سعی میکنم بخوابم21
البته روزای اول پاکی مصرف توی تایم مشخص خیلی بهم کمک میکرد شاید حدود 6 تا لیوان بزرگ اب میخوردم توی طول روز
(روش اخرو خیلی توصیه میکنم)
ممنون از بچه ها به خاطر همراهی.
پیشنهاد من اینه که هر وقت وسوسه ای پیش اومد و تونستین با موفقیت ردش کنین.بیاین اینجا تعریف کنین که چی کار کردین و بعدش چه حس و حالی داشتین.
دوستان.وقتی وسوسه شروع میشه سعی کنین با حرکت قاطع از بینش ببرین که زیاد طول نکشه.چون هر چه بیشتر طول بکشه ممکنه قوی تر بشه.من توسل به قرآن و رفتن به سجده برای کمک خواستن از خدا رو تو این لحظات پیشنهاد می کنم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام 
مسابقه گروهی هستم
سلام چرا از مسابقه گروهی خبری نیست؟؟
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
(1399 فروردين 18، 20:13)پشتکار نوشته است: ممنون از بچه ها به خاطر همراهی.
پیشنهاد من اینه که هر وقت وسوسه ای پیش اومد و تونستین با موفقیت ردش کنین.بیاین اینجا تعریف کنین که چی کار کردین و بعدش چه حس و حالی داشتین.
دوستان.وقتی وسوسه شروع میشه سعی کنین با حرکت قاطع از بینش ببرین که زیاد طول نکشه.چون هر چه بیشتر طول بکشه ممکنه قوی تر بشه.من توسل به قرآن و رفتن به سجده برای کمک خواستن از خدا رو تو این لحظات پیشنهاد می کنم

سلام من دیشب زیاد سرحال نبودم و مدام وسوسه‌هاش میومد
ولی خوب حوصله انجامش رو نداشتم
حالت خواب آلودگی و بیحالی و خمار شدن بعدش واقعا مضخرفه
علاوه بر این یک روز سردرد میگیرم و نمیتونم در حین مطالعه تمرکز بالا داشته باشم
من شغلم آموزش هست و هر بار انجامش میدم به شدت در حافظه‌ام اختلال ایجاد میکنه
مثلاً مطالب رو یادم میره و در حین صحبت کلماتِ مرتبط رو یادم نمیاد!  17

تقریبا دو هفته که انجامش ندم حافظه‌ام شارپ شارپ میشه و بدون مکث در حین صحبت کردن میتونم آموزش بدم
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان