عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1399 فروردين 21، 11:08)عاشق زندگی نوشته است:
(1399 فروردين 18، 20:13)پشتکار نوشته است: ممنون از بچه ها به خاطر همراهی.
پیشنهاد من اینه که هر وقت وسوسه ای پیش اومد و تونستین با موفقیت ردش کنین.بیاین اینجا تعریف کنین که چی کار کردین و بعدش چه حس و حالی داشتین.
دوستان.وقتی وسوسه شروع میشه سعی کنین با حرکت قاطع از بینش ببرین که زیاد طول نکشه.چون هر چه بیشتر طول بکشه ممکنه قوی تر بشه.من توسل به قرآن و رفتن به سجده برای کمک خواستن از خدا رو تو این لحظات پیشنهاد می کنم

سلام من دیشب زیاد سرحال نبودم و مدام وسوسه‌هاش میومد
ولی خوب حوصله انجامش رو نداشتم
حالت خواب آلودگی و بیحالی و خمار شدن بعدش واقعا مضخرفه
علاوه بر این یک روز سردرد میگیرم و نمیتونم در حین مطالعه تمرکز بالا داشته باشم
من شغلم آموزش هست و هر بار انجامش میدم به شدت در حافظه‌ام اختلال ایجاد میکنه
مثلاً مطالب رو یادم میره و در حین صحبت کلماتِ مرتبط رو یادم نمیاد!  17

تقریبا دو هفته که انجامش ندم حافظه‌ام شارپ شارپ میشه و بدون مکث در حین صحبت کردن میتونم آموزش بدم

نفهمیدم چی شد ولی باید خیلی خفن باشه 4chsmu1
سلام
امروز از اون روزایی بود که شدیدا میتونستم با شیطون برم توی یه راند خیلی نفس گیر ولی از اون جایی که اصلا وقتشو نداشتم کنسلش کردم ( کیف کنید رمزا رو به قول سید بشیر)
میخواستم بگم در کل بهتره در نفطه خفش کنیم وسوسه رو باید انقد سرمونو شلوغ کنیم که از همون ابتدای کار تا خواست شروع بشه کنسل بشه با کارایی که میکنیم به نوعی میشه گفت از روش گیوتین باید استفاده کنیم
سلام
من خدا رو شکر میکنم که این سایت رو حدود 1 ماه پیش پیدا کردم .
مطالب خیلی مفیدی توش خوندم و یاد گرفتم .
به نظرم به مساله خ.ا خیلی نباید حساس شد . منظورم اینه که توو ذهنمون انقدر به این موضوع فکر نکنیم . یعنی ذهنمون رو انقدر پرورشش بدیم و برای افکارمون اولویت بندی کنیم که اصلا جایی برای این موضوع نمونه .
به نظر من فکر کردن زیاد به مساله روابط جنسی و توهمات حنسی داشتن خودش بزرگترین عامل شکسته .
پس بیاید تمرکزمون رو روو این مساله بذاریم که ذهنمون رو پاکسازی و فرمت کنیم . اونوقت میبینیم که خود به خود این عمل رو یادمون میره که اصلا به انجام دادنش فکر بکنیم .
من خدا رو شکر میکنم که از اول این ماه فقط 2 روز بد داشتم و فکر میکنم که این خودش یه مسیر روو به پیشرفته .
53
سلام رفقا

در مورد مسابقه گروهی، همچنان در حال رایزنی هستیم.
با توجه به تغییراتی که قراره انجام بشه، احتمالا مسابقه گروهی نباشه، یا اگر باشه کوتاه تر خواهد بود.

تصمیم نهایی رو به زودی اعلام می کنیم.

نقل قول: وقتی وسوسه شروع میشه سعی کنین با حرکت قاطع از بینش ببرین که زیاد طول نکشه.چون هر چه بیشتر طول بکشه ممکنه قوی تر بشه.من توسل به قرآن و رفتن به سجده برای کمک خواستن از خدا رو تو این لحظات پیشنهاد می کنم

یکی از اصلی ترین کلید های رهایی از وسوسه همینه.
همون روش گیوتین قدیمی.

سر وسوسه رو باید همون اول قطع کرد. همون اولی که زیاد رشد نکرده.

نقل قول: سلام من دیشب زیاد سرحال نبودم و مدام وسوسه‌هاش میومد
ولی خوب حوصله انجامش رو نداشتم
حالت خواب آلودگی و بیحالی و خمار شدن بعدش واقعا مضخرفه
علاوه بر این یک روز سردرد میگیرم و نمیتونم در حین مطالعه تمرکز بالا داشته باشم
من شغلم آموزش هست و هر بار انجامش میدم به شدت در حافظه‌ام اختلال ایجاد میکنه
مثلاً مطالب رو یادم میره و در حین صحبت کلماتِ مرتبط رو یادم نمیاد!  [تصویر:  17.gif]

تقریبا دو هفته که انجامش ندم حافظه‌ام شارپ شارپ میشه و بدون مکث در حین صحبت کردن میتونم آموزش بدم

دقیقا!
بابا چه سودی به حال ما داشته خ.ا که بازم انجامش بدیم؟
فقط یه لذت زود گذر که بعدش هم فقط سردرد و اعصاب خردی به همراه داره.

(1399 فروردين 21، 19:30)majid78 نوشته است: سلام
امروز از اون روزایی بود که شدیدا میتونستم با شیطون برم توی یه راند خیلی نفس گیر ولی از اون جایی که اصلا وقتشو نداشتم کنسلش کردم ( کیف کنید رمزا رو به قول سید بشیر)
میخواستم بگم در کل بهتره در نفطه خفش کنیم وسوسه رو باید انقد سرمونو شلوغ کنیم که از همون ابتدای کار تا  خواست شروع بشه کنسل بشه با کارایی که میکنیم به نوعی میشه گفت از روش گیوتین باید استفاده کنیم

بازم گیوتین

ایول دم مجید هم گرم.
بچه ها ماشاءالله همه حرفه ای شدن مقابل وسوسه. دیگه شیطون نمی دونه به که بره گیر بده، هر جا می ره همه با گیوتین منتظرشن 4chsmu1 

(1399 فروردين 21، 20:19)Mr eftekhary نوشته است: سلام
من خدا رو شکر میکنم که این سایت رو حدود 1 ماه پیش پیدا کردم .
مطالب خیلی مفیدی توش خوندم و یاد گرفتم .
به نظرم به مساله خ.ا خیلی نباید حساس شد . منظورم اینه که توو ذهنمون انقدر به این موضوع فکر نکنیم . یعنی ذهنمون رو انقدر پرورشش بدیم و برای افکارمون اولویت بندی کنیم که اصلا جایی برای این موضوع نمونه .
به نظر من فکر کردن زیاد به مساله روابط جنسی و توهمات حنسی داشتن خودش بزرگترین عامل شکسته .
پس بیاید تمرکزمون رو روو این مساله بذاریم که ذهنمون رو پاکسازی و فرمت کنیم . اونوقت میبینیم که خود به خود این عمل رو یادمون میره که اصلا به انجام دادنش فکر بکنیم .
من خدا رو شکر میکنم که از اول این ماه فقط 2 روز بد داشتم و فکر میکنم که این خودش یه مسیر روو به پیشرفته .
53

قطعا پیشرفت خوبی بوده 2uge4p4 
و این پیشرفت ادامه دار خواهد بود Confetti
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

درسته که ممکنه مسابقه گروه نداشته باشیم.

اما ۶ نفر اعلام آمادگی کرده بودن.
چه خوبه که در نتیجه این تاپیک رو تعطیل نکنیم.

می تونیم برنامه ختم صلوات رو اجرایی کنیم.
یک روزی رو اختصاص بدیم به هر فرد که بیاد توش صحبت کنه.

کسایی که تمایل دارن اسم بنویسن، از شنبه هم شروع می کنیم، هر روز یک نفر.

۱- عاشق 53
۲-
۳-

اهورا، محمد صادق، سوشیانس، مجید، آقای افتخاری، عاشق زندگی، عرفان، پشتکار، رهگذر، کارما، رضاخان و باقی پسرا منتظرتون هستم. 49-2

همین طور قدیمی ها، دریل، مستر دگرش، آرمین و قاصدک و شازده، چکاوک و همساده و پلاسما، موری و هادی و توبی و یوسف و تواب و حامدحامد و رامین و ...

اگر کسی از قلم جا افتاد شرمنده، ماشاءالله خیلی هم زیاد هستیم 4chsmu1

خداحافظی

سپاس شده توسط
رهگذر جان
برنامه ختم صلوات یکی از برنامه های جذاب مسابقه بود.
که بدون گروه بندی هم قابل اجراست.

توضیحش رو اینجا پیدا می کنی

نقل قول: - برنامه ی ختم صلوات:
به هر شرکت کننده از مسابقه، روزی اختصاص داده میشه تا در اون روز بتونه دغدغه ها، افکار و مشکلات خودش رو مطرح کنه.
در این روز سایر بچه ها ضمن گوش دادن به اون فرد، می تونن راهکارها و نظرات خودشون رو برای کمک به دوست شون ارائه بدن.
ضمن اینکه به نیت چهارده معصوم، برای حل مشکلات و رفع دغدغه های اون فرد ختم صلواتی برگزار میشه. یعنی هر کدوم از دوستان به نیت 14 معصوم برای حل مشکلات اون فرد، 14 صلوات می فرسته.
مجموع صلوات ها شمارش میشه و در نهایت به تاپیک ختم صلوات انتقال داده میشه.

توجه:
کسی اگه دغدغه یا مشکل خاصی نداره، می تونه از تجربه هاش بگه. هر چیزی که دوست داره تو اون روز برای بچه ها تعریف کنه و بقیه حرف هاش رو بشنون.

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
خوبید؟
آقا برنامه چیه؟
ختم صلوات؟
بیشتر توضیح بدین که چکار باید بکنیم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
امروز در خدمت شما هستیم با چند تا از حکمت های امیرالمومنین علیه السلام.

می فرمایند:
اصل العزم الحزم و ثمرة الظّفر.
ریشه ی عزم,دوراندیشی و میوه اش پیروزی است.

ما توی ترک دنبال چه هستیم؟موفقیت.موفقتیی که نیاز به اراده داره.
پس باید عزم و اراده رو بهتر بشناسیم.ریشه اراده,یعنی اون چیزی که اراده ازش تغذیه می کنه,بر اون استواره و بدون اون وجود نداره,دوراندیشی هست.
پس ما اگه می خوایم توی ترک به موفقیت یا پیروزی برسیم.یا در هر کاری به موفقیت برسیم.نیاز به اراده ای داریم که بر پایه دوراندیشی هست.نه این که فقط اقدام و تلاشی کنیم بدون فکر کردن.

در حکمت دیگه میفرمایند:
من الحزم قوّة العزم.
قوت و نیروی عزم از دوراندیشی هست.

یعنی هر چقدر دوراندیشی شما قوی تر باشه,به همون نسبت عزم و اراده شما هم قوی تر هست و به همون نصبت موفق تر خواهی بود.
ما چقدر برای موفقیت در ترک به تفکر پرداختیم؟
...............
دوراندیشی یعنی همیشه به بعد هر کاری نگاه کن.بعدش چی میشه.ارزش هر کاری به آخر اون هست.
دقیقا برعکس زمانی که ما متاسفانه خ ا می کنیم.چون اون لحظه فقط دنبال همون یه مقدار لذت زود گذر هستیم.در حالی که اگه توجه و دقت ما به بعد اون باشه صد البته از انجامش صرف نظر می کنیم و در ترک موفق خواهیم بود.

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
(1399 فروردين 22، 6:30)پشتکار نوشته است: سلام
خوبید؟
آقا برنامه چیه؟
ختم صلوات؟
بیشتر توضیح بدین که چکار باید بکنیم

گفتم دیگه برادر.
یک روز رو به هر کسی اختصاص می دیم برای مشارکت.
فرد توی اون روز مشارکت می کنه، بقیه هم علاوه بر فرستادن صلوات برای فرد مورد نظر، به صحبت هاش جواب می دن. 128fs318181 

نقل قول: می تونیم برنامه ختم صلوات رو اجرایی کنیم.
یک روزی رو اختصاص بدیم به هر فرد که بیاد توش صحبت کنه.

کسایی که تمایل دارن اسم بنویسن، از شنبه هم شروع می کنیم، هر روز یک نفر.

۱- عاشق [تصویر:  53.gif]
۲-
۳-

خداحافظی

سپاس شده توسط
من هم هستم

۱- عاشق [تصویر:  53.gif]
۲-سوشیانس[تصویر:  53.gif]
۳-[تصویر:  53.gif]
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
حتما سعید جان. یکشنبه برات مناسبه؟

عاشق (شنبه ۲۳ فروردین)
۲-سوشیانس (یکشنبه ۲۴ فروردین)
۳-[تصویر:  53.gif]

فرصت طلایی مشارکت کردن رو از دست ندید ... haha

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام ، منم هستم

۱-عاشق
۲-سوشیانس
۳-رضا خان
چه کاری عزم و اراده رو قوی می کنه؟دوراندیشی

الحزم بضاعة.
دور انديشى سرمايه است.

تا حالا اینطوری فکر کردین که باید برای با اراده بودین سرمایه گذاری کنین؟هر روز؟ هر شب؟

التّأيّد حزم.
نيرو گرفتن دور انديشى است.

تا حالا چقدر برای ترک کردن سعی کردیم نیرو و قدرت بگیریم؟یا فقط منتظر بودیم مدتی از ترک بگذره؟
چقدر سعی کردیم مثلا کلیپ های انگیزشی ببینیم؟یه سخنرانی بیدار کننده و امید دهنده؟ تلقین به نفس؟
دقت کنیم که این ها باعث افزایش قدرت اراده میشه.

پشتکار من دور اندیشی رو این طوری می فهمم که
وقتی وسوسه می شیم به بعدش هم فکر کنیم و فقط اون لحظه رو نبینیم.

بچه ها برنامه ختم صلوات رو من خودم شروع می کنم.
ان شاء الله هم باقی بچه ها هم اضافه می شن.

خب امروز برای من روز خوبی بود.
بالاخره دارم با شرایط قرنطینه هماهنگ می شم.

این روزها خیلی توی نت می چرخیدم، امروز خیلی کمتر شد.
نماز صبحام قضا می شد، امروز نماز صبح رو سر وقت خوندم.
به کارهام نمی رسیدم، به کارهام رسیدم.
موقع استراحت فکر و ذهنم پیش باقی کارهام می بود، امروز با خیال راحت استراحت کردم.
برای قرآن وقت کمی می ذاشتم، امروز ۴۵ دقیقه ای وقت گذاشتم.
روزا الکی توی کانون می چرخیدم، امشب دارم حساب شده تر مشارکت می کنم.

فکر می کنم تمام این ها به این دلیل بود که دیروز رو یک ساعت به برنامه ریزی فکر کرده بودم.
یادم می آد توی کتاب قورباغه ات رو قورت بده خونده بودم، وقتی شما روزانه ۱۲ دقیقه برای برنامه ریزی فردات وقت بذاری، مطمئنا نتیجه اش رو می بینید.

در مورد وسوسه این روزها خدا رو شکر خیلی ضعیفه.
من یکی از علت های شکستم تنهاییه.
نه فقط تنهای جسمی، بلکه تنهایی روحی.
همین که در طول روز یکی باشه که باهاش صحبت کنم و دو کلوم باهم بگیم و بخندیم کلی بهم روحیه می ده.
از اون طرف روزایی که خیلی ول می چرخم توی نت و اینها، خیلی به گناه نزدیک می شم.
در عوض روزایی که حسابی کار و فعالیت می کنم و به کارهام می رسم، خوشحالم از گناه دور.

خلاصه اوضاع خوبه.

تنها مشکل اساسی زندگی من این بود که مراسم خاستگاری ما به خاطر این کرونا فعلا تعویق افتاده (پیش خودمون باشه این داستان ها)
حتما حکمتی توش بوده. اما فرصت خوبی دارم که به خودسازی بپردازم این روزا و مطمئن تر وارد زندگی مشترک بشم. Confetti 

بچه ها برنامه ختم صلوات این طوریه که شما فردا رو وقت دارید برای من صلوات بفرستید و در مورد صحبت هام نظر بدید.
ختم صلوات بعدی احتمالا برای سوشیانس روز دوشنبه هست. 302 

اطلاعیه هایی که آرمین میذاره رو دنبال کنید. تغییرات اساسی قراره توی کانون اتفاق بیافته.

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام آقا
۱۴صلوات تقدیم به شما
باید بگم که ایول به خاطر نماز اول وقت صبح و وقت گذاشتن واسه قرآن...
اما در مورد تنهایی روحی باید بگم به خودمون بستگی داره.. مثلا اگه نخوایم از لاکمون بیایم بیرون ۶۰ نفرم دورمون باشن هیچ به هیچ.. خودمون باید پیشقدم بشیم دو کلام بگیم و با کسایی که دوستشون داریم ارتباط بگیریم تا احساس تنهایی نکنیم.. اینو اول به خودم میگم بعد به شما.. 
مبارک باشه ایشالله

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان