عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام به همه
من میخوام برا مسابقه ثبت نام کنم
ثبت نامم کنید لطفا
ممنون
 سپاس شده توسط
سلام دوسیا
لطفا اسم منم واسه مسابقه بنویسین 302
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
چ مسابقه  ای   ؟؟؟؟
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور چهل و دوم مسابقه گروهی «گروه نسیم حیات»
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
1-[تصویر:  53.gif]
2-[تصویر:  53.gif]
3-[تصویر:  53.gif]
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: موقع ثبت نام در مسابقه باید فرمی به این صورت پر بشه و در گروه ترک قرار بگیره:
1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.
سلام
بچه ها این فرم ثبت نام هست، هرکی می خواد تو مسابقه شرکت کنه این فرم رو تکمیل کنه
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
اومدم نسبت به ی موضوعی آگاهتون کنم 65
این ریمل های نقره ای کالیستا رو دیدین؟؟؟!!!!
تقلبیه نخرین Swear1
من از ادمین شرکت کالیستا پرسیدم گفت اصلا همچین محصولی ندارن وتقلبیه 22ریمل های کالیستا نارنجی وبنفش ان و...نقره ای نداره

بارکد این نقره ای هارو هم چک کردم بارکد برای چینه ولی اصلا این محصولو نمیاره معلوم نیست تو کدوم زیرزمینی میسازن Hangheadخدا ازشون نگذره Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 2:00)Queen نوشته است:
نقل قول: موقع ثبت نام در مسابقه باید فرمی به این صورت پر بشه و در گروه ترک قرار بگیره:
1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.

1_  Aurora      ارورا
2_ چیز خاصی نیست
3_ فکر میکنم اگه فشار فکریم کمتر بشه  99 درصد حالم بهتر شه
4_ درس نماز پاکی... همین

الان ثبت نام شدم؟؟؟؟ 65
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
۱) نازی
۲)پیشکسوت در ۲۰ روز  4chsmu1
۳)فعلا در روز هفدهم پاکیم
کار کار کار
اگر کاری که دوست دارم پیدا کنم خیلی خوب میشه همه چی.
۴)دو تا کتاب میخوام بخونم، پیش مشاور برم و درسمو شروع کنم.
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 9:11)زینبی نوشته است: سلام دخترا
تقلبیه نخرین Swear1
من از ادمین شرکت کالیستا پرسیدم گفت اصلا همچین محصولی ندارن وتقلبیه 22ریمل های کالیستا نارنجی وبنفش و...نقره ای نداره

بارکد این نقره ای هارو هم چک کردم بارکد برای چینه ولی اصلا این محصولو نمیاره معلوم نیست تو کدوم زیرزمینی میسازن Hangheadخدا ازشون نگذره Hanghead

اما تو دیجی کالا نارنجی و بنفش داره
من تو پیج خودش هم دیدم این دو رنگ رو داشت
ولی نقره ای رو تا حالا ندیدم
 سپاس شده توسط
دوستان این  ستاره ی من  چجوری میره  10  من که 10 روزمو  تموم  کردم
از صبح تا حالا عقده ای شدم باور کنید Swear1 

به من گفتن اگه ریمل برچسب پشتش طوسی باشه بجای مشکی تقلبیه Khansariha (56)
البته بچه ها اینم بگم ریمل  لورال  هم  اکثر جاها فیکش هست   دایی دوستم  از  کانداد  کلی  پول داده بود برام  اورده  بود ولی بازم فیک بود : /
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 18:03)Queen نوشته است:
(1398 بهمن 14، 9:11)زینبی نوشته است: سلام دخترا
تقلبیه نخرین Swear1
من از ادمین شرکت کالیستا پرسیدم گفت اصلا همچین محصولی ندارن وتقلبیه 22ریمل های کالیستا نارنجی وبنفش و...نقره ای نداره

اما تو دیجی کالا نارنجی و بنفش داره
من تو پیج خودش هم دیدم این دو رنگ رو داشت
ولی نقره ای رو تا حالا ندیدم

نارنجی و بنفش داره نقره ای نداره
بد نوشتم اینجوری برداشت شده22
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
یه سوال
بعد از ۱۷ روز ترک واقعا اثرش روی پوست دیده میشه یا همینجوری پوستم خوب شده؟
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 15، 2:49)Nazy نوشته است: یه سوال
بعد از ۱۷ روز ترک واقعا اثرش روی پوست دیده میشه یا همینجوری پوستم خوب شده؟

برای منکه  جواب داده . . . .  همه داعما میگن  چقدر خوشگل شدی 4chsmu1    من خر ذوق میشم   تازه مال من 10 روز شده البته
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور چهل و دوم مسابقه گروهی «گروه نسیم حیات»
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
1-Nazy
2-Aurora
3-[تصویر:  53.gif]
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
 سپاس شده توسط
من خیلی حساب کتاب کردم
نمیتونم این همه مدت پاک بمونم بتونم تو مسابقه شرکت کنم مگر به کمک همگروهیا
شاید بتونم به همگروهیام کمک کنم اگر قابل باشم یا حرفی بزنم که شاید شده برای چند دقیقه دیرتر لغزش داشته باشن
اما خودم نتونستم کمکی هیچوقت از این مسابقه گروهی بگیرم
مسابقه گروهیمون فقط این نیست که بیایم اسم بدیم و بریم غیب شیم و دیگه خبری ازمون نشه و یا تو بهترین حالتش فقط واسه ی اعلام وضعیت پیدامون بشه و یاد گرفتیم به ببخشید قبلش بگیم که نتونستیم بیایم، ادمایی که شرکت میکنن امید دارن به کمک دیگران تلاش کنن ترک کنن نه اینکه یه گروه، در اصل تبدیل بشه به یک گروه یک نفره 

درهرحال امیدوارم سایر دوستان بتونن از این مسابقه استفاده ببرن
و مثل من ناامیدتر نشن
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان