عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و شنود شغلی

سلام

تو این تاپیک گفت و شنود شغلی انجام میشه...

از همدیگه کمک می گیریم... دغدغه هامون رو مطرح می کنیم... سئوال می پرسیم و جواب می گیریم...

در ضمن اینجا محل گفتمان هست؛
برای تاپیک هایی مثل اخبار استخدامی، تجربیات شغلی من، آنچه در مورد اشتغال خوب است بدانیم که امکان گفت و گو در اون ها وجود نداره...

یا علی...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
کسی تو آزمون نوبت دوم دستگاه های اجرایی شرکت نکرده بود؟

من کامپیوتر گرایش تحلیلگر و برنامه نویس بودم...
سئوال ها به نظرم بهتر از دوره پیش بود...
هرچند که بخش تخصصیش کلی حفظی جات داشت و واسه کسایی بود که کتاب به دست سر جلسه اومده باشن...
نه منی که این قدر فاصله گرفتم از درس ها... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
سوالاش خیلی بی انصافی بودن
تنها درسی که اصلا فکر نمی کردم ازش سوال بیاد طراحی زبان بود

قابل توجه دوستانی که بعدا میخوان آزمون بدن
دروس تخصصی : مهندسی نرم افزار 1 و 2 - طراحی زبان های برنامه سازی و پایگاه های داده اومده بود
دروس عمومی : بیشتر مباحث دبیرستان اومده بود مثلا ارایه های ادبی غلط املایی و ... یا درباره جهان بینی و ...
سوالات سیاسی ده تا بود حتما از برجام خبر داشته باشید بنده نداشتم

کاش قبل از آزمون میدونستم شمام هستید آقا آرمین
حالا نتیجه کی میاد؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

نقل قول:
تنها درسی که اصلا فکر نمی کردم ازش سوال بیاد طراحی زبان بود
دقیقا... منم دوره پیش اصن نمی دونستم طراحی زبان میاد...
نوشته بودن: «زبان های برنامه نویسی»... منم فکر می کردم حتما از حلقه ها و توابع و این جور چیزا سئوال میاد..
بعد نگو منظورشون همون طراحی زبان بوده... 22

نقل قول:
حالا نتیجه کی میاد؟
دفعه پیش 2 ماه و نیم طول کشید... این جوری باشه میشه طرفای خرداد...  53258zu2qvp1d9v

در عین حال که سئوالات تخصصی می تونست شبیه به کنکور ارشد باشه... اما انگار نبود...
اشتباه می کنم؟

مثلا مرجع سئوالات مهندسی نرم افزارش انگار یه کتاب متفاوت بود...
می توانم خانم شما می دونید مرجعش چی بود؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نه راستش منم نمی دونم
ولی نگاه مهندس صنایعانه داشت کمی چند سوال

سلام
به نظرتون این کارهایی که در اینترنت تبلیغ میکنند ک بصورت اینترنتی میتوانید کسب درامد کنید ک با مدت زمان کم بیشترین پول رو کسب کنید درسته؟
اساس این کار این کارها به چ صورته؟
با سرچ تو نت میتوانید منظورم را از کارها متوجه بشید. فکر نکنم کار درستی باشد تا لینک یکی از این سایتها رو اینجا قرار بدهم
(1395 فروردين 14، 14:51)CanI نوشته است: سلام
به نظرتون این کارهایی که در اینترنت تبلیغ میکنند ک بصورت اینترنتی میتوانید کسب درامد کنید ک با مدت زمان کم بیشترین پول رو کسب کنید درسته؟
با سرچ تو نت میتوانید منظورم را از کارها متوجه بشید. فکر نکنم کار درستی باشد تا لینک یکی از این سایتها رو اینجا قرار بدهم

سلام خوبین
من نه میگم خوبه نه میگم بده
به عقیده ی من ادم برا خودش کار کنه بهتر از اینه که برای کس دیگه ای کار کنی.
سیستمشونم بیشتر کلاه برداریه شما باید خیلی درمورد کارفرمای کارتون مطمان بشین 
همونی که براش کار میکنید.
سیستم اینها بازاریابی شبکه ای هست که بد نیست ولی برای تمرین خوبه ولی شغل محسوب نمیشهدر مورد استارت آپ ها هم باید بگم که که مثلا میگه با دو ساعت کار کردن صاحب دو میلیون شوید و ...
اینا همش تبلیغاتن
گفتم
شما باید برا خودتون کار کنین نه کس دیگه.
اگرم کار میکنید باید شخص مورد نظر رو کاملا بشناسید و اعتماد خیلییی زیادی بهش داشته باشین
چون ما مشکل خ.ا داریم
زیاد پای کامپیوتر و اینترنت نشستن واسمون ضرره
این کار هم که باید واسش کلی پای کامپیوتر و نت نشست

(1395 فروردين 15، 21:51)می توانم نوشته است: چون ما مشکل خ.ا داریم
زیاد پای کامپیوتر و اینترنت نشستن واسمون ضرره
این کار هم که باید واسش کلی پای کامپیوتر و نت نشست

بستگی داره به علاقه شخص شاید من به کار با کام\یوتر علاقه داشته باش و یا یکی دیگه نداشته باشه
به نظرم
کار با نرم افزار های لازمه و یادگیری اونها خیلی میتونه کمک کننده تر باشه برامون
چه مربوظ به رشته ی تحصیلیمون و یا رشته هایی که بهش علاقه داریم 53
سلام
کسی در مورد استخدام گمرک چیزی میدونه؟
همه ی لیسانسارو میخواد؟
لطفا هر کی میدونه بگه
 سپاس شده توسط
عرض کنم خدمت جناب پشتکار که سوال کرده بودن که با دو میلیون تومن چکار میشه کرد و میخوان کسب و کار راه بندازن
خب بر میگردیم به اینکه اولا اینکه تمام پست های بخش کارافرینی رو مطالعه بفرمایین
بعد از اون میتونی چندتا کار انجام بدین
با توجه به نیازهای اولیه خوراک پوشاک مسکن

راه حل دوم
میتونی ی دوره اموزش فستفود و فلافل  و ساندویج ببینی بعد از اون شروع کنی به گذاشتن ی طعم متفاوت اگه به غذا و اینا علاقه داری اصلا میتونی ی مدت یجایی که ساندویجی یا فستفوده یا فلافلیه  مجانی یا با حقوق کم کار کنی و خودت ی مغازه بزاری بعدن البته اگه علاقه داشته باشی و جای خوبیم باشه مغازت حتمن میان پیشنهاد میکنم با توجه به دو میلیون تومن پول نقد حتمن وام بگیر پنج تومن خوبه براش.
راه حل سوم اینکه کلن پاشی بری تهران کار کنی از طریق نیازمندیهای تهران اونم جاهایی که واقعا پول نمیگیرن قبلش با جای خواب و خورد و خوراک بهت بدن و شروع کنی به بیشتر کردن سرمایت.
اونجا ماهی حتی برا ظرف شستن تو رستوران یک و دویست میدن با جا و خوراک.یا تره بار که عالیه ماهی یک و نیم برات میمونه

حتی مینونی وام بگیری اگه گواهینامه داری وانت بخری و باهاش تو اژانس کار کنی یا برا خودت کار کنی و کم کم مشتریهاتو شناختی براشون بازاریابی هم بکنی.

بستگی داره اقای پشتکار واقعا چه مسیری رو بخوای طی کنی میخوای زود بازده باشه و یا نه زمان رسیدنوبه ثروت مهم نباشه برات به نظرم عجله نکن برای رسیدن به ثروت اما قبلش
باید اموزشهای لازم برای پولدراوردن رو یاد بگیری
ی کتاب خیلی خوب در این زمینه هست به اسم بیاندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
کتاب خیلی زیاده سعی کن تئوریات کاریتو بالا ببری
فعلن .
حالا فکراتو بکن
از چیزیم نترس و همیشه راضی باش به داشته هات.
گفتم.با توجه به نیازهای جامعه مثل خوراک که اولین نیازه یا پوشاک اینها به نسبت سرمایه ی تو خوبن
حتی میتونی شخص مورد اعتمادی رو بعدن بیاری و از سرمایش استفاده کنی و سود لازم رو بهش برسونی .
خوراک مثلا جگری کبابی سبزی فروشی یا میوه خشکبار (به شرطی که ارزون باشن)
به نظرم تا اونجا میتونین وام نیارین و کار کردن تجربه ی بالاتری داره.
موفق باشی دوست من .
سلام دوستان ، تاپیک بسیار خوبیه ، ان شالله در آینده نزدیک من هم اینجا فعالیتم رو بیشتر خواهم کرد.  با تشکر از زحمات مدیران کانون و سرپرست این تاپیک 53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
نتایج آزمون استخدامی فراگیر اومد...
کسی شرکت نکرده بود؟

می توانم خانم شما چی کار کردید؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
نگا نکردم هنوز
مرسی خبر دادین
نگاه می کنم می گم

سپاس شده توسط
(1395 فروردين 14، 14:51)شادبانو نوشته است: سلام
سلام
اگه از لحاظ شرعی منظورتونه، خیر درست نیست.
من قبلاً از سر بیکاری و عدم درآمد کار کردم باهاش که البته حکمشو نمیدونستم ولی بعد پرسیدم و گفتن اشکال داره، مجبور شدم کل درآمدم از اون کار رو صدقه بدم!
تقریباً با اکثرشون هم آشنایی دارم، معتبرترینشون هم که کلی ادعا داشت، در آخر یه سری قوانینی وضع کرد که فقط به نفع سایت بود و در واقع کاربرها حمالشون حساب میشدن[emoji52]

بقیه سایتها هم واقعاً کلاهبردار بودن و بعد از مدتی صداش دراومد... پول ملت رو برداشتن و غیب شدن. بدون هیچ توضیحی!

کارشون هم اینطوریه که شما عضو میشید و یه سری تبلیغات میاد براتون که روشون کلیک کنید و مثلاً برای هر کلیک ۲۰ تومن بگیرید که روزانه تقریبا تا ۲۰۰ تومن می‌تونید دریافت کنید(یعنی ۱۰ تا آگهی ببینید).

برای هر آگهی هم یک دقیقه یا کمتر باید صبر کنید و صفحه رو نبندید و بعد تایمرش که تموم شد برید آگهی بعدی. درضمن شما باید زیرمجموعه هم بگیرید تا بیشتر سود کنید و از کلیک زیرمجموعه‌ها سودی هم به شما برسه که البته از لحاظ شرعی درست نیست

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان