عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و شنود شغلی

(1399 فروردين 13، 19:58)پشتکار نوشته است:
(1399 فروردين 13، 17:02)PlaSmA نوشته است: درود 
ممنون اخه یکی از دوستان که کانادا هست  پیشنهاد داد از دموی این آلپاری استفاده کنم که  گویا مقداری cash  بهت میده به صورت مجازی   بعد از خرید جزیی گفتم شاید برای تمرین و نوسان گیری خوب باشه 106
بزنم تو بازار نفت Khansariha (69) الان وقت رخنه و خریده  4

من قبلا از اینا انجام دادم.اگه میخوای حکم شرعیش رو بدونی، حرام است.

کجاش حرامه؟ حتما به قول اون استیکر معروف تلگرام که میگه خرید در روند صعودی حرام است!!
 سپاس شده توسط
بچه ها زیاد دنبال بهونه و کلاه برداری نباشین یقین دارم بخدا بخوام بهترین بروکرو بهم معرفی میکنه تو هرکاری همینه
فارکسم اگه بلد باشی سود خیلی خوبی میده بورس ایران بلد باشی بد نیست ?
سلام رفقا

رشته اقتصاد آینده شغلیش چجوره؟

لطفا راهنمایی کنید
رشته کامپیوتر  بازار کار خوبی داره؟
سلام 
رشته کامپیوتر شاخه های زیادی داره و اینکه چه تخصصی رو میخواین ادامه بدید خیلی مهم و متفاوته
اما در کل بله بازار به نسبت خوبی داره
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
دوستان شاغل بیاین بگین آیا در کنار شغلتون کار دیگه مثل درس خوندن، یاد گرفتن یک مهارت، آشپزی  یا .... انجام میدید؟ چطوری می رسید؟ بر خستگی چطور غلبه می کنید؟ 42

#سوالات_یک_تازه_وارد
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوستان شاغل بیاین بگین آیا در کنار شغلتون کار دیگه مثل درس خوندن، یاد گرفتن یک مهارت، آشپزی  یا .... انجام میدید؟ چطوری می رسید؟ بر خستگی چطور غلبه می کنید؟ [تصویر:  p.gif]

سلام

من در کنار شغلم درس میخونم و مهارت هم یاد میگیرم
کارم اغلب صبح ها هست و البته به انتخاب خودم پاره وقت
از سحرخیزی و تایم ۵ الی ۷ استفاده میکنم برای بعضی کارها  مثل درسم 
و عصر ها هم برای یادگیری مهارت
البته خیلی آهسته میرم جلو مثلا شاید فقط  روزی۳۰ دقیقه درس بخونم و ۳۰ دقیقه هم برای مهارت وقت بذارم .
ولی سعی میکنم پیوسته باشه .
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان