عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ღ سالگرد کانونی شدنم ღ

سلام و درود 

از اونجایی که یک ذوق الکی خزیده زیر پوستم، حقیقتا نمیتونم صبر کنم تا ۱۷ دی برسه Khansariha (49)

کانون خیلی فرصت ها به من داد.

اول از همه فرصت این رو داد که بتونم به تابویی به نام خ.ا فکر کنم و براش برنامه بریزم. قبل اون فقط ازش می ترسیدم و ازش شرمگین بودم. به حدی که نمی خواستم به یاد بیارم...

به من فرصت داد خودم رو محک بزنم.
بعد از دوره دو سال و نیمه روان درمانی ای که وارد کانون شدم کانون فرصت خوبی بود تا
ببینم چیزهایی که یاد گرفتم رو در صحنه عمل هم میتونم اجرا کنم؟ میتونم دنبال تایید بقیه نباشم؟ میتونم دلسوزی بیجا نداشته باشم؟ میتونم خودانضباطی پیدا کنم و...

و
کانون به من فرصت داد تا جامعه کوچک رویایی خودم رو بسازم. سبک خودم رو پیاده کنم. تغییرات لازم توی سبک های قبل رو پیاده کنم و طرحی نو دربندازم.
چیزی که جای دیگه ای به من به این اندازه اجازه ابراز خلاقیت و تصمیم گیری رو نمی‌داد و البته من هم فکر نمی کردم کانون روزی بشه اون جای رویایی من.
آخه من شخصیتی دارم که بسیار دوست داره دستش باز باشه برای انتخاب و تصمیم گیری. کلی سبک من درآوردی داره.  Smiley-face-biggrin
کلی ایده جدید و زاویه دید های کمتر دیده شده داره که معمولا هم بخاطر نامتعارف بودن اجازه عملیاتی شدن پیدا نمی کنن.

اما من خوشحالم که مدیر تالار روانشناسی هستم
و میتونم با امکاناتی که طراح خوب سایت آقای فرست بوی تدارک دیدن، به آدم ها کمک کنم و مسیر انتقال خیر بشم. بهشون دید بدم و امید بدم که آهای من رفتم! شد! شما هم میتونید! یالا بیاین! من اینجوری کردم اونجوری کردم اینجا چاله س، نیفتی، اینو یاد گرفتم...

قطعا من از خودم چیزی ندارم و خدا بهم لطف کرده و دستم رو گرفته و شما هم اگر چیز مفید و اثرگذاری از من دیدید و شنیدید، بدونید این من نیستم که کمکتون می کنم بلکه خدا دستتون رو گرفته. روزی شما بوده اون حرف ها رو بشنوید، من فقط وسیله بودم.

و من کانون و مخصوصا تالار روانشناسی رو خیلی دوست دارم؛ تالار دیگه الان مثل وارث من میمونه که ذره ذره می خوام همه تجربیاتم رو براش به ارث بذارم.

چند روز پیش می خوندم «قصه پیروزی تو می‌تونه راه نجات یک نفر دیگه باشه.» این برای من از بزرگترین خوشبختی های ممکن خواهد بود اگر کسی از قصه های من راه نجات خودشو پیدا کنه. به خودم افتخار خواهم کرد اگر چنین چیزی رخ بده. و من براش همه کار می کنم. ان‌شاءالله خدا هم تو این راه کمکم کنه که در لحظات سخت دستم رو بگیره که حالا مسئولیت بیشتری بر عهده منه. Khansariha (121)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
آقا من هنوز کلی حرف دارم Smiley-face-biggrin

نشد شیک و مجلسی در اوج حرفمو تموم کنم. Khansariha (13)

چند تا سوال خوب،
من چه تفاوتی با پارسالم کردم؟
  • تصورم از خ.ا کلا دگرگون شد. اطلاعات موثق پیدا کردم.
  • با حضور در گروه خواهرانه مون تونستم دووم بیارم و دلگرم باشم که ما همه با هم داریم تلاش می کنیم.
  • برنامه ریزی کردم با تالار قدم به قدم و ورزش نماز اول وقت پنجگانه و کنترل نگاه و ذهن شد اولویت من. اهدافم از ترک رو نوشتم. اهرم های لذت و رنج رو نوشتم و چند بازوی قوی نگهدارنده برای خودم ایجاد کردم و تا مرز ۱۵۰ روز بدون هیچ شکستی پیش رفتم. اعتراف می کنم فکر می کردم اولین کسی خواهم شد که بدون هیچ شکستی به پاکی ابدی رسیده. Khansariha (13) اما خب خیلی ساده انگارانه بود تصورم و حال ما یکسان نباشد...
  • با ذات های روشن و پاکی آشنا شدم که به رشدم بسیار کمک کرد... وقتی برای اولین بار وارد گفتگوهای مدیریتی شدم دیدم چقدر مدیران دلسوزن، چقدر مهربونن، چقدر تلاش می کنن و واقعا حال خوب کنه این جو.‌ آقای آرمین، خانم عطر رهایی، خانم سنا، آقای مهدوی الگوهای من بودن در احترام، ادب، مهربانی بدون مرز، حفظ حریم ها و صمیمیت. هرچند بارها دلم خواسته بگم من توی یک کانون خیلی باحال عضوم ولی خب چون نمیتونم اسمشو بیارم بی خیال شدم. 4chsmu1
  • این فضای ناشناخته بودن کانون باعث میشه اینجا بتونه در حد بهشت خوب باشه. قدرشو بدونید. باعث میشه بتونید راحت خودتون باشید تا بعد تلاش کنید برای تبدیل کردن خودتون به بهترین نسخه ممکن خودش و نترسید از قضاوت شدن.
  • دیگه چی بگم 7 شما بپرسید. حرفی حدیثی، نصیحتی، نقدی  Khansariha (121)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام 
سالگرد کانونی شدنت مبارک  Confetti
.
.
.
Confetti

عارفه جانممم
 پیشاپیش 
317 یکسالگی کانونیت 317

2uge4p4 مبارررککک 2uge4p4

ان شاءالله سالهای متمادی کانون از وجودت بهره بگیره و همینجوری پر انرژی بهمون کمک کنی 4chsmu1
و 
حس و حال خوب ازمون بگیری 317

و
روز و به روز پیشرفت بیشتری کنی Khansariha (69)

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلااااام

عارفه جوونم سالگرد  کانونی شدنت مبااااارک  317 49-2

بیشتر  از خودت تبریک میگم به خودمون  49-2

خیلی خوشحالم که کنارمون هستی و میتونیم از علم و تجربیاتت استفاده ببریم و مسیر  زندگیمون رو  بهتر طی کنیم

من و بقیه اعضای کانون واقعا از تک تک پستات  لذت میبریم 

ان شاء الله که سالیان سال بمونی برای کانون

و ان شاء الله بهترین ها نصیبت بشه

دوست دارم
در پناه خدا باشی  Khansariha (18)
سلام  2uge4p4

تبریک عرض میکنم  Confetti
عارفه جان باید اعتراف کنم غرق خوندن پستایی که اینجا گذاشتی شده بودم و کلا یادم رفت اومدم تبریک بگم Khansariha (13)

سالگرد شروع زندگی جدیدت کنار بچه های کانون و تلاشت تو یه مسیر جدید برای ترک یه عادت غلط مباررررک Confetti

نمیتونم بگم خدا رو شکر که من و تو و بقیه درگیر خ.ا شدیم که همدیگه رو پیدا کنیم ولی میتونم بگم خدا رو شکررر که حالا که درگیر شدیم همدیگه رو داریم 53258zu2qvp1d9v
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام 

خانم عارفه تبریک میگم سالگرد کانونی‌شدن‌تون رو.

ممنون از اثرات خوبی که تو کانون از خودتون بر جای گذاشتید.
همون‌طور که تو کانون بارها و بارها دست‌گیر بودید و هستید، مطمئناً خداوند هم دست‌گیر شما بوده و خواهد بود.

همیشه شاد و سلامت باشید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام عزیزم 302

تبریک میگم سالگرد کانونی شدنت رو 2uge4p4 2uge4p4
خوشحالم که با دوست خوبی مثل تو آشنا شدم Khansariha (96)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
عارفه بانووو
سالگرد کانونی شدنتون مبارک هممون باشه Confetti
بسی ممنون بابت زحمت هایی که میکشین که ما خودمونو بشناسیم ، و پست‌های قشنگتون که همیشه کلی نکته و تلنگر و حرف دل داره 
با کلی از پست هاتون خندیدیم و گریه کردیم و فکر کردیم و خلاصه که کیف کردیم 302
خداروشکر که اینجا رو پیدا کردم 53258zu2qvp1d9v
بازم مبارکهههه 317
سلام

سالگرد ورود سرکار خانم لبخند، سرکار خانم عارفه و داداش محسنین عزیز رو گرامی می دارم و تبریک عرض می کنم.
بابت همراهی ها، کمک ها و زحمات شما بزرگواران، بسیار متشکرم Gol
ان شاء الله که در پناه خدا سلامت و عاقبت به خیر باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام balloons

فردا، 7 بهمن، سالگرد کانونی شدن برادران عزیز آقایان آرمین و  تاج هست 317

داداش های عزیز، تولد کانونیتون رو تبریک میگم Confetti

ان شاءالله که سال پیش رو، پر باشه از پاکی و سلامتی و موفقیت ها مثل بارون بباره براتون 4chsmu1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلااااااااااااااااااااااممممم 2uge4p4 Confetti 2uge4p4 Confetti
به به به به به به چه سالگرد های شیکی جانان جان
36 36
داداش مهدوی عشق دل مرسی به خاطر این که اعلام کردی دمت گرم عزیز دلم Khansariha (96)
تبریییییییک

تبریک
به خودم تبریک به شما تبریک به همه fiesta
برو بریم اول یه شیرنی بگردونیم از اون شیرنی های که داداش مهدوی دوست داره Khansariha (89)

[تصویر:  nody-عکس-شیرینی-باقلوا-یزدی-1637890837_nbko.jpg]
مهدوی داداش بزار سرجاش Swear1 Swear1

خوب خوب چون اول صبحه به رسم ایام طفولیت یه صبحانه هم سرو کردیم 4
[تصویر:  breakfastcover_4iyt.jpg]
فقط پروتوکول های بهداشتی را رعایت کنید از ستاد کرونا در تاپیک را نبندن 4chsmu1

بریبم سراغ کادو ها Confetti Confetti Confetti
اول کادوی داداش آرمین عزیز دل که تو این چند سال حضور در کانون با وجود مشکلات که داشتند کلی زحمت کشیدند ان شاءالله همیشه سلامت باشی داداش جان
302 فردی مهربان و دلسوز داداش گل و تو دل برو 302
حضورتون در کانون باعث دلگرمه خدا بهتون سلامتی بده ان شاءالله
همیشه هوای همه را دارید ان شاءالله خدا کمکتون کنه داداش دعا میکنم ان شاءالله سلامتیتون را هم به دست بیارید عزیز تر از جانم Khansariha (18) Khansariha (96) Khansariha (63)

این هم موتور اتیشی برای داداش گلم که گرمای محبتش کانون را گلستان کرده Khansariha (48)

[تصویر:  1401392495_a2_38_na0y.jpg]

و اما نوبت داداش گلم تاج عزیز رسیده
داداش جان خیلی برای تلاش های خوبت در کانون ازت ممنونم عزیز کلی از حضورت در کانون خوشحالم پسر خوش قلب عزیز دل ان شاءالله به ارزوهات برسی و همیشه سلامت باشی گل من ما دوست داریم رفیق بامرام
302 فردی منظبط و بااراده دوست خوب 302
Khansariha (18) Confetti
این هم کادوی من به داداش تاج
تاجی گران قیمت از اوگاندای هند Confetti
[تصویر:  96869647530_refx.jpg]
(1400 بهمن 7، 8:09)یا باب الحوائج نوشته است: سلااااااااااااااااااااااممممم 2uge4p4 Confetti 2uge4p4 Confetti
36 36
داداش مهدوی عشق دل مرسی به خاطر این که اعلام کردی دمت گرم عزیز دلم Khansariha (96)
تبریییییییک

تبریک
برو بریم اول یه شیرنی بگردونیم از اون شیرنی های که داداش مهدوی دوست داره Khansariha (89)

اول کادوی داداش آرمین عزیز دل که تو این چند سال حضور در کانون با وجود مشکلات که داشتند کلی زحمت کشیدند ان شاءالله همیشه سلامت باشی داداش جان
همیشه هوای همه را دارید ان شاءالله خدا کمکتون کنه داداش دعا میکنم ان شاءالله سلامتیتون را هم به دست بیارید عزیز تر از جانم Khansariha (18) Khansariha (96) Khansariha (63)

این هم موتور اتیشی برای داداش گلم که گرمای محبتش کانون را گلستان کرده Khansariha (48)

داداش جان خیلی برای تلاش های خوبت در کانون ازت ممنونم عزیز کلی از حضورت در کانون خوشحالم پسر خوش قلب عزیز دل ان شاءالله به ارزوهات برسی و همیشه سلامت باشی گل من ما دوست داریم رفیق بامرام
Khansariha (18) Confetti

به به انگار جشن داریم مبارک صاحبش باشه 65 من یه لقمه کره با عسل بر میدارم میرم دور دور با موتور اتیشی انگار بیکاره موتوره 65
(1400 بهمن 7، 8:35)New fighter نوشته است:
(1400 بهمن 7، 8:09)یا باب الحوائج نوشته است: سلااااااااااااااااااااااممممم 2uge4p4 Confetti 2uge4p4 Confetti
36 36
تبریییییییک

تبریک

Khansariha (18) Confetti

به به انگار جشن داریم مبارک صاحبش باشه 65 من یه لقمه کره با عسل بر میدارم میرم دور دور با موتور اتیشی انگار بیکاره موتوره 65
بسلامتی مبارکا باشه، داداش منم میشینم تَرکِت بزن بریم  daghighan
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان