عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: از «نشریجات شب یلدا» چه قدر راضی بودید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
زیاد
100.00%
13
100.00%
متوسط
0%
0
0%
کم
0%
0
0%
تعریفی نداشت
0%
0
0%
در کل
13 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◄ نشریجات ►

اگر چه دیر رسیدم (بذارید به پای پای شکستم 4chsmu1) ولی خیلی قشنگ بود، ممنوووون
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

من فکر کنم یکم دیر رسیدم ب این تاپیک  4 
دلم میخواست از پشت صحنه هم عکس ارسال میکردم ک عکس های نیمه کاره تایید نمیشد ، نت یاری نمیکرد سایت های خارجی باز نمیکردن و من مجبور میشدم از چندین پیچ و خم عبور کنم تا ب عکس مدنظر برسم  Vamonde سخت ولی شیرین بودن اون روزها . 

ب دور از تعریف و خودپسندی ب عنوان یک خواننده یخوام بنویسم ، گرافیک کار واقعا خیلی پیشرفت کرده بود و بهتر از قبلی ها بود . 
مطالب ولی ضعف داشتند . دلیل ضعف های سوتی ها و شوخی ها اولا کم بودن شوخی در خود کانون بود ک هیچ سوژه ای پیدا نشده بود و دوم هم همکارمون آقای کارما حضور نداشتند و من خلاقیتی در این مورد نداشتم  4chsmu1 

ولی همه چی خیلی خوب بود و خدا رو شکر میکنم ک تونستم اون نشریه رو ب انتخا برسونم و شرمنده نباشم . 
اون نشریه ی سورپرایز و بدهی من ب کانون بود .
انشالله اگر عمری بود و قسمت شد شاید باز هم از این کارها کردیم  53258zu2qvp1d9v
ولی مرسی ب خاطر نظراتتون ، خیلی ارزشمند هستند 302

پی نوشت : خیلی دوست داشتم آقای مهاجر بودن ، تو این نشریه من تنها بودم و کمک کننده ی اصلی من اقای صادقین بودن ک علی رغم فعالیت های خیلی زیادشون وقت میذاشتن و نظر میدادن و کمک میکردن ولی من قویا حضور آقای مهاجر و حس میکردم . نوشته هاشون و نوع کارشون خیلی بهم کمک کرد و الگو بودن . 
سوتی نوشت : ب خاطر نشریه جز فتوشاپ چند برنامه ی دیگه هم استفاده میکردم ک یکیش پولی بود و یاقوت هم ناشی  65 کلاهبرداری کردن و اکانت خریدم و چت ها دو طرفه پاک شده بود و من اینطور مونده بودم ک چ شد چ نشد   4fvfcja

[تصویر:  %DA%AF%DB%8C%D9%81%20%D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A8.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان