عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♥نوستالژی های کانونی♥

لینک پیام آقای قاصدک 14 خرداد 1398

سلام
بالاخره تونستیم عکس واقعی یکی از اعضای کانون را بدست بیاریم. [تصویر:  4chsmu1.gif]
ایشون یکی از اعضای فعال و از مدیران با سابقه هستند.

این شما و این آرمین

[تصویر:  233.jpg]

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)   من که بدجوری جا خوردم ...اصلا فکرشو نمیکردم Gigglesmile   

کی بشه امتحانا تموم بشه مسابقه نقاشی و کاریکاتور گذاشته بشه 53258zu2qvp1d9v
صوت زیبای دعای سحر >>>    دعای سحر

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
----------------------------
(1390 دي 22، 16:23)homaraha نوشته است: در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسیم قدر نعمت زندگی رو بدونیم

و برای زندگی ابدی توشه بیندوزیم ...

یک ... دو ... سه ...
53258zu2qvp1d9v
(1394 مرداد 12، 19:19)روزبه نوشته است: بعد از 10 روز ؟ 1
از همون روز اولش خوب بود... آدم بعد از 10 روز پاکی، دوباره یکمی رنگ و بوی آدمیت میگیره... 1

اما تجربه ای که شاید به درد دوستان بخوره... این که :

بدون خواستن نمیشه... اگه اومدی اینجا که خوش بگذره و در کنارش اگه شد خ.ا رو هم ترک کنی، اشتباه اومدی 1
باید خواستن رو تو عمل نشون داد...
باید خواستن رو موقع وسوسه نشون داد... وگرنه وقتی که وسوسه نیس، همه بلدن لباس تقوا بپوشن 1

هر وقت تو اون لحظه گفتی : نه!.... یعنی آماده ای واسه شروع مسیر

یا حق 53

پ.ن : اینجوریم بلدم حرف بزنما... میگم ریا نشه  4chsmu1
چقدر من تو موقع وسوسه ها نه گفتم؟؟
(1395 مهر 12، 0:21)شاهین 70 نوشته است: اومد پیشم حالش خیلی عجیب بود فهمیدم با بقیه فرق میکنه.

گفت: حاج آقا یه سوال دارم که خیلی جوابش برام مهمه.
گفتم: چشم اگه جوابشو بدونم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

گفت: من رفتنی ام!
گفتم: یعنی چی؟

گفت: دارم میمیرم.
گفتم: دکتر دیگه ای، خارج از کشور؟

گفت: نه همه اتفاق نظر دارن، گفتن خارج هم کاری نمیشه کرد.
گفتم: خدا کریمه، انشاله که بهت سلامتی میده.

با تعجب نگاه کرد و گفت: اگه من بمیرم خدا کریم نیست؟
فهمیدم آدم فهمیده ایه .
گفتم: راست میگی، حالا سوالت چیه؟

گفت: من از وقتی فهمیدم دارم میمیرم خیلی ناراحت شدم از خونه بیرون نمیومدم  کارم شده بود تو اتاق موندن و غصه خوردن تا اینکه یه روز به خودم گفتم تا کی منتظر مرگ باشم
خلاصه یه روز صبح از خونه زدم بیرون مثل همه شروع به کار کردم اما با مردم فرق داشتم، چون من قرار بود برم و انگار این حال منو کسی نداشت
خیلی مهربون شدم، دیگه رفتارای غلط مردم خیلی اذیتم نمیکرد . با خودم میگفتم بذار دلشون خوش باشه که سر من کلاه گذاشتن .آخه من رفتنی ام و اونا انگار نه. سرتونو درد نیارم من کار میکردم اما حرص نداشتم و بین مردم بودم اما بهشون ظلم نمیکردم و دوستشون داشتم
ماشین عروس که میدیم از ته دل شاد میشدم و دعا میکردم . گدا که میدیدم از ته دل غصه میخوردم و بدون اینکه حساب کتاب کنم کمک میکردم.

مثل پیر مردا برا همه جوونا آرزوی خوشبختی میکردم. الغرض اینکه این ماجرا منو آدم خوبی کرد و ناز و خوردنی شدم.

حالا سوالم اینه که من به خاطر مرگ خوب شدم و آیا خدا این خوب شدن و قبول میکنه؟

گفتم: بله، اونجور که یاد گرفتم و به نظرم میرسه آدما تا دم رفتن خوب شدنشون واسه خدا عزیزه
آرام آرام آرام خدا حافظی کرد و تشکر، داشت میرفت گفتم: راستی نگفتی چقدر وقت داری؟
گفت: معلوم نیست بین یک روز تا چند هزار روز!

یه چرتکه انداختم دیدم منم تقریبا همین قدرا وقت دارم. با تعجب گفتم: مگه بیماریت چیه؟
گفت: بیمار نیستم!

هم کفرم داشت در میومد و هم از تعجب داشتم شاخ دار میشدم گفتم: پس چی؟

گفت: فهمیدم مردنیم، رفتم دکتر گفتم: میتونید کاری کنید که نمیرم گفتن: نه گفتم: خارج چی؟ و باز گفتند : نه! خلاصه حاجی ما رفتنی هستیم کی اش فرقی داره مگه؟

باز خندید و رفت و دل منو با خودش برد... .
(1394 مهر 9، 20:52)نور ماه نوشته است: زندگی با هدف خوبه اما جاهایی میرسه که هدفات سخت میشن و یا بهشون میرسی و...تمام. گاهی هدفای جدیدتری واس خودت تعیین میکنی ولی گاهی میزنی به خط اخر. ولی من میگم زندگی رو نباید روی هدف ها چید. منظورم این نیست بی هدف باشید منظورم اینه مواظب هدف ها باشید. هدف هاتون زیادی مادی نباشن. هدفتون به بهترین نحو زندگی کردن باشه ولی بازم نه به صورت مادی. رو پول و شغل و اعتبار و خونه و ازدواج و بچه و...نباشه. بلکه رو (( زندگی کردن)) باشه. زندگی کنید !! با حس کردن , دیدن و شنیدن. با تمام حواس تون زندگی کنید. با تمام دلتون زندگی کنید. خیلی حرفا زیر این حرفام هست و امیدوارم تونسته باشم برسونم منظورمو. عید همه هم مباااارک 53

(1394 مهر 26، 20:04)خدا همراهمونه نوشته است: سلام
ممنون از ماماه سها با حرفای قشنگشون
بچه ها ی متنی یکی از آبجیای کانون( یادم نیست کی بود) گذاشته بودند خیلی قشنگ بود. ب ی عکش اضافش کردم میذارم ک شما هم بخونیدش.خیلی قشنگه و جای تامل داره خیلی 128fs318181

[تصویر:  hxtb_کککک.jpg]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
(1400 آذر 20، 23:00)آبـی نوشته است: نمیدونم آخرین باری که درد دلم رو اینجا نوشتم کی بوده...
بودن توی این تاپیک همیشه حس خاص و منحصر به فرد خودش رو داشته و هنوز هم داره...
فکر نکنم هیچوقت هم از میان بره...
خواستم بنویسم... از این حس سردرگمی. از تمامِ دو راهی بی انتها. و ناتوان بودن در گرفتن تصمیم های به ظاهر مهم...
انتظار معجزه رو میکشی و روزها و ساعت ها چشم به راهش هستی
و بالاخره روزی این انتظار به سر میاد؛
اما ترس باهات کاری می‌کنه تا همه چیز رو فراموش کنی و بگی نه...
این هم چیزی نبود که مدت ها انتظارش رو می‌کشیدم
فقط کورسو نورِ باطلی بود که مثل سراب وسوسه کننده بود
غافل از اینکه ترس به وجودت غلبه کرده و قدرت حرکت کردن رو از تو گرفته...
و تو حتی نخواستی یک قدم به سمتش حرکت کنی
خیلی راحت... یک معجزه... فرصت... برای بهتر بودن. بهتر شدن. به دستان خودت پس زده میشه...
بی اینکه هیچوقت متوجه اون بشی... متوجه بشی که این ترس هست که باید پس زده بشه...
53

آقای آبی امروز چقدر ب فکرتون بودم : )
امیدوارم حالتون خوب باشه .
خدا رو شکر ک در کانون فرصت داشتم و شما رو شناختم .

53
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

سپاس شده توسط
خطاطی آقای b52 در مسابقه خطاطی 1399 :

[تصویر:  -ZOC13C8HXDrKr11Cwo2Xw1FcGNwB2gtdmntQYXY...8V33A=w740]

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان