عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♥نوستالژی های کانونی♥

نقل قول: جا داره از تیم مدیریت واقعا تشکر کنم(کنیم) آنقدر پیگیرن هر مشکلی که پیش میاد هستن مخصوصا چون موضوع کار سایت خیلی حساسه مدیریت دقیقی هم میخواد که نه کسی رو از کانون دور کنه و نه کانون رو از مسیر خودش اگه مدیریت تا الآن آنقدر خوب کار نکرده بود یا کانون دیگه وجود نداشت یا دیگه کانون ترک نبود یه وسیله برای.... بود

دم همتون گرم خدا حفظتون کنه [تصویر:  49-2.gif]
#حرف_حق
#karma
#نوستالژی
نقل قول: سلام به همه عزیزان
ان شاء الله که حالتون خوبه خوب باشه
خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها به کانون سر زدم
الان حس یه ادمیو دارم که انگاربعد از 20 سال برگشته به شهرش!
حس غریبیه
یادش بخیر که شب و روزمون رو اینجا میگذروندیم
من خیلی هاتون رو نمیشناسم ، قطعا خیلی از شما هم منو نمیشناسید
اما ماها هممون یه درد مشترک داشتیم و داریم که اینجا جمع شدیم
خیلیا اومدن و رفتن
بعضیا پاک شدن و رفتن
بعضیا هم نه، فقط رفتن!!!
اینجا بعضیا انسان شدن، همه جوره پاک شدن، ترک خودارضایی اول مسیره
کانون واقعا آدمو میسازه اما بشرط اینکه بخوایم
خواستن اول و آخر این ماجراست
کسیکه بخواد، توکل میکنه و شروع میکنه
کسیکه نخواد، هزاری هم براش نسخه بپیچی بازم اول راه میمونه!

دوستان عزیز
من نمیدونم شما الان تو چه شرایط و بحرانی هستید اما اینو خوب میدونم و دیدم و لمس کردم که آدم هایی با شرایط بسیار بد، چه به لحاظ عدم توانایی برای ترک و چه به لحاظ شرایط بد روحی، اینجا پاک شدن
یه وقتا شروع یه لحظه هست، فقط بخواه و توکل کن، همین
اگه فردا زمین خوردی سریع ناامید نشو، بازم ادامه بده تا یه روزی میبینی که دیگه از شمردن روزا و سالها واسه پاکیت خندت میگیره
دوستایی که الان الحمدلله پاک هستن هم بدونن که غرور بدترین آفت هست
شیطان دنبال یه لحظه هست تا ضربه بزنه
اگه الان خودارضایی رو ترک کردی، دنبال ترک عادات بد دیگه باش
که البته خوشا به سعادت اونکه همه رو توامان ترک میکنه

ببخشید اگه اضافه گویی کردم

ان شاء الله در پناه خداوند باشید همیشه
خیلی ارادتمندیم [تصویر:  303.gif]

خدایا شکرت

یا حق 53
#خواستن_توانستن_است
#Arman
#نوستالژی
نقل قول: بهترین دعایی که امشب میشه کرد ، یه چیزه 
خدایا ، هیچوقت شرمنده مون نکن  . چه شرمنده ی خودت ، چه شرمنده ی بنده هات ، چه شرمنده ی خودمون 
یا علی مدد .
#دعای_قشنگ
#محسنین
#نوستالژی
نقل قول: کاش میشد دست آگاهی رو گرفت و ولش نکرد
تا هی یادمون نره از یه مسیر چندین بااار اشتباه نریم منحرف نشیم
#جملات_ماندگار
#خانوم_chika
#نوستالژی
(1389 فروردين 20، 0:15)isayno نوشته است: یه بار من دبستان بودم رفته بودیم خونه عمم
شوهر عمه ما هم سنش زیاده و یه آقایه دکتره که واقعا همیشه حرفه حساب میزنه
خیلی از حرفهاش خوشم میاد
معمولن هم کسی بینه حرفهاش نمیاد
همه گوش میکنن

فکر کنم بحثه امنیت یا یه همچین چیزه مشابه ای بود
آقایه دکتر هم مشغول سخنرانی بودند

من 2سه بار اومده بودم وسطه حرفهاش و  گیرداده بودم که
آره دور وزمونه واقعا بد شده ، منم هر موقع میخوابم پایین تختم شمشیر میزارم (شمشیر اسباب بازی4fvfcja)
که دزدا اومدن بهشون حمله کنم
خیلی هم جدی میگفتم اینو
hahahahahahahaha
هنوز نگاه عاقل اندر سفیه ای که بهم انداخت رو یادمه hahahaha
(1394 بهمن 30، 11:20)زینبی نوشته است: قال الله عزّوجلّ:
ای فرزند آدم هر زمان که مرا بخوانی وبه من امید داشته باشی تمام آنچه که برگردن توست می بخشم واگر به وسعت زمین همراه با گناه به پیش من آیی، من به وسعت زمین همراه با مغفرت به نزد تو می ایم،مادامی که شرک نورزی،واگر مرتکب گناه شوی به نحوی که گناهانت به مرز آسمان برسد سپس استغفار کنی،تو را خواهم بخشید.

.
.
.
(1393 مهر 18، 21:42)سنــا نوشته است: سلااام

آقا امید راست میگین

خیلی این روزا به خاطر مشغله ی فکری و کاری و بی حوصلگی و اینا کانون رو فراموش کردیم

کانونی های قبلی  بهمون کمک کردن زندگی بهتری داشته باشیم اما خیلی از ماها به جای اینکه   کمک کنیم کانونی های بعدی هم زندگی
بهتری داشته باشن و این کار خیر نسل به نسل منتقل بشه  داریم کانونو میسپریم به امون خدا !!!

قبلنا یادمه چقدر همه ذوق سرپرست شدن و مدیرشدن داشتن
چقدر فعال تر و با انگیزه تر بودن
اما حالا .. انگار دیگه اون حس و حالا نیست !!

البته هنوز هستن کسایی که با جون و دل مایه میزارن برای کانون ..دستشون درد نکنه
بیاید دست به دست هم بدیم و کانون رو مثل قبل سرحال و پرانرژی نگه داریم Khansariha (48)

نذاریم وقتی یه مدیر قدیمی که زحمت زیادی برای کانون کشیده و حق زیادی به گردن ما داره
وقتی به دلایلی کمتر میتونه بیاد ، حس عذاب وجدان داشته باشه یا  تالارش از رونق بیوفته و زحماتش به باد بره

هر کدوم به اندازه ی خودمون تلاش کنیم لطفا128fs318181

2uge4p4 2uge4p4
نقل قول: به نام خدا
پیام بهبودی
 فقط رکاب بزن
جاده بهبودی و سفر زندگی من مثل سواری بر یک دوچرخه ی دو نفره است. سالیان سال من روی زین جلویی این دوچرخه نشسته بودم و فرمان دست من بود. چه کج راهه ها که نرفتم و با چه ناهمواری هایی که برخورد نکردم. راستش تعدادشان آنقدر زیاد است که به بیان در نمی آید. من همیشه خداوند را روی زین عقب می نشاندم و تنها زمانی از او کمک و راهنمایی می خواستم که دچار درد و گرفتاری شده بودم.

در نهایت زمانی رسید که تصمیم گرفتم اراده و زندگی ام را به مراقبت خداوند بسپارم. "رها کردن و سپردن به خداوند" به کلی برای من ناشناخته بود. خودمحوری ام اجازه نمی داد تا از کنترلی که گمان می کردم بر همه چیز و همه کس دارم، دست بردارم.

با این همه، وقتی خداوند روی زین جلویی نشست، باهم در جاده های سابق رکاب زدیم. من از آینه کوچک متصل به کلاه ایمنی ام به عقب نگاه کردم و توانستم تمام اشخاص، مکان ها و چیزهایی را که از آن ها استفاده و سوءاستفاده کرده بودم ببینم. توانستم تمام دردها، دروغ ها، بدبختی ها و هر پیچ اشتباهی را که رفته بودم ببینم.

در این زمان ها، تصور می کردم انگار ندایی می شنوم که:
"تو فقط رکاب بزن. اگر به سواری ادامه بدی، تمام این موقعیت ها همان جایی قرار می گیرند که امروز باید باشند؛ یعنی دقیقا پشت سرت."
......................................................
پی نوشت: همساده محاله با عوض نکردن عادات رفتاری پاک موند واقعا تاکید میکنم محاله...محاله با نامحرم تو مجازی و حقیقی چفت بشی و لاو بترکونی و پاک بمونی...محاله فیلتر شکنت فعال باشه و پاک بمونی...محاله راه برخورد با استرسها با رفتار ناپسند اطرافیان و خانوادت رو تغییر ندی و پاک بمونی...محاله تو سر خودت بزنی و پاک بمونی...
Hanghead  اهل خواندن پست های قدیمی نبودم. چه خوبه Hanghead
این قشنگ حال و روز الان منو میگه  Hanghead
خدایا میشه بشینی،صندلی جلو. من خسته شدم از اشتباه های تکراری Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1394 آبان 7، 20:42)همساده نوشته است: به نام خدا

پیام بهبودی

فکر کردن درباره اینکه فلان چیز چقدر بد بود یا چقدر بد میتواند باشد، ممکن است امید ما برای بهبودی را از بین ببرد. وهم و خیال درباره اینکه فلان چیز چقدر شگفتانگیز بود یا چقدر شگفتانگیز میتواند باشد، ممکن است ما را از انجام فعالیت در دنیای واقعی منحرف سازد. بدین دلیل است که در مسیرمان درباره زندگی و بهبودی "فقط برای امروز" صحبت میکنیم.  

میدانیم که میتوانیم تغییر کنیم. به باور رسیدهایم که نیروی برتر ما میتواند تمامیت ذهن و دل را به ما بازگرداند. میتوان از طریق قدم زدن در مسیر هوشیاری به ویرانی گذشته رسیدگی کرد. از طریق حفظ بهبودی فقط برای امروز، میتوانیم از ایجاد مشکل در آینده دوری کنیم.  

زندگی در بهبودی خواب و خیال نیست. خواب و خیال درباره اینکه شهوترانی چقدر عالی بود یا چگونه میتوانیم در آینده با موفقیت شهوترانی کنیم، توهم درباه اینکه اوضاع چقدر عالی میتواند باشد، انتظارات اغراقآمیزی که موجب نومیدی و لغزش ما میشود، همگی از طریق کار کردن اصول هوشیاری قوت خود را از دست میدهند. اراده خداوند را جستجو میکنیم، نه اراده خود. به دنبال خدمت به دیگران هستیم، نه خدمت به خود. خودمحوری و اهمیت اینکه اوضاع چقدر عالی میتواند باشد یا باید باشد، ناپدید میگردد. در پرتو بهبودی، تفاوت خواب و خیال و واقعیت را درک میکنیم.

(1394 آبان 8، 17:53)جناب خان نوشته است: خب زدیم کانونو پوکوندیم فعلا بریم Smiley-happy114

[تصویر:  m5o_aa.png]

4 4fvfcja

(1394 آبان 11، 22:10)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: رفتم یه گل (توی گلدون) بخرم بهش عشق بورزم.
فروشنده ده بیست تا گل بهم نشون داد ، برای من همشون یکسان بودند.
یکیش رو که انتخاب کردم ، دیگه اون برای من شده بود ، دیگه اون برای من مثل بقیه نبود.
نگاهش که کردم ، بعضی از برگ هاش سوراخ شده بود ، بعضی هاش هم سیاهی داشت.
توی دلم ناراحت شدم که چرا اون گلی که سرحال تر بود رو انتخاب نکردم؟
اما به زبون نیاوردم تا گلم ناراحت نشه ، پیش خودم گفتم : هر گلی یه اشکالی داره ، من گلم رو با تمام اشتباهاتش می پذیرم.
گل رو توی اتاقم گذاشتم ، بهترین جا تا از بهترین نور استفاده کنه و هر هفته سر موقع بهش آب می دادم.
گلم رشد کرد و بزرگ و بزرگ تر شد و من هر روز بهش عشق می ورزیدم.
تا این که یک روز دیدم توی اتاقم یک کرم راه می ره. کرم رو کشتم ، اما این مسئله تازگی داشت برام.
روز دیگه و کرم دیگه ، تا این که فهمیدم ، این کرم ها از گل من بیرون می آند.
داخل گلدون رو نگاه کردم ، چند تا بچه کرم وول می خوردند. اون ها رو کشتم.
هر روز می گذشت و هر روز من زمان بیشتری رو بالای سر گلم می ایستادم و بچه کرم های کوچیک داخل گلدون رو می کشتم.
اما هر روز بر تعدادشون افزوده می شد. من از داخل خاک گلدون خبر نداشتم ، من نمی دونستم توی دل گلم چه خبره.
احتمالا اون جا شهر کرم ها بوده و کلی کرم کوچیک و بزرگ اون تو بودند و من فقط کرم هایی رو می کشتم که به سطح خاک می رسیدند. اما چه فایده.
آخرش هم مجبور شدم گلی رو که خیلی دوست می داشتم رو از خونه بیرون کنم ، گاهی بهش سر می زنم. اما هر روز بی رمق تر می بینمش. من خیلی دوستش دارم ، اما نمی تونم کرم های وجودش رو تحمل کنم.
................................................................
انتخاب شریک زندگی هم شاید این طور باشه. این یه اتفاق واقعی بود که من ازش درس گرفتم.
انسانی که دلش جای خدا نباشه ، جای چیز های دیگه است. مهم ترین شرط انتخاب همسر باید ایمان اون باشه به نظر من.
(1390 دي 5، 14:45)homaraha نوشته است:
قال الله عزّوجلّ:

تندي نكن با كسي كه تو را بر او مسلط كردند تا با تو تندي نكنم.

(كافي2/303)

(1390 دي 5، 18:37)هما بانو نوشته است: • امام سجّاد(سلام الله علیه): •
عمّه‏ ام زينب با وجود همه مصيبت‏ها و رنج‏هايى كه در مسيرمان به سوى شام به او روى آورد، حتّى يك شب اقامه نماز شب را فرو نگذاشت.

وفيات الأئمه - ص 441.

(1394 بهمن 28، 13:07)زینبی نوشته است: قال الله عزوجل:
ای فرزند آدم!خودت را محو بندگی من کن تا دلت را پر از بی نیازی کنم. 53

(کافی2/83)

(1394 اسفند 11، 11:18)زینبی نوشته است: قال الله عزوجل:
 اندیشه ات را بکار گیر پیش از آنکه از دست برود زیرا کسی که اندیشه اش را به کار بندد اشتباه نمی کند وگرفتار سرکشی نمی شود 53

(1394 اسفند 19، 20:31)جناب خان نوشته است: امام رضا علیه السلام فرمودند:

مَن رَضى عن الله تعالى بالقَلیل مِن الرّزق رضَى الله منه بالقَلیل مِنَ العَمل؛

هر کـس به رزق و روزى کم از خدا راضى باشد، خداوند از عمل کم او راضى خواهد بود. 53258zu2qvp1d9v

(بحـارالانـوار،ج ۷۸،ص ۳۵۷)
.
.
.
(1391 دي 16، 21:09)Arman نوشته است: سلام

اون روز تو ایستگاه مترو بودم ، داشتم از گیت ( درب ) بلیط داخل میشدم که دیدم یهو یه نفر داره داد میزنه که آقا کجا داری میری

سرمو بالا آوردم دیدم مسئول ایستگاهه که داره به فردی که میخواست بدون بلیط وارد بشه نگاه میکنه و اشاره میکنه که باید از گیت ها رد بشی اونم با بلیط !!

یه خورده با خودم فکر کردم ، گفتم یعنی پول نداشته یا خواسته زرنگ بازی در بیاره

هرچی که بود باید خدا رو شکر کنم که پول یه بلیط مترو تو جیبم هست

چند وقت پیش خونه بودم که دیدم یه سری برگه رو ندادم به دوستم ، فاصله خونمون هم خیلی زیاده ، یهو به ذهنم رسید با گوشیم عکس بگیرم از برگه ها ، بعدش با اینترنت براش ایمیل کنم

یه خورده اگه دقت کنم باید خدا رو شکر کنم که موبایل دارم ، که اینترنت دارم

تا حالا چند دفعه با دوستام تو دانشگاه چایی کیسه ای خوردم ؟

خب خیلی

خدایا شکرت که وضعیتم انقدی مناسب بوده که بتونم چایی بخورم با رفیقام

خیلی جالبه ها

اگه بخوام این چیزارو بشمارم ، تا 6 ماه دیگه هم باید به شمردنم ادامه بدم

جالبتر از اون میدونی چیه ؟

میگم خدایا من چقدر بدبختم

من هیچی ندارم

من وضعیت مالیم اینطوریه

من شرایط خونوادگیم اونطوریه

کسی به من اهمیت نمیده

بابا دیگه چقد ناشکری

تا به حال چند بار نشستی نعمت هایی که داری رو بشمری ؟

بزار من شماره 1 رو بهت بگم

نفس کشیدن

آره همین که نفس میکشی باید شاکر باشی

نگو برو بابا

همینارو گفتی که هنوز درگیر خودتی

به زمین و زمان بد و بیراه میگی که چرا وضع من اینه

شرایط آماده هست اما تو نمیخوای

آره واقعیت اینه که تو نمیخوای

هر روز هزار نفر باهات حرف میزننو آرومت میکنن اما بازم کار خودتو میکنی

کی باید شروع کرد ؟

بهتر نیست از الان شروع کنیم ؟

پس یا علی

......

303

یا حق 53
(1393 تير 12، 7:50)مجتبی نوشته است:
(1393 خرداد 9، 16:04)سنــا نوشته است: [تصویر:  www.roozgozar.com-1335.gif]

امش  بداعک ما مشی بک (حکمت 26 نهج البلاغه)

با درد خود بساز چنانکه او با تو ساخت

این درد میتونه  درد جسمی باشه  ، گاهی وقتا یه مریضی پیدا می کنیم میگن با درد خودت بساز و زندگی رو سخت نگیر ،چنانکه اون با تو ساخته

گاهی هم مشکلات خانوادگی ، شخصی ، اجتماعی داریم .امیر المومنین میگن با این مشکل بساز.
هنر ما اینه که با این مشکلات بتونیم طی کنیم و خیلی وقتا زمان ، صبوری ، آرامش و درگیر نشدن زیاد باهاش باعث عبور میشه

مشکل مردم اینه که درگیر میشن با مشکلات!!
 خیلی وقتا اگه ناراحتی های روحی رو از کنارش بگذریم  و بی محلی کنیم عبور میکنه!

خیال های بد مثل سوء ظن ، کینه، غضب، فکرهای بد و منفی ، شهوانی، غضبناک و غیر الهی رو  اگر باهاش درگیر بشم منو میندازه،
 درگیری ممکنه درگیری استقبال آمیز باشه یا درگیری نفی کننده.ولی درگیری باهاش باعث سقوط میشه!!!

ولی وقتی از کنارش بگذرم باعث عبور میشه ، دیدید میگن وقتی به یه حیوان درنده یا گزنده(مثلا یه مار سمی) میرسید
بدون اینکه بهش نزدیک بشید از کنارش بگذرید، اگر بخوای باهاش درگیر بشی ممکنه بکشتت!

با مشکلاتی که تو زندگی هست بساز تا عبور کنی ازشون

مریضی  ، دعوا زن و شوهر  ، مشکل با پدر و مادر،مشکل درسی پیدا کردن ، پنچر شدن، تو ترافیک گیر کردن،گرمی و سردی هوا و .. جز زندگیه

البته سازش  نه به معنای منفعل بودن و بی خیالی  بلکه به معنی عدم درگیری  ،
بله باید بهترین مدیریت، بهترین درمان ، بهترین برنامه ریزی رو داشته باشیم ولی درگیری درونی پیدا نکنیم

مدیریت یعنی احساس کنیم که خیلی خوب و مسلط داریم کارا رو انجام میدیم ولی اصلا نگرانی ندارم، اظطراب و تشویش ندارم، آرامش دارم...

این نکته خیلی مهمیه توی زندگی بچه هایی که خیلی زیاد خودشون رو با ترک خ.ا درگیر میکنند ، مخصوصا بعد از شکست 

منظور بی خیالی نیست ، ولی این که خیلی از ماها با مشکلاتمون کشتی اساسی میگیریم ، طوری که همه روحیه و انرژی رو از دست میدیم . 

در صورتی که با حوصله و عشق و روان، با تانّی و بدون عجله و سستی سعی کنیم از این پیچ عبور کنیم . 

53
از تاپیک تعادل در زندگی با قرآن
(1393 آبان 16، 17:40)سنــا نوشته است: کربلا و نجات انسان‌ها از زیر خروارها گناه 

ضرغامة بن مالک تغلبی از شیعیان کوفه بود با عمر سعد از کوفه بیرون آمد ولی در کربلا به امام حسین(ع) پیوست. 

گویا لباس دشمن را عاریت کرده بود که به وسیله‌ی آن به دوست برسد. 

بعد از نماز ظهرِ عاشورا جلو دیدگان امام مبارزه کرد تا شهید شد. 

در زیارت ناحیه می‌گوییم: «السلام علی ضرغامة بن مالک» 

سخن ضرغامه به ما آن است: «آن‌کس که نیفتد اندک است، و پدر ما ابوالبشر پس از سقوط برخاست 

تا به فرزندان خود بگوید: با سقوط و افتادن، از کار باز نایستید، تا نبض شما می‌زند، دوستی فضیلت‌ها را در دل نگه دارید 

و با افتان و خیزان به سوی فضائل انسانی برگردید. 

شیر آن نیست که حمله‌های سخت دارد، شیر آن است که پس از سقوط‌ها برخیزد، 
زیرا از رسول خدا(ص) شنیده بودند: 

«ایُّهَا النّاس اِنَّهُ قَدْ قُذِفَ فِی قَلبی اَنَّ مَن کانَ عَلی حرامٍ فَرَغِبَ عَنهُ ابْتِغاءَ ما عِنداللّهِ غُفِرَ لَهُ ذَنْبُه»(بحار، ج 20، ص 126)

ای مردم در قلب من نهاده‌اند که هرکس بر اعمال حرامی بوده و به امید آنچه نزد خداوند است از آن حرام منصرف شود گناه او بخشیده می‌شود. 
و این راهی است که امام حسین(ع) در مقابل سپاهیان عمر سعد گشود.

http://almizan.lobolmizan.ir
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1394 مرداد 27، 18:07)سنــا نوشته است:
(1394 مرداد 27، 17:56)سنــا نوشته است: اصل دهم : اصل مثبت اندیشی و فال نیک زدن

تو همه ی کارها تون فال نیک بزنید

شیعه ی امام زمانی چیزی به عنوان پیشامد بد اصلا نداره

چون براش جا افتاده هر آنچه که داره اتفاق میوفته خیره

غم و شادی بر عارف چه تفاوت دارد/ ساقیا باده بده شادی آن کاین غم ازاوست

اعتقاد داره بعد از هر عسری، یسری هست

تهدید رو به فرصت تبدیل میکنه

از هیچ چیز ناراحت نمیشه

از هر اتفاقی درس میگیره

اینو با توهم خوش خیالی یکی نبینید

مشکلات رو میبینیم ولی قرار نیست از مشکلات بترسیم و جا خالی کنیم

بگیم الحمدلله چه مشکل خوبی ، قراره تو اینم رشد بکنیم

عسا ان تکرهوا شیعا و هو خیرا لکم

خیلی وقتا از چیزی کراهت داری و نمیدونی اون برات خوبه مثل تلخی دارو

نگاه یک مومن به همه ی اتفاقات بد همینه ..

علاوه بر مثبت اندیشی سعی کنید هر روز حداقل چند کار مثبت و لذت بخش انجام دهید
تا در طول روز با نشاط و پرانرژی بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید .

*فایل صوتی این قسمت به زودی اضافه خواهد شد

منبع :سخنرانی مدیریت زمان استاد رائفی پور

کتاب مدیریت زمان مهدی نیلی پور

خیلی هاتون شاید میگید ای کاش از بچگی پاک پاک بودیم و مبتلا نمیشدیم و این همه رنج نمیکشیدیم

اما من اعتقادم اینه که:  خدایا شکرت که این مشکل  رو فرصت رشدی برای هممون قرار دادی (مثبت اندیش باشیم )

خوب موقعی  نشونم دادی این پست رو
ممنونم خدا  53
(1399 اسفند 24، 18:36)شارمین نوشته است: سلام همگی ، 
اینم اثر هنری من ، 

[تصویر:  z47j_hadizadeh_(2)_1.jpg]

انصافا انقدر هم بدخط نیستم، ولی میبینم با گوشی که عکس انداختم یه سری جزییات خوب دیده نمیشه ، 
اگه جاییش ناخوانا بود منفی ندید، بپرسید توضیح میدم  Khansariha (13)
شب ها ،
پرده دلم را کنار می زنم ،
پنجره قلبم را باز می کنم ،
و از دور ، به تماشای تو می ایستم ،
در این صحرای دلتنگی ،
ستاره کویر دیدَنیست...!
#فراموشی_دوستان_در_کار_ما_نیست 53258zu2qvp1d9v
#دلتنگتم_رفیق Khansariha (18)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان