عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♫♫ دانلود موسیقی ♫♫

(1399 شهريور 29، 16:16)mohammadrg نوشته است: دوستان آهنگ ”بیتاب” هم خیلی قشنگه گوش بدید حتما

خواننده؟؟؟ 65 خب لینک دانلود بزارین  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
Elvin nasir_ Dunya

خیلی وقت بود رپ گوش نداده بودم،این و برام فرستاده بودن گفتم اینجا بزارمش.
چقدر صدای مرحوم شهریار با شعر یالان دنیا در ابتدای آهنگ قشنگه و آهنگ پس زمینه ی رپ و متاسفانه نمیتونم پیدا کنم Hanghead خیلی خوبه.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 31، 17:42)AtrisA نوشته است: Elvin nasir_ Dunya

خیلی وقت بود رپ گوش نداده بودم،این و برام فرستاده بودن گفتم اینجا بزارمش.
چقدر صدای مرحوم شهریار با شعر یالان دنیا در ابتدای آهنگ قشنگه و آهنگ پس زمینه ی رپ و متاسفانه نمیتونم پیدا کنم Hanghead خیلی خوبه.

چطوری لینک آهنگو کپی میکنی؟
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 1، 1:15)آبـی نوشته است:
53

مردم آزاری در چ حد؟؟؟؟؟؟؟؟
من صبر کردم فکر کردم ی چیزی میشه  Khansariha (60)
اعتبار منفی و دادم و تماااام Swear1
Kill
20
این چ بود wacko2
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 1، 1:44)آبـی نوشته است:
(1399 مهر 1، 1:33)AtrisA نوشته است:
(1399 مهر 1، 1:15)آبـی نوشته است:
53

مردم آزاری در چ حد؟؟؟؟؟؟؟؟
من صبر کردم فکر کردم ی چیزی میشه  Khansariha (60)
اعتبار منفی و دادم و تماااام Swear1
Kill
20
این چ بود wacko2

117 مردم آزاری چیه دیگه؟
من رو برد به چندین سال پیش... گفتم شاید خاطرات بقیه رو هم زنده کنه Hanghead 
پتو انداختنای روی کامپیوتر و کشیدن سیم تلفن از برق 65 
پنهان کردن قبضای تلفن 65 
کارتای شارژی که  ۵ مگابایت اعتبار هدیه‌ی شبانه داشتن 65 809197ps94ijjhwg

1744337bve7cd1t81 17
من دیدم نوشته اشکمان در آورد فکر کردم الان قراره شجریان بخونه چرا رفتی چرا من بی قرارم Khansariha (60)
دوساعت تو گوشم ویییز کرد یاد کارت اینترنت هایی افتادم ک روش و با ناخن یا کلید خراش میدادیم رمز معلوم شه و این صدای گوش خراش 117
گوش ندین ها این و ،گوشتون مریض میشه Smiley-face-whistle-1
 سپاس شده توسط
چوب خط

احساس همدردی زیادی باهاش دارم53258zu2qvp1d9v
نمیدونم چرا 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
koray avci _ sevda 

پ ن :ی آهنگ پاییزی خوب: ) البت فارسی نیست : )

Sevda, sevda
Unut onu dinsin gönlünde fırtına
فراموشش کن تا طوفانی ک تو دلت هست آروم بشه

Sevda, sevda
Değmez ona ağlamaya
گریه کردن برای اون ارزشی نداره

آهنگ طریق از محسن چاوشی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
317پیش پیش  317

Confettiمیلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مبارکا باشه Confetti

2uge4p4 2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4

سپاس شده توسط
حضرت محمد (ص)

میلاد پیامبر اکرم(ص) و أمام صادق(ع) مبارک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
کاوه کیوان - جنون 

پ ن : اتفاقی تو پلی لیست پخش شد ، آهنگ قشنگیه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
please 
persian
music
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
اهنگ   کندی  (candy) از  بهترین ووکالیست مورد علاقه ی این روزهای من  Khansariha (63)    BAEKHYUN  از گروه  EXO

CANDY
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 24، 23:24)majid78 نوشته است: روحت شاد بزرگ مرد

بالاخره اهنگ ایرانی اصیل شنیدیم 
عالی بود مجید جون
دمت گرم داداش
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان