کانون

نسخه‌ی کامل: اثر لباس تنگ بر تحریک میل جنسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

توی این قسمت میخوام بحثی رو درباره تاثیر لباس خودمون بر تحریک جنسی خودمون داشته باشیم.

اولین حرف اینه که منظور اصلی از محرک چیه:
لباس تنگ محرک جنسی هست. هرچند تقویت کننده میل جنسی نیست. یعنی میل جنسی تقویت نمیشه اما کنترلش سختتر میشه.

دومین حرف:
تجربه من نشون داده (به عنوان یه پسر) که پوشیدن شلوار تنگ تاثیر قابل احساسی روی تحریک جنسی داره.
من یه شلوار پارچه ای تنگ دارم. خیلی کم میپوشمش اما هربار که چندساعت بپوشم بعدش میتونم این مساله رو احساس کنم. ربطی هم نداره که کجا برم و چی خورده باشم.

سومین حرف: متاسفانه سال به سال لباسا دارن تنگتر و کوتاهتر میشن و برای خرید یه لباس معمولی زیبا که روش اسید نپاشیده باشن و اثر پنجه بکس ننداخته باشن باید نصف بازار رو بگردیم.
حرف سلام رو تایید می کنم، البته من به واسطه قدم لباسامو می دوزم، پس راحتم، شما هم می تونید این کارو کنید4fvfcja

در این رابطه، فک کنم خیلی لباس خانم ها رو تحریک پسرها تحریک بذاره!!!!!!

همین جا از خانم های کانونی حداقل می خام که رحم کنن!! خیلی تاثیر داره. همین بی حجابی خیلی وقتا چشم چرونی رو به وجود می آره... هرچقد هم پوشیده تر برای چشم من یکی راحت تر، اگه چادر باشه که خیلی خوب میشه ...53258zu2qvp1d9v
(1389 مهر 27، 0:30)edrissss نوشته است: [ -> ]حرف سلام رو تایید می کنم،

در این رابطه، فک کنم خیلی لباس خانم ها رو تحریک پسرها تحریک بذاره!!!!!!

موافقم. اون بحث فک کنم قبلا توی میزگرد مطح شده بود. اما از بحث اصلی دور نشیم.
ما نمیتونیم لباس مردم رو عوض کنیم اما میخوام اثر لباس خودمون روی خودمون رو بررسی کنیم.
نقل قول: روش اسید نپاشیده باشن و اثر پنجه بکس ننداخته باشن باید نصف بازار رو بگردیم.

سلام سلام !

جداً اسید میپاشن ؟؟؟ 1744337bve7cd1t81

پنجه بکس ؟؟؟1744337bve7cd1t81

منم تایید میکنم که لباس تنگ خوب نیست . توی این چند وقته یه خورده چاق شدم و بعضی شلوارام برام تنگ شده ... دقیقا میشه حس کرد که چه تاثیری داره لباس تنگ !!!

البته این یه بعد قضیه هست ... بعد دیگر تاثیری هست که لباس تنگ روی دیگران میزاره ! این یکی هم بسیار مخرب و بده !!!
لباس زیر تنگ هم همینطور...

برای من که خیلی تاثیر گذار بوده ....

مخصوصا وقتی توی خونه هستیم ، بقیه موارد مثلن لباس بیرون و شلوار لی رو وقتی میپوشیم که تنها نیستیم و به نظر من اثر چندانی برای خود شخص که اون لباس رو پوشیده نداره ...

من که خودم توی خونه بیشتر در معرض تحریکم ، بخصوص وقتی لباس راحتی پوشیده باشم و تنگ باشه !!

قبلن ها که زیاد میشکستم ، یه مدت سعی کردم تا چند روز کلن لباس راحتی نپوشم ، مثلن جاش شلوار لی بپوشم با کمر بند ، بعد دیدم که واقعا تاثیر گذاره ، البته فقط برای روزهای اول ترک ..
Khansariha (134)Khansariha (134)
Khansariha (134)

من یه سوال ؟

تاپیک رو برای خودمون زدیم ؟

ادریس جان که به سلامتی 80 روز ترکن ، سلام و امیر علی هم که خیلی وقته ترک کردن ،

پس کو کسی که بخواد و بیاد از این مطالب این تاپیک ها استفاده کنه ؟

چرا تازه واردهامون کم شدن ؟ و فعال نیستن ، یا شکست خورده هامون هم رفتن و کم پیدا شدن ؟
ما داریم از بزرگان بهره میبریمcheshmak
تو جقیقت رو بنویس. مطمئن باش که یه روزی یه نفر همین رو میخونه و به کار میگیره و به دردش میخوره.
(1389 مهر 28، 23:43)سلام نوشته است: [ -> ]تو جقیقت رو بنویس. مطمئن باش که یه روزی یه نفر همین رو میخونه و به کار میگیره و به دردش میخوره.

انشاءالله ،

توی اون تاپیکم گفتم :

(1389 مهر 29، 22:41)مجتبی نوشته است: [ -> ]4fvfcja
ممنون امیر علی جان

توی این جور کارها مخاطب شناسی و پرداختن به نیازشون مهمه ....

وقت ما هم محدوده ، پس مجبوریم اولویت رو بذاریم برای جاهایی که ازش بیشتر استفاده کنن و به نیاز مخاطب پاسخ داده بشه .
به نظرمن که واسه دخترا لباس تنگ تحریک کننده نیست
حداقل واسه من که فرقی نداره......شایدم داره ولی دقت نکردم
ولی نه نداره
برای من که اصلا فرق نمیکنه چی بپوشم.هر چقدر هم تنگ باشه یا گشاد برای من بی تاثیره.بیشتر کوتاه شدن لباس و نمایان شدن اندام تحریک کننده تره و باید روی این موضوع بحث بشه.
لباس واقعا تاثیر داره هم تنگ بودن لباس و هم کوتاه و باز بودن که باعث نمایان شدن اندام میشه
برای من که هر دوتاش تاثیر داره پوشیدن لباسای باز و تنگ توی خونه برای من تحریک کننده هست
بنده هم تكذيب ميكنم! تحريك نميكنه.
البته شايد چون من بيرون لباس (مشخصا شلوار) تنگ ميپوشم
اونم شلوار جين و تو خونه راحتترين و گشادترين و ورزشي ترين
و در عين حال پوشيده ترين لباسها رو ميپوشم4fvfcja

كه اين البته ميتونه يه جورايي با حرف آقا مجتبي جور باشه.

خب من شلوار پارچه اي ندارم اين اصلا خنده دار نيس كه من
شلوار پارچه اي تو عمرم يادم نمايد پوشيده باشم!
من از استيل اسپرت خوشم مياد خب!4fvfcja
سلام بچه ها.
دو چیز رو باید مد نظر داشته باشیم>
یکی خود لباس
یکی هم طرز فکر و دید ما نسبت به لباس(حالا یا مال خودمون یا بقیه)
و قطعا از هر دو راه تاثیر می پذیریم
چون عصب هایی که در ناحیه ی تناسلی بدن هستند هم به لامسه و فشار بسیار حساس اند و هم از طریق فکری تحریک می شن
پس هم تنگ بودن لباس تاثیر بد داره و هم نگاه کردن لباس های تحریک کننده ی بقیه
بنت براین پیشنهاد می کنم که تا می تونیم از چشم چرونی خود داری کنیم که تیری از تیرهای شیطان هم هستو
از طرفی هم به دوخت و راحت بودن لباسامون بیشتر اهمیت بدیم.می تونیم پارچه بگیریم سفارش بدیم یا حتی خودمون بدوزیو گاها
به هر حال مهم رعایت حجب و حیا است نه فقط واسه خانوما بلکه آقایون هم، اونم در درجه ی اول حجاب باطنی و درونی که حتما حجاب ظاهری رو هم به دنبال خواهد داشت.
سوال جالبی است.

به نظر من وقتی که تنها هستیم باید این موضوع رو شدیدا رعایت کنیم. یعنی وقتی تنها هستیم بایستی حتما شلوار گشاد بپوشیم و از برهنگی ها جلوگیری کنیم.

اما در مورد بیرون از خونه، شخصا وقتی بیرون از خونه هستم اصلا به موضوع مسائل جنسی فکر نمی کنم. به نظرم این مساله در بیرون خونه خیلی تاثیر نداره. حالا اینکه لباسای ما روی دیگران تاثیر داره یک بحث دیگه است. ولی اگه بخوام برای خودم بگم، که تقریبا تجربه ی همه نوع لباس پوشیدن رو دارم، روی من خیلی تاثیر نداره.
به نظر من بیشتر فکر ما نسبت به این عوامل موثر هست در تحریک شدن یا نشدن!
نمایان شدن ... هم باعث این نمیشه اگه فکری که میکنی در اون لحظه درست باشه! ولی فقط چند ثانیه فکرت از مسیر خارج بشه این عمل اتفاق میوفته!
نظر من بود!
صفحه‌ها: 1 2 3